a topikot azert hozom létre hogy az orszag számos helyén található sasfotozas irant érdeklődő emberei össze tudják koordinalni sasfotozasi szándékaikat , és egyutt szervezetten lényegesen kedvezőbb áron tehesség meg a sasok fotózását.
http://hortobagymadarfoto.wordpress.com/
(nincs ott semmi sem. főként bemutatkozás nincs. amikor újrapakolták a fórumot, vagy valami, a karakterek begárgyultak. nincs jelentősége.
nem szeretek bemutatkozni. a stílusom néha kifejezetten rossz. pedig mondják a stílus maga az ember. ebben magam nem hiszek. de, hogy miben hiszek, azt még én sem tudom, így nem is mondom.
madarásznak sem gondolom magam, sokan tudják, hogy nem is vagyok az, ismereteim sok esetben jelentősen hiányosak ezen a téren és máshol is. ilyen esetekben viszom igyekszem az észosztást kerülni. a komoly teljesítményt becsülöm....na a végén mégiscsak bemutatkoztam)
Nincs muníciód, ez a helyzet. Nem az a lényeg, hogy ki mennyire ismert figura a fórumon, hanem hogy ki mekkora baromságot állít. Ha meg már ennyire tudod, hogy kik vagyunk, akkor nézz utána, hogy alfa lyra kicsoda és utána oktasd ki madarászatból.