Keresés

Részletes keresés

fletch2 Creative Commons License 2001.11.12 0 0 210
sziasztok,

tudna nekem valaki segiteni? akarmit csinalok akarhogyan elobb utobb mindig lazadas tor ki vagy forradalom. mit kellene tennem, hogy ne igy legyen?

Csomas Creative Commons License 2001.11.08 0 0 209
Azt szeretném megkérdezni, hogy a netről valahonnan nem-e le lehtne tölteni a Tropicot?
Mert nagyon szeretném megíratni, de nincs meg senkinek.
Csoma
Attilio Creative Commons License 2001.11.07 0 0 208
az a jó!(esély az unalomra=0)
Előzmény: Degec007 (207)
Degec007 Creative Commons License 2001.11.07 0 0 207
Szerintem nem unalmas
csak én sajna nemtudok vele játszani:(
a CM minden játékidőmet leköti:)
Attilio Creative Commons License 2001.11.07 0 0 206
nem tudom :) Sokan unalmasnak találják...
Előzmény: Degec007 (205)
Degec007 Creative Commons License 2001.11.07 0 0 205
bocs 150
akartam írni
sajna tényleg enyien nem játszanak ezzel a jó kis játékkal?
Előzmény: Attilio (204)
Attilio Creative Commons License 2001.11.07 0 0 204
inkább 150
Előzmény: Degec007 (203)
Degec007 Creative Commons License 2001.11.07 0 0 203
Attilio szerintem a topic 200 irományából legalább 15 a tiéd
:)
Attilio Creative Commons License 2001.11.07 0 0 202
Nem csinálsz semit rosszul egyszerűen ez a játék nem arról szól hogy 50 év alatt mindent megépítesz! Választanod kell!
Előzmény: Queee (201)
Queee Creative Commons License 2001.11.07 0 0 201
Lehet, hogy nagyon lámer tropikózó vagyok de nekem a játék mindig egy nagy építkezéssé fajul.
Kiba lassan építkeznek ezek a mamlaszok. Pedig 3 konstrukciós ofiszom is van. Ez is kevés?
50 év alatt, vagy egypár gyárat sikerül építenem, vagy az embereimnek lesz háza, templomja meg ilyenek.
Szóval: mit csinálok rosszul?
Attilio Creative Commons License 2001.11.05 0 0 200
---200!---
Attilio Creative Commons License 2001.11.05 0 0 199
199
VonBraun Creative Commons License 2001.11.02 0 0 198
...aki köszöni.
Előzmény: Attilio (197)
Attilio Creative Commons License 2001.10.31 0 0 197
http://www.maxtarget.com/games/pc_tropico.shtml egy link VonBraunnak
Attilio Creative Commons License 2001.10.26 0 0 196

Egy expansion pack a tropico hoz.Januárban jön ki. Elvileg hivatalos kiegészítő, de nem a fejlesztőgárda készíti (azaz engem valszeg hidegen fog hagyni)

Attilio Creative Commons License 2001.10.25 0 0 195
Amikor vége a játéknak a pontokat ábrázoló táblázatban választhatsz hogy végleg befejezed e vagy folytatok (de annak nincs hatása a pontszámodra)
Vagy egyszerűen játékkezdésnél válaszd az "open ended"-t a "place in history" helyett.
Előzmény: fletch2 (193)
Holdwine The Real Creative Commons License 2001.10.25 0 0 194
Kell legyen, mert én még 30 sem vagyok, aztán mégis megy :-)))
Előzmény: fletch2 (193)
fletch2 Creative Commons License 2001.10.25 0 0 193
sziasztok,

van valami patch amivel az 50 eves korhatart meg lehet szuntetni?

Attilio Creative Commons License 2001.10.21 0 0 192

Két Tropico Winamp skin:

Tropico Moutain Skin

Coffeebay Skin

ripper Creative Commons License 2001.10.20 0 0 191
Jók a képek, Attilio!
Bega Lajos is néz azzal a hülye fejével, de a felette levő kép az szép.
bye
Attilio Creative Commons License 2001.10.19 0 0 190
Attilio Creative Commons License 2001.10.19 0 0 189
Attilio Creative Commons License 2001.10.19 0 0 188
Attilio Creative Commons License 2001.10.13 0 0 187
írj egy mailt a warezcenter@freemail.hu -ra kérd meg őket hogy tegyék föl majd...ha sikerült vagy találtál máshol linkeld be a fórumra hogy minél többen letölthessék a gamét...
Előzmény: GAMER (186)
ripper Creative Commons License 2001.10.04 0 0 185
Újabb verzió, hála HJ-nek!

Letölthető:

www.extra.hu/cheatland

Attilio Creative Commons License 2001.10.02 0 0 184
Egy hasznos hely Tropicoval kapcsolatos letöltéshez:


(Patchek,editorok,scenariok,stb.)

ripper Creative Commons License 2001.09.23 0 0 183
Kösz, és nincs mit ;)
Attilio Creative Commons License 2001.09.22 0 0 182
Hi mindenkinek

Ripper !
A fordításodra tettem linket a "honlapom"-ra, ezúton is köszönöm fáradozásaidat!

Más!
Nem tudja valaki hogy a Noriega c. játékfilm mikor és melyik tévén lesz újra műsoron?

Megint más:
Aki még nem ismeri a Tropicot vagy ismeri de érdeklik a screenshotok az talál néhány képet a játékból itt (katt a feliratra).

Attilio

Attilio Creative Commons License 2001.09.17 0 0 181
rövidesen teszek rá linket
Előzmény: ripper (180)
ripper Creative Commons License 2001.09.17 0 0 180
Attilio:

A linkek lentebb vannak, ha akarod, tedd ki az oldaladra a magyar nyelvű "fordítást", ha még nem lenne kint, és tetszik.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!