Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2019.04.10 0 0 39129

Az a baj amúgy, hogy értem az elved, hogy tapasztalják ki, mi hogyan hat,  de hogy fullosan  kitapasztalják, egyszer-egyszer el kell jutni a végső pontig.

 

egy pohár akármivel elvagyok, két pohárral is, de azt honnan tudhatom, hogy mit csinál több. Meg kell egyszer annyit inni, hogy látszódjon, hogy hoppá, ennyitől rosszul vagyok és nem kicsit, hogy még másnap reggel is forog a szoba.

 

 

Előzmény: rain dog (39126)
Törölt nick Creative Commons License 2019.04.10 0 0 39128

Igazából ezek az izé kísérletek sem valósak, mert az, hogy ugyan az az ital hogyan fog rád hatni elég sok más tényezőtől is függ. (pl. mennyit kajáltál)

És mindig lesz olyan ital, aminek a hatását még nem tesztelted le. :) 

 

Én csak simán örülök, hogy a legkisebb vágy sincsen bennem ezeknek a kóstolására. Nextnick-el ellentétben még a kicsit becsiccsent, vagy úgymond "lelazult" embereket sem találom szórakoztatónak. 

Előzmény: Törölt nick (39124)
rain dog Creative Commons License 2019.04.10 0 0 39126

Akkor lehet, hogy a garronéval is tudtál volna ismerkedni otthonis, reálisan. :)

Előzmény: Törölt nick (39124)


Törölt nick Creative Commons License 2019.04.10 0 0 39125

(mármint társaságban, felügyelettel, otthon nem sikerült volna a plafonig eljutni)

 

 

Előzmény: Törölt nick (39124)
Törölt nick Creative Commons License 2019.04.10 0 0 39124

Mondjuk nekem jobb lett volna, ha a Cherry garrone hatásaival otthon ismerkedem meg. :)

 

Igaz, otthon más mennyiséget ittam volna belőle, így valszeg nem derült volna ki, mennyi a sok.

 

A Jägert otthon sikerült megismerni. Összehánytam a szőnyegem.

Előzmény: Törölt nick (39121)
Törölt nick Creative Commons License 2019.04.10 0 0 39123

már én sem leszek Gigi Hadid. :)

Előzmény: Törölt nick (39122)
Törölt nick Creative Commons License 2019.04.10 0 0 39122
Kb mindenkinek a rosszfiú az érdekesebb.
A jófiú az igazából dögunalmas.

Az egy dolog, hogy mi szeretnék lenni, az meg egy masik, hogy mi vagyok.
Előzmény: Törölt nick (39118)
Törölt nick Creative Commons License 2019.04.10 0 0 39121

Olvasgatni biztosan érdekesebb, az tény. :))

 

Viszont rossz fiúval élni, azt már nem biztos, hogy akarnék. 

 

Valami olyasmit próbáltam itt közvetíteni, hogy ezek az addiktív szerek mindenkire tök másképpen hatnak, meg más a vágyakozási fok is mindenkiben rájuk, és simán fel lehet nőni anélkül, hogy erre valaki vágyna. Plusz nem lehet megelőzni semmit pusztán azzal, hogy magad kínálod fel a gyereknek az addiktív szert.

 

Mondjuk pl. a nem ivós, nem bagózós tesóm elég sok hülyeséget elkövetett , pl. milliószor szökött meg gyerekkorában, meg számtalan baleset érte, meg elég sok hülye, vagy rossz dolgot csinált, de a drog, alkohol, cigi őt sem érdekelte soha. 

 

Előzmény: Törölt nick (39118)
rain dog Creative Commons License 2019.04.10 0 0 39120

Kérd meg a nagyobbakat, hogy segítsenek.

Mikor a fiam sehogyse akart biciklizni megtanulni, nekem meg épp fájt a hátam, csináltam egy ilyen dealt a lányokkal, hogy ahány órát foglalkoznak az öccsükkel, biciklitanításban, annyi órát lovagolhatnak, fényesen bevált, életem legjobb üzlete volt.

Előzmény: Törölt nick (39117)
rain dog Creative Commons License 2019.04.10 0 0 39119

Ez azért nem párkapcsolati probléma nálam, hanem úgy a világ többi részére vonatkozik.

Nem értékelem magam alul, inkább pozitívabban, mint amilyen vagyok. (Bár egy csavarral erről is azt lehet mondani, hogy nincs jó véleményem magamról akkor. :D)

De úgy látom, hogy ezek befolyásolásokra használt eszközök, azt meg nem szeretem.

Ez olyan, mint mikor az egyik barátnőm szokásától eltérően javasolt egy időpontot valamilyen eseményre, azzal a szöveggel, hogy ő akkor ér rá, felkaptam kicsit a fejem a tőle szokatlan gesztusra, aztán rájöttem, hogy tanult magatartásforma, épp azt tanulta meg kezelni, hogy hogyan ne utasítson vissza dolgokat (pl. időpont), hanem jelezzen már előre, proaktívan. :)

Ezek mindig ilyen átlátszó dolgok, valami van a háttérben, én meg szeretem azt, amikor valami csak olyan önmaga. Gyanakvó vagyok inkább, nem öngyűlölő. Persze, a gyanakvókkal is nehéz.

Előzmény: á-m-2 (39116)
Törölt nick Creative Commons License 2019.04.10 0 0 39118

döntsd el hogy mi szeretnél lenni, a jaufiú vagy a rossz.. :)

 

nekem az utóbbi érdekesebb, dehát itt mindenki olyan jó kislány meg kiffiú.

Előzmény: Törölt nick (39113)
Törölt nick Creative Commons License 2019.04.10 0 0 39117

Igen, ez nála még működhetne is, már, ha egyáltalán akar bármennyi időt is szánni arra, hogy együtt legyenek, mert ugye most mindig egyedül vannak kicsapva a játszótérre, igen a 14+ éves is. 

De ebben eléggé eltökélt, vagy mi vagyok, hogy ezt valahogy elérjem, mert érzem, hogy meg tudna tanulni a kicsi. 

Előzmény: á-m-2 (39108)
á-m-2 Creative Commons License 2019.04.10 0 0 39116
Előzmény: rain dog (39114)
á-m-2 Creative Commons License 2019.04.10 0 0 39115

Hát vannak fokozatok, hogy ki mit kajál :)

De azt hiszem, a válásnál mindenki megzakkan egy kicsit.

Előzmény: rain dog (39110)
rain dog Creative Commons License 2019.04.10 0 0 39114

Én hamar átláttam ezeken. És nem igazán hatott szinte soha. Rögtön jön egy ilyen kellemetlen érzés bennem, hogy most ezt minek.

Furcsa, hogy másban ez nincs.

Más dolog, amikor tényleg, komolyan úgy érzem, hogy de okos, vagy hogy ez de csoda gondolat. De ez azért ritka.

Utálom ezeket a helyzeteket, nem vagyok manipulatív típus, csak hát beletörtem már ebbe is, ahogy sok minden másba.

Előzmény: Törölt nick (39111)
Törölt nick Creative Commons License 2019.04.10 0 0 39113
Épp az a baj, hogy nem vagyok eléggé az :))
Előzmény: Törölt nick (39112)
Törölt nick Creative Commons License 2019.04.10 0 0 39112

dehogy :)

Előzmény: Törölt nick (39070)
rain dog Creative Commons License 2019.04.10 0 0 39110

Mindig csodálkoztam rajta, hogy ezek a szövegek hatnak. 

Ilyen szégyentelen dolgokat szoktam mondani a főnökömnek is (hogy ez milyen jó ötlet, meg hogy milyen okos - komolyan!!!), és bakker, reagál. Én meg leharapnám a fejét annak, aki ilyen minősítgetéseket engedne meg magának velem szemben. :) Na, jó, nem, csak csendben a föld alá bújnék szégyenemben, hogy ide jutottam. :)

Előzmény: á-m-2 (39108)
á-m-2 Creative Commons License 2019.04.10 0 0 39109

De a te exed épp most tört ki a Stockholm-szindróma alól, és most poszttraumás stressz szindrómája van, légy vele elnéző! :P

Előzmény: Törölt nick (39107)
á-m-2 Creative Commons License 2019.04.10 0 0 39108

Hát te ismered jobban, én elég naiv vagyok ilyenekben, de én adnék neki egy próbát. A 9 személyes buszból is nehéz rakodni a bicajokat amúgy. Meg ha ilyen gyerekes, akkor úgy kell vele bánni, mint egy gyerekkel. Elhúzod a mézesmadzagot előtte :D Itt a távcső, persze, de a gyerekek is szeretnék, ha megmutatnád nekik a csillagképeket - hadd menőzzön :D 

De akkor vidd neki csak a kicsinek a biciklijét, és mondd neki, hogy "ez a bicajtanítás neked milyen jól megy, mindig mondja a kicsike is, hogy én nem tudom jól fogni".

Előzmény: Törölt nick (39105)
Törölt nick Creative Commons License 2019.04.10 0 0 39105

Félre értetted.

A távcsövet magának akarta, hogy ő nézhesse rajta a csillagokat, nem arra, hogy a gyerekivel nézze. :) 

A biciklit meg szívesen odaadom, vigyék, csak hozzák haza. 9 személyes kisbusza van, nem lenne gond elvinni, meg haza hozni, ha éppen ez a terve, hogy bicikliznek, én attól tartok itt is máshonnan fúj a szél, sajnos. A saját biciklijét se vitte el, szóval ha azt nem viszi el, akkor eleve hogyan bicikliznek együtt? 

Előzmény: á-m-2 (39102)
á-m-2 Creative Commons License 2019.04.10 0 0 39104

Ja. Ilyenek ezek a faszik :P

Előzmény: Törölt nick (39103)
á-m-2 Creative Commons License 2019.04.10 0 0 39102

Szerintem lehet, hogy vágyik valami olyasmire, hogy apás dolgokat csináljon. Pl. a távcső meg a bicikli - talán úgy érzi, ebben lenne az ő erőssége. Ehhez le kéne mondani arról, hogy ezek mindig veletek vannak, de talán megérné kipróbálni, hátha ez beválik, és kicsit többet lesz velük. Mert ezeket a tevékenységeket szívesen csinálja.

Előzmény: Törölt nick (39100)
Törölt nick Creative Commons License 2019.04.10 0 0 39100

Mert a hónap döntő részében itt vannak velem a gyerekek, szükségük van a biciklire. 

Azt hiszed megengedné nekik, hogy csak úgy oda menjenek amikor nincs kapcsolattartási ideje? 

Előzmény: á-m-2 (39098)
Törölt nick Creative Commons License 2019.04.10 0 0 39099

:)

Az a baj, hogy nem érti a humort sajna. :))

 

Volt az a sztori, amikor több hónap után is emlékezett rá, hogy miben voltam a bíróságon, én magam se emlékeztem rá, ő meg harisnyáig bezárólag előadta, valami olyan szöveggel, hogy ha telik nekem piros virágos harisnyára, akkor neki ugye minek is kell tartásdíjat fizetni. Akkor kedvem lett volna visszaírni, hogy az összes harisnyámat a szeretőim vették, mert imádnak abban látni az ágyban, és ha akarja a bugyijaimat is megnézegetheti, mert azt nem volt alkalma a bíróságon megtekinteni, de aztán legyintettem egyet és nem válaszoltam. Tényleg az válik be, hogy semmi kommunikáció

Csak ugye ezt szerettem volna tudni mikor jön értük. Volt már olyan, hogy órákat vártunk rá, és ti itt jobbára szülők vagytok tudjátok milyen az, amikor a gyerek már be van izgulva, hogy menni fog, és 1-2 órával később jön meg érte, gyak. azt hittem kidöntik a falakat. 

Előzmény: á-m-2 (39095)
á-m-2 Creative Commons License 2019.04.10 0 0 39098

Miért nem hagyod ott a biciklijüket? Akkor lenne ürügy, hogy miért mennek hozzá.

Előzmény: Törölt nick (39092)
Törölt nick Creative Commons License 2019.04.10 0 0 39097

Sajna tök komoly. 

Előzmény: Törölt nick (39094)
á-m-2 Creative Commons License 2019.04.10 0 0 39095

Szerintem már ne akarj vele jófej lenni, maximum annyiban, hogy talán boldogabb tőle, ha rövidre zárod a vele való kommunikációt. Szomorú, de ez van. 

 

Ha meg ilyenekkel jön, hogy te kivel fetrengesz (ez vicces amúgy), akkor mondd neki, hogy sajnálod, hogy még mindig veled fantáziál, de te már túlléptél rajta. 

 

A biciklit meg vidd oda neki, amikor viszed a gyerekeket. Vállald át, hogy most nem kell értük jönni, te elviszed őket :) Aztán "Meglepetéés" :D

Előzmény: Törölt nick (39090)
Törölt nick Creative Commons License 2019.04.10 0 0 39094

"hogy ő akarja nézegetni otthon a csillagokat."

 

:-D Ez komoly?

Előzmény: Törölt nick (39092)
Törölt nick Creative Commons License 2019.04.10 0 0 39092

Ráadásul milyen cool dolog lehetne neki is, hogy ő tanította meg a kisfiát biciklizni, arra a gyerek is tökre emlékezne. Tényleg, azt a havi 4 napot olyan jól el lehetne tölteni úgy, hogy a gyerekek imádják, neki nem kell a hétköznapokkal nyűglődni, és még sem tudja kihasználni. 

A múltkor kérte, hogy vigyük el hozzá a bicikliket. Már tök naivan megörültem, hogy na, biciklizni fog velük, aztán kiderült, hogy azt akarja, hogy ÖRÖKRE nála maradjanak. És még ő volt felháborodva, hogy ezt nem engedem, mondtam, hogy elvihetik, de utána vissza is kell hozni...Ugyan így el akarta vinni a lányom távcsövét is, hogy ő akarja nézegetni otthon a csillagokat. Hát már bocsika, de azt a gyerek kapta egyik szülinapjára. Persze én voltam megint a gonosz, hogy nem adtam oda. 

 

Tényleg nagyon el tudok ezen keseredni, valahogy nem bírom ezt megemészteni. A kettőnk dolgán kb. 6-7 hónap alatt túl voltam, de azon, ami az apaságát érinti nem bírok. 

Előzmény: Törölt nick (39091)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!