Keresés

Részletes keresés

pulp Creative Commons License 2005.01.14 0 0 3193
Nocsak, mit nyomsz 19-én?
Előzmény: Törölt nick (3192)
Törölt nick Creative Commons License 2005.01.13 0 0 3192

Nem nagyon vagyok tisztában az időpontokkal de március 12-re nem lehetett volna előrehozni? Engem mondjuk nem érint mert Pécs elég közel van, és a Bota Jani úgyis akar menni. Tavaly is mintha 13-án lett volna.

 

De most gondolok bele, hogy ha 20-án lesz, akkor egy nagyon nagy erőpróba lesz az a hétvége nekem. Na akkor ideje elkezdenem edzeni. :)

 

Előzmény: bak-ancs (3186)
pulp Creative Commons License 2005.01.13 0 0 3191
Hú, tényleg.  Tavaszi :))
Előzmény: bak-ancs (3190)
bak-ancs Creative Commons License 2005.01.13 0 0 3190
A következő szombat Tavasz Kupa...
Előzmény: pulp (3189)
pulp Creative Commons License 2005.01.13 0 0 3189
Én tuttam, csak rosszul. Az előző szombatra, 5.-re hittem, hogy munkanap lesz. Nem lehetne a következő szombatra tenni? Akkor el tudnánk menni :))
Előzmény: bak-ancs (3188)
bak-ancs Creative Commons License 2005.01.13 0 0 3188
Akkor szólhattál volna, mer én nem tuttam... (és más se szólt, amikor a VAB-on az időpontokat egyeztettük :-( )
Előzmény: ssimi (3187)
ssimi Creative Commons License 2005.01.12 0 0 3187
Már tavaly ősszel lehetett tudni, hogy március 19. munkanap lesz...
Előzmény: bak-ancs (3186)
bak-ancs Creative Commons License 2005.01.12 0 0 3186

Hi mindenkinek az újévben - és külön üdv az újaknak!

Friss hírek Tolna megyéből: tíz delikvens sikeres versenybírói vizsgát tett a múlt 7végén (nem is értem, hogy nem dicsekedett egyikük sem :-)) Két csapat vizsgázott, az IFU-ok és a BKV-ok. Remélem ezzel biztosított lesz két verseny hibátlan rendezése :-))))

Más: a BAK-ot kénytelenek leszünk csúsztatni. Az eredeti időpont (március 19.) ugyanis munkanap lesz (14-t kell ledolgozni) - így terveink szerint március 20-án, vasárnap rendezzük meg a versenyt. Gondolom ez a messziről érkezőknek végképp nem előnyös, de hát ez van... :-(

pulp Creative Commons License 2005.01.11 0 0 3185

Szerintem visszavarázsolni nem lehet, ha hosszút írsz, inkább tedd wordben és aztán másold be, mert a zindex néha szaraxik.

Gratula a nickedhez, jót röhögtem. :)

Előzmény: monómanó (3184)
monómanó Creative Commons License 2005.01.11 0 0 3184

Kedves Titi! Nagy örömöm van: beléptem a topikolók sorába. Ma írtam egy kb. egyoldalas beszámolót a regionális szilveszterről. Nagy bánatom van: valamit elszúrtam és cca. 2 órai "munkám" az enyészeté lett. A "mehet" gombra kattintottam, a gép kiírta, hogy "a lap nem jeleníthető meg", én meg lányos zavaromban valamit klikkelhettem, amit nem kellett volna. Kérdés: vissza lehet-e ezt az irományt valahonnan varázsolni? Kérdés/2: a topiklakók e-mail címét meg lehet-e tudni valahonnan (ha nem titok)? Üdv: manó

Előzmény: Toporgó Titi (3183)
Toporgó Titi Creative Commons License 2005.01.06 0 0 3183
Kedves regionális szilveszterezők! Nem akartok élménybeszámolót írni? Legalább a "bajnokságról"...elvégre szép kis csaták voltak.
manusz-01 Creative Commons License 2004.12.24 0 0 3182
"Karácsony készül, emberek!
Szépek és tiszták legyetek!
Súroljátok föl lelketek,
csillogtassátok kedvetek,
legyetek újra gyermekek,
hogy emberek lehessetek!"

Békés, meghitt Karácsonyt kívánok mindenkinek!
pulp Creative Commons License 2004.12.24 0 0 3181
Túlbeszéltük. Boldog Karácsonyt Neked is!
Előzmény: Toporgó Titi (3180)
Toporgó Titi Creative Commons License 2004.12.23 0 0 3180
Nincs semmiféle mániám. Tudom, hogy miről szól a topic, ő írt a Tortúráról, így vettem a bátorságot, hogy itt reagáljam le, ha már személyesen úgysem tudom neki elmondani, mert amióta kiszálltam a Barcikából nem igazán áll szóba velem, a versenyidény meg messze van. Ennyi és nem több! Arról meg, hogy negatív dolgok jönnek ki belőlem irányában, csak ő tehet, hisz az elmúlt évben én is csak ilyeneket kaptam tőle. Emlékezz vissza az év elejére, ki írt rólam negatívan itt a topicon? (Engem akkor az MVSC-sek védtek meg.) De megértem, hogy véded a barátodat, igazad van én is ezt tenném hasonló helyzetben. Ne aggódj, ha pozitívat is tesz, bármit, azt is le fogom reagálni és pozitívan.
Előzmény: pulp (3176)
Técsé Creative Commons License 2004.12.23 0 0 3179

Mindenkinek kellemes karácsonyi ünnepeket és szerencsés (hibátlan versenyeket,  tévesztés nélküli, hibátlan versenyzést és egyebeket), boldog új évet kívánok!

 

pulp Creative Commons License 2004.12.22 0 0 3178

Köszi, ezt nekem nem árulta el. Túrász, hol vagy?

Boldog karácsonyt kívánok és is és BÚÉ is!

Előzmény: (budai-)H.G. (3177)
(budai-)H.G. Creative Commons License 2004.12.20 0 0 3177

Sziasztok!

 

Nekem olyasmit mondott, hogy a Barcika tt. alkalmával (február 19.) lesz BBB eredményhirdetés. Egyébként valóban nagyon titokzatos.

Előzmény: pulp (3176)
pulp Creative Commons License 2004.12.20 0 0 3176

Úgy látom Titi neked mániád lett Túrász b***tatása. Szerintem ezt akkor is inkább személyesen illene, ez a topic nem erről szól.

Én is kezdek viszont rá mérges lenni, sőt topictéma is, mert a BBB eredményt az istennek nem hajlandó nekem adni. 

Előzmény: Toporgó Titi (3175)
Toporgó Titi Creative Commons License 2004.12.19 0 0 3175
Jártam a Tortúra környékén, de veled nem találkoztam, csak versenyzőtársakkal. Mellesleg neked vasárnap nem az egyesületed évzáró túráján illet volna lenned? Ha már kitaláltad, hogy legyen ilyen is, meg tudtommal Te vagy az elnök. Én voltam, pedig máshová is mehettem volna helyette, meg nekem tulajdonképpen már nem sok keresnivalóm volt ott, mégis úgy éreztem, illendő az egyesülettel befejeznem az évet, bármi történt közte. A legfurább egyébként az volt, hogy pletykaszerűen tudta meg a csapat milyen kitüntetéseket kapott az egyesület és tagjai a várostól, mert távollétedben csak így értesülhetek róla. Talán máskor nem ártana, ha tőled tudnák meg és nem maradnál távol egy ilyen egyesületi rendezvénytől (Bár ha téged a saját ötleted ennyire nem érdekel később...). Egyébként bocs, az előzőekhez már semmi közöm, de ha már itt a Tortúrát emlegetted, kihoztad belőlem a letolást. Ha hallgatsz egy kukkot sem szólok itt.
Előzmény: TúrÁSZ (3174)
TúrÁSZ Creative Commons License 2004.12.19 0 0 3174
TORTÚRA 65 jelentés: egész napos köd és felhős ég, este holfényes táj kitisztulva nagyjából.Max. 10 centis hó, Egerben meg szinte semmi. Összességében jó volt, csak a kitűző ne lett volna a tavalyi:(((
b.franyo Creative Commons License 2004.12.17 0 0 3173

 

Január 15.-én VI. Bartina 15/30 teljesítménytúra. A részletes kiírást megtaláljátok a www.ifu.hu/dokumentumok/bartina_2005_logo.doc címen.

Mindenkit szeretettel várunk.

 

Boldog Karácsonyt és Eredményes Új Évet Kívánok!

Toporgó Titi Creative Commons License 2004.12.15 0 0 3172
Hány literes kupát gyűjtöttél be? Hétfőn dolgoztam, így ha előrébb végzünk, sem tudtam volna felmenni. De az évzárás részemről is megvolt, Gizussal a hétvégén hajnalig beszélgettük a versenyeket. Sőt még bizonyos "versenyfeladatokat" is megoldottunk, igaz azt nappal. Jutalmam egy halom vakuvillanás lett. A jókívánságokhoz én is csatlakozzom. Természetesen idén sem marad el a SZILVESZTER, ahol mi még folytatjuk az idei versenyek nosztalgiáit, főleg, mert ígéretet kaptam a csapattársamtól, hozza az idei összes versenyes képeket, meg Tekergő is készül kinézni, hogy mesedélutánt tarthassunk neki. A BAK-on tényleg gyerekmegőrző is lesz? Micsoda szolgáltatásokat készülnek egyesek bevezetni jövőre!
Előzmény: bak-ancs (3171)
bak-ancs Creative Commons License 2004.12.14 0 0 3171

Nos megvolt az évzárás, remélem aki eljött a "bulira" is, nem bánta meg! Mi jól éreztük magunkat. A bulin egyébként aki számít, az (majdnem) mind ivott az A36-os kupából :-)))

Elkezdem az ünnepi jókívánságokat, hamarosan gondolom úgy is mindenhonnan ez árad:

Kívánok minden topicolónak és "lesipuskásnak" boldog, békés Karácsonyt, sikerekben és jó versenyekben gazdag új évet!

 

Párd Creative Commons License 2004.12.09 0 0 3170

Én sajnos nem tudok menni, mert Mosonmagyaróváron leszek. :-(

Sajna néha dolgozni is kell.

Előzmény: pulp (3167)
TúrÁSZ Creative Commons License 2004.12.06 0 0 3169
Én is megyek(vetted bakancs?), bár éjszakára mennem kell dolgozni, úgyhogy sietősre fogom majd a dolgot...
Előzmény: pulp (3167)
Toporgó Titi Creative Commons License 2004.12.06 0 0 3168
Azt hiszem kellett a borsodi versenyzőtársadalomnak valami beszédtéma és a jövő évi terveken meg jókat lehet vitatkozni, na meg mindig sok ember van, aki bele akar szólni a témába. Személy szerint sosem tudtam, hogy most pletyka, hogy ki mit mikor hol rendez vagy van valami alapja, ugyanis itt mindenki mindent másképp tudott, az meg elég érdekes volt, hogy az Enciánt elsőre senki sem akarta bevállalni mégsem keringett pletyka a rendezőjét illetően, aztán az egyénikről,Bükk kupáról, Szuper kupáról mindenfajta dolog napvilágot látott. Aztán a végére persze lassan kiderült mi miként is van pontosan. Talán azért alakultak így a dolgok, mert az itteni versenyfelelős nem volt elég határozott, meg szerintem nem szívesen vállalja az ütközést és a kompomisszumkeresést a felek között. Ami végül is érthető, az ember nem csinál magának fölösleges problémákat, ha van más is, aki intézkedhet. De ennek ellenére elmondható, hogy végére jól alakultak a dolgok és a megszokottnál több verseny lesz a környéken, így lehet spórolni útiköltséget és szállásköltséget. A Szuper kupa rendezőjével nekem semmi bajom, hisz így előállt egy olyan helyzet, hogy elvileg indulhat minden A-s csapat. Vagy pont ez a baj, hogy az idén nem esett ki senki papíron a küzdelemből? TúrÁsz logikáját sem igazán értettem, hogy miért nem hagyta rendezze más itt az egyénit és akkor van két biztos jó helye úgy,hogy még ki sem kellett volna mozdulnia a megyéből. Én nem megyek Pestre, innen kívánok nektek jó mulatást a záróünnepségre és az összejövetelre, bár úgy gondolom senki öröme sem lesz felhőtlen a tragédiák miatt.
Előzmény: pulp (3165)
pulp Creative Commons License 2004.12.05 0 0 3167
Áron is jön. Párd, Túrász??????
Előzmény: pulp (3166)
pulp Creative Commons License 2004.12.05 0 0 3166
Én csatlakoznék az ünnepléshez. Nagyon fog onnan hiányozni valaki. :(
Előzmény: bak-ancs (3162)
pulp Creative Commons License 2004.12.05 0 0 3165
Na mesélj! Én speciel jobban örültem volna, ha a Szuper Kupát Túrász csinálja, de végülis mindegy.
Előzmény: Toporgó Titi (3164)
Toporgó Titi Creative Commons License 2004.12.03 0 0 3164
Olvastam. Rögtön lenne egy kérdésem is. Elárulnátok az egyéniben miért két 5. forduló van? Valaki allergiás a 4-es számra? Remélem a borsodi versenyeket illetően megnyugodtak végre a kedélyek. Elég érdekes dolgok folytak itt az utóbbi időben.
Előzmény: Párd (3163)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!