Lehet, hogy nagyon lámer tropikózó vagyok de nekem a játék mindig egy nagy építkezéssé fajul.
Kiba lassan építkeznek ezek a mamlaszok. Pedig 3 konstrukciós ofiszom is van. Ez is kevés?
50 év alatt, vagy egypár gyárat sikerül építenem, vagy az embereimnek lesz háza, templomja meg ilyenek.
Szóval: mit csinálok rosszul?
Egy expansion pack a tropico hoz.Januárban jön ki. Elvileg hivatalos kiegészítő, de nem a fejlesztőgárda készíti (azaz engem valszeg hidegen fog hagyni)
Amikor vége a játéknak a pontokat ábrázoló táblázatban választhatsz hogy végleg befejezed e vagy folytatok (de annak nincs hatása a pontszámodra)
Vagy egyszerűen játékkezdésnél válaszd az "open ended"-t a "place in history" helyett.
írj egy mailt a warezcenter@freemail.hu -ra kérd meg őket hogy tegyék föl majd...ha sikerült vagy találtál máshol linkeld be a fórumra hogy minél többen letölthessék a gamét...