Keresés

Részletes keresés

144000 Creative Commons License 2006.06.11 0 0 31

 

„Én vagyok,   leányom! Örvendezz, mert öröktől fogva szeretlek, olyan szeretettel, amelyet sohasem fogsz megérteni! Megkülönböztetett szeretettel. Arra teremtettelek, hogy Lelkem örömére légy, és Szívemet töltsd meg szereteteddel. Arra teremtettelek, hogy csillapítsd haragomat, és könnyeiddel gyógyítsd Sebeimet. Arra teremtettelek, hogy nyújts pihenést nekem, ha elfáradok, és beszélj rólam, ha elfelejtenek! Felfoghatatlanul szeretlek! Kedves, arra választottalak, hogy megismerd Szentséges Szívem kívánságait, arra választottalak, hogy megosszak veled mindent, amim van. Légy a világosság gyermeke! Én vagyok az, aki a legjobban szeret téged, és én vagyok az, aki valóban megáld téged. Irántad való féltékeny szeretetem lángra fogja lobbantani kis szívedet, és a világosság fáklyájává teszi, te viszont újabb szíveket fogsz lángra lobbantani, hogy szeressenek engem. Légy az én oltárom, amelyen az én szeretetem ég. Terjeszd ezt a lángot, és változtasd a köveket is hűséges követőimmé! Ne tégy különbséget az emberek között színük és hitvallásuk szerint! Minden embert az én képmásomra teremtettem és áldozatom minden; nemzetnek szól.
Az én Szent Nevemben legyetek egyé! Felfoghatatlanul szeretlek téged, teremtés!
Kelj új életre, teremtés! Higgyétek, hogy jelen vagyok közöttetek, engedjétek, hogy betérjek szívetekbe, és meggyógyíthassalak benneteket!”

.

www.tlig.org   napi üzenet

144000 Creative Commons License 2006.06.10 0 0 30
Mikor a látott világosság sötétség, mikor a fej vezet, viszi léptet mindig messzebb
Ó ha Reád tekinthetnénk, melegedet érezhetnénk, bűnűnk súlyát megkönnyeznénk

Kedves tisztító könnyek, kedves tisztító fájdalom, kedves beszélő csend
Megérezve vállunk terhét, megérezve kérdését, köd elvonul, szem kitisztul, s lélek vezeti testet Hozzád, ereszkedik elébed, nyújtja kezét tiszteletre, nyújtva szívét, rakja szent kezedbe
144000 Creative Commons License 2006.06.09 0 0 29
Kifürkészhetetlen Irgalom, útjaid összefutnak, lépteid elérnek mindenhova
Irgalmad kezdetét nem láthatjuk, szélességét nem gondolhatjuk
Ott van mindenhol

Ó Szent Irgalom, Szent Kegyelem
Bocsáss meg nekünk, hogy művedet tehesd
Vezess minket Magadhoz, Fény tengerébe
Vezess ölelő közelségedbe

Érezhessük szereteted, engedj meggyúlnunk szent Tüzedben
Engedj minket Benned égni
Engedj közelséged titkaival Reád nézni
144000 Creative Commons License 2006.06.08 0 0 28
„…..Áldottak legyetek mindannyian, akik meghallottátok és felismertétek a Pásztor hívását. Áldottak legyetek mindannyian; akik áldozatokat ajánlottatok fel nekem. Mindazokat megmentem, akik hozzám ragaszkodnak. Két karom a bölcsőtök, Szentséges Szívem a menedéketek, én vagyok a ti Istenetek, és ti az én népem, örvendjetek! Örvendjetek szeretteim! Ne akarjátok megérteni, miért lett ez a gyenge eszköz Szavam hordozója! Higgyetek a szív egyszerűségével, ne akarjatok engem próbára tenni, legyetek kedvesek előttem, mint az ártatlan és tiszta gyermekek ! Tekintsetek Szentséges Szívemre! Előttetek állok, felfedem előttetek Szívemet. Érezzétek irántatok való égő szeretetemet! Ne szegüljetek ellenem, ne álljatok ellen könyörgésemnek! Jöjjetek hozzám, és engedjétek, hogy Szentséges Szívem mélyére fogadjalak benneteket! Az én Szívem legyen a ti menedéketek ! Én ne jönnék segítségetekre, szeretteim? Én, aki a Szeretet magasztos Forrása vagyok, én okoznék nektek csalódást? Segélykiáltástok visszhangja az egész mennyet betöltötte. Meghallottam Földről jövő könyörgéseteket. Ne féljetek szeretteim, ne féljetek! Szemem mindent lát, és mindent meghallok. Bizony mondom nektek, hogy minden lépéseteket én vezetem és én áldom meg. Én vagyok a ti hűséges őrzőtök. Meg fogom öntözni szőlőmet, és saját kezemmel fogom gondozni. Éjjel is őrködni fogok felette, nehogy betörők hatoljanak be szőlőmbe. Akik el akarnak jönni, hogy megnézzék szőlőmet, jöjjenek nappal! Csak a rókák járnak éjszaka. Keljetek tehát fel napfelkeltekor, mint a józan emberek, és látogassátok meg a szőlőmet. Én az Úr vagyok gondozója. Végtelen szeretetemben és nagy szánalmamban jövök, hogy rendbehozzam szőlőmet! . Legyetek boldogok, és hallja meg az ég dicséreteteket! Örvendezzetek és hirdessétek az Úr dicsőségét! Legyetek az én kis követeim, akik Szavamat hordozzák. Hangotokra ébredjenek fel az alvók! Hirdessétek szeretetemet minden nemzetnek, hogy visszatérjenek, akik eltávolodtak tőlem. Nem fogom elutasítani őket, bár szívük száraz és bőrük skarlátvörös. Megmutatom nekik megbocsátó Szívem gazdagságát. Énekeljetek és örvendjetek, mert mindvégig veletek maradok!”
144000 Creative Commons License 2006.06.07 0 0 27
Szívnek dala Feléd száll, Téged kíván
Hirdeti szent Nevedet, hirdeti szent Művedet
Irgalom szeretetét, Kegyelem tisztító tengerét

Szavad mint éltető nedű, szereteted mint simogató patak
Jóságod szívvel megfogható, érintésével tapintható
Itt vagy mellettünk, szólítasz minket egységre Veled

S Benned Téged meglátva, egységre, kézfogó szeretetre
Adni bentről, adni, mi legédesebb, adni mi Tőled való
Örömödben elmerülni
144000 Creative Commons License 2006.06.06 0 0 26
Ó, kedves Folyó, öntsd ki ránk folyamodat, indítsd felénk hullámaidat, mosd le szemünkről magunk rakta sarat, nézhessünk a Fénybe, merülhessünk el ölelésében, találjuk meg Tüzedet, lángoló szeretetedet

S mint a tüzek, kik összeérnek és egyek lesznek, úgy lehessünk egyek, egymás szívében, mondhassunk Neked kedves szavakat, nyújthassuk neked szívünkből virágainkat, Benned égve, Benned, Hozzád és Feléd, szeretetedben elmerülve

Szánk ne szóljon, szívünk égjen, bensőnk Csendedben elmerülve
Szív mondja, Szent
Szív mondja, Vőlegényem
Mindig Érted

Gyenge szavak, izzó szeretetben
Teljes boldogság fényedben

Áld meg Uram, kik fényedet látják
Léptük nyomán fakadjon virág
Szavuk telve legyen szívük melegével
Szemük, Szemed tüzével

Legyenek áldottak, kik keresztedet fogják
Arcodat keresik, magukat adják
Adják akaratuk, adják vezeklésük
Adják mit kérsz, csendben teljesítik
144000 Creative Commons License 2006.06.05 0 0 25
Ó Szent Szeretet, odaadtad magad viselni bűneinket, odaadtad magad keresztednek
S ó édes ajándék mit nekünk adtál, kereszted védelmét, kereszted óvó fényét
Megfoghatjuk gyöngeségünkben, felállhatunk vele eleséseinkben, utat mutat, egyenesen járhatót, a ködöt kisöpri, sziklákat megtöri, madarakat dalra fakassza, szakadékot beomlassza
S ha magunkban járunk figyelmeztet, Társunk van, itt van, mindig együtt, ketten
S ha élet keresztje lehúz minket, kereszted terhét átveszi
Rá nézünk, mosolyra indul arcunk, Szeretet néz vissza ránk, nekünk adva boldogságát, belénk öntve fényét, ígéretét
144000 Creative Commons License 2006.06.04 0 0 24
Kenyérbe rejtett szent Titok, vágyad hozzánk térni, velünk napról napra egyesülni, odaadni Magad, odaadni szereteted, kinyújtani felénk segítő kezeidet
Könny indul Szemedből mikor elhagyunk, magunk útjait járva, s mint fájdalmad, olyan lesz örömöd, önfeledt boldogságod, mikor Hozzád visszatér a lélek, szent Testedet véve
Minden nap kéred, minden nap Veled, minden nap örülve, áldozatodban egyesülve
144000 Creative Commons License 2006.06.03 0 0 23
Aprócska homokszem, kicsi hamu darab, picike semmiség, és mégis a Végtelen ölel, Végtelen egyengeti utat, Végtelen hajol le semmiséget felemelni, semmiséget ölébe emelni
Veszi körül szeretettel, aggódó figyelemmel, meríti élet Tavába, értelmét Szavába, testét küzdelembe, szemét Szemébe, szívét Szívébe
S Ő jön, Végtelen a semmiséghez, Bölcsesség a gyengeséghez, erőt ad Magában, szeretetet gyújt bűnt megbánó vágyban
Szereteted édesebb mint a méz, nincs kezdete és nincs vége, nincs határa, nincs korlátja, csak nyitott szívet kérsz, hogy adhass, Reád néző figyelmet, hogy szívet örömbe meríthess, s kéred, hogy adhass, kéred, hogy a jót velünk tehesd, ó szent Végtelen
Szeretet gyújt szeretetet, Tűz gyújt tüzet, s egységbe viszed a magányost, Társ leszel, Magadat adod, mindig adva, mindig kérve
144000 Creative Commons License 2006.06.02 0 0 22
Szent ránk Néző, Szent Jóság, Szent testünket Fürdető, Szent lelkünket Bemerítő, Szent Tisztító, Szent Megbocsátó, Szentek Szentje, Szent Irgalom
Fogadd el szeretetünket kegyelemért, fogadd el irgalmadért, tedd meg helyettünk az első lépést, utadat felismerjük, tedd meg bennünk Lépésedet, könnyekkel köszönthessünk
144000 Creative Commons License 2006.06.01 0 0 21
Előtted állunk bűneinkkel, gyarló tetteinkkel
Minden nap elesünk, minden nap Hozzád esdünk
Add meg nékünk, Reád nézhessünk
Add meg nyitott szívvel kérjünk
Egyek lehessünk Benned elmerülve
Egyet akarjunk, akaratodat teljesítve
Téged láthassunk keltünkben
Veled járhassunk pillanat fényében
144000 Creative Commons License 2006.05.31 0 0 20
Péternek szent Háza, szépséges hajó
Pálnak szent Háza, hitvalló hajó
Írások és Hagyomány együvé tartoznak, egy gyökérről táplálkoznak, útjuk egy, egymás mellett futnak

Szemedbe ki néz egy lesz Veled, Szívedbe fogadod, Tüzedben próbálod, Magadba meríted, s adod értelmedet, megadod értelmét egységnek, megadod értelmét kéz fogó kéznek, érezni szem látó szemet, érezni Téged mindenhol mindenben

Segíts nekünk egy lenni Veled
Segíts nekünk, Téged látnunk mindenben
Segíts nekünk kezet egymásnak adni
Segíts nekünk alázat lépcsőjén lefelé járni
Segíts Hozzád futnunk, Benned erősödni
Segíts szeretetet, Veled együtt felvenni
Segíts magunkat mindig legyőzni
Segíts utadat mindig végig járni
picarcain Creative Commons License 2006.05.30 0 0 19
Te se érteni magyar?
Előzmény: elterito (18)
elterito Creative Commons License 2006.05.30 0 0 18
Pedig azt írtad.
Előzmény: picarcain (12)
elterito Creative Commons License 2006.05.30 0 0 17
Igen csak az "imátkozást" imádkozásnak írjuk helyesen, mert az imád szóból származik. Tipikus hiba.
Előzmény: Regalianus (9)
144000 Creative Commons License 2006.05.30 0 0 16
Béke legyen Veled,

www.tlig.org  
Előzmény: f13036 (15)
f13036 Creative Commons License 2006.05.29 0 0 15

Jót szórakozól ?l Volt már Isten nicked is.....

 

Alszanak a moderák, jó álmokat.

Előzmény: 144000 (14)
144000 Creative Commons License 2006.05.29 0 0 14

„Ünnepélyesen mondom nektek: Óvakodjatok a megtévesztőtől! A megtévesztő más tanítást fog hozni, és el fogja ferdíteni Szavamat és a hagyományt, amelyet megörököltetek. Ezért mondom nektek, ne kövessétek a megtévesztőt! Ne ijedj meg mindattól, nemzedék, amit neked írtam eszközöm kezét, szívét és lelkét felhasználva! Ne ijedj meg ezektől a megtévesztőktől! ők nem istenek, és én ott vagyok minden hűséges szívben. Tüzes zuhatagot fogok rászabadítani erre a Földre, hogy felégessem bűneit, de meg fogom menteni népemet.” Szív

 

                                             AlfaOmega          

144000 Creative Commons License 2006.05.29 0 0 13
Szia,

Imádkozás - öröm forrás
gyuri
Előzmény: Regalianus (9)
picarcain Creative Commons License 2006.05.28 0 0 12
Nem jól érted.
Előzmény: wainnalahulahafizun (11)
wainnalahulahafizun Creative Commons License 2006.05.28 0 0 11

Ezt most jól értem, békaürülék ment a szemedbe? Sürgősen mosd ki és menj orvoshoz!

Előzmény: picarcain (10)
picarcain Creative Commons License 2006.05.28 0 0 10
Mohamed és Allah hazudhatott akármit, ennek csak annyi a súlya a szemünkben, mint egy béka egynapi ürülékének.
Előzmény: wainnalahulahafizun (4)
Regalianus Creative Commons License 2006.05.28 0 0 9
Imátkozás helyett én inkább dolgozni járok,és így legalább biztos,hogy minden ami kell az megadatik....Papjainkért meg felesleges imátkozni..Elég jól élnek...
Előzmény: 144000 (-)
elterito Creative Commons License 2006.05.28 0 0 8
Semmi tekintélye a szent könyvednek a keresztények előtt.
Előzmény: wainnalahulahafizun (4)
Regalianus Creative Commons License 2006.05.28 0 0 7
Hát igen:))
Előzmény: wainnalahulahafizun (5)
144000 Creative Commons License 2006.05.28 0 0 6

Sziasztok,

 

www.tlig.org

wainnalahulahafizun Creative Commons License 2006.05.28 0 0 5
Micsoda bunkó, udvariatlan vallás az, ami arra tanít, hogy ne köszönj!
Előzmény: 144000 (-)
wainnalahulahafizun Creative Commons License 2006.05.28 0 0 4

Ne haragudj meg rám, de Krisztus hogy halhatott meg, ha meg sem ölték, s nem is feszítették keresztre:

وَقَوْلِهِمْ إِنَّا قَتَلْنَا الْمَسِيحَ عِيسَى ابْنَ مَرْيَمَ رَسُولَ اللّهِ وَمَا قَتَلُوهُ وَمَا صَلَبُوهُ

"És azt mondták (a zsidók): Bizony mi megöltük Jézus Krisztust, Mária fiát, Isten küldöttét. De nem ölték meg őt, s nem is feszítették keresztre." (Korán, A nők című 4. szúra, 157. ája)

Előzmény: 144000 (-)
elterito Creative Commons License 2006.05.28 0 0 3
Nem, nem onnan. Ez egy katolikus máriás maszlag.
Előzmény: Mr. Roboto (2)
Mr. Roboto Creative Commons License 2006.05.28 0 0 2

Honnan az idézet? A Nyugati téri aluljáró hittérítő mozgalmától?

Azok ordibálnak ennyi marhaságot...

Előzmény: 144000 (-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!