Keresés

Részletes keresés

144000 Creative Commons License 2006.06.29 0 0 50
„Ó Péter, Péterem! Te, akit Lelkem szeret, vezesd vissza nyájamat a tisztasághoz! Péter! Nézz rám! Kedves, nézz Arcomra, tisztelj engem, Uradat  ! A szeretet és a hűség találkozik most. Az igazságosság és a béke áll most ajtótok előtt. Mindenkit megmentek, aki ragaszkodik hozzám, én vagyok a menedéketek. Nézz körül Péter, nem láttad? Nem vetted észre? Szemem belefáradt annak szemlélésébe, miként mészárolják le ábeleimet   a káinok. Mert ugyan fület adtam nekik, de nem akarnak hallani. Szemet is adtam, de nem akarnak látni. Megkeményedett a szívük. Saját dicsőségüket keresik, nem az enyémet. Ó Péter, mennyire fáradt vagyok... hiányzik a szeretet...   Dicsőíts engem Péter! Dicsőíts kedvesem!”
144000 Creative Commons License 2006.06.28 0 0 49
Mi lehet szebb, mint két szív találkozása ?

Mi lehet szebb, mint két szív maga odaadása ?

Két szív együvé forrva, két szív megszentelve, családot alkotva egész életre

Két szív közösségben, két szív egy lélekkel

Egymás egységében, egymás szeretetében

144000 Creative Commons License 2006.06.27 0 0 48
Itt vagy, nem kell keresnünk Téged

Reánk nézel várod hívó tekintetünket

Itt vagy, mutatod utadat

Elhajtod előttünk a tüskés ágakat

Itt vagy, Szívedet nyújtod

Örömmel ölelve kezeinkbe adod

Itt vagy, egyszerűséggel

Gyermek hittel érthető beszéddel

Itt vagy, megbocsátó Irgalom

Felajánlott bűneinket elfogadod

Itt vagy, mint gyermek Isten

Szűzanya ragyogó szemeivel

 

Két Szív, kedves könyörgés

Minkét Kérő, ránk váró kérés

Két kérés, engedd meg

Két kérés, találd meg a Szeretetet

144000 Creative Commons License 2006.06.26 0 0 47
Szent Tested és Szent Véred, Szent Erőnk, Szent Táplálékunk, lelkünk Tanítója, szemünk Fénye, lépésünk Védője, egységünk Veled

Hozzád térve szívünkkel, Téged véve, öröm tölt el bennünket, kedves kézfogásod, atyai tanításod, csendes együttlétben, csendes szeretetben, csendben

144000 Creative Commons License 2006.06.25 0 0 46
Ó pásztorok Pásztora, Fény földi Helytartója, Szív tudója, Két Szent Szív fájdalmasan kiállt, két Szent Szív, szeretetre vár, Két Szent Szív bántó tövisei, akaratot viselő gyermekei, Két Szent Szív bizonyság adója, alázat hordozója

Szeretet fájdalmas sebeiket befedi, bántásokat jóvá teszi, Szívükben fürödve könnyeket mosoly elfedi

144000 Creative Commons License 2006.06.24 0 0 45
Ránk veted tekinteted, adod szent Szívedet, adod egyszerű Szavadat, odaadod Magadat

Örülsz örömünknek, örömmel hallgatod önzetlen kéréseinket,  s teszed az utat elibénkbe, keresztutat értelmünkbe

Engeded szaladjunk Benned, engeded, hogy találkozzunk Veled

Mosolyogsz mosolyunkra, mosolyogsz akaró vágyainknak

Kicsi kis lépés kedves Neked, Neked kínált kicsinységet Szívedbe veszed

Elmúlt bűneinket teszed talpazatnak, Hozzád vezető szilárd útnak

Benned bízva, Hozzád fohászkodva, akaratról minden nap lemondva

144000 Creative Commons License 2006.06.23 0 0 44
„Dávid király mondta:
"Szolgáidat a te szavad neveli" (Zsolt 19,12.)

 

És valóban így van, mert íme!
Kit láttatok? Kit hallottatok? Kiváltságos embert a hozzá hasonlók között? Filozófust vagy a teológiai akadémia magas rangú tagját? Talán királyi bíborba öltözött, gazdag embert láttatok, aki jártas a világi tudományokban? Nem? Kit hallottatok tehát, amikor elmentetek, hogy meghallgassátok őt? Tekintélyt viselő embert? Ó nem! Mert azok, akik magas helyekre ülnek, és felettetek uralkodnak, nincsenek felkenve a prófétaság olajával. Tehát kit hallgattatok az elmúlt években? Egy szívet? Igen! Ti egy szív miatt jöttetek, hogy lássátok és hallgassátok. Az én Szavaimból formált szívet, amely legyőzi a gonosz hatalmakat és az ördög uralmát, dicséretben és dicsőségben emeli fel Nevemet, amely megvigasztalja a csüggedőt és a bajba jutott embert, és amely az én Szavammal táplálja az éhezőt.
Azért jöttetek, hogy bűnbánó szívet lássatok, amelyet én formáltam Szavammal.

Igen, szolgáimat az én Szavam neveli, és én mind a mai napig trónusomon ülve igazgatom azt a várost, és hívom a járókelőket:
"Ki határozta el, hogy bennem rendezi életét? Ki készült fel arra, hogy megváltozik, eljön hozzám és bennem lakozik? Jaj a gyáva szíveknek, jaj a közömbös szívnek, jaj a büszke, a konok szívnek! Bűneiknek súlya a pokolra juttatja őket!

Ma újból eljövök hozzád, nemzedék, megmentő Szavaimmal nevellek és felkenlek, hogy képes légy a jóra. Ne légy olyan, mint a kiszáradt fa! Jöjj hozzám, én felvirágoztatlak, és jó lesz a gyümölcsöd. Jöjj hozzám, megérintem az ajkad, és jóság csordul róla, te pedig megszabadulsz a haláltól ."

 

Jahve vezeti lépteinket,
mert magunktól hogyan is látnánk,
merre menjünk?
Jahve trónusa csak a jóságon nyugodhat
a Szentírás szerint.

 

És így is van. Ne kérdezzétek ezért: "Kinek a megbízásából jött, hogy nekünk beszéljen?" Én magam vagyok az ő megbízója, és azért jött, hogy megmondja a gúnyolódóknak: "El foglak űzni benneteket székeitekből, és fel fogom emelni az alázatosakat, hogy elküldjem őket e kereszténységét vesztett nép evangelizálására! Fájdalmasan felsóhajtottam, míg elhaladtam e gúnyolódók előtt. Lelküket teljesen elborította a csalán.

Amikor ránéztem szőlőskertemre
, amelynek gondozását Fiam, Jézus Krisztus rájuk bízta, újból hosszan felsóhajtottam.
"Hol van a finom borok lakomája? Hol van a gazdag és ízes ételek, a finom, szűrt borok lakomája? Ez lenne az a hely, ahol egykor ezernyi szőlőtő virult?

Ó nemzedék! Mily nagyon sajnállak! A szegénység csak karnyújtásra van tőled, és utána koldusként jön a szükség
(Péld 24,34).


Egyél mézet {Isten Szavát}, mivel az jó. Mondottam: A kaptárból csorduló méz édes és megment téged!" Azonban senki sem figyel igazán, csak egy maradék hallgatja buzgón. Házat épített a Bölcsesség, és drágalátos Vérrel fizetett meg érte.

Hirtelen feltámadt azonban a Sátán bosszúja, hogy lerombolja a házat: "Kit küldjek e romboló munkára? - kérdezte. Elküldöm a vadállatot, hogy döntse romba és ossza meg, gyalázza meg és törölje el azt, ami szent…"
Amikor feltűnt az ellenfél, én házam segítségére siettem, de az Egyház tisztségviselői közül senki sem hallgatott meg igazán.

"Ez csak magánkinyilatkoztatás, nem kell figyelmet szentelni neki!" - mondták. Pedig az én hangomat eltitkolni halálos bűnt jelent! Újból és újból megszűrni és átvizsgálni engem, elrettentő bűn a szememben! Egy napon majd így szóltok hitetlenségeteket mentegetve:
"De lásd, mi ezt nem tudtuk. Nem tudtuk, hogy megbántjuk irgalmasságodat."
Ti valóban megbántottátok irgalmasságomat! És nemcsak irgalmasságomat bántottátok meg, hanem lehetővé tettétek hitetlenségetekkel a gonosz hatalmaknak, hogy tért hódítsanak és kifosszák az a házat, amelyet Fiam drágalátos Vére árán vásárolt meg.
És mily módon, mily leleményességgel jártátok körül Szavaimat azért, hogy magyarázatot adjatok saját hitetlenségetekre! Nem veszitek észre, hogy az én székemet foglaljátok el? Nem látjátok, hogy ezzel az egész emberiség ellenségévé váltok?

Mert ha lebecsülitek prófétáim által adott Szavam értékét és hátráltatjátok őket, azzal megakadályozzátok, hogy akaratomat kihirdessék népemnek. Megakadályozzátok, hogy egybegyűjtsék és egyesítsék Fiam házát. Nem hallottátok?

Látomás nélkül elvadul a nép,
de boldogság a sorsa, ha az előírást tartja
(Péld 29,18)

Azért az emberért imádkozom, aki így kiáltott fel Hozzád:

"Elvesztettem minden reményemet,
amit a világban kifejtett erőfeszítéseim miatt tápláltam!"

Mondom neki: "Nem küszködtél eredménytelenül. Nincs tetszésemre ez a megosztottság, mert súlyos bűn, de az egység nem elérhetetlen."
Sok szívből fakadnak elferdített szavak, de nem szólok-e én is hozzátok? Forduljatok hozzám, ha elcsüggedtek!…. "Szolgáidat a Te Szavad neveli", mondta Dávidnak az én Lelkem, ti pedig felismeritek őket mondanivalójukról és arról, hogy mi mellett szólnak. Ez a nemzedék sorvadóban van, ezért miért ne lépnék közbe ekkora hitehagyásban? A pusztító feldúlja szőlőskertjeinket, kifosztja a Szentírást, és ti tudjátok ezt. Ne lépnék tehát közbe? Nézzétek, miként zokognak ábeleim a pusztaságban! Békeköveteim éppoly keservesen sírnak szívetek keménysége miatt, miként Fiam sírt Jeruzsálem felett, amely üldözte a prófétákat…


Még meddig, Uram?

Míg meg nem tanulják, miként kiáltsák:

"Áldott, aki az Úr nevében jön!"
(Mt 23,39.)”

 

144000 Creative Commons License 2006.06.22 0 0 43
Hozzád térőt befogadod, Téged hívót meghallgatod, kitárt szívben szállást veszel, tüzet gyújtasz, dalt fakasztasz

Szeretetre találva, szeretet keres szeretetet, s szeretetben egyesülve olvadnak bele Szívedbe

Szeretet Szeretetben, Szeretet szeretetben

144000 Creative Commons License 2006.06.21 0 0 42
„…..Teremtés! Csak akarnod kell, és eljövök hozzád mint Folyó, mint keblemből fakadó, soha el nem apadó Forrás.  IC”

144000 Creative Commons License 2006.06.20 0 0 41
Péter Háza, Pál Háza, két virágszál, két küzdő hajó, két tanító erő

S két erő egymásra nézve egymásból merítve fényt kap, égig érő lángoszlopot

Erőt kap kezébe, tüzet szívébe

 

Tekintetet oly nehéz lesütni, tekintetet oly nehéz felemelni, tekintetet boldogság Reád emelni

Szeretet és alázat tekintet ereje

Ó  béke hozó, alázat és szeretet

Felébresztő alázat és szeretet

Utatok Hozzád vezet

S Tőled, Veled meggyújtja szívet

Mutatja útját Szeretetnek

144000 Creative Commons License 2006.06.19 0 0 40
Istennek kis Háza, Istennek Oltára, Őt vivő átadó akarat, Érte hozott áldozat

Imával lélek közeledbe léphet, bűnbánatban vele egyesülhetsz

Imából imába mondott imafolyam, nyitva hagyja kapuinkat

Szemedbe néző szemeink adják bizonyságait

S szóló száj mit tehet egyebet, segítségül hívja Nevedet

Kérve mindig segítséget, alázatot, szeretetet

Szent Mihály védelmét, sugárzó szeretetét

 

Légy a pajzsunk, légy mellettünk

Segíts csendben küzdenünk

Segíts szeretetet együtt felemelni, szív tenyerén kinyújtani

Egymás mellett állni, imát szívből kinyitni

Támadóval szemben megállni

Bizalmat Jézusba vetve hinni

Szeretet lépjen közösen, Szeretethez könyörögve

 

Szent Mihály, közbenjárásodért mondott kérés, téged hív, hozzánk szólít

Együtt lépve, szív nyugodt

Együtt lépve, szív Szívhez ér

144000 Creative Commons License 2006.06.19 0 0 39

Szia,

Pesten élünk

Előzmény: Regalianus (38)
Regalianus Creative Commons License 2006.06.18 0 0 38

Gyuri??

 

Véletlenül nem Pápán laksz vagy laktál???

Előzmény: 144000 (13)
144000 Creative Commons License 2006.06.18 0 0 37
Lángoló Szent Szív befogad minket
Szeretetével felébreszt minket
Együtt egymással örülve
Egyként életre kelve

144000 Creative Commons License 2006.06.17 0 0 36
Dicsőség Neked gyengéd Szeretet

Magadat adod, érettünk teszed

Hozzánk kiáltasz, szelíd szavakkal

Elénk állsz jobboddal

 

Fogadj el minket, fogadd el könyörgésünket

Nyisd ki szívünket, segíts megállnunk, csendedet megtalálnunk

Lépj közelebb hozzánk, érezni Szívedet

Hallhassuk dobbánását, hívó sóhajtását

 

Ó jöjj, légy a Társunk

Légy legjobb Barátunk

Nyílhassunk rá cselekedeteidre

Benned öröm ujjongással elmerülve

144000 Creative Commons License 2006.06.16 0 0 35
„Béke legyen veled! Imádj és szeress engem Oltáriszentségemben! Úgy jöjj, és úgy fogadj engem áldozatomban, mint a szeplőtlen bárány. Tisztán kell hozzám jönnöd! Ha felismernéd, miként vagyok jelen Testben és Vérben, melyek által örök megváltást szereztem mindannyiotoknak, mindig szeplőtelenül és tisztelettel közelednél hozzám.

 

Végtelen szeretetemben tökéletes áldozatként ajánlottam fel magamat, hogy minden embert megtisztítsak a bűntől.

     Azt akarom, hogy tökéletesen értsétek meg ezt az áldozatot! Igen!
Bátorítani akarlak, meg akarom értetni veletek, hogy mi az, amit felkínálok nektek, és ezáltal a szeretet   viszonzására indítsalak benneteket. Ez az áldozat a megszentelődésre, az istenségbe vezethet benneteket.

 

Gyermekem, ez az áldozat betöltheti benned szándékomat, és örök tökéletességre vezethet. Kedvesem, áldozatom örökös, és te, akit Lelkem szeret, vedd magadhoz minden nap!

 

    E szent pillanatban angyalok sereglettek szentélyembe minden angyali karból. Készen állnak, hogy találkozzanak velem, Istenükkel. Arcra borulnak előttem, imádnak és vigasztalják Szívemet, és ti, akik arra készültök, hogy magatokhoz vegyetek, ti nem akartok imádni engem? Nem akartok imádni? Legyetek szent jelenlétem tudatában, ne aludjatok jelenlétemben, ne engedjétek, hogy lelketek máshol kószáljon jelenlétemben!
Vajon a Golgotán, keresztem lábánál is közömbösek maradtatok volna? Szeretteim, vajon mit éreztetek volna, ha ott lettetek volna keresztre feszítésemnél a hegyen? Ott is csak jelentéktelen napi eseményekkel foglalkozott volna lelketek? Vagy arcra borultatok volna keresztem lábánál, és engem, Isteneteket imádtatok volna? Értetek haltam meg a kereszten, nem törődtem a szenvedéssel, amelyet el kellett viselnem. Tudtatok volna akkor és ott is figyelmetlenek és részvétlenek maradni áldozatom előtt? Tabernákulumomban is úgy vagyok jelen, ahogy szent keresztemen , amelyre felszögeztek.
Jöjjetek hozzám, és értsétek meg, kit fogadtok, és ki az, aki veletek egyesül, ki tisztít meg benneteket, hogy örök életet adjon nektek!”

144000 Creative Commons License 2006.06.15 0 0 34
„Még meddig kell bánkódnom amiatt, hogy nem figyelsz rám, nemzedék, amikor füledbe kiáltom, hogy tarts bűnbánatot! De lásd, felébresztem a holtakat, ezeket a semmirekellőket, kiknek magatartása ijesztő volt, és messze voltak a szentségtől. A világot az én tudásom és az én dicsőségem fogja betölteni, mert ahogy a vizek feltöltik a tengert, úgy jön el áradatként Lelkem is. Senki sem fogja tudni feltartóztatni Szentlelkem kiáradását.”

144000 Creative Commons License 2006.06.13 0 0 33
Ments meg Uram minket minden rossztól, védj meg minket a Gonosz hatalmától
Add kegyelmedet ármánykodását felismerni, szent Nevedet segítségül hívni
Add meg az erőt szelídségre, gyenge alázatra, lesütött szemre
Add meg az erőt kísértést állva tűrni, szeretetet szívből kérni, adni
Legyen erők feléje fordulni, magunk bizalmát Benned találni
Szemébe nézni Benned elmerülve, kereszted tüzével szívünkben égve

Ha kísértés elér minket, kérjük, adj helyette sok szabaduló lelket
S ha elesnénk, magunkban bízva, emelj fel minket, irgalmadat adva
Emelj fel velünk másik tömegeket, szent Szívedet ők is ismerhessék meg
Együtt énekelhessük dicséretedet, együtt áldhassuk ránk vágyódó, jóságos Szívedet
144000 Creative Commons License 2006.06.12 0 0 32
„Káin nem fogja végrehajtani tervét, és ezúttal nem fog megszabadulni Ábeltől. Megakadályozom ebben, rajtaütök.
Nem is sejti, hogy úgy fogok szobájába lépni, mint a tolvaj, hogy leleplezzem tervét, és megfosszam ruháitól. És Káin mindaddig ruhátlan marad, amíg bűnbánattal elém nem járul. Ez lesz az igazságosság órája, amely esedezést, könyörgést és félelmet vált ki. Imádkozz ezért az óráért!”

144000 Creative Commons License 2006.06.11 0 0 31

 

„Én vagyok,   leányom! Örvendezz, mert öröktől fogva szeretlek, olyan szeretettel, amelyet sohasem fogsz megérteni! Megkülönböztetett szeretettel. Arra teremtettelek, hogy Lelkem örömére légy, és Szívemet töltsd meg szereteteddel. Arra teremtettelek, hogy csillapítsd haragomat, és könnyeiddel gyógyítsd Sebeimet. Arra teremtettelek, hogy nyújts pihenést nekem, ha elfáradok, és beszélj rólam, ha elfelejtenek! Felfoghatatlanul szeretlek! Kedves, arra választottalak, hogy megismerd Szentséges Szívem kívánságait, arra választottalak, hogy megosszak veled mindent, amim van. Légy a világosság gyermeke! Én vagyok az, aki a legjobban szeret téged, és én vagyok az, aki valóban megáld téged. Irántad való féltékeny szeretetem lángra fogja lobbantani kis szívedet, és a világosság fáklyájává teszi, te viszont újabb szíveket fogsz lángra lobbantani, hogy szeressenek engem. Légy az én oltárom, amelyen az én szeretetem ég. Terjeszd ezt a lángot, és változtasd a köveket is hűséges követőimmé! Ne tégy különbséget az emberek között színük és hitvallásuk szerint! Minden embert az én képmásomra teremtettem és áldozatom minden; nemzetnek szól.
Az én Szent Nevemben legyetek egyé! Felfoghatatlanul szeretlek téged, teremtés!
Kelj új életre, teremtés! Higgyétek, hogy jelen vagyok közöttetek, engedjétek, hogy betérjek szívetekbe, és meggyógyíthassalak benneteket!”

.

www.tlig.org   napi üzenet

144000 Creative Commons License 2006.06.10 0 0 30
Mikor a látott világosság sötétség, mikor a fej vezet, viszi léptet mindig messzebb
Ó ha Reád tekinthetnénk, melegedet érezhetnénk, bűnűnk súlyát megkönnyeznénk

Kedves tisztító könnyek, kedves tisztító fájdalom, kedves beszélő csend
Megérezve vállunk terhét, megérezve kérdését, köd elvonul, szem kitisztul, s lélek vezeti testet Hozzád, ereszkedik elébed, nyújtja kezét tiszteletre, nyújtva szívét, rakja szent kezedbe
144000 Creative Commons License 2006.06.09 0 0 29
Kifürkészhetetlen Irgalom, útjaid összefutnak, lépteid elérnek mindenhova
Irgalmad kezdetét nem láthatjuk, szélességét nem gondolhatjuk
Ott van mindenhol

Ó Szent Irgalom, Szent Kegyelem
Bocsáss meg nekünk, hogy művedet tehesd
Vezess minket Magadhoz, Fény tengerébe
Vezess ölelő közelségedbe

Érezhessük szereteted, engedj meggyúlnunk szent Tüzedben
Engedj minket Benned égni
Engedj közelséged titkaival Reád nézni
144000 Creative Commons License 2006.06.08 0 0 28
„…..Áldottak legyetek mindannyian, akik meghallottátok és felismertétek a Pásztor hívását. Áldottak legyetek mindannyian; akik áldozatokat ajánlottatok fel nekem. Mindazokat megmentem, akik hozzám ragaszkodnak. Két karom a bölcsőtök, Szentséges Szívem a menedéketek, én vagyok a ti Istenetek, és ti az én népem, örvendjetek! Örvendjetek szeretteim! Ne akarjátok megérteni, miért lett ez a gyenge eszköz Szavam hordozója! Higgyetek a szív egyszerűségével, ne akarjatok engem próbára tenni, legyetek kedvesek előttem, mint az ártatlan és tiszta gyermekek ! Tekintsetek Szentséges Szívemre! Előttetek állok, felfedem előttetek Szívemet. Érezzétek irántatok való égő szeretetemet! Ne szegüljetek ellenem, ne álljatok ellen könyörgésemnek! Jöjjetek hozzám, és engedjétek, hogy Szentséges Szívem mélyére fogadjalak benneteket! Az én Szívem legyen a ti menedéketek ! Én ne jönnék segítségetekre, szeretteim? Én, aki a Szeretet magasztos Forrása vagyok, én okoznék nektek csalódást? Segélykiáltástok visszhangja az egész mennyet betöltötte. Meghallottam Földről jövő könyörgéseteket. Ne féljetek szeretteim, ne féljetek! Szemem mindent lát, és mindent meghallok. Bizony mondom nektek, hogy minden lépéseteket én vezetem és én áldom meg. Én vagyok a ti hűséges őrzőtök. Meg fogom öntözni szőlőmet, és saját kezemmel fogom gondozni. Éjjel is őrködni fogok felette, nehogy betörők hatoljanak be szőlőmbe. Akik el akarnak jönni, hogy megnézzék szőlőmet, jöjjenek nappal! Csak a rókák járnak éjszaka. Keljetek tehát fel napfelkeltekor, mint a józan emberek, és látogassátok meg a szőlőmet. Én az Úr vagyok gondozója. Végtelen szeretetemben és nagy szánalmamban jövök, hogy rendbehozzam szőlőmet! . Legyetek boldogok, és hallja meg az ég dicséreteteket! Örvendezzetek és hirdessétek az Úr dicsőségét! Legyetek az én kis követeim, akik Szavamat hordozzák. Hangotokra ébredjenek fel az alvók! Hirdessétek szeretetemet minden nemzetnek, hogy visszatérjenek, akik eltávolodtak tőlem. Nem fogom elutasítani őket, bár szívük száraz és bőrük skarlátvörös. Megmutatom nekik megbocsátó Szívem gazdagságát. Énekeljetek és örvendjetek, mert mindvégig veletek maradok!”
144000 Creative Commons License 2006.06.07 0 0 27
Szívnek dala Feléd száll, Téged kíván
Hirdeti szent Nevedet, hirdeti szent Művedet
Irgalom szeretetét, Kegyelem tisztító tengerét

Szavad mint éltető nedű, szereteted mint simogató patak
Jóságod szívvel megfogható, érintésével tapintható
Itt vagy mellettünk, szólítasz minket egységre Veled

S Benned Téged meglátva, egységre, kézfogó szeretetre
Adni bentről, adni, mi legédesebb, adni mi Tőled való
Örömödben elmerülni
144000 Creative Commons License 2006.06.06 0 0 26
Ó, kedves Folyó, öntsd ki ránk folyamodat, indítsd felénk hullámaidat, mosd le szemünkről magunk rakta sarat, nézhessünk a Fénybe, merülhessünk el ölelésében, találjuk meg Tüzedet, lángoló szeretetedet

S mint a tüzek, kik összeérnek és egyek lesznek, úgy lehessünk egyek, egymás szívében, mondhassunk Neked kedves szavakat, nyújthassuk neked szívünkből virágainkat, Benned égve, Benned, Hozzád és Feléd, szeretetedben elmerülve

Szánk ne szóljon, szívünk égjen, bensőnk Csendedben elmerülve
Szív mondja, Szent
Szív mondja, Vőlegényem
Mindig Érted

Gyenge szavak, izzó szeretetben
Teljes boldogság fényedben

Áld meg Uram, kik fényedet látják
Léptük nyomán fakadjon virág
Szavuk telve legyen szívük melegével
Szemük, Szemed tüzével

Legyenek áldottak, kik keresztedet fogják
Arcodat keresik, magukat adják
Adják akaratuk, adják vezeklésük
Adják mit kérsz, csendben teljesítik
144000 Creative Commons License 2006.06.05 0 0 25
Ó Szent Szeretet, odaadtad magad viselni bűneinket, odaadtad magad keresztednek
S ó édes ajándék mit nekünk adtál, kereszted védelmét, kereszted óvó fényét
Megfoghatjuk gyöngeségünkben, felállhatunk vele eleséseinkben, utat mutat, egyenesen járhatót, a ködöt kisöpri, sziklákat megtöri, madarakat dalra fakassza, szakadékot beomlassza
S ha magunkban járunk figyelmeztet, Társunk van, itt van, mindig együtt, ketten
S ha élet keresztje lehúz minket, kereszted terhét átveszi
Rá nézünk, mosolyra indul arcunk, Szeretet néz vissza ránk, nekünk adva boldogságát, belénk öntve fényét, ígéretét
144000 Creative Commons License 2006.06.04 0 0 24
Kenyérbe rejtett szent Titok, vágyad hozzánk térni, velünk napról napra egyesülni, odaadni Magad, odaadni szereteted, kinyújtani felénk segítő kezeidet
Könny indul Szemedből mikor elhagyunk, magunk útjait járva, s mint fájdalmad, olyan lesz örömöd, önfeledt boldogságod, mikor Hozzád visszatér a lélek, szent Testedet véve
Minden nap kéred, minden nap Veled, minden nap örülve, áldozatodban egyesülve
144000 Creative Commons License 2006.06.03 0 0 23
Aprócska homokszem, kicsi hamu darab, picike semmiség, és mégis a Végtelen ölel, Végtelen egyengeti utat, Végtelen hajol le semmiséget felemelni, semmiséget ölébe emelni
Veszi körül szeretettel, aggódó figyelemmel, meríti élet Tavába, értelmét Szavába, testét küzdelembe, szemét Szemébe, szívét Szívébe
S Ő jön, Végtelen a semmiséghez, Bölcsesség a gyengeséghez, erőt ad Magában, szeretetet gyújt bűnt megbánó vágyban
Szereteted édesebb mint a méz, nincs kezdete és nincs vége, nincs határa, nincs korlátja, csak nyitott szívet kérsz, hogy adhass, Reád néző figyelmet, hogy szívet örömbe meríthess, s kéred, hogy adhass, kéred, hogy a jót velünk tehesd, ó szent Végtelen
Szeretet gyújt szeretetet, Tűz gyújt tüzet, s egységbe viszed a magányost, Társ leszel, Magadat adod, mindig adva, mindig kérve
144000 Creative Commons License 2006.06.02 0 0 22
Szent ránk Néző, Szent Jóság, Szent testünket Fürdető, Szent lelkünket Bemerítő, Szent Tisztító, Szent Megbocsátó, Szentek Szentje, Szent Irgalom
Fogadd el szeretetünket kegyelemért, fogadd el irgalmadért, tedd meg helyettünk az első lépést, utadat felismerjük, tedd meg bennünk Lépésedet, könnyekkel köszönthessünk
144000 Creative Commons License 2006.06.01 0 0 21
Előtted állunk bűneinkkel, gyarló tetteinkkel
Minden nap elesünk, minden nap Hozzád esdünk
Add meg nékünk, Reád nézhessünk
Add meg nyitott szívvel kérjünk
Egyek lehessünk Benned elmerülve
Egyet akarjunk, akaratodat teljesítve
Téged láthassunk keltünkben
Veled járhassunk pillanat fényében

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!