Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2017.09.05 0 1 31872

Jelentem elbuktam elszívtam egy szürke rothmanset :/ Nem  azert mert annyira kívántam de bekellett ma is menni dolgozni és borzaszto volt kialvatlanul.. Az is hozzátartozik a sztorimhoz hogy 1 hete tettem le az alkoholt is voltak mélypontjaim vele is de most időben leálltam vele. ÚGyhogy a cigit meghagyom 1 ideig . Ez lesz majd a következő nemsoká ..Ezvan.

Törölt nick Creative Commons License 2017.09.05 0 0 31871

Citromfűvel az volt a baj megittam 9 óra fele hamar elaludtma , de állandoan pisilni ártam a kis 5-6 órás alvásom alatt :/

Előzmény: Judit0101 (31870)
Judit0101 Creative Commons License 2017.09.05 0 0 31870

Citromfű mellé még komlótoboz,és a 2 osszekeverve. Késő délután 1-2 csésze,nekem bevált.  Biztos,hogy nem.olyan erős, mint a frontin és társai, de azt szerintem inkább hanyagold.

Csiszta jajj gyorsan el kell felwjteni azt a 2 szalat,mintha meg sem tortwnt volna,és folytatni tovább!

Kitartást Mindenkinek!

Csiszta34 Creative Commons License 2017.09.05 0 1 31869

Sziasztok! En kicsit eltuntem.. sajnos a 10.-ik heten megcsusztam...becsuszot 2 szal vagyis fel de lenyegtelen. Nagyon budos ennyi ido utan...es nem nem adta vissza az erzest mint regen..es megis masodjara is ragyujtottam hogy akkor miert hianyzik?! Es egybol jott a kisordog ohh majd neha ragyujtok...nem szokom vissza...ezek sem egymas utani napon tortentek...de itt most kell ujra megallt parancsolnom...mert visszaesek...ha em is rogton de par honap het...most e vvel meg nem kotom semmihez nem hianyzik kulonosebben nem is ertem magam....:/ De a fo problema hogy ugye itthon vagyok ugyanennyi ideje es azert tul sok idom van agyalni hulyesegeken... na mwg a plusz kg-ok most azon vagyok hogy ezeket leadjam es a hettol mar tudom mit hogy lehet mozogni... sajnos tobbnyire bent...nem tul jo hirek de nem adom fel. .. mert az a baj sokan ragyujtanak es ugyvannak vele , hogy haat mostmar mindegy es tenyleg addig erolteti ujra amig visszaszokik teljesen ficikailag es pszichesen is... de a tanulsag tenyleg negyujtsatok ra! Utoljara 42 nap utan estem vissza de akkor jol esett mar az elso....most nem ...es tenyleg agyba dol el!! Elkezdtem stresszelni magam hogy en nem tudom elkepzelni magam hogy soha nem cigizhetek...pedig nem errol van szo. Akkor gyujtok ra amikor csak akarok de mosg nem akarok nem kell! Legyetek erosek! :)

Törölt nick Creative Commons License 2017.09.04 0 0 31868

Igen ez sem egy utolsó szempont :) Ma délután sétáltam egy félórát borzasztó jóvolt friss levegő , pedig azt se tudom mikor sétáltam utoljára 50 méternél többet. Neked ez elalvással nem voltak gondjaid? Most citromfű teát ittam hátha. xanax , frontint hanyagolom inkább régebben eléggé rajta voltam a cuccon :/

Előzmény: Judit0101 (31867)
Judit0101 Creative Commons License 2017.09.04 0 0 31867

Ez is egy nagyon jo motivacio: az anyagiak. Én is kalkulálok mennyit spórolok,és most tényleg értelmes dologra költöm.Kitartást!

Előzmény: Törölt nick (31866)
Törölt nick Creative Commons License 2017.09.04 0 0 31866

Cigizős app szerint már 1200 Ft-ot megspóroltam. Egy jó kis gyros jöhet is akkor :D

Törölt nick Creative Commons License 2017.09.04 0 0 31865

Akkor téves :)

Előzmény: Csempa (31864)
Csempa Creative Commons License 2017.09.04 0 0 31864

Bp-i vagyok, Debrecenbe csak kirándulni járok :)

Előzmény: Törölt nick (31856)
Törölt nick Creative Commons License 2017.09.04 0 0 31863

Úgy értettem hogy az első éjszaka ami előtt nem cigiztem :D

*Angyalka Creative Commons License 2017.09.04 0 0 31862

"Nah megvolt az első nikiotin mentes éjszaka."

 

Miért, te éjjel is cigiztél? :)

Előzmény: Törölt nick (31859)
Törölt nick Creative Commons License 2017.09.04 0 0 31861

Köszi. Úgylesz nem fogok unatkozni. Ez a hét erre megy el most már.

Judit0101 Creative Commons License 2017.09.04 0 0 31860

Na ez már valami.egy nap is nagy előrelépés,éssok kicsi lépésből jön majd a végeredmény. Ha otthon vagy viszont nagyon le kell foglalni Magad. Amivel csak tudod. Foci,rejtvény,olvasás,evés,tv. Mindegy csak ne agyalj!

Előzmény: Törölt nick (31859)
Törölt nick Creative Commons License 2017.09.04 0 0 31859

Nah megvolt az első nikiotin mentes éjszaka. Kurva szar volt amire számítottam , elaludtma éjfél fele nagynehezen 3 kor kinyílt a csipám utana 6 tol 8 ig aludtam egy kicsit.... Olyan ideges voltam hogy megint nem tudok aludni ez a szemet miatt hogy vettem be egy 0,25 ös xanaxot anyam gyogyszerébol , nagyon ritkán kapok be eggyet ha nem tudok aludni. De még az sem segített....Le is mondtma a hétre a munkáimat mert igy nem lehet pontosan 7 re menni dolgozni és 5 g csimpaszkodj a tetőn idegesen kialvatlanul :/

Judit0101 Creative Commons License 2017.09.03 0 0 31858

Szia. Az első pár nap: hazudnék,ha azt mondanám egyhszerű volt. Nehéz volt,de én sokkal rosszabbra számítottam. Voltak "dührohamaim",de igyekeztem a lehető legjobban lekötni magam. Sokat olvastam,és olvasok azóta is,cukorka,szotyi,sok víz,sok gyümölcs. Nekem ezek segítettek. Allen Carr-t is olvastam,nem szoktam le akkor,viszont wlgondolkodtatott rendesen,és az elhatározásban sokat segített. Tényleg a félelem az,ami visszatart minket a leszokástól. Félünk,mi lesz ha elfogy a cigi, mi lesz velünk bizonyos szituációkban cigi nélkül. Többször mondtam azt,na ez az utolsó. Rengetegszer. Aztán egy reggel maradt eg szál,kávé mellé elszívtam,nem vettem azóta.Ennek ugan még csak 32 napja,de bízom magamban, és tudom,hogy lehet cigi nélkül élni. Csak úgy érdemes.

Szorítok Nektek is,bízom bennetek,hogy sikerül. Puszi mindenkinek

 

 

Előzmény: Csempa (31855)
Iszka Creative Commons License 2017.09.03 0 0 31857

26 évig bagóztam, nagyon le akartam szokni, de nem ment.

Elhatároztam veszek egy elektromos cigit, Joyetech ego aio, egy egyszerű kis készülék.

Elszívtam az utolsó cigit és átálltam, az első 2 hét nehéz volt, próbáltam a rituálékat ugyanúgy csinálni mintha cigiznék.

Majd megtanultam elektromos cigizni nagyon, keverni, huzalozni, kipróbáltam több készüléket, rengeteg ízt.

Árban korlátlanul havi max. 10eft-ra jött ki. 4 vagy 5. hónapban elszívtam egy hagyományos cigit, valami rettenet volt.

Aztán kipróbáltam egy állítólag nagyon finom aromát, számomra nagyon rossz volt, de épp nem volt más...

2 hétig szívtam, vettem a megszokott aromákból, de már azok sem estek jól...

1 hónapja semmit nem szívtam.

Leszoktam.

 

http://zoldsziget.blog.hu/2016/10/10/e-cigaretta_joyetech_ego_aio

Törölt nick Creative Commons License 2017.09.03 0 0 31856

Csempa te véletlen nem vagy debrecen szülöttje? Egy régi ismerősömnek ez a beceneve :)

Előzmény: Csempa (31855)
Csempa Creative Commons License 2017.09.03 0 0 31855

Gratulálok, és minden elismerésem!

 

Ha van rá időd, akkor írd meg az első cigi nélküli napjaidat, a leszokással kapcsolatos tapasztalataidat, tanácsaidat, hogy akik most vágnak bele, azoknak legyen egy kis segítség!

Előzmény: Judit0101 (31852)
Törölt nick Creative Commons License 2017.09.03 0 0 31854

Köszi :)  Kimentem focizni és ugy elfáradtam 25 perc laza kis passzolgatásba hogy az hihetetlen. 10-12 éve meg a világból kifutottam , hihetetlen :(

Előzmény: Judit0101 (31853)
Judit0101 Creative Commons License 2017.09.03 0 0 31853

Elalvás néhány napig nekem is nehézkes volt. Citromfű-komlótobozteakeverék nekem segített. :)

Előzmény: Törölt nick (31844)
Judit0101 Creative Commons License 2017.09.03 0 0 31852

Sziasztok! Tegnap lettem 1 hónapos! :.) Kb. 17 év dohányzás,utolsó időkben 1-1.5 doboz.Nem mondom,hogy eddig könnyű volt, de komolyan mondom rosszabbra számítottam. Olyan 2 hétig volt rosszabb, persze most is van pár nehéz pillanat,de márcsak elvétve.Sokkal sokkal jobb nem dohányzóként élni,ez biztos.Én állandóan ettem pótcselekvésként,ami olyan nagy gond nemvolt azért a 48 kg-hoz. Érzek ízeket,illatokat,nincs állandó bagószagom.Anyagiakról nem is beszélve. Nagyon szorírok Nektek. Én úgy álltam neki, most skerülni fog,sikerülnie kell!! Nehogy már az a sz.r erősebblegyen, mint én!

Törölt nick Creative Commons License 2017.09.03 0 0 31851

Aham értem. Mot eléggé rossz de tudom hogy lesz értelme ennek a kis szenvedésnek ami jön. Elég jólesne most , de inkább kimegyek focizni vagy rejtvényt fejtek akármi :D

feco700 Creative Commons License 2017.09.03 0 0 31850

Köszönöm! Minden jobb lett, már nem köhögök, jobb a kondi, na persze az anyagiak se semmi. Jővőre nagyon meg fog drágulni.

Előzmény: Törölt nick (31849)
Törölt nick Creative Commons License 2017.09.03 0 0 31849

Köszönöm! És gratula neked hogy február óta nem szívod , nem semmi. Gondolom azóta illatokat jobban érzed jobban alszol kondíció javult? 

Előzmény: feco700 (31848)
feco700 Creative Commons License 2017.09.03 0 0 31848

Mindent bele menni fog

Előzmény: Törölt nick (31847)
Törölt nick Creative Commons License 2017.09.03 0 0 31847

Illetve az volt még a probléma mikor ittam eléggé , akkor a cigi mindig ottvolt lehetetlen lett volna ha nem. Simán elment olyankor 1-1,5 dobozzal is. Másnap kb a füstmérgezés tünetei , de este azert 2-3 szal csak elment.  Elkezdtem olvasni ezt a könyvet eddig jónak tűnik :)

Törölt nick Creative Commons License 2017.09.03 0 0 31846

Értem. Akkor csak az a pár nap ilyen rossz elvileg :/ Az a baj én már sokszor letettem napokra hetekre 2x több hónapra de sose azzal a tudattal hogy soha többet csak "meguntam ". Most viszont eljutottam arra a pontra hogy már nem esik jól , több a negatív mint pozitív hatása. Tegnap 9 kor nyomtam el az "utolsót..". A hétre veszek ki szabit ha nem tudok aludni de lefogom tenni .. Annyi megnyugtat hogy visszaolvastam elég mélyen a topicba és láttam hogy nem egyedül szenvedtem így, szóval itt vannak sorstársak :)

Előzmény: feco700 (31845)
feco700 Creative Commons License 2017.09.02 0 0 31845

Üdv! Nekem és a páromnak sokat segített Allen Carr Végre nem dohányzom, c könyv. Ami le lehet tölteni. De csak úgy, hogy felkészültem rá agyban, a párom sajna nem készült, mert csak jött utánam. Neki borzalmas volt, de sikerült. Készülj fel és nem lesz nehéz, 30 éve szívtam. Feb 6 óta nem.

 

hendrixradics: Az első pár nap volt álmatlan mind kettőnknél, aztán sokkal de sokkal jobbakat aludtunk.

Előzmény: Kosanela (31842)
Törölt nick Creative Commons License 2017.09.02 0 0 31844

Sziasztok. Én 12 éve cigizek kisebb nagyobb szünetekkel. Eleinte fél doboz/ doboz nap . Mostanában már 5-6 szál de mindig csak délután este. Meló közbe vagy reggel már szédülök tőle ezért azt hagyom. Legtovább 9 hónapig sikerült letenni utána ugye már belefér 1-2 szál és ugyanott vagyok megint. Most viszont volt egy elég komoly alkoholos korszakom azt lezártam pár hete , de ezt a cigit akarom még letenni. Unom hogy állandóan köhögök este fáradt vagyok másnap kis szorongás stb. Múltkor nekifutottam kétszer is de több napig nem aludtam szinte semmit , utána rágyujtottam és tudtam aludni.. Szóval az elalvás részében segithetnétek :)

Csempa Creative Commons License 2017.08.30 0 0 31843

Írd meg az első tapasztalataidat, akkor olyan tud majd segíteni, aki hasonló problémákkal küzdött meg a leszokása érdekében!

Stívesen segítek majd, ha tudok. A tanácsom az, hogy tanulj meg leszokni, ahogy egy csecsemő megtanul járni: nem érdekes, hogy hányszor esel el, az a lényeg, hogy a végére magabiztosan járj!

Előzmény: Kosanela (31842)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!