Keresés

Részletes keresés

Csaba0000 Creative Commons License 2016.08.22 0 0 2640

hmm

herceg.notesz Creative Commons License 2016.08.15 0 0 2639

Teherautó szerelőként és/vagy autóvillamossági területen elhelyezkednék, lehetőleg olyan magyar mellé aki mellett megtanulhatnám norvég nyelvet. 36 évesen, 10év szakmai háttérrel.

Order of Hermes Creative Commons License 2016.07.11 0 1 2638

Nem, a legjobb életszínvonal Kukutyinban van, ahol zabhegyezéssel vagyonokat lehet keresni. Szerintem vágj neki máris!

Előzmény: Termelékeny burgerforgató (2637)
Termelékeny burgerforgató Creative Commons License 2016.07.09 0 0 2637

Milyen Norvégiában mostanság az életszínvonal?

 

Még mindig ott a legjobb élni?

sttomwolf Creative Commons License 2016.07.09 0 0 2636

Sziasztok. Norvégiában, Svédországban, Írországban bármilyen fizikai, betanított munka érdekelne hosszútávra is. Budapesti lakos vagyok. Nincs norvég nyelvtudásom, de nagyon tetszik és fogékony lennék a megtanulására is. Angolról sincs nyelvvizsgám, de nem tudnának eladni, mert tudok kommunikálni és nem csak Yes vagy No, nagyjából megértem. 28 éves vagyok, jó munkaerő, rendszeresen sportolok hobbi szinten 13 éve(97kg), nem drogozok, nem vagyok alkoholista(sört azt szeretem:) imádom a természet szépségét ami ezen helyeken megtalálható ahol eltudnám képzelni a jövőt hosszútávon. Rengeteg tetoválásom van még a nyakamon is és mindkét kézfejemen is, de minőségi szép szalon tetoválások. (ha kizáró lenne) Önéletrajzot tudok küldeni, ha tényleg tudnál segíteni.

 

Köszönöm.

 

Emailem: sttomwolf@gmail.com

NFEJES Creative Commons License 2016.07.06 0 0 2635

Sziasztok! Grafikai,dekoratőri munka érdekelne kint Osloban vagy környékén.

5milliard.hu Creative Commons License 2016.06.27 0 0 2634

Olyan magyar atyánkfiát (vagy lányát) keresnék, aki online marketinges munkában tudna segíteni számomra Norvégiában. Nem szükséges papír róla, de a norvég nyelv ismerete fontos! 

Törölt nick Creative Commons License 2016.06.24 -1 0 2633

www.google.com

Előzmény: IstvánKönyves (2632)
IstvánKönyves Creative Commons License 2016.06.18 0 1 2632

Sziasztok,

Jelenleg Angliában dolgozom CNC programozó-gépbeállító munkakörben de erősen gondolkodom, hogy Norvégiában próbálnék elhelyezkedni, de nem nagyon találok online lehetőségeket munkakeresésre. Tud nekem valaki valamilyen oldalakat ajánlani?

Előre is köszönöm a segítséget.

SárffyZsolt Creative Commons License 2016.05.15 0 0 2631

Érdeklődnék olajfúró tornyon végezhető munkák után. Akár konkrét munkalehetőség akár közvetítőcég elérhetősége érdekelne. Név:Sárffy Zsolt... Telefon: +36 30 993 5279, e-mail: sarffy1978@gmail.com

baluster Creative Commons License 2016.05.12 0 0 2630

Szia. Van két barátom aki itt dolgozik a Scanianál Stavangerben, és 3 ismerősöm aki a Mannál. Mindegyikük azt vallja, hogy csak olyanoknak segítenek akikkel már dolgoztak együtt és ismerik a munkáját. (Valahol érthető szerintem)

Azért majd érdeklődöm tőlük. Angollal hogy álsz?

Előzmény: herceg.notesz (2629)
herceg.notesz Creative Commons License 2016.05.11 0 0 2629

Sziasztok

Szeretnék autószerelőként és /vagy autóvillamossági szerelőként elhelyezkedni Norvégiába. 

Hallgatom, olvasgatom kezdőként a nyelvet, de sajnos arra a magállapításra jutottam, hogy jó lenne egy olyan magyar szerelő mellett dolgozni, aki átsegítene a nyelvi nehézségeken. Jelenleg is kamionszerelőként dolgozom, előtte buszokat és személyautókat javítottam. 

Nézegettem a Scaniát és más multi céget is, és igazából az se érdekel ha nem Oslo vagy Bergen.

 

Van itt a fórumon olyan akivel megbeszélhetném a buktatókat, lehetőségeket és esetleg még segíteni is tud? Köszönöm

zakarias123 Creative Commons License 2016.04.05 0 0 2628

Üdvözlök Mindenkit!

2016.04.11-2016.04.16 között Oslo-ban 1 személy részére szállást keresek..Zsolt

06707015992

silkway Creative Commons License 2016.03.14 0 0 2627

Állások 56 országban (Norvégiában is)

 

searchcareers.info oldalon 56 ország állandóan frissülő munkahelykínálatát lehet egy helyen megtalálni, közte rengeteg magyar álláshirdetés is. De UK, Németor., Skandináv országok, USA, Kanada, szinte az összes Eu-s ország is megtalálható.

vonakodó Creative Commons License 2016.03.06 0 0 2626

Ha önálló vállalkozást indítok Norvégiában, akkor milyen költségek jelentkeznek, milyen engedélyek kellenek? (a vállalkozáshoz a felszerelések adottak) Hány alkalmazottat foglalkoztathatok? Automatikusan jár az adózással a betegbiztosítás, és a nyugdíjbiztosítás? Mennyi bevétel után kell már adót fizetni?

Köszönöm a válaszokat. 

For2na Creative Commons License 2016.01.25 0 0 2625

Szerkezet lakatos szakmám(is) van.Művezető helyettes vagyok egy Német tulajdonú magyar kazángyárban.Ebben a szakmában van lehetőség elhelyezkedni?Esetleg részmunkaidőben?Ha minden igaz,akkor a nyáron mennénk ki.Egy kis segítség nagyon jól jönne az elején legalább.

stoilt Creative Commons License 2016.01.25 0 0 2624

Rosszul érinti, a hírek szerint vannak elbocsátások bőven, de azért gondolom nem fognak egyik napról a másikra éhenhalni. De az biztos, hogy a bevándorlókra nézve ez nem jelent jót.

Előzmény: Termelékeny burgerforgató (2623)
Termelékeny burgerforgató Creative Commons License 2016.01.23 -1 0 2623

Norvégiát hogy érinti az olajválság? Vagy továbbra is kurvajó az életszínvonal?

Tamás19760926 Creative Commons License 2016.01.20 0 0 2622

sziasztok Badar Tamás vagyok a segitségeteket szeretném kérni Norvégiában szeretnék munkát keresni.Halász a szakmám érdekelne hogy tud e valaki olyan gazdaságokat kikőtőt vagy halfeldolgozot amit elérhetek interneten keresztűl .nagyon szépen kőszőnőm előre is a segitségeteket az elérhetőségem badar.tamas@freemail.hu  remélem lesz aki segit és kűld emailt kőszőnőm

Savanyú uborka Creative Commons License 2016.01.19 0 1 2621

Mennyi idő....Iskolába járó gyerekek akár  1 év után folyékonyan társalognak.Lenyűgöző.Más/felnőtt/ 6 év után se biztos.....tud valami sokat.Attól függ ,mennyit fárasztod ezzel magad,milyen közegben vagy,mennyit beszélsz.Sokat kell tanulni,sokat kell beszélni.Én 1-2 évre lőném be a használható szintet.Vagyis érdemes már ezt otthon kezdeni:-).

Előzmény: For2na (2620)
For2na Creative Commons License 2016.01.17 0 0 2620

Sziasztok.

Elvileg nemsokára (pár hónap) költözünk ki Norvégiába,azon belül is Gjovik környékére.Azt szeretném kérdezni,hogy lehet-e ott nyelvet tanulni és kb mennyi idő kell ahhoz,hogy olyan szinten értsem és beszéljem a nyelvet,hogy munkát tudjak vállalni?Lakatos szakmában dolgozom most is.ott is van lehetőség ebben a szakmában elhelyezkedni?

Termelékeny burgerforgató Creative Commons License 2016.01.06 0 0 2619

Hát akkor ennyit Norvégiáról. Részmunkaidőbe koplalni nem megyek oda. A szobabérlés nekem nem megfelelő! Ausztriában lakást bérlek a segélyből!

Előzmény: hheni79 (2618)
hheni79 Creative Commons License 2016.01.06 0 0 2618

Norvégiában a 100% munka igen ritka.. a legtöbben (norvégok is) rész munkaidőban dolgoznak vagyis 30%-40%50%60%70%80%..., hogy miert? mert csak.. ez van....

 

Azt pedig hozzá teszem, hogy olajválság van! Érdemes a norvég lapokat olvasni :) már ha megy a nyelv.. sokakat küldenek el és vannak munkanélküliek... az más kérdés, hogy az ittteni rendszer közelébe sincs az otthoninak, főleg ami a pénzt illeti.

 

Plussz sok a bevándorló avagy menekült kinek melyik tetszik..  A rendszerbe nehéz bekerülni, de ha már bent vagy akkor bent vagy:)  A kerítés még ekkor sem lesz kolbászból.. Amúgy meg kell próbálni, mit veszíthesz.. max nem jön össze és gazdagabb vagy némi tapasztalattal... Szóval hajrá!

Előzmény: Termelékeny burgerforgató (2608)
hheni79 Creative Commons License 2016.01.06 0 0 2617

Köszi

 

munkám még nincs egyenlőre párom dolgozik (sambuer)főállásban.. remélhetőleg elfogaják az ő munka szerződését.. :)

Előzmény: Törölt nick (2614)
Törölt nick Creative Commons License 2016.01.05 0 0 2616

Sok Sok ertelme van. MEG TUDSZ ELNI BELOLE! Gyere nyugodtan! Az allam majd kifizeti a kulonbozetet az olajbol. Varjak a tobbi spanyol, portugal, gorog, lett, litvan, eszt, magyar, lengyel, roman, bolgar, olasz, "szir", macedon, koszovoi, kongoi, orosz, lengyel, eritreai, kenyai, szomaliai, moldav, nigeriai, kurd, libiai, marokkoi es iraki valamint az eszak-nyugat-del-keleti etiop urakat (es holgyeket is), akik mar hozzad hasonloan jol beszelnek osztrakul es joltudnak krumplit sutni. Ez 1 olyan tudas, amit itt kulonosen megbecsulnek.

Albi 1500-3000 korona (max, de ez mar eleg jo szinvonal), kaja kicsit olcsobb mint otthon. Ha akarsz dolgozhatsz olajfurotornyon vagy halaszhajon, de ennek az a hatranya, h olyan sok a fizu, amit nem tudsz normalisan elkolteni.

Hulye aki nem jon. A helyiek nem akarnak dolgozni, alig varjak, hogy vegre itt legyel es elvegezd a koszos munkat havi 1 milla nettoert. Eleg, ha kicsit vakkantasz angolul, esetleg ismered a betuket (csak angolt).

Eleg, ha 40 szazalekos reszmunkaidos allasod van, akkor adot sem kell fizetni. Ez biztos, nekem egy erdelyi haverom mondta, akinek volt egy szomszedja, aki lengyel volt es neki ukran mondta, aki ismert valaki akinek majdnem volt egy baratnoje, aki hallotta ezt a volt fonokenek a sogoratol, es bar nem beszeltek egy nyelvet, de o ismert valakit aki jart itt es tudja.

Nem kell utananezni a neten, tutti tipp, gyere!

Előzmény: Termelékeny burgerforgató (2615)
Termelékeny burgerforgató Creative Commons License 2016.01.05 0 0 2615

De bakker! Ennek mi értelme van így? Azt hittem Norvégiában felrobban a gazdaság a sok olaj miatt és kevés a részmunkaidő. De 20 óra takarítással ott se lehet megélni..kivéve ha eltart a férjed mellé...

Előzmény: Order of Hermes (2612)
Törölt nick Creative Commons License 2016.01.05 0 0 2614

udi.no -kell kezdeni, ha tudod igazolni, h eltartanak vagy ha van munkad.

Előzmény: hheni79 (2600)
Törölt nick Creative Commons License 2016.01.05 0 0 2613

ha neked azt mesélték hogy egy egyszerű gyorséttermi melós is simán megél egyedül lakást bérelve és hó végére marad több ezer koronája a számlán, akkor biztos igy van.

Elnezest az altalam irott teves infoert.

Semmi nem akadalyoz meg teged abban, hogy utananezz az araknak (elelmiszer, alberlet, kozlekedes stb.), minden fent van a neten, boltok, alberletek stb. Utana mar csak kell egy teljes munkaidos allast szerezned es minden OK lesz.

Előzmény: Termelékeny burgerforgató (2599)
Order of Hermes Creative Commons License 2016.01.04 0 0 2612

Valósznűleg azért nincs munkanélküliség, mert marha sokan dolgoznak részmunkaidőben...

Előzmény: Termelékeny burgerforgató (2611)
Termelékeny burgerforgató Creative Commons License 2016.01.04 0 0 2611

De miért nem kapnak teljes munkaidős állást? Norvégiában úgy tudom munkanélküliség sincs kb és felrobban a gazdaság a sok olajtól. Akkor mit szopatják őket 60 % al?

 

Mire elég a 20 ezer?

Előzmény: Savanyú uborka (2610)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!