Keresés

Részletes keresés

jóapa Creative Commons License 2016.04.02 0 5 12849
Törölt nick Creative Commons License 2016.04.01 0 2 12848

Szerintem nem csak és kizárólag rád gondolt, ugyanis mások is említik…

Akinek ez a fétise, vágya, egészségére váljék. De az roppant mód furcsa, amikor egyesek védeni próbálják a védhetetlent (bár nem értem, hogy miért nem tudja elfogadni egy biszex hogy ő biszex), és bizonygatni kezdik, hogy ez bizony hetero férfiaknál is természetes.

Hát NEM. Nem természetes.

Egy hetero férfi sohasem fogja a feleségéből kinyalni más produktumát, és sohasem fogja bekapni más férfi farkát.

Az ilyesmihez kell egy jó adag biszexuális hajlam is. Érdemes ezt elfogadni. Még az általad említett „internetes szakirodalom” is a biszexuális szekciókba helyezi el az ilyen témájú filmeket, írásokat, képeket. Nem véletlenül.

Előzmény: Cuck hubby (12837)
Tom Freeman Creative Commons License 2016.03.25 0 1 12846

Azt sajnálnám, ha "csak" annyi lenne a közreműködése.  :-)

Előzmény: Törölt nick (12845)


Törölt nick Creative Commons License 2016.03.25 -1 0 12845

Ha már a testében van akkor az már az övé! Így van!

Ha még igényed van rá akkor ne lődd bele! :-))

Bezzeg ha egy csaj előtted nyalná tisztára akkor nem sajnálnád!? :)

Előzmény: Tom Freeman (12844)
Tom Freeman Creative Commons License 2016.03.25 -1 0 12844

Említetten a benne lévő már tényleg az övé. Úgy hasznosítja, ahogyan akarja.

 

Azonban kellemesebb tudat vagy látvány, ha kifolyatva maga "falja fel".  :-)

Előzmény: nagykovi70 (12843)
nagykovi70 Creative Commons License 2016.03.25 0 3 12843

De az én spermáimat ne falja fel egy pasi:) Jó helyen van az ott a nőben!

Előzmény: Törölt nick (12842)
Törölt nick Creative Commons License 2016.03.24 0 0 12842

Sokan így vannak ezzel!

Még ha fordítva lenne, engem nem zavarna ha más tenné meg és a nőmnek is jól esik! :-)

Előzmény: nagykovi70 (12841)
nagykovi70 Creative Commons License 2016.03.24 0 1 12841

Hát ja....nem tudom elképzelni, hogy ilyet megcsináljak pedig elég perverznek tartom magam:)

Előzmény: Törölt nick (12840)
Törölt nick Creative Commons License 2016.03.24 0 3 12840

betegségekkel együtt? :-)

Előzmény: nagykovi70 (12839)
nagykovi70 Creative Commons License 2016.03.24 -1 0 12839

:)Ami benne van az már az övé:) 

 

Előzmény: Cuck hubby (12837)
alezredes 1 Creative Commons License 2016.03.23 0 1 12838

Nem egészen.

Én pl a 12740 es, felszarvazott nick nevű fórumtárs beírására gondoltam, hogy hasonló.

Vagy Ti ketten ugyanazok lennétek, csak más névvel ?

Előzmény: Cuck hubby (12837)
Cuck hubby Creative Commons License 2016.03.23 -1 1 12837

Azt hiszem rám gondolsz. Már korábban is írtam erről.

Ott is kifejtetted, hogy ez neked nem jön be. Ezt a takrítós dolgot nem mi találtuk ki. Elég nagy irodalma van a neten, ebben a kategóriában. Nem is bi beállítottságú a túlnyomó részük, akik űzik. Egyeseknél nem csak a nőt, hanem a "bika" farkát is le kell takarítani a felszarvazottnak. Például ez meg nekem nem jön be. Én úgy gondolom, ha a párom nyalom, akkor ami benne van az már a páromé, az ellen pedig nincs kifogásom.

Előzmény: alezredes 1 (12834)
Tótottó1 Creative Commons License 2016.03.23 0 0 12836

Van köztetek valaki aki a párja tudtával de a pasi tudta nélkül nézi végig kettőjük szexcsatáját rejtett kamerán?

privily Creative Commons License 2016.03.23 0 0 12835

Tetszik amit leírtál. Irigyellek hogy ilyen párod van.

Előzmény: Cuck hubby (12832)
alezredes 1 Creative Commons License 2016.03.23 0 1 12834

Már előtted más is mesélte ezt az utólagos puncitakarítós történetet, de nekem ezek után sem lenne szimpi, hogy más, egy órával ezelőtti, vagy 3 percel ezelőtti spermáját takarítsam, azaz nyaljam.

 

Az rendben van, ha a barátunkal dugtak egyet, nyilván ott előttem, aztán egy gyors tusolás után én is beiktatom a lompost, akár még ott a barátunk előtt, vagy akár miutánelment.

 

Persze mindenkinek más a kedvence, de ez a "takarítói állás" ez nem nekem való lenne.

Előzmény: Cuck hubby (12832)
Törölt nick Creative Commons License 2016.03.22 -1 0 12833

Mi ezt úgy tudnánk elképzelni ha a vendégünk kéri akkor a punciba menne a hazai creampie, és ő tisztára nyalhatja...

De eddig egyik sem akarta, igaz nem is voltunk sokkal. :)

Előzmény: Cuck hubby (12832)
Cuck hubby Creative Commons License 2016.03.22 -2 7 12832

"Engem a klasszikus megcsalós élethelyzet izgat, amikor én nem vagyok jelen és a harmadik fél nem is tudja, hogy tudom."

 

Nálunk is a klasszikus felszarvazás lett a dologból, némi extrával. A feleségem javaslatára most már rendszeressé vált, hogy a randija után a lehető legrövidebb időn belül hazajön, vagy hazahív, attól függően, hogy hol találkoznak. Mivel korábban nagyon szenvedtem, bár az én ötletem volt ez az életmód, ő javasolta, hogy amíg részletesen meséli a történteket, addig próbáljam ki, hogy tisztára nyalom a punciját, utána pedig szeretkezzünk. Így természetesen a gumi használata nem jöhet szóba, azaz az állandó és megbízható partner fontos. Fura volt, döntenem kellett, hogy ez elfogadható-e számomra. Eldöntöttem, hogy igen és azóta már sok víz lefolyt a Dunán. Egyfajta domina és szub játék kezdődött köztünk, amikor takarítom, ő pedig utasít, hogy mit tegyek. A "szeretőm gecije" kifejezés gyakran elhangzik különféle dolgokhoz társítva, hogy mit tegyek éppen vele. Érdekes, mert nem vagyok sem mazochista, sem bi, a helyzet mégis izgatóvá vált és már nem szenvedek a féltékenység és a kalandja miatt. Azt kell, hogy mondjam, hogy jobb amióta takarítom, mert amit közben érzek, az felülírta az idegességet, a fájdalmat és a féltékenységet. Szinte várom, hogy újra találkozzanak! Mire végzek, addigra hatalmas erekcióm van és óriásiakat szexelünk, mint még talán soha. Ő is nagyon élvezi, főleg azt, hogy egymás után két férfi kényezteti, rövid időn belül. De talán a domináns szerep is izgató számára. Amikor újra kielégül és visszatérünk a hétköznapi életünkhöz, akkor bújós, szeret, folyton csókolgat, olyan mint egy átlagos hű feleség. De amikor eljön az új randi ideje, akkor más lesz a tekintete és el nem mulasztja megjegyezni a búcsúcsóknál, hogy ha hazajön, szüksége lesz a számra, mert nagy lesz a rendetlenség a bugyijában.

Előzmény: Aingeal (12818)
Törölt nick Creative Commons License 2016.03.21 0 2 12830

nálun is gumi nélkül megy a dolog, de hoszabb ismerkedes előzi meg perszte kockázat igy is van. eddig 7 év alatt egyszer sem kaptunk el semmit.

Törölt nick Creative Commons License 2016.03.21 0 2 12829

Látod téged a tudat, engem a látványa izgat jobban! :-)

Én (mi) együtt szeretjük nem külön ezt élvezni, csinálni.

Amikor látom hogy húzza a másikat, ahogy vetkőzik lassan és nézi hogy tetszik nekünk a műsora.

Amikor kis idő elteltével elmúlik a visszafogottsága és vadul dobálja magát két partnere között. :)

Külön nem csinálnánk ilyet.

De ki hogy szereti...

Előzmény: sperm_bath (12828)
sperm_bath Creative Commons License 2016.03.21 -2 2 12828

Belegondoltam és tényleg izgatna (pozitív értelemben, persze), ha kiderülne, hogy basztak egy jót ;-) És nem tudok szabadulni ettől a kutyás-távirányítós párhuzamtól: az ember elengedi a pórázt, a csaj járkál erre és arra, párzik, aztán megnyomod a gombot és visszajön, hálásan megnyalja a kezedet. Ez olyan érdekes és izgató, hogy úgy adtál szeretetet neki, hogy közben sok-sok szabadságot is adtál neki, Ő pedig félretett minden belenevelt jólneveltséget és gátlást és odatartotta valakinek a vagináját, hogy az szépen kielégítse és ő is kielégüljön ;-)))

Előzmény: Törölt nick (12827)
Törölt nick Creative Commons License 2016.03.21 0 1 12827

Nem tudtad hogy sok pasit pont a telt nők izgatnak? Sosem tudhatod...

Szerencsére az én kedvesem van olyan bevállalós és kíváncsi hogy ha egy csinos nőt hoznék harmadiknak ő is beszállna.

Még sosem voltunk harmadiknak lánnyal, de őt is ugyanúgy izgatja mint engem milyen lehet.

Hagyná hogy azt is foglalkozzon vele és viszont. :)

Előzmény: sperm_bath (12826)
sperm_bath Creative Commons License 2016.03.21 0 0 12826

Amúgy az én feleségem mostanában elég gyakran eljárkált és mindenféle régi pasijai tűntek fel a környékén, kíváncsi vagyok, hogy vajon basztak-e is. Bár ő azt állítja, hogy ilyen kövéren (a második gyerek bizony betett az alakjának...) tuti nem mutatkozna senki más előtt, csak előttem, azért mégis izgat a gondolat...

Előzmény: sperm_bath (12825)
sperm_bath Creative Commons License 2016.03.21 0 1 12825

hát igen, de előbb-utóbb eljön az a pillanat, amikor úgy érzed, hogy kéne valami plusz, és egy izgatott és több-kevesebb bűntudattal szemedbe néző ribanc-szerető erre tökéletesen alkalmas ;-)

Előzmény: Törölt nick (12824)
Törölt nick Creative Commons License 2016.03.21 0 1 12824

Engem is izgat ha a párom felvesz pici dögös ruhát és más "rágerjed", de oda nem adnám hogy akkor használja is ha nem én szeretném a babérokat learatni! :)

Nem vagyunk egyformák.

Előzmény: sperm_bath (12822)
alezredes 1 Creative Commons License 2016.03.21 0 1 12823

Engem a klasszikus megcsalós élethelyzet izgat, amikor én nem vagyok jelen és a harmadik fél nem is tudja, hogy tudom. A legizgatóbb az az alkalom volt amikor a munkahelyén a kollégája megdugta a raktárban, nekem meg elmesélte később

 

 

 

Értem, és vágom, hogy ez is egy izgalamas szitu, anya otthon egy szál tangában, az öledben ülve elmeséli, a farkad áll, mint a cövek, aztám .....

 

De mivel (én pl) vizuális típus vagyok, a véleményem szerint, ezt, és ezeket a helyzeteket látni kell !

 

Ott, élőben egy két méterre. Ha esetleg a harmadik feszeng, ahogy fogalmazol, hát, erre mit mondjak, tudta, mit vállal egy hármas alkalmával.

 

Jó elmesélve, kulcslyukon kukkolva, szomszéd szobából át át pillantva, esetleg képen videón visszanézve, de szerintem az igazi, az ott, a helyszínen van.

Izgalmas végighallgatni ismerőstől, milyen és mennyi jó csat látott nudizni itt ott, de nem jobb ezt látni ?

 

Érdekes végighallgatni bárkitől egy kefélést részeletesen, de (ha engedné) nem lenne jobb végignézni ?

Előzmény: Aingeal (12818)
sperm_bath Creative Commons License 2016.03.21 0 1 12822

Hehe, ha hímsovén akarnék lenni, akkor azt mondanám, hogy mi pasik arra vannak kalibrálva, hogy mindenkibe és mindenhová széteregessük a spermánkat, szóval nálunk ez az alapfunkció, hogy mindenkit mindenhol megbaszunk. Na és ezt a szép törekvésünket a partnerünk némiképp temperálva, puncival és kedves viselkedéssel jutalmazza a hűségünket. Fordítva viszont nem annyira jellemző, hogy az ember lánya fűvel-fával, éppen ezért marhára izgató tud lenni, ha mégis, ráadásul a háziúr tudtával és beleegyezésével. Arról nem is beszélve, hogy milyen felemelő az a tudat, hogy mennyi pasi gerjed a párunkra ;-))) Egy kicsit olyan ez, mint mikor sétálni viszed a kutyádat és gyönyörködsz benne, hogy milyen jól játszik a többi kutyával. De aztán persze mikor rántasz egyet a pórázon, rögtön visszajön hozzád és boldogan csóválja a farkát ;-)))

Előzmény: Törölt nick (12821)
Törölt nick Creative Commons License 2016.03.21 0 0 12821

Az ilyen kalandok akkor is tetszenek ha a párod kapna le egy kolleginát a raktárban és elmesélnéd neked?

Te lennél az aki hallgatja akkor is tetszene?

Előzmény: Aingeal (12818)
Törölt nick Creative Commons License 2016.03.21 0 3 12820

Végre valaki, aki érti, és gyakorolja is amiről beszéltem én eddig :-)

Persze ez nem azt jelenti, hogy csakis ez az elfogadható út, ezt mindig is hangsúlyoztam....

Előzmény: Aingeal (12818)
Törölt nick Creative Commons License 2016.03.21 0 1 12819

Gumi nélkül még az orális szex is kockázatos még akkor is ha a Hölgy nem engedi hogy a szájába élvezzenek és ez igaz akkor is ha nyalás van!

Részünkről az volt az izgató ha a másik jelen volt aktív, félig aktív vagy passzív nézőként míg a másikkal foglalkoztak.

Pl. míg alul nyalták és később dugták, addig mi csókolóztunk. Vagy amikor dugták én a csiklóját simogattam közben stb.

Páromnak az is tetszett ha a harmadik diktálta mit és hogyan csináljuk előtte! :-)

Aingeal Creative Commons License 2016.03.21 0 5 12818

Mindenkit más izgat, de előbb a betegség témához:

Gumi nélkül csinálni kockázatos, felelőtlenség. Tudom, mert mi is cseréltünk párt "megbízható" ismerőssel, mégis HPV lett a vége. Talán a gumi se lett volna elég ehhez, de a lényeg az hogy ha nincs vizsgálat előtte, nem lehet tudni a tünetmentes betegségekről, bármennyire is egészségesnek gondolja magát valaki. A váltogatásnál mindig ott lesz a kockázat, nyilván ezt vállalja ezzel az ember. Pont azért ellenzem az ivást az ilyen alkalmak előtt, mert az ember meghülyül tőle és nem fog vigyázni magára és a másikra. Klubban a kockázat hatványozott, de nyilván a résztvevők is vállalják a kivédhetetlen bőrkontaktos betegségeket, maximum nem vallják be/nem tudnak róla, ami megér egy külön misét.

 

Engem a klasszikus megcsalós élethelyzet izgat, amikor én nem vagyok jelen és a harmadik fél nem is tudja, hogy tudom. A legizgatóbb az az alkalom volt amikor a munkahelyén a kollégája megdugta a raktárban, nekem meg elmesélte később. Spontán, semmi szervezés, csak egy gyors menet. Ha összehasonlítom azokkal, ahol sok szervezés volt és ott is voltam, teljesen más az érzés. Annak ott a raktárban megvolt a titokzatossága és tabu jellege, igazi klasszikus megcsalás volt, még ha mi nem is vettük annak.

Van aki szeret ott lenni és nézni, néhányan be is szállnak, mások szeretik csak hallgatni, a többieknek meg elmesélik, vagy megnézik videón, ha vannak kamerák. A személyes kedvencem a pulóvernek álcázott webkamera volt, persze nem a legjobb minőség, de a lényeget elkapja. Nem szeretek ott lenni, mert úgy a harmadik fél is teljesen máshogy viselkedik, sokan feszengenek is, nem tudnak teljesíteni. Ha megmarad a tabu jelleg, egészen más minden. Nekem nem akkora élmény az, ha megismerkedünk valakivel, mindenki tudja mire megy ki a játék, aztán szex. Azt élvezem hogy flörtölget a párom, hagyja hogy elcsábítsák, addig húzza az illető agyát, amíg már nem bírják és szétszedik egymást. Utána hazajön hozzám és mi jövünk. Megbízom benne mert szeretjük egymást, és az adja a fűszert hogy annyit tudok csak mindenről, amit elmond. Titokzatos. A párom pl ennek ellentéte, ő szereti nézni ha más nővel vagyok, de még jobban szeret részt venni. A lényeg az hogy különbözünk, és gyakorlatilag csak olyan korlátok vannak amiket mi felállítunk.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!