Keresés

Részletes keresés

csepipeti Creative Commons License 2006.07.07 0 0 86
jó, én meg majd elmesélem az unokáimnak hogy együtt edzettem az első magyar amerikai futballcsapat sztárjával :)
Előzmény: wildbird (84)
csepipeti Creative Commons License 2006.07.07 0 0 85
természetesen van minden, súlyok, kardiógépek, még szoli meg szauna is.
havi 4000 csapattagoknak
Előzmény: gabrielH (83)
wildbird Creative Commons License 2006.07.07 0 0 84
Jujj de jó:) És majd elmesélhetem, az unokáimnak, hogy egy helyen edzettem a sztár RB-vel:))) Megpróbálom összeszedni a listát és szépen elküldöm. Mégegyszer köszi.
Előzmény: csepipeti (82)
gabrielH Creative Commons License 2006.07.07 0 0 83
Ha egypár infot is tudnál mondani, mennyibe kerül, csak ilyen súlyzósterem, vagy van benne aerob-gép is?
Előzmény: csepipeti (82)
csepipeti Creative Commons License 2006.07.07 0 0 82
úgy lehet hozzájutni, hogy a Hidvégi Norbihoz vagy hozzám eljuttattok egy listát a nevekkel, akik járni szeretnének, mi meg leadjuk a teremben és onnantól kezdve lesz kedvezmény :)
Előzmény: wildbird (78)
wildbird Creative Commons License 2006.07.07 0 0 81
Nem, nem mondtam komolyan, az én alkatommal, hogy lennék vmi kecses irányító? nah de majd meglátjuk, csak példaként mondtam, mondhattam volna azt is, hogy erősödjek, hogy hanyattvágjam azt a 113 kilós 191 centis némbert vmelyik osztrák csapatban.
Előzmény: gabrielH (80)
gabrielH Creative Commons License 2006.07.07 0 0 80
Jesszus, mindenki QB akar lenni? És én egyedül leszek a fal????? Ekkora hátam még nekem sincsen. :-)))) Legfeljebb megkérjük Bubbát meg Felhőt hogy besegítsenek, paróka, smink, tüllszoknya...
Előzmény: wildbird (78)
wildbird Creative Commons License 2006.07.07 0 0 79
Nah írni nem tudok, a súlyzótémát ledumáljuk akartam mondani.
Előzmény: wildbird (78)
wildbird Creative Commons License 2006.07.07 0 0 78
Köszi, majd megkérdezem az illetékeseket, hogy ilyen kedvezményhez hogy lehet hozzájutni.

KelAki, engem nem zavarsz, majd ha vkinek gondja van ezzel, az szépen felírja ide, aláírja.


Csajok! Akkor ezt a súlyzó témát ledobáljuk és akkor majd QB leszek 80yd-os őasszokkal:D A polótervet még nem fogadtuk el, még egy igazi grafikus is csinál vmit, vhogy úgy érzem az lesz a tuti, végülis neki ez a szakmája.
Előzmény: csepipeti (76)
Nira-chit Creative Commons License 2006.07.07 0 0 77

sziasztok lanyok!

 

ilyen sulyzozasra mehetnek en is? nem vok farkascsaj,de a csapathoz tartozom. a fiukkal nem igen edzenek,de veletek szivesen. es erore nekunk is szuksegunk van. :)

 

pusza, (egy bari)

csepipeti Creative Commons License 2006.07.07 0 0 76
ha valakit esetleg érdekel, a csapatnak kedvezményes belépő jár a Johnny fitnessbe (ott van a pályán a terem)...
Előzmény: Jaguárka (65)
Vorita Creative Commons License 2006.07.07 0 0 75

Morgen!

Túléltem az éjszakát. :) Nem hittem, hogy az ujjaimban is lehet izomlázam... Lehet! Nagyon nagyon élveztem az edzést, de ismét rá kellett jönnöm, hogy NULLA az állóképességem. Szóval a futásra nagyon rá kell erősítnem, hogy ne mindig én kullogjak leghátul a sorban. Előre és utólag is én kérek elnézést, nem lustaság, csak ilyen tempóban megy a testem legyőzése. :(

Pusz mindenkinek!

gabrielH Creative Commons License 2006.07.07 0 0 74

És még csak annyit, hogy BÁRKI jöhet az edzésünkre, engem nem zavar a jelenléte.

Előzmény: gabrielH (73)
gabrielH Creative Commons License 2006.07.07 0 0 73
Na akkor én is itten lennék. A Ladies áll, megszavaztuk az első edzésen. A 15-e áll, szerintem egy lány se hagyná ki. Kondizásra én is jelentkezem. A pólót még nem szavatuk meg, de ha lehet ne legyen már szempillás farkas... (no komment) legyen az a körös. De még úgy tudom lesz pólótervezet, várunk még.
Előzmény: Renike_81.18 (71)
dawemor Creative Commons License 2006.07.07 0 0 72

A beígért telefonszámom: (30)509-30-36.

Ha valakinek bármilyen kérdése, problémája van, csak nyugodtan zargasson (ez a csapat tagjaira áll!!!)

d

Renike_81.18 Creative Commons License 2006.07.07 0 0 71

Hali!
Ez a Ladies ez tuti? Pl. Wolves Fairies lehetne!

Tudjátok ez egy kicsit egyedibb! Nem olyan retyós... Értitek?: Ladies Toalett..

NO meg azokat a pólóterveket is meg lehet-e szavazni? Vagy csak úgy ez van és kész!? No meg  a 15-én biztos ez a zászló vivés? Vagy csak fölöslegesen sakkozunk?

Infót kérnék ! El. is köszi!

L.R.

KelAki Creative Commons License 2006.07.07 0 0 70

Sziasztok Ladies!

 

Elfelejtettem kérdezni, hogy van-e kifogása valakinek azért, hogy lent voltam/leszek az edzéseiteken.

A helyzet az, hogy eddig "csak" szurkolóként voltam jelen a Wolves életében, de szeretnék egy kicsit többet foglalkozni a focsival. Ami azt jelenti, hogy edzői érdeklődésem van. (Játszanom sajnos nem szabad).

Azért szeretnék részt venni az edzéseiteken, hogy megtudjam mit kell ilyenkor csinálni. Mivel ti is az alapokkal kezditek úgy gondoltam ez nekem is jó lenne. Szóval amikor ráérek akkor lent lennék.

Ha kifogásotok van ellene szóljatok és nem zavargok a pályán.

Már beszéltem pár edzővel és nincs kifogásuk ellene, de a ti jóváhagyásotokra is szükségem lenne, hogy nyugodt legyek.

 

Remélem engeditek! :-/

 

1-2-3 LADIES!!

Jaguárka Creative Commons License 2006.07.06 0 0 69
Én a kondizás alatt a súlyzózást értem. Ez az állóképességet nem is annyira mint inkább az izmokat fejleszti, erősíti attól függ ki mit akar növeli vagy szálkásítja. Erre persze egy profi mondhatná hogy ez így nem igaz, de én magamból indulok ki: hiába jártam súlyzózni ha futnom kellett végem volt. Állóképességet kapunk a srácoktól edzésen:)
Előzmény: wildbird (67)
Törölt nick Creative Commons License 2006.07.06 0 0 68

igen, én is igy vagyok ezzel, régen sportoltam már aktivan, és érzem én is hogy nagyon jó lenne felzárkóztatni az izomzatomat meg a tüdőmet, de nekem mindig azzal van bajom, hogy hova tudok odaérni és mikorra, mert hogy dolgozom.

:-(

Előzmény: wildbird (67)
wildbird Creative Commons License 2006.07.06 0 0 67
Én szeretnék ilyet, ha megérem a holnapot, és mondjuk július elejétől. Mert most össze kell kapnom azt a lustamindenemet. Nem hiszem el, hogy van amit nem bírok megcsinálni, mert az izomláztól annyira fájok. Nem akarunk többen összeállni, egy ilyen nagyon kezdő vmire? Ilyen: akik régen nem sportoltak és rossz a kondijuk felzárkóztató csoportba? Mert ha jól gondolom más is van ezzel így, csak lehet nálam azért durva mert múltkor nagyon hirtelen megeröltettem. Meg együtt kevésbé ciki, ha a fejemre borul a kondigép stb.
Előzmény: Jaguárka (65)
Jaguárka Creative Commons License 2006.07.06 0 0 66
Az edzés remek volt. Én személy szerint kicsit túlhajtottam magam, de majd kialszom:) Szerelem volt ez első látásra:) már az első végigdrukkolt meccsen is ...
Előzmény: Nira-chit (64)
Nira-chit Creative Commons License 2006.07.06 0 0 64

jaj tenyleg bocsi,h itt kibickedem,de annnnnyira jol nez ki igy csajosan,szempillasan a farkas! :) meg a piros orra. max annyi,de lehet,h csak a sz*r felbontas miatt, hogy mintha kicsit kancsinak tunne. ugyh sztem pl siman lehetne ugyanugy "teli" a szeme,mint az eredetinek. ( es ha feher lenne a farkas? tehat az eredeti,csak negativban kb? csak otlet.) de ez a csajos megoldas sztem jo otlet volt! anyam pl sminkeli magat,de nem egy torekeny "rozsaszin" noci. ;) ugyh sztem egy sminktol nem lesz kevesbe utos az emblema. sooot. no mind1,telleg csak az en velemenyem,kivulallokent.

 

milyen volt az edzes? h birjatok? remelem ugyik voltatok,es mar beleszerettetek a jatekba elulrol is! ;) kitartas Holgyek!

 

pusza

Előzmény: Törölt nick (63)
Jaguárka Creative Commons License 2006.07.06 0 0 65
Ha valaki kondizni akar és segítségre van szüksége írjon egy e-mailt: jamu@vipmail.hu-ra. Én voltam, aki a pályán is felajánlottam a segítségemet. Nem vagyok profi, de van egy kis tapasztalatom és szívesen segítek!
Törölt nick Creative Commons License 2006.07.06 0 0 63
háááát nem tom' .... csak nekem van olyan érzésem, hogy ez a szempilla dolog komolytalan külsőt kölcsönöz a farkasfejnek, aminek pedig keménységet kellene sugallania még akkor is (vagy főleg akkor) ha ez egy női csapat? Egyébként a szempilláján kívül minden nagyon tetszik rajta. :-)
Előzmény: WOLVES#88 (40)
Anabolic Creative Commons License 2006.07.06 0 0 62
Nem is tudtam hogy csak a lányoknak van szempillája...
Jaade Creative Commons License 2006.07.06 0 0 61
Piros filccel szolgálhatok, kifestőzzünk?
Előzmény: wildbird (60)
wildbird Creative Commons License 2006.07.06 0 0 60
Kifogyott a szines festékem, vki ki tudja nyomtatni színesben a: duffy, KelAki, Bubba, és Wolves #88 által felrakott terveket? Mert így fekete fehérben nem az igazi....
wildbird Creative Commons License 2006.07.06 0 0 59
Igen, az időpontra gondoltam. Nekem meg kiesett a kapanyél a számon:D Nem baj, éljen a kom szak....
Előzmény: Vorita (58)
Vorita Creative Commons License 2006.07.06 0 0 58
Mármint mi az az amúgy. Bocsi, félrecsúszott a barna parókám és kivillant alóla a szőke hajam... Hogy mikorra lesz meg? Sztem szombat-vasárnap magasságában. De majd sürgetem. :)
Előzmény: wildbird (57)
wildbird Creative Commons License 2006.07.06 0 0 57
Oksa, az amúgy mit jelent? Megkérdezem azt aki ért hozzá, hogy mi a legkésőbbi időpont amikorra kell a kész minta ahhoz, hogy kész legyen a poló JÖVŐ SZOMBATRA. Max itt fórumon szavazzuk meg, hogy tetszik és nem edzésen.
Előzmény: Vorita (56)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!