Keresés

Részletes keresés

Tima2 Creative Commons License 2004.10.12 0 0 285

Köszönöm a választ.

Egy vadon befogott nyestnek biztos jobb így.

 

A cicák tényleg nagyon szépek, de kutyafajtákban ezek szerint jobb vagyok:)

Nekem "csak" házimaccsaim vannak.

 

Ő Répa                                              Ő pedig Spuri

 

 

Előzmény: Kardszárnyú (283)
vivi.g Creative Commons License 2004.10.11 0 0 284

Mindenkinek gyönyörü a ciája!Gratulálok!:)

Csak így tovább a képekkel!:)

Kardszárnyú Creative Commons License 2004.10.11 0 0 283

Szió!

 

Ha nem haragszol én válaszolok helyette:

Ők nem MC-k, hanem szibériaiak:)

 

A tesómnál volt a nyest (Müzli), de elengedte,

mert látszott rajta, hogy nagyon magányos és szomorú.

De sokáig nagyon kezes volt:)

Előzmény: Tima2 (282)
Tima2 Creative Commons License 2004.10.11 0 0 282

Szia,

 

Nagyon szép cicáid vannak:-))))

Ők maine coon-ok? Cicafajtákban nem vagyok túl jó.

 

OFF:

A rokonotok nyestje megvan még? Nem írnál róla a nyestes topikba? Szelíd még?

Előzmény: Vízálló (281)
Vízálló Creative Commons License 2004.10.11 0 0 281

Köszi! :-)))

 

 

Előzmény: simoo (279)
Kardszárnyú Creative Commons License 2004.10.11 0 0 280

Szia Kicsim!

De van pár képem.:)De látom te szépen teszegeted fel őket.:D

Előzmény: Vízálló (268)
simoo Creative Commons License 2004.10.11 0 0 279
gyönyörűségesek :)
Előzmény: Vízálló (278)
Vízálló Creative Commons License 2004.10.11 0 0 278
Vízálló Creative Commons License 2004.10.11 0 0 277
Vízálló Creative Commons License 2004.10.11 0 0 276
Vízálló Creative Commons License 2004.10.11 0 0 275
Vízálló Creative Commons License 2004.10.11 0 0 274
Vízálló Creative Commons License 2004.10.11 0 0 273
Vízálló Creative Commons License 2004.10.11 0 0 272
simoo Creative Commons License 2004.10.11 0 0 271
miáááááááááááúúúúúúúúúúú
Előzmény: valamilanykabatban (270)
valamilanykabatban Creative Commons License 2004.10.11 0 0 270
Vízálló Creative Commons License 2004.10.10 0 0 269
Nekünk is van egy pár... :-)
Előzmény: vivi.g (267)
Vízálló Creative Commons License 2004.10.10 0 0 268

Szia Kedvesem!

 

Neked nincs pár(száz) képed róluk? :-)))

Előzmény: Kardszárnyú (266)
vivi.g Creative Commons License 2004.10.10 0 0 267
Nekem 3 cicám van!És neked?
Előzmény: Vízálló (263)
Kardszárnyú Creative Commons License 2004.10.09 0 0 266

Sziasztok!

Nini, micsoda ismerős cirmancsok:))))

Előzmény: Vízálló (265)
Vízálló Creative Commons License 2004.10.09 0 0 265

Jó éjszakát! :-)))

 

 

 

Előzmény: Vízálló (264)
Vízálló Creative Commons License 2004.10.09 0 0 264

Előzmény: Vízálló (263)
Vízálló Creative Commons License 2004.10.09 0 0 263

Köszi! A tieid is nagyon szépek! :-) Hányan vannak?

 

 

 

 

Előzmény: vivi.g (262)
vivi.g Creative Commons License 2004.10.09 0 0 262

Vízálló

 

Gyönyörű cirmákok!:)

Vízálló Creative Commons License 2004.10.09 0 0 261

Alexei

 

Előzmény: Vízálló (260)
Vízálló Creative Commons License 2004.10.09 0 0 260

Sziasztok!

 

Anastasiia bemutatkozik:

venge Creative Commons License 2004.10.08 0 0 259

Sziasztok!

Nagyon szeretnék venni a páromnak, egy Skót Lógófülű macskakölyköt, de fogalmam sincs, hogy honnan juthatnék hozzá és, hogy mennyibe kerülne!

Ha tudtok, segítsetek!

Előre is köszi

vivi.g Creative Commons License 2004.10.08 0 0 258
Köszönöm szépen!:)
Előzmény: Vavis (257)
Vavis Creative Commons License 2004.10.08 0 0 257
Köszönöm, de te se panaszkodhatsz!:o)))) Gyönyörűek a cicáid, nagyon tetszenek!!!
Előzmény: vivi.g (256)
vivi.g Creative Commons License 2004.10.07 0 0 256

Nagyon-nagyon aranyos cica!Tündéri!Gratulálok!:)

Előzmény: Vavis (254)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!