|
|
|
|
Tima2
2004.10.12
|
|
0 0
285
|
Köszönöm a választ.
Egy vadon befogott nyestnek biztos jobb így.
A cicák tényleg nagyon szépek, de kutyafajtákban ezek szerint jobb vagyok:)
Nekem "csak" házimaccsaim vannak.
Ő Répa Ő pedig Spuri
 
|
Előzmény: Kardszárnyú (283)
|
Kardszárnyú
2004.10.11
|
|
0 0
283
|
Szió!
Ha nem haragszol én válaszolok helyette:
Ők nem MC-k, hanem szibériaiak:)
A tesómnál volt a nyest (Müzli), de elengedte,
mert látszott rajta, hogy nagyon magányos és szomorú.
De sokáig nagyon kezes volt:) |
Előzmény: Tima2 (282)
|
Tima2
2004.10.11
|
|
0 0
282
|
Szia,
Nagyon szép cicáid vannak:-))))
Ők maine coon-ok? Cicafajtákban nem vagyok túl jó.
OFF:
A rokonotok nyestje megvan még? Nem írnál róla a nyestes topikba? Szelíd még? |
Előzmény: Vízálló (281)
|
venge
2004.10.08
|
|
0 0
259
|
Sziasztok!
Nagyon szeretnék venni a páromnak, egy Skót Lógófülű macskakölyköt, de fogalmam sincs, hogy honnan juthatnék hozzá és, hogy mennyibe kerülne!
Ha tudtok, segítsetek!
Előre is köszi |
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|