Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2007.05.02 0 0 296

Pontosan.Nagyon furcsa.

Bár azért ezt az ocsmányságot nem feltélezem még a balosokról sem.Nem hiszem,hogy provokáció.

Szerintem pár "balhés" fiatal csinálta,akik majd a biróság elött lehajtott fejjel szomorkodnak.

Előzmény: Kárpáthy (280)
yaouank Creative Commons License 2007.05.02 0 0 293
Ettől megnyilatkozástól is csak hányni tudok :-(((((

ya


Előzmény: Törölt nick (290)
geva54 Creative Commons License 2007.05.02 0 0 292

Tetszik, ahogy máris felmentesz holmi hullarablókat. Neked az ugye elég is, ha utána szenteltvízben megmossa a kezét. Miféle polgári és nemzeti erkölcs ez? Na köszönöm, ebből nem kérek. Nektek hagyom, legyetek véle boldogok.

Előzmény: Triumphator (271)
TOMAAA Creative Commons License 2007.05.02 0 0 291
Természetesen nem tudom kik voltak. De azzal is telelehet má a tök, hogy találgatni, hogy a "baloldal csinálta, hogy a jobboldalt bemószerolja". Meg azzal is, hogy a jobboldal csinálta, hogy azt mondhassa, hogy a baloldal csinálta, hogy a jobboldalra kenhesse...
Előzmény: semt (274)
yaouank Creative Commons License 2007.05.02 0 0 289
"Keresztény és nemzeti alapokra kéne helyezni a közerkölcsöt."

Ha mindaz belefér ebbe, amit itt folyik ebben a topikban, akkor én ettől az erkölcstől csak hányni tudok.

ya
Előzmény: Törölt nick (277)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.02 0 0 288
Röhög?

Érdekes, nekem úgy tűnik hörög.

Nem vagyok hajlandó Kádárért a szemem forgatni, de te csak tedd azt.
Előzmény: Törölt nick (284)
Yesterday Creative Commons License 2007.05.02 0 0 287

kuroszva

 VagyZsóti elvtárs és  Népszabadság performanceja, hogy utána megnyissák ezt a topicot, ellenörízvén, ki, hogyan határolódik el egy nyilvánvalóan aljasul kitervelt  marhaságtól.. Ha nem lenne ott az idézet még volna is valami életszerü a dologban, de így? ( Szélsö jobbos zenekar, óh persze,  mi más is lehetne, képzeld, ha egy Lokomotív Gt nótát kevertek volna oda, de nagy szarban ülne Zsóti et..)

Előzmény: kuroszava (65)
PuPu Creative Commons License 2007.05.02 0 0 285

Dehogynem kell csodálkozni.

Kádár tizensok éve halott, a rendszere detto.

Mindent el lehet mondani róla, és mire telt idáig?

Ki akadályozott meg itt akárkit is a véleménnyilvánításban?

Node sírt gyalázni az megáll úgy magában is, - Kádár nélkül is.

Az ugyanis embertelenség, minden évezredek során kialakult erkölcs tiltja.

És tudod mi a vicces?

Hogy ilyet azok követnek el, akik még a halott emlékétől is félnek.

Az ókorban a fáraók levakartatták a freskókról gyűlölt elődeiket, a muzulmánok kihajigálták a templomokból a szentek csont-ereklyéit, - ettől még sem a történelem nem változott meg, sem a szent emléke nem tünt el nyomtalanul.

Akik ezt csinálták, nagyon hüjék, - adtak egy lökést a Kádár-kultusz továbbélésének...

:O)))

Előzmény: Triumphator (271)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.02 0 0 283
Persze, ollllllyan egyértelmű. Hogyne.

Ami egyértelmű az a combos és egészségtelen fóbiád.
Előzmény: Skipi (273)
Bumburnyák Creative Commons License 2007.05.02 0 0 282
..voltak idők, amikor azok sem tudtak védekezni, akik éltek...nem csak a maradványaikkal, de velük is azt lehetett tenni amit csak akartak..ha nem túrták volna fel a sirt, a föld úgyis kivetett volna magából...
Előzmény: geva54 (272)
Kárpáthy Creative Commons License 2007.05.02 0 0 280
Milyen jól jött ez megint a baloldalnak, el lehet gyorsan felejteni a késes-büfés cigányokat; mégiscsak a jobboldal a nagyobb genya. Hányadszor játszák ezt el azt már nem is tudom. Egyébként mindenki azt kapja amit megérdemel...
Figyelem korrekt nyugat, Magyarországon fokozódik a nekrofil-náciveszély! Jönnek a gothic-skinek!
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.02 0 0 276
Pont erre gondoltam én is.Az igazság pedig nem derül ki,mert ha szorul a kapca,akkor ezt is titkositják 80 évre.
Előzmény: Törölt nick (254)
yaouank Creative Commons License 2007.05.02 0 0 275
"Partizánvadász akció volt, némi túlkapásokkal. "

Neked sem lehet erősséged a történelem :-(((

ya
Előzmény: Törölt nick (270)
semt Creative Commons License 2007.05.02 0 0 274
Te tudod kik voltak? Na nyögd már ki a neveket! Izgatottan várja mindenki!
Előzmény: TOMAAA (263)
Skipi Creative Commons License 2007.05.02 0 0 273

Ki akar lövetni?én ugyan ilyet nem irtam....De ez az egész olyan egyértelmű,hogy csak egy agyament barom képzeli,hogy igy aztán a "szent magyar anyaföldböl" kiüzi a "nagy gonosz" kommunistát..Ez elég bizonyiték és a tett is maga bizonyiték.Aki meg gyurcsányt vizionálja ide:az meg komlett barom! ! !

Vagynektek netán ennyire nincs szemetek?és ilyen mértékben szubjektiv láttok minden eseményt,történést?Még egy egyszerü hullagyalázást is???huuuuu...akkor nálatok nagy gáz van az agyatok helyén:-(

Előzmény: Törölt nick (258)
geva54 Creative Commons License 2007.05.02 0 0 272
Valami baj van nálad vállon felül, ha még ezt is megpróbálod a kormányon levők nyakába varrni. Talán nálad kellene keresgélni, ha már ennyire viccesnek találtad a dolgot.  Szerintem, aki ezt megtette, aljassab mindenkinél. Tudod, aki ott van, az már nem védheti magát sehogy. Lehet tenni a maradványával, amit akarnak. Na éppen ezért, akiben van egy hangyafaroknyi gerinc és erkölcsi tartás,az nem teszi meg.  Mintha nálad hibázna az emberség.
Előzmény: Törölt nick (254)
Triumphator Creative Commons License 2007.05.02 0 0 271

bronzkatona-katyini emlékmű-kádár-szobor. a feldolgozatlan, elhallgatott és eufemizált múlt rútul visszaböfög. amíg nincs társadalmi konszenzus az alapértékek tekintetében, addig az ilyen tetteken sem kell csodálkozni.

Törölt nick Creative Commons License 2007.05.02 0 0 268
???? Rohogtol?Ez mi ez?
Előzmény: geszthi (264)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.02 0 0 266
Mi nem ismertuk ezt a kifejezest. Baj?
Előzmény: PuPu (251)
geszthi Creative Commons License 2007.05.02 0 0 264
Jot rohogtol a Fideszes IX. kerületi polgarmester 56-hos forradalmar lapocka es labszar csontjaninak a Fidesz irodaban tarolasan is?!

Előzmény: Törölt nick (254)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.02 0 0 262
Bezony.

Nem mindenki hazudja el, hogy fingani is szokott.
Előzmény: Törölt nick (257)
geszthi Creative Commons License 2007.05.02 0 0 260
1942 Hideg Napok es 3300 szerb kivegzese mond valamit?!

Előzmény: Törölt nick (202)
Initram5 Creative Commons License 2007.05.02 0 0 259
Gyurcsány mint Kádár koponyája ellopásának oka? Komikus vagy ha ezt komolyan veszed. A többi dologról pedig annyit, hogy igen, 2006 előtt is volt jobboldali durvulás, hídlezárás, stb. de komoly visszhangot tényleg csak két éve vált ki az amit páran azon az oldalon csinálnak. Hogy ennyire durvák annak az az oka, hogy 2002 óta számukra nincs öröm és boldogság mert nincs többé Viktor, hát egyre jobban meg vannak szeppenve és el vannak keseredve aztán ízlés és IQ függvényében teszik azt amit tesznek.

De egy sírhelyet megbontani, onnan a földet kikaparni, koporsót felnyitni és egy koponyát ellopni, meg egy urnát, az hányingert keltő dolog. Ennek nincs köze Gyurcsányhoz és - erősen remélem - a jobboldalhoz sem, hanem 2-3 önjelölt fas.kalap trotty akciója volt. Rossz elgondolni hogy most vajon mit csinálnak a koponyával és a hamvakkal... Köpdösik, levizelik, ugrálnak rajta mint a majmok? Ettől érzik úgy, hogy történelmi igazságot tettet? Ilyesmi is csak Magyarországon lehetséges. Nem tudom elképzelni, hogy Göring vagy Sztálin sírjához odamenne valaki és elkezdene kutya módjára ásni....
Előzmény: Törölt nick (229)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.02 0 0 258
Bizonyíték az agymenésedre netán, vagy elég rásütni, hogy ők voltak és már lehet is lövetni?
Előzmény: Skipi (243)
Skipi Creative Commons License 2007.05.02 0 0 255
Csak ezen,nem vagyok kétszinü emberke,bár az infomból a mailcimet kivettem,mert untam a sok nagy hős jobbosnévetelen mailjait!-egyébként ,valaki dolgozik is és nemigen volt időm foglalkozni az internettel-van ez igy tudod?De látom te is elemedben vagy ismét:-(
Előzmény: Törölt nick (246)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.02 0 0 254
Vagy pedig beérett egy jó kis titkosszolgálati akció, amivel a Kádár-korról pozitív emlékekkel rendelkezőket rántják vissza Ferifőnök segge mögé, felmutatva a szörnyű fasisztákat akik nem átallanak hullagyalázásra vetemedni.

Én biza körülnéznék a Szilvásiék rezidenciája körül, lehet kiburulna a szekrényből a csontváz.

Egyébként jól számoltak, akivel eddig találkoztam mind jót röhögött a történésen annak ellenére, hogy egyikük sem tartja a sírrongálást-hullagyalázást alapesetben tolerálhatónak.
Előzmény: Törölt nick (237)
Derek Creative Commons License 2007.05.02 0 0 252

"Talán nem kellett volna belelövöldözni a Dunába a szerbeket"

 

Azert ,hogy valami elvezet  is legyen a dologban,jopar helyi zsidot is belelottek

Előzmény: PuPu (247)
PuPu Creative Commons License 2007.05.02 0 0 251

Ja.

Te Októberi Sajnálatos Eseményeknek nevezted.

Komálom a sok beszarit, - de felbátorodtatok...

:O)))))

Előzmény: Törölt nick (245)
geszthi Creative Commons License 2007.05.02 0 0 250
Előzmény: Első Polgár (248)
geszthi Creative Commons License 2007.05.02 0 0 249
Maradjal mar!

z akasztasok kozben (akkor amikor elet-halal kerdese volt) Pozsgay gyalazta oket es ellenforrdalmarozott. Kesobb nem kevesebb mint a Kommunista AGITACIOS es PROPAGANDAosztaly VEZETOJE lett.

Vegig hu komcsi volt....

Aztan a rendszer buksa elott hirtelen ELLOPTA masok dolgozatat/jelenteset es mint nagy "ellenallo" rohant forradalmarozni, akkor amikor MAR BUKOTT a rendszer
Előzmény: PBGI (235)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!