Keresés

Részletes keresés

Mumu Creative Commons License 2010.10.03 0 0 1035
Akkor szerencss vagy..persze fugg  anevelstol is.. Amerikai baratomnl sajnos gazam van, zsido barataimnal is kint Izraelbe..Ausztriaban is vannak ilyen barataim..egy kivetelel  Mo-n i s igy van 
Előzmény: denes (1034)
Mumu Creative Commons License 2010.10.03 0 0 1033

Nem csak ott van ez igy..valtozott a mentalitas.. a mai tarsadalom  versengesre van felepitve es a kedves kapitalsita alattvalok versenyeznek.. Barataimtol hallom hogy a gyerekeik alig latogatjak oket.de ha lehet legombolnak az oregekrol egy kis penzt...

Diktaturat soha ne kivanj vosza.. nem szertnek kiteve lenni egy ilyen diktator gyomorsavanak..

Előzmény: denes (1032)
Mumu Creative Commons License 2010.10.03 0 0 1030
en azt hiszem hogy vegig fogjuk  veszekedni a net eletunket..de ez is egy valamilyen formaju egyuttlet.. oreg vagyok..kb.ket evvel fiatalbb mint Te.
Előzmény: denes (1029)
Mumu Creative Commons License 2010.09.30 0 0 1028
KUlonben: a tiz parancsolat is ..plagium volt.. Mozes aposatol vette at Jahve-tol a legtobb pontjat.. Megirta eltunt  es visszajott vele..mert nem tudta pacifikalni a kivandorlokat az uton... Kulonben van emg ehhez hasonlo a kozelebbi vallastortenelembe: Smith is talat egy arameus nyelven irt lemezt  Mormon tablat  ,elvitte a jegyzohoz hitelesiteni...
Előzmény: Törölt nick (1026)
Mumu Creative Commons License 2010.09.29 0 0 1024

Nahat..

Izrael semmit sem tagadott meg mert Izrael nem etkezik.. 

Kulonben : a valasi szabalyok be nem tartasa legfeljebb azt jelentene hoogy egy resze az izraelieknek nem tartja be az etkezesi szabylokat. Kulonben ha valki szidja az arabokat mint nemzetet az is antiszemita..

:)

Előzmény: Törölt nick (1023)
Mumu Creative Commons License 2010.09.23 0 0 1021
..az aznapi  eladasi  kurzuson..
Előzmény: Törölt nick (1020)
Mumu Creative Commons License 2010.09.22 0 0 1019
Oszesen harom kuruzus van hivatalosan tehat intezmenyeknel A valuta (es nem deviza,az pontatlanul kerult be a szotarba,a deviza  a papir ertek a valuta a cash) vasarlasi erteke,a valuta eladasi erteke  es..a kozeparfolyamAhol kevesebb   amelyet  a valuta kereskedok szamitjak a haszon  megiteleseben--. Te a bankokba ,a hitelkartyara is a mindenkori pillanatnyi  valuta-eladasi erteket kapod ..altalaban attol fuggoen milyen rizikos a valuta 8 pont szokott lenni az eladasi es veteli arfoylam kozott. van azok a helyek gyors valuta forgalommal szamolnak.
Előzmény: Törölt nick (1017)
Mumu Creative Commons License 2010.09.22 0 0 1018
Most ertelek..OK :))
Előzmény: Törölt nick (1016)
Mumu Creative Commons License 2010.09.21 0 0 1015
Eppen moast jott a hir hogy Profuzmo az Uni Credit elnoke lemondott.. persze ilyenkor esik a bank kurzusa.. A valsoag egy  egyenetlenseg kozte es a masodik ember kozott meert  Profumo nem ertesitette a vezetoseget egy esetleges libiaii toke befolyasarol..
Előzmény: Törölt nick (1013)
Mumu Creative Commons License 2010.09.21 0 0 1014
..nem ertjuk egymast: ha le veszel penzt egy hitelkartyaval (legalbb is Europaban) akkor  hozzatesznek a felvett oszeghez egy koltseget azazz proviziot. Ezt nem teszi az unicredit kartyajaval  a ams orszagban levo ATM ha az az Uni credit ATM-ja
Előzmény: Törölt nick (1013)
Mumu Creative Commons License 2010.09.20 0 0 1012
Kedves tarsam,en nem nyeltem le egy bankot sem..egyelore bar nagyitom a torkom ahogy lehet.. Komoylra foditva a szot. Olvashatod a magyar hirdetesekben hogy  az Uni kredit egyik elonye ,legalabb is itt a magyare..hogy a tole kiadott hitelkartyakert a vilag  unicredit automatainal nem kell proviziot fizetni..legszives menjel be barmelyik magyarorszagi fiokba es uyganazt a valaszt kapod..
Előzmény: Törölt nick (1011)
Mumu Creative Commons License 2010.09.20 0 0 1010
ne engem kerdezz..en mint nyugdijasa is kotve vagyok.. Annyit mondhatok:mint latod kiterjedt a nagyvilagba..
Előzmény: Törölt nick (1009)
Mumu Creative Commons License 2010.09.12 0 0 1004
Unicredit..nem titok miert is lenne.. csak nem gondolod hogy  felnek ilyen altalanos infot megadni9: En ennek k az egyik megvasarolt bankjnak  osztalyvezetoje voltam es igy  nekem kotelezo lenne akkor is ott tartanom a penzemet ha nem volna olyan  jo.. hogy miylen jo ez a bank azt nem tudom lemerni,teny hogy tul hamar notte ki magat  egy szereny milanoi bankbol.. de az egessz vilagin aktiv ..es meg nincsenek Hiob hirek rola..
Előzmény: Törölt nick (1001)
Mumu Creative Commons License 2010.09.12 0 0 1000

en forditva csinalom.semmi bankontom nincs kulfoldon csak auzstriab es a penzemet a bankautomatol kapom..az en bankom  nem evsz el proviziot attol aki a kulfoldon levo bankfiokjatol veszi fel a penzt..es ez a bank van mindenutt ugy hoyg enm kell konto..

 

Előzmény: Törölt nick (992)
Törölt nick Creative Commons License 2010.09.11 0 0 998
Akkor varjal 2 orat, jogos:)
Előzmény: denes (997)
Törölt nick Creative Commons License 2010.09.11 0 0 996
Miert igy? miert nem csak atm a kartyarol?
Előzmény: denes (990)
Törölt nick Creative Commons License 2010.09.11 0 0 995
Nekem BOA kartyam van, ha masik bank automatajarol veszek fel penzt, itt az USA-ban, az is 3 dollar.
Előzmény: denes (986)
Törölt nick Creative Commons License 2010.09.11 0 0 994
Sorrel, igy hivjak itt, en 4 ladaban nevelem, havonta-2 havonta kijon belole egy kiados soskamartas. Inn in Little Washington, Virginiaban, az etlapon tartja.
Előzmény: Törölt nick (972)
Mumu Creative Commons License 2010.09.10 0 0 991
Itt a abnkok ugy vislekednek mint ha valami jobgyoknak adnanak kolcson..sajnos. Ez meg 1990 bol jon mikor azt es ugy diktaktak a bejovo bankok ahogyn akartak..ezek a szabalyok mege letbe vanank..a szerzióodesbe beirjak es nem vesztettek pert meg emiatt hogy a kamatlabat  a szerzodes ideje alatt is valtoztathatjak !
Előzmény: denes (990)
Mumu Creative Commons License 2010.09.10 0 0 989
Ertem..a kartyarol..haat..itt van a anyg gazemberseg.. a vevo nem tudja menyit vonb le egy orszag ba azzal a kartyaval az ATM t kezelo bank... Szokasos  az 1 % Az Unicrdedi peldaul nem vonb le semmit az o kartyajarol az egsz vilagba--gondolom van iylne mas  bankoknalis  mas vilagreszbe
Előzmény: denes (986)
Mumu Creative Commons License 2010.09.08 0 0 985
Nem tudod mibol alalt ez osze ,hogy minek szamoltak el ?
Előzmény: denes (984)
Mumu Creative Commons License 2010.09.08 0 0 983
0,7 %,az sok..ennyit meg enm iks tapasztaltam...
Előzmény: denes (982)
Mumu Creative Commons License 2010.09.07 0 0 981
Errol meg nem hallottam.. amygarorszagi bankok csinalnak ennel kulonbet is.. Ha letét csinalszes megalpodtatok egy kamatlabba amui altalaban mnden banknal ugyanz,mikor feklveszed a szerzodesben  meghatarozott penzedet (es nem hagyod tovabbi honapokra egy ujabb szerzodessel ott) akakor meg levesz a penzedv bol eg y ugynevezett kifizetesi proviziot... Sehol a vilagon nem lehet ezt igy emgtenni de a 90-es  amygar  torvenyek megengedtek a bankoknak a sajat maguzk alatla kidolgozott szabalyokat...
Előzmény: Törölt nick (980)
Mumu Creative Commons License 2010.09.06 0 0 979
vegyes erzelmeim vannak
Előzmény: Törölt nick (976)
Mumu Creative Commons License 2010.09.06 0 0 975
Ma mar rehabilitaltam a spenotot..apropo,spemot palacsinta ?
Előzmény: Törölt nick (972)
Mumu Creative Commons License 2010.09.05 0 0 970
Ha mar alandoan eszunk.. Dobos torta ? Somloi galuska ? az utobbit lehet  utanozni vagy versenyeztetni a tiramisu-val
Mumu Creative Commons License 2010.09.05 0 0 968

Nem linket idezett. Dobjatok be a magyar Google-ba:

Ortutay L.Gyula:Chille sztarja:az emberbarat magyar szarmazasu milliomos

2010 szeptember 2

Mumu Creative Commons License 2010.09.05 0 0 967
Vanank ilyen sorsok.. most kuldtek nemek egy hiradast a maygar szarmazasu farkas-rol chillei milliardos aki segit most is a banyaszokon (mas  szinten magyar rtulajdonosuk volt a banyaknak valami Kemeny).. Megkeresem ha enm tudom skenolni leirom a linket..
Előzmény: Törölt nick (965)
Mumu Creative Commons License 2010.09.05 0 0 966
Mar hogy ne kostolta valaki az irot..ma a lefolozott kefirnek felelne meg..nagyon egeszseges (ettol elfutott minden gyerek: "egeszseges"  mindig gyanus volt) es lehet sebes labra gézbe csomagolva husitonek rátenni..
Előzmény: Törölt nick (964)
Mumu Creative Commons License 2010.09.05 0 0 962

Mindig azazl maradunk amit gyermekkorunkbanelismertunk mit jo ételt..és ha ehs  vagy az a jo etel amit eled tesznek ..az etel aszocialodik az otthonal (akinek volt9 as gondoskodasal is. Mo-n ,Pesten terjeszkedik alipoti peksg..ez egy Gyor melletti faubol jon es tradicionalis modon is  sut kenyeret. van  6-8 kilos kenyere is..a vilagon a legjobb.nagymamam a het vegeken  koran kelt 4 orakor,dagasztott es betette a kemenv cebe(oylan gicses kemenceje volt a "lakoszobaba",en a reggeli villamossal erkeztem a falusi jellegu varosvegre..

) orakor a gozolgo kenyeret  befedte egy vizes gézel.az parolgott majd oda tetet a konyhaasztalra es  nekem adta az eslo nagy darab szeletet..nyaron kimentem a kertbe es szakitottam magamnak ket harom pardaicsomot vajat kaptam ra  es paradicsommal nagy  potyos bogrebe friss tejet..

ez ma is midnenek a csucsa maardat.. mesze elutazok a lipoti peksegbe kenyerert..ma amr a nagy csat rnokba is kaphato...a nagymama kenyer

Előzmény: Törölt nick (959)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!