Ha a Nikon rendszeréhez tartozó eszközöket adnál el, vagy vennél, akkor itt a helyed. Licitálós portálok linkelése nem megengedett és tiltást von maga után.
Irányár megadása kötelező!
Nem segítünk a lopott fotós cuccok eladásában!
Kérjük, minden gyári számmal rendelkező termék mellé, amit eladásra kínálsz,
add meg az eszköz sorozatszámát. A szám utolsó karakterét kicsillagozhatod.
A sorozatszám nélküli hirdetéseket töröljük, a feladót pedig egy hétig
kitiltjuk az adok-veszek topikokból.
Vásárolj körültekintően!
A fórum felhasználói általában nem vállalt valós identitású személyek, így
beazonosításuk nem mindig lehetséges. Figyelj erre a vásárlásoknál és
csereügyleteknél!
Lehetőleg utánvéttel fizess, vagy vedd fel személyesen a kapcsolatot az
eladóval, mielőtt előleget utalsz át!
Ha mégis csalás áldozatává válsz, tegyél rendőrségi feljelentést! A csalók
gyakran kézre kerülnek, de a vizsgálat sokáig húzódhat.
Túlságosan hihetetlen volt az ár, ezért is kérdeztem meg itt a fórumon. Hála istennek nem futottam még bele ilyen csalásokba, azért többé-kevésbé elővigyázatos szoktam lenni. Mindegy, inkább itt legyek hülye, mint hogy belevágtam volna. Kösz az infokat.
Az artworkponthu oldalon most is van egy D300 260 ért. Mindez számlával és garanciával. Inkább ilyesmin kell gondolkodni. Ha alaposan megnézed és kipróbálod nem ér nagy meglepetés. A használt cikkekre rejtett hiba esetére általában három nap áll rendelkezésre. Kérdezz erre is rá.
hol éltél eddig, h nem hallottál a netes átcseszésekről, aminek ez gyönyörű iskolapéldája?
minden együtt van, ami csak előfordul ezeknél: - hihetetlen csali ár (gondolkozz: ez messze félár alatt van, hogyan lenne lehetséges?!) - csak védelem nélküli és lenyomozhatatlan pénzküldéssel lehet fizetni (nahát... amikor WU-t említenek ilyen témában, már önmagában jelzi, h csalásról van szó) - külföldről közvetlenül az itteni Express-re jelentkezés (ott nincs elég ügyfél? vajon miért kelet-európa a célpont? egyszerű: a naivabb, és csaliárra még inkább ráharapó közönség miatt) - rossz angolság - hülyeségek állítása (eleve nincs "made in USA" Nikon) - "csak most rögtön rendelve, egy hét múlva már drágább lesz!"
és még az emilcímed is kirakod egy nyilvános fórumra, hadd jöjjön még több spam...
Az amazon.uk oldalán a váz 1.100 font. Az általad említett kit D300 + 18-200 + 4 Gb Sandisk Extrem III = 1667 Font. Ezek a reális árak... a jelenlegi 330 Forintos árfolyam mellett. A többi átverés, akár akciós - akár nem. Nem lehet legálisan ekkora különbség...
Ha megnézed a magyar árakat: használtan a 18-200-as obit 140-150 körül hirdetik mostanság. 100e lenne egy D300?
Sziasztok. Elcserélném Tamron SP AF Aspherial Di LD IF 17-35mm 1/2.8-4 objektívem Tokina16-50mm 1/2.8 AT-X Pro DX obira értékegyeztetéssél. istvan.spedex@gmail.com
Expresszen hirdetnek Nikon D300 kitet 18-200-al 250.000HUF-ért, angliából. Szerintetek érdemes belevágni? Nem átverés? Valakinek van velük tapasztalata? Állítólag már 4 éve hirdetnek magyarországon, valamiféle Western Union transfer, ha jól értelmeztem. Azért hirdetnek itt is, mert egy kollégájuk kint magyar. Min. 2 kitet kell rendelni, hogy ez az ár éljen, állítólag valami promó időszak van, 5-étől sokkal drágább lesz, mert lejár a promo időszaka a terméknek. Mellékelek a levelezésből pár szöveget (időrendben visszafelé):
"Hello.. We have been posting our advertisement in Hungarian for more than 4-yrs page through an hungarian man working in our store. We shiped our products to mane european countries. Your package will get to you with 3-months money back guarantee from our company in case you have any problem with your products..
You just have to send your address, so we can package the products for you and ship it to your location.. But you will have to pay so it can be deliver safely to your house doorstep... I give you 100% guarantee that you will be happy when you receive your package and you will also like to order more products from us.
There are many western union outlets around that you can go and easily make the payment to the company Accountant...
Just send your full details..
Regards
<horvlas@yahoo.co.uk>OK, but what is "Western union money transfer"? I have to pay before the wait for the package? Is it secure?
--- On Sun, 31/5/09, John S Karajs <mobilephone2door@sify.com> wrote:
From: John S Karajs <mobilephone2door@sify.com>
About the payment, due to our company policy, we only accept payment via pay-pal from a store, company, and individual who are ordering up to our MOQ(Minimum order quantity) which is just 4-unit and above..... You can easily make the payment to the company accountant details via Western union money transfer, it make delivery fast.
Regards
<horvlas@yahoo.co.uk>And what about the payment? Collect on delivery? or PAYPAL?
From: John S Karajs <mobilephone2door@sify.com> Yes, you are correct... Is because we are offering Discount on our products. The price will rise again by June 5 when the PROMO finish
<horvlas@yahoo.co.uk>And the price is 250000HUF with the lens? (~883EUR) D300+Nikkor 18-200
--- On Sun, 31/5/09, John S Karajs <mobilephone2door@sify.com> wrote: From: John S Karajs <mobilephone2door@sify.com> Hello..
Thanks for the mail...
This is a brand new Nikon D300 and the lens are brand new, made in USA. It comes with warranty and original receipt from Nikon.The warranty work in Nikon and you can take it to any Nikon store in Hungary. We are shipping it from our store in TELEFORD, UK. The shipping cost is 15euro and the shipping will take only 36-hrs to arrive your location in Hungary. Your package will be deliver to you house doorstep via a courier services.
Get back to us with the following details if you are interested in buying the Camera and the lens.
keresek D90, SB600 angol használatit papír formában. ha valaki úgy gondolja hogy nincs rá már szüksége és nem kér érte sokat akkor szívesen átvenném. köszönöm elöre is.
Nem talalom... katasztrofalis ez az index forum. Lehet be kellene irni olyan kulcsszavakat amiket az NNI es egybol megflaggel es akkor kitorolnek secperc alatt.
Igen-igen! Látom! 6 db kis fém valami. Ha ez az. Őszintén szólva amikor megvettem ezt a gépet nem gondoltam hogy ilyen ügyes kis masina. A régi Zenit 12ET gépemen még mindent manuálisan kell állitani.Jó kis gép volt az is,sok szép képet készitettem vele. Köszi mindent!
(semmi különös: a "DX" azt jelenti, h egyszerűen a filmkazettára tett fémcsíkokkal kódolva jelzik az érzékenységét, ezt érzékeli a váz. A hátlapot kinyitva valszeg látod is az ehhez tartozó érzékelőket a kazetta fészkében)
Eladó egy Carl Zeiss Jena MC Sonnar 4/300-as teleobjektív, vadonatúj állapotban. Összesen 1x volt használva általam, azóta dobozában lett tartva. Nikonra adaptálható p6-nikon adapterrel, és végtelen is van! Részletek az m42-adok veszek topicban.