Keresés

Részletes keresés

poppadom Creative Commons License 2009.05.31 0 0 1476
Az en D300-am is Japanbol van. :) Ugy hallottam, hogy megbizhato emberek itthon eddig meg nem ismert szintu ugyfelkozpontusaggal.
Előzmény: semgza (1474)
arf Creative Commons License 2009.05.31 0 0 1475
Nikon d700 vázat keresek, ajánlat e-mailben várok. Köszönöm! arfarf2009[kukac]gmail.com
semgza Creative Commons License 2009.05.31 0 0 1474
szakurapc-töl rendelt már valaki?
Előzmény: horvlas (1471)
festoandras Creative Commons License 2009.05.31 0 0 1473
Nikon Tamron 200-400 f5,6 eladó!?

Ha valakit érdekel mail publikus.

link róla itt: http://www.slach.hu/ta/tam-11.htm

Makulátlan állapot, napellenzővel, első hátsó sapkával.
Bernyó Creative Commons License 2009.05.31 0 0 1472
Abba már ne gondolkodjon, mert már lefoglaltam és viszem is Kedden :-)
Előzmény: képfaragó (1470)
horvlas Creative Commons License 2009.05.31 0 0 1471
Túlságosan hihetetlen volt az ár, ezért is kérdeztem meg itt a fórumon. Hála istennek nem futottam még bele ilyen csalásokba, azért többé-kevésbé elővigyázatos szoktam lenni. Mindegy, inkább itt legyek hülye, mint hogy belevágtam volna. Kösz az infokat.
képfaragó Creative Commons License 2009.05.31 0 0 1470
Az artworkponthu oldalon most is van egy D300 260 ért. Mindez számlával és garanciával. Inkább ilyesmin kell gondolkodni. Ha alaposan megnézed és kipróbálod nem ér nagy meglepetés. A használt cikkekre rejtett hiba esetére általában három nap áll rendelkezésre. Kérdezz erre is rá.
Előzmény: horvlas (1465)
Degeczi Creative Commons License 2009.05.31 0 0 1469
jujj, ez tényleg fáj... :-(

hol éltél eddig, h nem hallottál a netes átcseszésekről, aminek ez gyönyörű iskolapéldája?

minden együtt van, ami csak előfordul ezeknél:
- hihetetlen csali ár (gondolkozz: ez messze félár alatt van, hogyan lenne lehetséges?!)
- csak védelem nélküli és lenyomozhatatlan pénzküldéssel lehet fizetni (nahát... amikor WU-t említenek ilyen témában, már önmagában jelzi, h csalásról van szó)
- külföldről közvetlenül az itteni Express-re jelentkezés (ott nincs elég ügyfél? vajon miért kelet-európa a célpont? egyszerű: a naivabb, és csaliárra még inkább ráharapó közönség miatt)
- rossz angolság
- hülyeségek állítása (eleve nincs "made in USA" Nikon)
- "csak most rögtön rendelve, egy hét múlva már drágább lesz!"

és még az emilcímed is kirakod egy nyilvános fórumra, hadd jöjjön még több spam...
Előzmény: horvlas (1465)
ph5.5 Creative Commons License 2009.05.31 0 0 1468

Az amazon.uk oldalán a váz 1.100 font. Az általad említett kit D300 + 18-200 + 4 Gb Sandisk Extrem III = 1667 Font. Ezek a reális árak... a jelenlegi 330 Forintos árfolyam mellett. A többi átverés, akár akciós - akár nem. Nem lehet legálisan ekkora különbség...

Ha megnézed a magyar árakat: használtan a 18-200-as obit 140-150 körül hirdetik mostanság. 100e lenne egy D300?

Előzmény: horvlas (1465)
istvan.spedex Creative Commons License 2009.05.31 0 0 1467
Sziasztok.
Elcserélném Tamron SP AF Aspherial Di LD IF 17-35mm 1/2.8-4 objektívem Tokina16-50mm 1/2.8 AT-X Pro DX obira értékegyeztetéssél.
istvan.spedex@gmail.com
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.31 0 0 1466
Most már mindenki tudja itt, h milyen kis naív, butuska ember vagy :)
Előzmény: horvlas (1465)
horvlas Creative Commons License 2009.05.31 0 0 1465
Expresszen hirdetnek Nikon D300 kitet 18-200-al 250.000HUF-ért, angliából. Szerintetek érdemes belevágni? Nem átverés? Valakinek van velük tapasztalata? Állítólag már 4 éve hirdetnek magyarországon, valamiféle Western Union transfer, ha jól értelmeztem. Azért hirdetnek itt is, mert egy kollégájuk kint magyar. Min. 2 kitet kell rendelni, hogy ez az ár éljen, állítólag valami promó időszak van, 5-étől sokkal drágább lesz, mert lejár a promo időszaka a terméknek. Mellékelek a levelezésből pár szöveget (időrendben visszafelé):

"Hello..
We have been posting our advertisement in Hungarian for more than 4-yrs page through an hungarian man working in our store. We shiped our products to mane european countries. Your package will get to you with 3-months money back guarantee from our company in case you have any problem with your products..

You just have to send your address, so we can package the products for you and ship it to your location.. But you will have to pay so it can be deliver safely to your house doorstep... I give you 100% guarantee that you will be happy when you receive your package and you will also like to order more products from us.

There are many western union outlets around that you can go and easily make the payment to the company Accountant...

Just send your full details..

Regards

<horvlas@yahoo.co.uk>OK, but what is "Western union money transfer"? I have to pay before the wait for the package? Is it secure?


--- On Sun, 31/5/09, John S Karajs <mobilephone2door@sify.com> wrote:

From: John S Karajs <mobilephone2door@sify.com>

About the payment, due to our company policy, we only accept payment via pay-pal from a store, company, and individual who are ordering up to our MOQ(Minimum order quantity) which is just 4-unit and above..... You can easily make the payment to the company accountant details via Western union money transfer, it make delivery fast.

Regards

<horvlas@yahoo.co.uk>And what about the payment? Collect on delivery? or PAYPAL?



From: John S Karajs <mobilephone2door@sify.com>
Yes, you are correct... Is because we are offering Discount on our products. The price will rise again by June 5 when the PROMO finish

<horvlas@yahoo.co.uk>And the price is 250000HUF with the lens? (~883EUR) D300+Nikkor 18-200

--- On Sun, 31/5/09, John S Karajs <mobilephone2door@sify.com> wrote:
From: John S Karajs <mobilephone2door@sify.com>
Hello..

Thanks for the mail...

This is a brand new Nikon D300 and the lens are brand new, made in USA. It comes with warranty and original receipt from Nikon.The warranty work in Nikon and you can take it to any Nikon store in Hungary. We are shipping it from our store in TELEFORD, UK. The shipping cost is 15euro and the shipping will take only 36-hrs to arrive your location in Hungary. Your package will be deliver to you house doorstep via a courier services.

Get back to us with the following details if you are interested in buying the Camera and the lens.
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.31 0 0 1464
Nikon 18-200mm f/3.5-5.6G IF-ED AF-S VR DX eladó, elmúlt 1 éves, dobozában, tartozékaival, ára 149e Ft. Mail.
angelos1976 Creative Commons License 2009.05.31 0 0 1463

Minden jó, ha a vége jó!

 

Kárpótlásként délután küldök egy kakaskás képet...! Akkor küldhetem arra, hogy latz... Oops, I did it again!

Előzmény: poppadom (1449)
semgza Creative Commons License 2009.05.30 0 0 1462
keresek D90, SB600 angol használatit papír formában.
ha valaki úgy gondolja hogy nincs rá már szüksége és nem kér érte sokat akkor szívesen átvenném. köszönöm elöre is.


krezidiesel Creative Commons License 2009.05.30 0 0 1461
Előzmény: poppadom (1459)
majasimi Creative Commons License 2009.05.30 0 0 1460
Küldtem egy Mail-t,talán ők segitenek.
Előzmény: poppadom (1459)
poppadom Creative Commons License 2009.05.30 0 0 1459
Nem talalom... katasztrofalis ez az index forum. Lehet be kellene irni olyan kulcsszavakat amiket az NNI es egybol megflaggel es akkor kitorolnek secperc alatt.
Előzmény: Törölt nick (1456)
angelos1976 Creative Commons License 2009.05.30 0 0 1458

Így jár az, ki többet néz ki belőlem a kelleténél... Egy technikai írástudatlannal akartál kikezdeni, mi? :-p

 

(Fel a fejjel! Legalább így lesz némi esélyed, hogy nyerj a holland lottón - mert időben kapsz értesítést a lehetőségről!)

Előzmény: Törölt nick (1454)
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.30 0 0 1457
Keresek Tamron 17-50/2,8 vagy Sigma 18-50/2,8 objektívet, természetesen jó állapotút, pontos fókusszal stb., stb.
majasimi Creative Commons License 2009.05.30 0 0 1450
Igen-igen! Látom! 6 db kis fém valami. Ha ez az. Őszintén szólva amikor megvettem ezt a gépet nem gondoltam hogy ilyen ügyes kis masina. A régi Zenit 12ET gépemen még mindent manuálisan kell állitani.Jó kis gép volt az is,sok szép képet készitettem vele. Köszi mindent!
Előzmény: Degeczi (1447)
poppadom Creative Commons License 2009.05.29 0 0 1449
Hali! A 400-as hogy muzsikal digi vazon? Van keped amin meg tudnad mutatni? (Erdekelne meg ha nem is elado) Koszi elore is!
Előzmény: angelos1976 (1445)
Zoszi69 Creative Commons License 2009.05.29 0 0 1448
Keresek Nikon BM-7 LCD monitorvédőt.
Degeczi Creative Commons License 2009.05.29 0 0 1447
(semmi különös: a "DX" azt jelenti, h egyszerűen a filmkazettára tett fémcsíkokkal kódolva jelzik az érzékenységét, ezt érzékeli a váz. A hátlapot kinyitva valszeg látod is az ehhez tartozó érzékelőket a kazetta fészkében)
Előzmény: majasimi (1446)
majasimi Creative Commons License 2009.05.29 0 0 1446

Köszönöm a gyors választ! Nem gondoltam hogy autómatikus a fényérzékenység beállitás.

Mégegyszer köszi!!!

Előzmény: Degeczi (1440)
angelos1976 Creative Commons License 2009.05.29 0 0 1445

400-as és 105-ös Nikkor egyelőre marad(hat). Köszönöm a figyelmet és a türelmet!

 

AF-S 60/2.8 G stb. hivatalos magyar Nikon garanciával továbbra is eladó.

Előzmény: angelos1976 (1426)
horvlas Creative Commons License 2009.05.29 0 0 1443
Eladó egy Carl Zeiss Jena MC Sonnar 4/300-as teleobjektív, vadonatúj állapotban. Összesen 1x volt használva általam, azóta dobozában lett tartva. Nikonra adaptálható p6-nikon adapterrel, és végtelen is van! Részletek az m42-adok veszek topicban.
SzekelyG Creative Commons License 2009.05.29 0 0 1442
Eladó Nikon SB 29s makró körvaku
3 db. objektív adapter gyűrűvel: 52mm; 62mm;72mm
Budapesten átvehető.
Bővebb információ:
http://www.europe-nikon.com/product/hu_HU/products/broad/118/overview.html
Ára: 70.000 Forint
LBP525d Creative Commons License 2009.05.29 0 0 1441
Hello,

lenne két eladó termékem:

http://www.flickr.com/photos/its_okey/3576450772/

http://www.flickr.com/photos/its_okey/3576428444/
Degeczi Creative Commons License 2009.05.29 0 0 1440
automata!
csak olyan filmet vegyél hozzá, aminek dobozán ott a "DX" jelölés - szinte mind ilyen
Előzmény: majasimi (1439)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!