Keresés

Részletes keresés

Norgi_V6 Creative Commons License 2001.10.13 0 0 59
BxThomas = BxTrs, hogy ez honnan jött. :))
Előzmény: Norgi_V6 (58)
Norgi_V6 Creative Commons License 2001.10.13 0 0 58
A logo nekem sem megy.

-Az új firmware frissítés után, új idx-et is kellett csinálnom, mert az előző kihalt.

- ha úgy kapcsolom ki, hogy éppen lejátszik egy számot, majd azt módosítom (átnevezem pl), megcsinálom az idx-et is, majd bekapcsolom, akkor van nemulass. Mivel a lejátszást nem tudom megállítani, a probléma adott.
- Valaki próbált már nyelvi fájlt állítani? Nekem totális a káosz utánna.. :)

BxThomas, tedd fel a nálad működő logót is. Thnx

Norgi

Előzmény: Koltai Péter (55)
BX16TRS Creative Commons License 2001.10.13 0 0 57
NLQ!

Ha minden igaz, ez az elso firmware:
Letoltes

Tucsi

Előzmény: BX16TRS (56)
BX16TRS Creative Commons License 2001.10.13 0 0 56
NLQ!

Mingya felteszem valahova az eredeti firmware-t, probald felrakini..
Ha jo a progi, akkor kihalva is mukodnie kell...
Tucsi

Előzmény: NLQ (54)
Koltai Péter Creative Commons License 2001.10.13 0 0 55
Részvétem... :(

Nekem sikerült. Igaz csak másodikra...
Elsőre megtalálta, azt mondta, hogy csinálja, kikapcs, bekapcs, new sw found. Újra, akkor már jó volt.

Ellenben megcsináltam a logót, a managerben importáltam, megmutatta, elmentettem. Bekapcsolás után kiválasztom, de semmi, csak üres képernyő homokórával. Ha visszaállítom defaultra, akkor a gyári megy. Mit szúrhattam el?

Előzmény: NLQ (54)
NLQ Creative Commons License 2001.10.13 0 0 54
Hali!
Ictus atjott, hogy beszereljuk az autoskeretet nade csinaljuk meg elobb a software update-t
halozati taprol elindit new sw found, gomb megnyom hosszan updete megtortenik kijelzo elsotetul
tap-ki vissza a kijelzo villog.. ettol kezdve sehova semmi... sikerult elcsesznem a firmware update et :((
DMP3:
mi tortenhetett??? esetleg a file lehetett serult?? valoszinusitem, hogy csak ti tudjatok helyrerakni na de hol es mikor ???

nlq

DMP3 Creative Commons License 2001.10.13 0 0 53
Sziasztok ismét!

Nos, igazatok van. A manager prg. mégcsak nem is béta, hanem egy "hamar gyorsan" verzió. Van még reszelni való rajta bőven.

Ha valakinek lenne eladó "zajos" vinyója, vagy nem zajos régebbi 1-5 Gigás szívesen megvásárolnánk tesztelés céljából. A Média-18 boltjában átveszik a hdd-t. Persze korlátozott számban.

Norgi_V6!

Köszi az összesítést, továbbítom az "illetékes elvtársnak"

Üdv: Gyurma

Előzmény: Norgi_V6 (45)
DMP3 Creative Commons License 2001.10.13 0 0 52
BX16TRS!

Satellite Display:
RS232.
Ugyanúgy fog kinézni, mint az előlap és ugyanazok a kezelőszervek is, csak a nagy doboz nem lesz mögötte.

Gyurma

Előzmény: BX16TRS (28)
DMP3 Creative Commons License 2001.10.13 0 0 51
A 77 Elektronika csak a nyák szerelést csinálja bérmunkában, de néhányan dolgoztunk is ott régebben.

Gyurma

Előzmény: NLQ (8)
ICTUS Creative Commons License 2001.10.13 0 0 50
Az attól függ, mit adnak ki. Pl. nekem van egy saját access-es MP3 nyilvántartásom. Azt lehet, hogy kihegyezném erre a DMP3-ra is.

Persze, ne adják ki azt, ami érzékeny anyag, csak azt, ami a kívülállókat segíti a tovább fejlesztésben. Lásd winamp.

Üdv:Ictus

Előzmény: Norgi_V6 (49)
Norgi_V6 Creative Commons License 2001.10.13 0 0 49
Mit is akarsz pontosan programozni rajta? Szerintem a lejátszó softwaret soha nem adják ki, mert akkor a hülye is tudna ilyet csinálni, de a .cfg, és satöbbi fileok leírása nem roszz ötlet.
Előzmény: ICTUS (47)
Norgi_V6 Creative Commons License 2001.10.13 0 0 48
Pont így jártam én is most működik hála az égnek.
Előzmény: NLQ (46)
ICTUS Creative Commons License 2001.10.13 0 0 47
Hali Mindenkinek!

Alapvetően meg vagyok elégedve a kütyüvel hardverileg. A szoftver igen csak bétásra sikeredett, de én is fejlesztő vagyok, tuddom, hogy megy ez. Várjuk az upgradeket!

DMP3: Szerencsés lenne az adatfileok szerkezetét közzé tenni. Illetve egyéb doksikat is, amik lehetővé tennék lelkes amatőrök számára is a sw fejlesztést. Ez nagyon növelheti a hw népszerűségét.

Nekem is tetszik a hozzáállásotok.

Üdv:Ictus

Előzmény: NLQ (46)
NLQ Creative Commons License 2001.10.13 0 0 46
disk idx nekem is uresket jelenik meg legeloszor sot egy ideig ha ranyomtam akkor file sytem errort produkalt. ez utobbi megszunt (nem tudom mitol :))
Előzmény: Norgi_V6 (45)
Norgi_V6 Creative Commons License 2001.10.12 0 0 45
Nos akkor egy összesítő, hamár beta userek vagyunk :))

Bugok (szerintem):

- Ha a vinyó sleep módba megy, vagyis sokáig nincs semmi mozgás, akkor amikor újraíndítom a lejátszást, el is indul a zene, de csak pufferből, amikor kifogy, akkor fordul a winyóhoz, ami ugye még nem pörgött fel, kis szünet ameddig felpörög, majd újra megy a zene. Apróság, de azt hiszem a DMP3-at készítő társaság is tökéletes termékre törekszik, abszolúlt nem cikizésből írom.

- Többek által is tapasztalt hiba(?), hogy az autóban a szivargyújtóról üzemeltetve belezavar a motor generátora, meg miegymás (pl index, ventillátor, és a vinyót is hallani). Esetleg egy szűrt táp, vagy valami más megoldás.

- Ha nincs id3 tag, akkor a számból hátralevő időt nem jelzi ki.

- Manager program Windows 2000 alatt:

- A manager progiból nem lehet kilépni, csak bezárni lehet.

- A manager progi frissebb verziója van fennt a neten, de nem frissíti az eredeti 1.0b-t 1.01-re.

- Nem frissíti a firmwaret. A pontos hibakódot leírom ha kell

- A dir.idx-et minden alkalommal teljesen újra generálja.

- A progiba épített böngészőben csak böngészni lehet másolni nem, illetve azonkívűl semmit sem!

Javaslatok kívánságok:

- Jó lenne, hogy amikor a fileok között kerestek a tekerőgombbal, akkor az elején ne csak lefelé lehessen menni, hanem az ellenkező irányba is. Pl az első elemen állok, jobrra tekerve 2. elemre ugrik, balra pedig az utolsóra.

- Ha már be lett igérve, "Player Display
Beállíthatod azt is, hogy a lejátszás alatt milyen szerkezetben jelenítse mag az adatokat a kijelző. A lehetőségek listája hosszú, ha erre kerül a sor, a DMP3 Manager segít." jó lenne, tényleg jó.

- "Jo lenne ha le lehetne menteni a gepben levo firmware-t, ha nem teccik az uj akkor vissza lehesen tenni a regit (by NLQ)" - dettó

Kérdések:
- Mi van akkor, ha 100 nál több számot szeretnék lejátszani MyRadio módban? Ha az összes 1%-os, akkor is elfogy. Marad a könyvtárbarendezés?

- disk.idx-et használva amikor eltekerem a gombot, elösször egy üres sor jelenik meg, majd arra kattintva a tényleges szerkezet. Én rontottam el valamit, vagy bug?

Maradok tisztelettel Norgi

Norgi_V6 Creative Commons License 2001.10.12 0 0 44
Én megpróbálom manuállisan, hamár automatikusan nem megy.
Előzmény: BX16TRS (43)
BX16TRS Creative Commons License 2001.10.12 0 0 43
hetfon upgrade...
Előzmény: BX16TRS (42)
BX16TRS Creative Commons License 2001.10.12 0 0 42
most hogy mondod;)
Előzmény: Norgi_V6 (41)
Norgi_V6 Creative Commons License 2001.10.12 0 0 41
Az 1.03 frissítésben javítva, nem olvasod a history.txt-t :))))
Előzmény: BX16TRS (40)
BX16TRS Creative Commons License 2001.10.12 0 0 40
meg 1 bug..
nektek is vibral kikapcsolt allapotban a kijelzo?
BX16TRS Creative Commons License 2001.10.12 0 0 39
nem;)
Előzmény: Norgi_V6 (38)
Norgi_V6 Creative Commons License 2001.10.12 0 0 38
Lesett, nem halottad, hogy koppant? :)))
Előzmény: BX16TRS (35)
BX16TRS Creative Commons License 2001.10.12 0 0 37
meg nem hasznaltam a playlist-et:(
Előzmény: Norgi_V6 (36)
Norgi_V6 Creative Commons License 2001.10.12 0 0 36
Ja és program módban nem lehet a playlisten viszzafelé menni?
BX16TRS Creative Commons License 2001.10.12 0 0 35
jaja;)
tudod, wincmd, nc, dn search;)
Előzmény: Norgi_V6 (34)
Norgi_V6 Creative Commons License 2001.10.12 0 0 34
alt+F7 ?????
Előzmény: BX16TRS (33)
BX16TRS Creative Commons License 2001.10.12 0 0 33
en is gondoltam mar ra..
a ctrl+f alt+F7 is jo lenne;)
Előzmény: Norgi_V6 (32)
Norgi_V6 Creative Commons License 2001.10.12 0 0 32
Egy ötlet, nektek nem lenne jobb az, hogy amikor a fileok között kerestek a tekerőgombbal, akkor az elején ne csak lefelé lehessen menni, hanem az ellenkező irányba is. Pl az első elemen álltok, jobrra tekerve 2. elemre ugrik, balra pedig az utolsóra?
BX16TRS Creative Commons License 2001.10.12 0 0 31
aszt kene kideriten, hol szedi ossze a zajt..
szerintem a vegfoknal, mert hangerofuggetlen...
majd kicsit utananezunk, es kitalalunk vmit;)
Előzmény: Norgi_V6 (29)
BX16TRS Creative Commons License 2001.10.12 0 0 30
Mielott meg burzsujnak neznel, nekem is kolcson(ceges) vinyo van benne;)
Előzmény: Norgi_V6 (29)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!