Keresés

Részletes keresés

Esbeta férje Creative Commons License 1999.12.23 0 0 3
Borzasztó!
Azt nem értem, hogy ezt a hírt olyan könnyedén kezelik, a bemondó mosolyogva mondja be, stb.
Nem tudom, hogy az én értékítéletemmel volna baj, de szerintem ez sokkal nagyobb tragédia, mint a sportcsarnok leégése.
Előzmény: aggályos (1)
soltika Creative Commons License 1999.12.23 0 0 2
Én az ilyenfalyta épülést szociáldarvinizmusnak hivom.
soltika/taigetoszra kiteendő/ + Finci Kutya /VEZÉR/
aggályos Creative Commons License 1999.12.23 0 0 1
Nézze kérem ebben az egészben semmi sem aggályos. A férfias tartással bíró nemzeti haderő épül. Hulljon a férgese ! (az biztos nemzetietlen, coclib, autonóm, buddhista)
Egy kérdés még aggályos nem a nagy nemzeti bagoly ott az alakulat szanitéce ?
Mert, ha nem baj van. Oda kell vezényelni.
soltika Creative Commons License 1999.12.23 0 0 0
A tiszteket kiengedik ezek szerint ők már régen be lettek oltva.
Eltelt e már 14-év mert én akkor voltam katona , de ugyanigy működött az egész kiba*zott rendszer.
soltika/hadastyán/ + Finci Kutya/3 csillagos NATO nonkomform tábornok/
soltika Creative Commons License 1999.12.23 0 0 topiknyitó
Vesztegzár alatt a kalocsai honvédlaktanya.
/gyütt a HIR/
A Kalocsai Honvédlaktanyának valószinűleg nagyon farok orvosa a és parancsnoka van.
/vagy ez csak egy jellemző kormányzati, minisztériumi tünet ?/
Kalocsán eddig 7 agyhártyagyulladásos beteg/sorkatonák/ van.
A laktanya szakácsának /aki a HIR szerint még egészséges / aki gyakran járt haza, 15-éves öccse a napokban agyhártyagyulladásban meghalt egy katonát jelenleg Budapesten ápolnak/ha eddig még meg nem halt/.
A KALOCSAI LAKTANYAPARANCSNOK ÉS A HELYI SZANITÉC/orvosnak nem nevezném/ egyfolytában nyugtatott "elszigetelt eset", "nincs járvány".
A tartalékos bicskaosztó családbarát szakszi a vezérkari főnők a honvédelmi miniszter + Homoki elvtárs kirándult és pijározott, jelenleg is tojnak az egészre.
/a Gógl a háziorvosi praxissal foglalkozik/
A szakszi Pristinában azt nyilatkozta "ez itt egy kis Magyarország".
Jó volna már tudomásul venni hogy a kalocsai honvédlaktanya + Kalocsa + egy járvány = egész MAGYARORSZÁG.
Jó volna némi "családbarát" intézkedés :
soltika + Finci Kutya

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!