Keresés

Részletes keresés

WattieNo1 Creative Commons License 2017.04.16 0 0 62477

Szia Adolf!

 

Ezeket "tojta" neked a nyuszi!   :)

   

                                      

Viszem Mélykútra. És NEM kell semmi cserébe! Amúgy is sok szép téglát kaptam már tőled.

(Úgy is írhatnám, hogy KERESS MAGADNAK... másik cserepartnert.)

 

:)

Előzmény: adolf2107 (62272)
kaszperek Creative Commons License 2017.04.16 0 0 62476

Mit szólnátok egy téglához amit játékkal lehet megnyerni?

A játék neve : SAKK

Ha van rá érdeklődés akkor mostantól lehet jelentkezni.   Az elnyerhető tégla tégla nem kommersz,Zsuga a tanusító hogy a nyertes azt fogja megkapni ami a sakktábla alatt van.

A játék helyszine ideje a mélykúti téglástalálkozó.

A N U B I S-mirmur Creative Commons License 2017.04.16 0 0 62475

Kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánok minden kedves fertőzöttnek, és szenvedő családtagjainak! :)))

 

piros csokitojás helyett, meg piros téglát...:)

sagicsabi Creative Commons License 2017.04.15 0 0 62474

Sziasztok!

Rákerült mindenki neve a saját téglájára!

Előzmény: sagicsabi (62464)
hb-tatus Creative Commons License 2017.04.15 0 0 62473

szia, talán ez is Festetics (Nemeskisfalud, néhány km-re Böhönyétől, ami Festetics birtok volt)

Előzmény: Rovart (62454)
huascaran35 Creative Commons License 2017.04.14 0 0 62472

Szia  Csabi!

 

A 12-est kérném, köszönöm.

Előzmény: sagicsabi (62464)
WattieNo1 Creative Commons License 2017.04.14 0 0 62471

Üdv Mindenkinek!

 

KP, nagy valószínűséggel Klobusiczky Péter. Lelőhely: Foktő

Rovart Creative Commons License 2017.04.14 0 0 62470

Ez még mindig Bárdudvarnok-Nagypuszta.

 

Rovart Creative Commons License 2017.04.14 0 0 62469

Szia Csabi! Ehhez a téglához kérem a 13-ast. (Cserét megoldjuk "okosba".) ☺

 

Előzmény: sagicsabi (62464)
b.fredy Creative Commons License 2017.04.14 0 0 62468

Szia !

9

Előzmény: sagicsabi (62464)
Ká-Gyé Creative Commons License 2017.04.14 0 0 62467

Bocs!

A kettest. :)

Előzmény: sagicsabi (62464)
Ká-Gyé Creative Commons License 2017.04.14 0 0 62466

Szia!

A 14-est tedd már el nekem!

Köszi!

Előzmény: sagicsabi (62464)
hb-tatus Creative Commons License 2017.04.14 0 0 62465

Csabi, a 14-est hozzám vágod? :-))

Előzmény: sagicsabi (62464)
sagicsabi Creative Commons License 2017.04.14 0 0 62464

Sziasztok!

Rendezgettem itthon a sorokat!

Cserék:

adolf2107 Creative Commons License 2017.04.14 0 0 62463

Helló Mindenki !

 

 

 

 

Előzmény: adolf2107 (62422)
Ká-Gyé Creative Commons License 2017.04.14 0 0 62462

Szia!

A kicsi is érdekelne. Én szeretem azokat is.

Köszi!

Előzmény: pista72 (62428)
atis68 Creative Commons License 2017.04.14 0 0 62461

Szia Fredy!

 

Ha tudsz Mélykúton választani megfelelő cserét, akkor kérnék egyet. Köszi.

Előzmény: b.fredy (62435)
WattieNo1 Creative Commons License 2017.04.14 0 0 62460

Felrakhatnál róluk fotót.

Előzmény: b.fredy (62458)
kaszperek Creative Commons License 2017.04.14 0 0 62459

' Szlovákia" születési dátuma 1920.

Előzmény: b.fredy (62458)
b.fredy Creative Commons License 2017.04.14 -1 1 62458

Sziasztok !

A szlovák téglák között is vannak szépek :-)

 

 

 

 

WattieNo1 Creative Commons License 2017.04.14 0 0 62457

Üdv!

 

Ha nem kötekedésből írtad akkor nem kezdem el boncolgatni a mondataidat.

 

:)

 

Mindenesetre érdekes, hogy a kilences előtt két pont van, és, hogy a kilences éppen egy "nyolcasnyira" van a kettestől.

A láda tartós használatára utalhat, hogy ki van törve az A-betű közepe és a korona (szemből nézve) jobb sarka alatti rész.

Előzmény: huascaran35 (62453)
Rovart Creative Commons License 2017.04.13 0 1 62456

Mindjárt Nagypéntek.

 

Rovart Creative Commons License 2017.04.13 0 0 62455

"Mint aki halkan belelépett"... (Bárdudvarnok-Nagypuszta)

 

Rovart Creative Commons License 2017.04.13 0 1 62454

Ezek is gálosfai téglák. Gyanúm szerint Festetics Pál monogramját viselik. Festetics Pál gróf

(1722 dec. 7. - 1782 ápr.7.) építtette a gálosfai kastélyukat.

 

huascaran35 Creative Commons License 2017.04.13 0 0 62453

Üdv

 

Először is egymás alatt (később még valaki tényként kezeli azt, ami ugyebár nem az) tudjuk csak összehasonlítani.

 

A képek alapján egy kezdő helyszínelő (nem NCIS-es) is láthatja, hogy annyira hasonlítanak egymásra a téglák, mint Alain Delon és Jean-Paul Belmondo (mindkettő francia) ill. bocs még színészek is.

 

Ezt most nem kötekedésből írtam:)

 

ui.: ezen jellegű hozzászólásom jelzésértékű, de egyszeri!

Előzmény: WattieNo1 (62452)
WattieNo1 Creative Commons License 2017.04.13 0 0 62452

Üdv Mindenkinek!

 

Ezt a két téglát így, egymás mellett összehasonlítva, felmerül a vetőláda újrahasznosítás gyanúja:

adolf2107 Creative Commons License 2017.04.13 0 0 62451

Helló !

 

Szív kórház kerítése Balatonfüred ?

Előzmény: mukiviktor (62442)
hb-tatus Creative Commons License 2017.04.13 0 1 62450

Áldott húsvéti ünnepeket kívánok!

B.

sagicsabi Creative Commons License 2017.04.13 0 0 62449

Greksza Téglagyár Szarvasról:

Előzmény: Rovart (62448)
Rovart Creative Commons License 2017.04.13 0 0 62448

Gr. Festetics (?) Gálosfáról.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!