Keresés

Részletes keresés

martuska Creative Commons License 2003.04.29 0 0 39
Sziasztok!
Most olvastam, hogy vegre van valaki, aki jart Polineziaban es irt a forumban! En is szivesen megneznem azokat a kepeket, ha lehet nekem is küldje at valaki!(bajnokm@hotmail.com) Vagy ha fenn van mar valahol a neten irjatok legyszi egy cimet! En is fontolgatok egy utat a telre, bar egyaltalan nem ez volt eddig a cel, de ha nem olyan nagyon draga, akkor ez megis csak izgalmasabb lenne. köszi, ha valaki küld fotokat!
Előzmény: BOLOND (38)
BOLOND Creative Commons License 2003.04.28 0 0 38
Orulok hogy legalabb a SHReK-hez elmentek, van meg tobb mint 600, de ha a 12 sem ment at akkor az sem fog. Egyebkent hogy milyen kicsi a vilag. Ezen az uton lattunk egy bejegyzest egy vendegkonyvben ATIU-n (kis sziget) egy pesti sractol, es Mitiaro-n (meg kissebb sziget) lattunk egy magyar sirjat, 94-bol. Hat nem tudok megmenekulni ezektol a magyaroktol. Habar a probalkozas sem rossz. Pont most valaszolt az a pesti srac, nagyon tetszett neki is, majd irok neki vissza, hatha van kedve ramenni a Forumra, es o is elmondja az elmenyeit. Erdekel valakit Costa Rica? (ott is talalkoztam magyarral, ott is el)
Előzmény: csinnnKA (37)
csinnnKA Creative Commons License 2003.04.28 0 0 37
Köszi a próbálkozást (méledet megkaptam). :-*
Akkor valszleg az lesz nekem a legjobb, ha SHREK átlövi az otthoni címemre.
Meg otthon azért is jobb, mert előkapok egy vesetál (helyett bármi mást), ha rámtörne a képek láttán a nyálcsorgatás! ;-)
Előzmény: BOLOND (34)
tioman Creative Commons License 2003.04.28 0 0 36
én is kíváncsi volnék a képekre. remélem hamarosan fent lesz vhol.
Előzmény: SHReK (35)
SHReK Creative Commons License 2003.04.28 0 0 35
Köszi a képeket, nagyon szuperek! :))
csinnnKÁnak átküldöm én, van egy másik emilcíme, amire tuti átmennek.

Tedd fel a honlapodra, az jó ötlet! :)))) de klassz lesz, sok-sok kép :)

Előzmény: BOLOND (34)
BOLOND Creative Commons License 2003.04.28 0 0 34
Ugy latszik hogy csak a SHReKnek mentek at a kepek pedig tobbszor probaltam a Brikonak es a csinnnkanak is. Ha lessz idom holnap akkor megprobalom megegyszer elkuldeni.
Előzmény: BOLOND (33)
BOLOND Creative Commons License 2003.04.28 0 0 33
Ez a keptar tenyleg lassu, le is mondtam rola, egyenlore elkuldom e-mail-en aztan majd felteszem a kepeimet a web-re. Van egy ures honlapom amit csak parkolok most, addig jo lessz kepeket tartani rajta amig be nem inditom.
Előzmény: SHReK (32)
SHReK Creative Commons License 2003.04.28 0 0 32
Felteheted őket a képtárra is és akkor onnan belinkeled ide kep.tar.hu, de veszett lassú tud lenni... Itt regisztrálnod kell magad. De vannak más hasonló oldalak is.
Előzmény: BOLOND (31)
BOLOND Creative Commons License 2003.04.27 0 0 31
Sajna az en gepem nincs allandoan a nethez kapcsolva, de az e-mail-re elkuldok 4-5 kepet nektek ma. (Vasarnap, de en 9 oraval hatrabb vagyok)
Előzmény: Briko (30)
Briko Creative Commons License 2003.04.27 0 0 30
A fényképeknek én is örülnék, nem baj, ha sok, az se, ha lassan jön át, csak szép legyenek!!!

Köszönettel: Brikó

Előzmény: SHReK (29)
SHReK Creative Commons License 2003.04.27 0 0 29
Nekem is küldj lécci! :)
Ahhoz, hogy ide tudj képet tenni a képeknek egy (állandóan) a netre csatlakozozz számítógépen kell lenniük. Pl. felteheted a KépTárra vagy egy FTP-szerverre is, és ide HTML-kódokkal beírod a helyet, ahol vannak
Előzmény: BOLOND (28)
BOLOND Creative Commons License 2003.04.27 0 0 28
Ha akarod kuldok egy par kepet rola e-mail-en csak szolj hogy OK, mert van akinek sokaig megy at a kep. Nem tudom hogy hogy kell ide kepet tenni, mar lattam hogy masok tettek fel kepet.
Előzmény: csinnnKA (27)
csinnnKA Creative Commons License 2003.04.26 0 0 27
Na, ezzel a Cook-szigetekkel nagyon felizgattál! :-)
Mert ha legalább olyan szép (vagy akár még szebb is), és ráadásul olcsóbb, meg kevésbé túlzsúfolt, túristákkal agyonfertőzött hely... hmmm... azt hiszem, kicsit utánanézek! ;-)
(Bevallom, jóideje annak, hogy a Föld legszebb tengerpartjainak Tahitit és Bora Borát tartottam - persze mindjárt utána a Maldív-szigeteket, amiket szerencsére már megjártam -, de persze könnyen lehet, hogy Tahitinál is vannak szebb helyek, csak hát ugye ezekről még nem tudok/tudtam.) Köszi! :-)
Előzmény: BOLOND (24)
BOLOND Creative Commons License 2003.04.25 0 0 26
Sajnos nem tudom hogy Mo-rol mennyi a repulojegy, de kozelebb van egy oraval Ausztraliahoz, vagy inkabb New Zealandhoz (New Zealandhoz tartozik),de az ottani arak joval mersekeltebbek mint Tahitiben. Kaphatsz akarmilyen szallas tipust $10-1500 (New Zealand dollar). Ha lessz egy kis idom felteszek egy par kepet, addig meg kereshetsz rola infot a neten. Rarotonga a legnagyobb sziget, keresd azt eloszor, van rengeteg hivatalos es magan oldal.
Előzmény: SHReK (25)
SHReK Creative Commons License 2003.04.25 0 0 25
Írnál valamit azárakról? Szállás, repjegy, hogy lehet oda eljutni meg ilyenek :)
Előzmény: BOLOND (24)
BOLOND Creative Commons License 2003.04.25 0 0 24
szia chinnKA, Ha igazan szep polinez szigetre vagyol akkor jobban teszed ha a Cook Szigetekre mesz. Azon belul Aitutaki-ra, amit polineziaban is szebbnek tartanak mint Bora-Borat. A tengerpart es a lagunak mindenutt meseszepek, de a Cook Szigeteken nincs az a dragasag, szemet (turistak jele) es tomeg. Sajnos vagy hal Isten nincs ugy reklamozva mint French Polinezia. New Zealand dollart hasznalnak ami az egyik legalacsonyabb a dollarok kozott. Ha pihenni akarsz oda menj. Mi harom het utan ugy elernyedtunk hogy hetekig tartott ujra sebessegbe tenni az uthengert. (elnezest az ekezetek miatt)
Előzmény: csinnnKA (18)
SHReK Creative Commons License 2003.04.19 0 0 23
Találtam! Conquest Travel www.conquest.hu
Papeete: 194.800 Ft!!! :))
Persze bizonyos feltételekkel, amiket nem részleteztek, mert nyilván minden jegynél más.

üdv

Előzmény: Briko (11)
SHReK Creative Commons License 2003.04.19 0 0 22
Találtam! Conquest Travel (A HREF="http://wwww.conquest.hu" TARGET="_blank">www.conquest.hu
Papeete: 194.800 Ft!!! :))
Persze bizonyos feltételekkel, amiket nem részleteztek, mert nyilván minden jegynél más.

üdv

Előzmény: Briko (11)
tioman Creative Commons License 2003.04.18 0 0 21
nem tudok, de szerintem biztos van. nem hiszem, hogy olyan magas ott az életszinvonal, hogy ennyi pénz ne érne ott legalább egy kis házat. persze nem a luxusszállodák környékén...
Előzmény: natalyel (20)
natalyel Creative Commons License 2003.04.18 0 0 20
Miert, te tudsz elado bungalot 3.5-4 millaert? Segits kerlek, honnan tudhatnek meg elado fahazakat, roluk infot?
nat
Előzmény: tioman (19)
tioman Creative Commons License 2003.04.16 0 0 19
ezért mondom, hogy akkor már érdemes vmi bungallót venni, mondjuk 3,5 m-ért. 1 m létfenntartásra, 0,5 m akármire. +utazás. viszont a bungalló megmarad, ki lehet adni, el lehet adni, lesz revenue. így már nem csak utazás, hanem biznisz is. azért nem mindegy...persze most nincs 4-5 m-om. neked volna?
Előzmény: csinnnKA (18)
csinnnKA Creative Commons License 2003.04.15 0 0 18
Ausztráliába sem olcsó a repjegy... ami meg az árakat illeti, én csak abból indultam ki, hogy ha 2 hét 6-800.000,- Ft / fő, akkor alsó hangon egy hónap=1 milla, tehát 2 személyre 2 hónap=4 milla. (Az ötödik milliót pedig kirándulásokra és ásványvízre stb. szánom.) :-)
Előzmény: tioman (17)
tioman Creative Commons License 2003.04.15 0 0 17
4-5 M-ért már lakást vennék ott.
szerintem simán elég az ottlétre ennek a töredéke. a kijutás az viszont húzós...esetleg gumicsónakkal elindulni ausztráliából csökkenthet a költségeken.
Előzmény: csinnnKA (16)
csinnnKA Creative Commons License 2003.04.15 0 0 16
Én időt tudnék szakítani... ha nagyon akarnék (márpedig nagyon akarnék)! Nekem speckó az a 4-5 millió Ft hiányzik, amibe egy 2 hónapos út kerülne kettőnknek a férjemmel együtt! :-)
Előzmény: tioman (15)
tioman Creative Commons License 2003.04.15 0 0 15
szerintem a legnagyobb gond az idő hiánya. legalább több hónap kéne oda. munka mellett nem egyszerű...
Előzmény: csinnnKA (13)
natalyel Creative Commons License 2003.04.14 0 0 14
Tiszteletem.
En is csak almodozok, olvasgatok, nezegetek... sovargok. Talan egyszer, sokara...
nat
csinnnKA Creative Commons License 2003.04.14 0 0 13
Végre valaki, aki komolyan foglalkozik Bora Borával! :-)
Tényleg minden infót szívesen veszünk... hátha egyszer tényleg eljutunk mi is oda.
Előzmény: Briko (11)
SHReK Creative Commons License 2003.04.13 0 0 12
Repjegyről kérdezd meg az American Service Travelt! (www.american.hu; reservation@american.hu; tel./fax: 266-6548) Nekik mindig vannak olcsó repjegyek, de a honlap nem teljes... Ha kaptál jó árat, feltétlenül tudasd velünk! :)

És melyik hotelt néztétek ki? Milyen ellátással, mennyiért? Hány napra? Melyik irodában? Minden érdekel! :)))

Előzmény: Briko (11)
Briko Creative Commons License 2003.04.13 0 0 11
Sziasztok!

Kollégám volt már Bora-Bora-n, csoda dolgokat mesélt, olvasgatva ezt a topicot nekem is megjött hozzá a kedvem. Én az utazást november végére tervezem, most kurkászom a neten a repjegyárak között. Jelenleg a legolcsóbbat az Aeroviva honlapján találtam ( www.aeroviva.hu ), Air New Zealand társaság 239 900 Ft. Tudtok esetleg olcsóbbat?

Üdv

Brikó

Előzmény: SHReK (10)
SHReK Creative Commons License 2003.04.11 0 0 10
Sziasztok!

Mi a múlt héten jöttünk haza és nagyon jól éreztük magunkat! Sajnos csak hat éjszakát töltöttünk el, elég kevés volt az idő :((( Viszont melegebb volt mint itt, az emberek mosolyogtak, kedvesek voltak. Egy all inclusive hotelben szálltunk meg, közvetlenül a homokos tengerparton volt :). A víz alig hullámzott és kristálytiszta! :) Csináltam rengeteg fotót is, a diák még előhívásra várnak, nagyon kíváncsi vagyok, hogy sikerültek.

Csak egy bökkenő van: Cipruson voltunk :)
de Tahitire is nagyon szívesen elmennénk, gyönyörű! :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!