Keresés

Részletes keresés

144000 Creative Commons License 2006.08.11 0 0 92
Szavadból Forrás fakad, szelíd szomjoltó

Szavadból hömpölygő áradat ered, tanító

Szavadból hűsítő patak lép szívünkbe, életre keltő

Szavad ÉL, Szavad ELEVEN

Szavad adod a kérdezőnek

Adsz tanácsot, kérdésre válaszod

Adsz utat mutatót

Adsz eledelt, szív mannáját

Adod italod, fáradtat nyugtatót

 

Feltámadtál, valóban feltámadtál

S eljöttél közénk, eljöttél szívünkbe

Életedben adtad ígéreted, s ígéreted szívünkbe teszed

Ígéreted sóját megteszed

Magad teszed, magad adva

Kinyújtod felénk kezeid

Kezeidben Szíved nyújtod, Szív kéréseit

Tisztaságod adod, szavadat folt nem terheli

Jóságodat adod, szeretetedet, békéltető Szívedet

 

Test nem láthat, kéz nem tapinthat, mégis lélek elérhet

Szívedet foghatja, érintheti fenségedet

Jeleidet elénk rakod, értelem elérheti

Kinyitott szívnek Szívedet adod, tüzedet adod, égő szeretetedet

Vágyadat adod ismeretre, szerelemre

Lángodat adod, lobogót, szívtől szív gyújtót

Látást adsz, bentről nézni, szív szeretetből Téged látni

Együtt járni együtt lépni, örömöt együtt élni

 

Egyszerűség az út, egyszerűség a tett mi elér Téged

Egyszerű a szó, egyszerű a szív, mi Szívedbe érhet

S az idő nem gát, elmúlt terhe nem végtelen szakadék

Mi mondhatja állj ? mi mondhatja nem ?

Egyetlen sugarad lefejti elmúltat szívünkről

Fekete egyszerre fehér lehet

Nincs oly szikla, nincs oly nagy hegy mit Leheleted el ne emésztene

Irgalmad, jóságod életre kelt, megadja ismeretét szeretetnek

Megadja boldogságot, s megadja örömét

 

Későn kelő „szőlőmíves” jutalma még több kegyelem

S mi kell hozzá ? – csak egy kis sóhaj, apró lépés, rádnéző tekintet

Látás csodálkozva ébred, hisz eddig is itt voltál velem

Fül csodálkozva meghallja éneked

Szeretet énekli szerelem énekét

Szeretet hívja hűtlen kedvesét

Hívja szerelemre, ölelő ébredésre

Karjába kapni, mutatni Vagyok, Itt Vagyok Veled

144000 Creative Commons License 2006.08.10 0 0 91
Két Szent Szív, két egymásban elmerülő Szív, Fényt sugárzók

Hívtok minket figyelemre, lépést tevő tettekre

Hívtok minket életre, szeretetre

 

Céltalan célját kapja

Magányos Társra lel

Vak számára kinyílik a végtelen

 

Egyszerű a lépés ismerethez

Könnyű hozzá a cselekedet

Csak az első lépést megtegyük, csak Fény fényére ránézzünk

 

Láb megáll, zaj megszűnik, köddel terhelt sötétség világosságban eloszlik

Megjelennek csodáid, feltűnik jelenléted, lábad nyomát felleljük

S ha közelebb lépünk, Téged lelünk

 

Odaadod mindened, odaadod segítő Szemedet, odaadod Szívedet

Megfoghatjuk, érezhetjük, védelmében elmerülünk

Körbefog és felemel, meggyógyítja sebeinket

 

Magát adja

Adja segítségét, tanító beszédét

Megadja ismeretét

 

Boldogság lesz minden lépés

Öröm minden felfedezés

Kincset kapunk, szépen fénylőt, kincset minden érőt

144000 Creative Commons License 2006.08.09 0 0 90
Ó Szent Szív légy megbocsátó hozzánk

Nap mint nap elesünk, nap nap után vétkezünk

Mutasd meg sugarad, vetítsd ránk fényét

Tudjuk az utat, tudjuk a lépést

 

Nélküled az egyszerű kérdés is megoldhatatlan, köd választ eltakarja

De Veled a teher eltűnik, döntés egyszerűnek látszik

Ó irgalmaddal fényt rakjál elénkbe

Világosság költözhessen szívünkbe

 

Tüzed legyen erőnk

Tüzed, legyen világosságunk

Tüzed lépéshez akaratunk

Reád nézhessünk, irgalmadba léphessünk

144000 Creative Commons License 2006.08.08 0 0 89

Jézusom, Te vagy az Út, Te vagy az Élet

Te mutatsz rá az ösvényre

Te fogod meg kezeink, s ha elesünk, Te emelsz fel minket

 

Ó Irgalom

Jeledet rakod az égve, s szeretetedet szívünkbe

Segíts nekünk engedelmességedet megtanulni, segíts kereszttel vállunkon mit kell tenni megtenni

 

Kicsi lépést kérsz, gyenge tetteket

S ezekért csodáidat teszed értünk meg

Megteszed bennünk, s megteszed világnak, szívünk látására

 

Adj erőt szemünket szívünkbe tenni

Adj akaratot, szívünkkel ölelni

Adj értelmet szívvel foghatót, egymást egymásban megtalálót

 

Helyezed belénk szeretet tüzedet test látására, lélek boldogságára

Ölelésre, nevető egységre

Csend énekére

 

Ó szavak, gyenge tükörképek, mint tudjátok leírni, mihez gondolat is gyenge

Jóságot, Kegyelmet, tiszta Szeretetet

Ó lépés, légy erős közelebb lépni, ó légy erős, ölelni, légy erős ölelésben égni

 

 

 

144000 Creative Commons License 2006.08.07 0 0 88
 „Megengedem, hogy képeim sírjanak, hogy lelkiismeretfurdalást és fájdalmat ébresszen bennetek, de csupán rövid sóhajtást hallok, ami akkor enyhe megkönnyebbülést ad nekem, de oly hamar beleegyeztek ismét, hogy szíveteket lefoglalja a világ gondja. Engeditek, hogy szíveteket elvonja attól, hogy engem vigasztaljon, hogy vigasztalója lehessen a Vigasztalónak, aki át tudna titeket változtatni, aki fel tudná támasztani lelketeket, aki istenivé tudná tenni lelketeket...

Mások pedig hitetlenségük miatt maradnak érzéketlenek, amikor a szememből omló könnyek árját látják. Mivel elveszítették csodáim iránti érzéküket, nem tudják megérteni, és megszállottan üldözik jeleimet. Bűnük megfojtotta szívüket, és attól kezdve szívük csak a világi dolgok után repked. Nem döbbennek rá, hogy az ördög vezeti félre lelküket. Ki tudná megérteni mély bánatomat? Miért adnak ellenségemnek lehetőséget arra, hogy titokban, kárörömmel diadalmaskodjon felettük? Ki tudna közületek megkönnyebbülést adni Szívemnek? Ki tudna megpihentetni? A nap minden órájában, minden percében a közeletekben vagyok, és így hívlak benneteket: "Térjetek vissza hozzám, térjetek vissza a Szeretethez!" Ó de mily sokan váltatok kegyetlenné... Látjátok, hogy Véremben ázom, és ti mégis pihenni engeditek szemeteket. Ó még meddig nem halljátok meg sóhajaimat?”
IC

144000 Creative Commons License 2006.08.06 0 0 87
Csattanó szóra véred cseppen

Elforduló tekintetre könnyed ered

Bántó szándékra szíved reped

 

Ó várj, várd meg Reád nézhessünk

Várd meg, a gyűlölet mögül kinézhessünk

Kicsi fényt szívünkben meglelhessük

 

Rohanó lépteink takarják a csendet

Akaró tekintetünk, eltakar Téged

Erőnek fogása, köd jászola, borít be minket

 

Ó gyengeség erejét Veled meglelhetjük

Szelídség hatalmát Benned megtaláljuk

Értelem útját, Téged követve látjuk

 

Veled haladva, szerelem rózsáját magunkhoz vehetjük

Rózsát szívünkbe ültetjük

Rózsát kezeinkbe vesszük

 

Nyújtjuk gyertyaként, szívet gyújtani

Nyújtjuk Szent Szíved fájdalmát enyhíteni

Nyújtjuk tavasz illatát átadni

 

Könnyű  a láb járása rózsával kezünkben

Könnyű a szív, Szíveddel lelkünkben

Könnyű, ha a szív dalolva énekel, könnyű a beszéd kezeddel kezünkben

 

Ha állunk, akkor is szaladva szárnyalunk

Csendedben nevetve táncolunk

Kacagás, nevetés lakik szívünkben, telis telve szerelmeddel

144000 Creative Commons License 2006.08.05 0 0 86
Kedves tőlünk elváltjaink, életre ébredő szeretteink

Tisztító tüzetek imánk oltja, áldozatunk feloldja

Köszönetetek, szeretetetek Szent Szívhez ér

 

Kedves szentek, kiket szív imádsága hív édes küzdelemre, szeretet egységére

Szóltok értünk, küzdtök értünk

Nyújtjátok szívetek, adjátok szereteteket

 

Szent Szűz, Istennek Anyja, Szent Szeretet hordozója

Alázatod, s szereteted eggyé vált, egy lett

Viszed szavunk felemelve, viszed szeretetünk szent tálcára téve

 

S itt vagyunk mi, élet előtt, kapu előtt, küszöb előtt

Nyitott szívvel, ránk sugárzott szeretettel

Kicsi parazsunk lángra kél

 

Szeretetünk megtalálja a már élők szeretetét

Szeretetünk megtalálja szentek lobogó tüzét

Szeretetünk Anyácskában eggyé lehet

 

Szeretet léphet együtt szeretettel

Szív repesve eggyé olvad élő szívekkel

Szívek együtt egy akarattal

Szívek felérnek Szívhez, boldog alázattal

Eggyé vált szeretetben a könny örömben ered

Eggyé vált szeretetben a szó hála, értelme köszönet

144000 Creative Commons License 2006.08.04 0 0 85
Kertedet hőség perzseli, szélvihar tépi

Gyom próbálja nemes töveket fojtani, tudatlan értelemmel kitépni

S Te ráereszted hűsítő leheletedet

Megöntözöd jótékony esőddel

 

Értelmetlen értelem kezét megfogod

Lüktető szándékot Nap fényével nyugtatod

Fényed eltávolítja élettelen rögöket, port élettel tölti meg

Lenyesett ágak alól újabb hajtások fakadnak, fényre, jóra hajtanak

 

Sápadt zöld levelek életnedvvel telnek

Gyökerek nedves földben erednek

Virágok nyílnak, pázsitot alkotnak

Illatukat adják a rászorulóknak

 

Fényt emelnek összeérő szívvel

Fényt gyújtanak kinyíló szívekben

Tűzoszlop tör fel tüzek parazsából

Csoda történik, messzire látszó

144000 Creative Commons License 2006.08.02 0 0 84
„…..A fügefa ágai már megteltek nedvvel és levelet hajtanak. Még mindig nem ismeritek fel az időket? Hogyan lehetséges, hogy közületek sokan nem tudják olvasni és értelmezni a Szentírást? Hogyan lehet, hogy közületek a legtöbben elveszítették felismerő képességüket? Hiszen megmondtam, hogy maradjatok ébren! Gyermekeim, ma felajánlom nektek országomat. Ne haladjatok el mellette anélkül, hogy tudomást vennétek róla! Ne engedjétek, hogy országom meglepjen benneteket! Ne vegyétek semmibe szeretetemet!”

 

144000 Creative Commons License 2006.08.01 0 0 83
Ha keresünk, ha szólítunk

Felelsz

Ha imában kérünk

Meghallgatsz minket

Adsz örömöt, mosolygó életet

Kedves perceket, együttlétet Veled

 

Járjuk együtt nap ösvényeit

Figyeled küzdő lépéseink

S ha erőnk elfogy, felemelsz minket

Átviszel tomboló viharon

Átvezetsz omladékokon

Szakadékot forrássá teszed

Megfékezed a dühös elemeket

 

Együtt lépve sebeid behegednek

Együtt örülve, nevetsz

Fájdalom megnyitja Szíved folyamát

Kiárasztja ránk kedves titkát

Szív egyesülhet szívvel

Szeretet szeretettel

S Béke folyama, békét kelt

144000 Creative Commons License 2006.07.31 0 0 82
„TÉRJ VISSZA! Térjen vissza mindenki közületek Péterhez, mert én, a ti Istenetek választottam őt. Én adtam neki a tanítvány küldetését, és általam képes válaszolni a megfáradtnak. Ó teremtés, kiveszett belőled minden bölcsesség? Teremtés, nem értékeled többé irántad való végtelen Szeretetemet? Ennek ellenére azt felelem mindenkinek, aki engem hív:

Veletek vagyok, ha bajba kerültök, én vagyok a ti menedéketek!


Én az Úr, ma még egy parancsot adok.  …..

"Hajoljatok meg! Hajoljatok meg, hogy képesek legyetek kiengesztelődni és egyesülni, alázzátok meg magatokat az egyesülésért!"”

144000 Creative Commons License 2006.07.30 0 0 81
A szeretet egyszerű, a szeretet egy, a szeretet békében él és békét teremt, a szeretet hős, alázatot viszi, a szeretet lát, a szeretet világosság, csendben él, szívnek énekel, kezét kézhez emeli, figyelmét az Égre szegezi

144000 Creative Commons License 2006.07.29 0 0 80
„Bizony mondom nektek, aki saját vágyai kielégítésének magját veti el, az a romlottság termését fogja learatni. Amikor majd az ítélet napján elém áll, azt fogom mondani neki: "Menj el tőlem! Menj ahhoz a romlotthoz, aki megrontott téged!"
Amíg meg nem hallom a bűnbánat kiáltását, továbbra is az égig fog emelkedni a halál lehelete, amely halálra visz benneteket. Ebből nem kérek többet!

Tömjént

kívánok tőletek! Azt kívánom, hogy olyanok legyetek, mint teli tömjéntartó az oltáron. Szeretett gyermekeim, legyen országotok hatalmas oltárrá, amelyen a tömjén   illatát ajánljátok fel nekem. Azt akarom, hogy szentül éljetek, mivel én Szent    vagyok. Nap mint nap kinyújtom felétek kezemet, hogy magamhoz emeljelek benneteket. Minden korszakban kifejeztem irántatok érzett szeretetemet, és ma újból ezt teszem. Segítségetekre jövök, mint a pásztor, aki kimenti juhait az oroszlán szájából. Azért jövök, hogy megmentselek a viperától.    Hihetetlen romlottságotok ellenére sem foglak megsemmisíteni benneteket, ahogy Szodomát és Gomorrát megsemmisítettem. Tudom, mennyire elnyomják a szűkölködőket, és miként sanyargatják a szegényeket nap mint nap. Tudom, milyen nyomorúságosak vagytok! Ó, ismerem bűneiteket… sok bűnötök van, a fiaitok ellen elkövetett erőszak következtében sok ártatlan vért ontanak országotokban!
 A bűn okozta szerencsétlenségetek kihívta irgalmasságomat, és nagy szeretetemben ma összehívom népeteket. Szent Nevemben hívjatok ma mindenkit, és mondjátok meg nekik, hogy senkit sem vádolok, és nem azért jövök, hogy megfenyegesselek.
 Mondjátok meg népeteknek, hogy kiárasztom rájuk szeretetem Lelkét. Fátyolként ereszkedem a magasból országotokra, és szeretetem Lelke páraként fog beborítani titeket, behatol még az ajtó- és az ablakréseken is. Látogatásom   nem fog csalódást okozni népeteknek. Tisztító tüzemmel felemésztem a romlottságot.
 Megfogom sarlómat, mint az arató és levágom a bűn termését. Kévébe kötöm és tűzre vetem, hogy elégjen. Helyébe mennyei magokat hintek: a szeretet   magjait. A ti Uratok mondja ezt, aki annyira szeret titeket, hogy azt senki fel nem tudja fogni.
  Én vagyok az,

Jézus, a ti Üdvözítőtök,

aki most ajtótok előtt áll. Újból mondom nektek: Jöjjetek! Jöjjetek hozzám ti, akiket elnyomnak! Megerősítelek és megvigasztallak benneteket. Jöjjetek! Jöjjetek, és vegyétek Szentséges Szívem minden kincsét! Isten országa közöttetek van, csupán be kell lépnetek. Az én házam a ti házatok. Mindenki    előtt kitártam országom kapuját. Jöjjetek, ne engedjétek, hogy továbbra is megkísértsen az erőszak! Szeretettel fizessetek a gonoszságért!

Bocsássatok meg!

Másképpen hogyan bocsásson meg nektek az Atya, ha ti nem akartok megbocsátani? Az én gyümölcsömből egyetek, ne ellenségem gyümölcséből! A sötétség gyermekei övéikkel is rosszul bánnak, mivel a gonosz lélek a mesterük, aki azt tanítja nekik, hogy legyenek olyanok, mint ő, és az az ember, aki becstelen a kis dolgokban, becstelen lesz a nagy dolgokban is.    Hívjátok össze barátaitokat és imádkozzatok! Meghallgatom imátokat. Minden bűnbánó bűnös meghallgatásra talál a mennyben.
Én, Jézus, megáldalak benneteket! Szeretetem sóhaját hagyom homlokotokon."
     
  

144000 Creative Commons License 2006.07.28 0 0 79
Jézusom, előtted térdelek, Hozzád szólok, Benned szaladok

Te lehajoltál a porhoz, kezedbe vetted, s tekinteted tüzével Szívedbe tetted

Tetted kérdéssel, túláradó szeretettel

Te lettél forrása a vágynak, folyója az Irgalomnak, lélek kívánsága, gyötrő szeretete

Étel lettél vezetve, ital lettél szent tűzre

Egyként szenvedni, egyként örülni, ketten utadat járni

Áldás lettél lángod erejével, fényed tűzében lélek boldogságban, nyíló szívek harmatában

Kehely lettél áldás osztó, szívünket magadba mártó

Társ lettél örökre, kedves tüzedben, csend szavában, világ hódító zajában

Végy magadhoz, végy szívedbe, végy őriző közelségedbe

Ne hagyd el  szívemet, ne hagyd magára lelkemet

Engedd oltalmat leljek benned, erősíts meg szelídség erejében, szelídség lépésében

Mindig előre lépve, keresztet emelve

Mindig Veled, míg látásodban elibéd térdelhetek

144000 Creative Commons License 2006.07.27 0 0 78
„…..Édesanyám éppen úgy véres könnyeket hullat az Egyház felett, ahogyan testem felett sírt a Golgotán.   De igen rövid időn belül megújul, átváltozik és feltámad, ahogy én, az Úr is feltámadtam.  Nem marad tovább ebben a siralmas állapotban. Ellenségem lerombolta templomomat, de hatalommal szállok alá a magasból, és én, az Úr, kegyelmemmel három nap alatt újjáépítem templomomat.    Megígérem neked, hogy Egyházam új életre kel. Azt akarom, hogy újuljon meg és változzék át, ahogyan én is átváltoztam. Újjá fogom építeni templomomat, őszinteség lesz derékkötője, hűség lesz az öv csípőjén, és tisztaság lesz a fáklyája, hogy vezesse és megtisztítsa mindazokat, akik Nevemet bemocskolták. Mert, én, az Urak Ura, a Bárány templomomban fogok lakni, és övéi úgy fogadják majd , ahogyan engem fogadtak enyéim feltámadásom után. Majd, miként az anya, aki gyermekét vigasztalja, úgy foglak én is megvigasztalni titeket, sőt nagy szeretettel még szorosabban karjaimba zárlak benneteket. Ó, szeretett gyermekeim, új Eget és új Földet készítek számotokra, hogy benne éljetek. Olyan Földet, amely tele van az élet fájának gyümölcsével. Gyümölcsei a béke, a szentség és a szeretet nevét viselik, mivel gyökerük a szeretet. Akkor megláttok engem, a ti Isteneteket, mert elteltek Szentlélekkel, miként az első pünkösdön. Az én Lelkem tölt el benneteket szeretettel... Kertem megszépül, megöntözöm virágágyásaimat. Az igazságosság harmata száll le rátok, szeretteim, és fényem megerősíti töveteket, felragyogtatja a rendet. Bátorság leányom, bátorság szeretteim, tudom, hogy nehéz a pusztaságban élni, de hamar elérkezik ezeknek az időknek a vége. Hamarosan leszállok, hogy megtisztítsalak benneteket. Én, az Úr bizony mondom, hogy rátok vetem fényemet, és megleplek benneteket. Mennyei erőim megrázzák a Földet, és mindazok, akik szeretnek engem, térdet hajtva fognak dicsőíteni. Sokan emlékeznek majd rám, és visszatérnek hozzám. Ez lesz az Egyház nagy megtérése. Nagy bánatomra azonban lesznek olyan makacs lelkek, akik Nevemet megszentségtelenítik, és ellenfelem oldalán harcolnak. Ezek a lelkek még határozottabban fognak engem visszautasítani. Amikor mindez megtörténik, a Sátán elsöpri és magával hurcolja őket az örök tűzre. … 

... Emberi szavakkal ki nem fejezhető, mennyire szenvedek attól, hogy ezt el kell mondanom nektek. Mert én a szeretet Istene vagyok, az irgalom Istene, de az igazságosság Istene is. Bírátokká kell lennem, ha teremtésem ellenem lázad. Lelkemet megsebezték, és Vérem patakokban ömlik. Szeretlek benneteket, de ti megsebeztetek. Én vagyok a ti Szent Istenetek, de ti keresztül szúrtatok. Megváltótok vagyok, keresztemről kiáltok nektek: Jöjjetek vissza hozzám! Forduljatok felém! Jöjjetek és legyetek ti is szentek, ahogy én Szent vagyok!”   

144000 Creative Commons License 2006.07.26 0 0 77
Újabb lépéssel, kinyílik újabb szó

S szeretet ér szeretethez, szeretet simul szeretethez

S mint apró parázsló ágak egymáshoz érve adják át tüzüket

Lángot fogni, messze látszón fényleni

S tüze Hozzád ér, Téged talál, együtt égve boldog örömmel, önfeledten

 

144000 Creative Commons License 2006.07.25 0 0 76

„Lélek! Nem voltál ártatlan, és hűséges sem voltál, mégis megbocsátottam neked tisztaságom és világosságom által. Eltöröltem minden bűnödet. Örvendeztess meg, emeld rám tekintetedet, és nézz a zászlóra, amelyet kibontok feletted! Sokak közül választottalak ki, hogy általad mutassam meg az emberiségnek a szeretet és az irgalom zászlaját. Most kibontom fejetek felett, nemzedék! Ahogy a szerelmes követi kedvesét, úgy járkálok mindenfelé, és keresem, hogyan nyerhetnélek meg magamnak az örökkévalóságra. Mutasd meg nekem, nemzedék, hogy falad mögött találok még hűséges barátot... És ha hűséges barátot nem is lelhetek, de legalább egy ingadozót találok... akkor hamisságotokat őszinte beszéddé teszem, nehogy lesújtson rátok a csapás napja.

Barátom, aki még a rossz és a jó között ingadozol, ne légy langyos! Még mindig nem érted, hogy Szívem belebetegszik a szeretetbe? Jöjj, és érezd szívdobbanásaimat! Csodálatos szerelmi ének minden dobbanása! Neked szól, barátom, a Szeretet féltékeny szeretetének hívása. Jöjj hozzám, mielőtt lenyugszik a nap, és lehull rád fátyolként az éj homálya. Jöjj hozzám, ne hagyj ismét aggodalomban holnapig. Jöjj, mielőtt még a szélvihar és a tűz ideér, és szétszór, mint a pelyvát. Jöjj hozzám, és őrködni fogok lelked felett a megpróbáltatás napjaiban. Hadd halljam lépteid neszét! Hadd halljam hangodat az éj leszállta előtt...A fügefa beérett, és nemsokára ehettek első gyümölcséből. Boldogok vagytok, akik éheztek, mert jóllakhattok”

 

144000 Creative Commons License 2006.07.24 0 0 75
Kérdezőt mindig meghallgatod

Kérését szent Szívedbe fogadod

Nyitott szívből érkező szeretetet

Szeretettel viszonzod

 

Alázat útján járót, bűnét feléd nyújtót

Magadhoz öleled, irgalmad tengerében fürdeted

S kinek bűne végtelen, annak végtelen kegyelmeddel adod kezedet

Te leszel, Ki Magadhoz vezeted

 

Vágyakozva nézed a büszke szíveket, Téged elutasító bölcseket

Ó oly kicsi mit tenni kell, oly kicsi a lépés mit lépni kell

Nyitott szívbe tüzedet teszed, felismerés könnyeire csodákat teszel

Távolságot elsöpröd, érzetedet adod, Szívedet adod

 

Tagadó szót könnyek felisszák, s büszke szív megreped, burkát hagyva magát adja szeretetre

Lángot kap életre, élet ismeretre

Lángot kap, szemmel látót

Lángot kap, szívet gyújtót

Lángot kap, Téged látni

Szívet szívvel ölelni, szeretetet szeretettel viszonozni

Szeretetben elmerülni, tüzében megfürdeni

Boldogságban eggyé lenni

144000 Creative Commons License 2006.07.23 0 0 74

 

   „Vezetők! Ti ugyan lelki üzenetekről prédikáltok, mégis semmibe veszitek azt, ami a Lélektől származik! Vezetők! Ti ugyan testemmel tápláljátok bárányaimat, de távol tartjátok tőlük Véremet!”

144000 Creative Commons License 2006.07.22 0 0 73
Sötét utcákban, szűk sikátorokban, szakadék felett táncolva, mélység alján testnek hódolva keresztutat tettél elém, kérdések kérdését

Nem ismerve, egykori ismeretet feledve menekültem magamba, magamat menteni

Tettél nem látható fájdalmat szívembe, kérdést lelkembe

Magyaráztam holtak útját, magyarázva vakság ködét, támolygó lépés értékét

Vártál türelmesen, kérdést adtál kérdésre

Adtál jeleket, utat léted virágaival szórtad elém

Mégis visszatérve sötét útra, szemed szomorúságával néztél reám

S adtál újabb keresztet, nehezet, gyötrelmeset

Könny követte könnyet, sírás zokogást, s ki nem mondott szó, de megtett tett, „igen”

S már mosolyodat adtak, érlelőt, virágot öntözőt

S test lett erős nemet mondani, szív igent rebegni, ó Szépség

S adtad Lelkedet, mutatva test halála lélek ébredése, test halála ismeret

 

Jeled ott van mindenütt, jeled itt van velünk

Fent az égen, más szemében, szívünk ránkragyogott szeretetében

Eged alatt kelő zöldellő rétben, Földünk Téged hívó bűvöletében

Bent csodáiban, találkozásokban

Kint meglátott világosságodban

Itt Vagy velünk

144000 Creative Commons License 2006.07.21 0 0 72
„Béke legyen veletek! Gyermekeim, ünnepélyesen mondom nektek, hogy az igaz Világosság már visszatérőben van hozzátok. Azért mondom el nektek ezt, én gyermekeim, hogy mindannyian fel tudjatok készülni fogadásomra. Korszakotok éjszakája hamarosan véget ér. Ismerjétek fel, hogy a bűnök miképpen sötétítik el bensőtökben a világosságot. E mulandó világ szeretete gyarló, és csak sötétséget tud hozni rátok. De mondom nektek, hogy

 

az éjszakának már majdnem vége van,

 

és hamarosan véget ér a ti toporgástok és bukdácsolástok is, mert Szentlelkem hatalma teljes egységben lesz veletek, hogy rávezessen bennetek, hogyan éljetek

 

igaz életet énbennem, a ti Istenetekben.

 

Boldogok azok, akik elismerik az Igazságot és az Igazság szerint élnek. Lakóhelyük nem marad üresen az örökkévalóságra, hanem benne fognak élni.
  Én, Jézus, kérem tőletek, hogy kínáljátok fel nekem szíveteket, Szentséges Szívembe helyezem és életre keltem őket. Illatot adok szíveteknek és megtisztítom. Az én világosságommal és melegségemmel töltöm el szíveteket. Betakarom szíveteket szeretetemmel, teljesen meggyógyítom, újból szentségre vezetem, és felékesítem istenségemmel.
  Ha rádöbbennétek, mit kínálok fel nektek, nem haboznátok, nem ingadoznátok, hanem rám figyelnétek:

 

A jót keressétek, ne a rosszat!
Szeretettel imádkozzatok
és ne ítélkezzetek!

 

Világosságom hamarosan mint tűz halad át rajtatok, hogy megtisztítsa lelketeket a tisztátalanságtól. Meglátogatom városaimat és felragyogok bennük. Ez világosságot jelent, nem sötétséget. Túláradó világosság lesz. Akkor meg fognak újulni városaitok és szentté válnak természetfeletti világosságomnál...
  Akkor eljön az új Ég és az új Föld hozzátok. A mai világ eltűnik mint felgöngyölt könyvtekercs. És titeket is, szeretteim, miként a virágokat, melyek a világosságtól kapják életüket, el fog árasztani világosságom, hogy életre keljetek.
  Megélhet-e víz nélkül a virág? Miért utasítják vissza közületek oly sokan Szentlelkem kiáradását, és miért kételkednek abban, hogy ez a víz trónomból ered és tőlem való? Nem olvastátok?

 

"Isten és a Bárány trónja áll majd ott,
és szolgái hódolnak neki.
Látni fogják arcát,
és homlokukon hordják nevét.
Nem lesz többé éjszaka,
és nem szorulnak lámpafényre vagy napvilágra.
Az Úristen ragyog rájuk."  

 </P>

Nem értettétek még meg? Lelkem olyan, mint a folyó, és

"amerre elér a folyó,
minden élőlény, amely mozog,
élni fog."

 

A betegek, a bénák, a vakok mind meggyógyulnak és a Magasságbeli tanúi lesznek. Olyanok lesztek, mint a gyümölcsfa, amelynek lombja nem hull le, s gyümölcse nem fogy el: minden hónapban friss gyümölcsöt hoz, mert vize szentélyemből fakad, abban lesz lelketek lakhelye.
  Szeretnélek kiszabadítani benneteket a gonosz lélek karmai közül, és szeretném meggyógyítani lelketek emlékezetét! Szeretném megnyitni kőszíveteket és arra indítani, hogy ezentúl csak nemes dicséreteket mondjatok nekem, a ti Isteneteknek. Ne mondd nemzedék:

 

"Az én sebeim gyógyíthatatlanok",

 

és eleve visszautasítod a gyógyulást. Ne mondd:

 

"Megváltóm sohasem hallgat meg."

 

Ma így szól hozzád Megváltód:
  Véres könnyeim, amelyeket éveken át ontottam miattad, nemzedék, tanúsítják szomorúságomat. Senkitől sem vonom meg irgalmamat. Jöjj hozzám, jöjj karjaimba, és meggyógyulsz. Ne félj tőlem! A szeretet és a megbocsátás kimeríthetetlen Forrása vagyok.
És neked, aki azt mondod:

 

"Megváltóm sohasem hallgat meg",

 

azt mondom: Egész idő alatt veled vagyok, és mint szomjas utazó, szeretetteljes szavaidra szomjazom, imáidra szomjazom. A szíveddel szólj hozzám, és válaszolni fogok. Ne mondd:

 

"Elrejti előlem arcát",

 

majd másfelé tekintesz. Megfigyelem minden lépésedet, és nem veszítelek el tekintetem elől. Egész idő alatt veled vagyok, de sötétségedben nem tudsz észrevenni engem, szárazságodban nem hallasz meg engem! Tekints fel az égre, keresd az égi dolgokat, nemzedék, és meg fogod látni dicsőségemet.

 

Neked kell választanod!

 

Szívem nyitva áll minden ember számára, hogy jöjjön és benne éljen. Belém gyökerezzetek, és élni fogtok. Megáldalak benneteket. Szeretetem sóhaját hagyom homlokotokon.”  

 

144000 Creative Commons License 2006.07.19 0 0 71
"Ki az, aki hajlandó eréllyel és szeretettel dolgozni düledező házam felépítésén? Van-e benne valaki, aki kész megvédeni ezt a házat? Van-e valaki, aki megérti, amit mondok? Van-e az Úr házában valaki, aki hajlandó kiterjeszteni Isten országát? " Ha készen áll erre valaki, fényemmel felragyogok felette, és felruházom saját magammal. Megismertetem magamat vele, és ő látni fog engem, amint előtte állok. Látni fogyja az örök és halhatatlan Királyt.

144000 Creative Commons License 2006.07.18 0 0 70

„A nagy megpróbáltatás után, amelyen Egyházam átesik, nagy jelet fogtok látni az égen, és mindazok, akik szeretnek engem, örülni fognak és dicsérni fognak engem, de akik bemocskolták Szent Nevemet, még mélyebb sötétségbe és teljes tudatlanságba merülnek. Jelem áldás lesz mindazok számára, akik megtartották parancsolataimat. Mivel megtartották Szavamat, tiszteltek és dicsőítettek, ők voltak, és ma is ők Egyházam arany oszlopai, ők a szilárd alap és az Egyház testének erős építménye. Belsejében ők a tisztító tömjén. Ezeket a lelkeket, én, az Úr fogom felmagasztalni és mindörökre  új Jeruzsálemembe helyezem őket. Föntről kapnak új lakóhelyet, mert föntről kapják meg új Nevemet, ők és én egy leszünk. Én népem, az én új Nevemmel már nem fognak téged istentelennek nevezni, mert visszaadom neked Nevemet. Amikor az én napom eljön, minden gonoszt elviszek és bezárok . Én, a Szeretet Ura, a Szeretet magjait fogom szárba szökkenteni ezen a Földön. Megnyitom a földet, és még a sziklákból is új forrásokat fakasztok. Virágba borítom kertemet  . A ti kedvetekért megengedem szent angyalaimnak, hogy leszálljanak hozzátok, és tápláljanak benneteket. Megengedem szentjeimnek, hogy ők legyenek a ti tanítóitok, az én szent Szavamra tanítsanak, és barátként vezessenek benneteket. Szeretet fog uralkodni minden szívben, és az erényt koronaként fogják viselni népeim az én új Földemen. Már régesrég megígértem nektek ezt az új Földet, és én megtartom ígéretemet. Mindez hamarosan be fog teljesedni. Előbb azonban még eljövök, hogy megtisztítsalak benneteket. Úgy tisztítalak meg, miként tűzben az aranyat. Ebben a tűzben minden tisztátalanság felemésztődik. Mindezt meg kell tennem, hogy lemossak minden tisztátalanságot, amely kéregként takarja be ezt a Földet. Bizony mondom nektek, hogy mindaz, ami már megtörtént és ami meg fog történni, szó szerint le van írva tekercsemben, abban a tekercsben, amelyet fel fognak nyitni, el fognak olvasni és le fognak nyelni. Én, az Úr saját Véremmel tisztítottam meg tekercsemet, tehát fogyasszátok el; olvassatok engem!”

 

 

144000 Creative Commons License 2006.07.17 0 0 69
 

Áldott Szeretetláng, áldott oltalmazó, minket vigyázó, lángoddal gyújtsd meg szívünket ébreszd fel lelkünket, Téged meglátni, Veled találkozni, találkozni ölelésre, túláradó szeretetre, égni szüntelen, gyújtani életre

Előtted térdelünk, előtted esdeklünk, ajánljuk bűneinket, felajánljuk szeretetünket

Fogadd el nyomorúságunkat, fogadd el magunkat

Lehessünk egyek, élhessünk együtt Tebenned

Lehessünk oltárod, engesztelő kicsi lángod

Szónk lehessen telve szeretettel

Szívünk tüzeddel

144000 Creative Commons License 2006.07.16 0 0 68
Mindent betöltő Szeretet, Aki Van, Teremtő, Atya Isten

Szereteted jóságos, szereteted reményt ad, szereteted békével tölti el a világot

Nézel minket, hallgatsz minket, figyeled tetteinket, figyeled kéréseinket

Szent Alkotó, Szent Megújító, Egyházadat felállító, Egyházadat s minket talpra állító

Itt állsz az ajtónkban ígéreted szerint, belépsz rajta már a mi időnk szerint

Látni Egedet, termékennyé tenni Földedet

Megélni EGY, érezni a Tüzet, érezni betöltő szeretetedet

Égni vágyakozva, lángolni élő mosolyodban

Lángolva hallgatni, lángolva beszélni, lángolva Szívedet keresni

Élni Háromban, élni Egyben, élni ismeretben

Olvasni Szót, érteni szavát, olvasni Szót, tenni Szent Szív vágyát

Egymás mellé állni, adni és kapni

Szeretetben szeretetet átnyújtani

Ölelni világot Lélek vezetéssel

Szent figyelemmel

thoughts Creative Commons License 2006.07.15 0 0 67
nekem tsak az apjával van gondom...
Előzmény: 144000 (66)
144000 Creative Commons License 2006.07.15 0 0 66
Jézus, határtalan Szeretet

Jézus, vég nélküli Szeretet

Jézus, értünk epekedő Szeretet

Szeretet

 

Várja hívó szavunkat

Várja kereső pillantásunkat

Várja Reá néző pillantásunkat

 

Ő Irgalom

Jóságos Kegyelem

Együtt járva, hűséges Barát

Bajban Segítő

S mindenkor védő és tanító Atya

144000 Creative Commons License 2006.07.14 0 0 65
Irgalmad megmutat Téged, irgalmad ránk világit teljességében

 

Vakságunkban, magunknak alkotott világunkban eltakarunk Téged

 

S Te áttöröd a ködöt, áttöröd a falat

 

Mondjuk nem látunk

 

S itt vagy előttünk

 

Mondjuk hol lehetsz ? lehetsz ? – kétkedő mosollyal, hitben nem bízva

 

S Te kérdésre kérdéssel felelsz

 

Még mindig hitetlen szóval mondjuk, akárhova fordulunk, csak magunkat látjuk

 

S Te vársz, várod lesütött szemünket felemeljük, hit szívnyitásával Szemeidbe nézzünk

 

Hosszú az út, mi Hozzád vezet, szemünket felemelni irdatlan teher

Test kiált, válassz engem, gyönyört adok

Lélek szól csendesen, könnyeimet adom

Szemnek nyitása ellent mondani világnak

Szemnek emelése, hegy ledöntése

Szem mosolygása, lélek boldogsága

Szem Szemedben, megismert értelem

144000 Creative Commons License 2006.07.13 0 0 63
Illatos körbeölelő Szent, szentek Szentje, életre vezető Ösvény, gyengéd kézfogás, gyengéd tanítás, lehajló Irgalom, magát adó Kegyelem, magából adó Szeretet

Adsz magadból belénk öntve, adod magadat szeretetre, adsz tüzet bent égőt, lángot messze fénylőt

Szív kigyúl ölelésre, közeledő lépésre

Test eszmél életre, lélek ébred ismeretre

Benned s Veled egyként égve, egybefont szeretettel

Adva magát Benned játszva, öröm ujjongással

Harcot nevetve viselve, mosollyal küzdve

Benned minden fényben látszik, halottból is fény sugárzik

Egy szem parázs ha erőd kapja, áttöri rút sarunkat

Lemossa bűneinket, tagadóból tanút tesz

Teszed velünk hívó szóval, irgalomból kézen fogva

Lélek tudja már Nevedet, lelket gyújtó Szent Szeretet

144000 Creative Commons License 2006.07.12 0 0 62
„Igen ünnepélyesen mondom nektek: elérkezett a lázadás órája! Itt van annak órája, aki azt állítja, hogy sokkal nagyobb, mint amit az emberek "istennek" neveznek. És ő közöttetek van. Az a vágya, hogy szentélyemben emelje trónra magát, hogy saját tanításával tetszelegjen... megszentségtelenítve az Oltáriszentség alapítását, az én alapításomat. Ő és a hozzá hasonlók el akarják törölni Örök Áldozatomat, meg akarják törni szövetségemet és törvényemet.
  És ha ez megtörtént, a lázadó azzal fog sokaknak hízelegni, hogy nagy megtiszteltetésben részesíti őket. Ezért fogják sokan elismerni őt és tanítását.
  De az enyémek, az én jákobjaim, akik ismernek engem, ők szilárdan fognak mellettem állni és szembeszállnak vele.
  A lázadó már most is sokakat rávesz arra, hogy dühödt támadást indítsanak szentjeim ellen, mert szívét arra használja, hogy elpusztítson mindenkit, aki szent. Most rejtve van, de adott időben felkel, hogy elkövesse gonosztettét... A Sátán már sok éve lekötötte őt..
   És ti, nehogy elveszítsétek reményeteket! Ezért mondtam: "Áldott, aki hiszi, hogy beteljesedik ígéretem... Édesanyám és én tanítványokat nevelünk, akik személyes, meghitt barátainkká válnak. Egyenesen fognak állni mint gyertyák a gyertyatartón és a megpróbáltatás idején világítani fognak. Egyházam erős oszlopai lesznek, mert Szentlelkem megsegíti őket és Ő lesz belső erejük.
  Ó nemzedék, sokan elhagyták hitüket az évek folyamán, de a mostaninál nagyobb hitehagyással még sohasem került szembe Egyházam...”

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!