Keresés

Részletes keresés

144000 Creative Commons License 2006.09.09 0 0 152
Tanításod mint folyót öntöd ránk
Veled a perc kinyílik, értelmedben adja fényét
Rak egymásra építő köveket
Illeszti egymáshoz szeretetben
Formáját adja türelemben
Dicsőség Néked, ott vagy mindenben
144000 Creative Commons License 2006.09.08 0 0 151
Szent Szűz, Béke Királynéja, Magyarok Szent Nagyasszonya
Könyörögj érettünk

Tudjunk lépni
Tudjunk kérni
Tudjunk Szeretet elé szeretettel lépni

Vezess minket Szeretet egységére, vezess megismerni szót egy, vezess megismerni bent egy
Tudjunk lépni ketten
Tudjunk együtt lenni
Tudjunk örülni
pestigyerek Creative Commons License 2006.09.07 0 0 150
Ne bántsd szegényt, jót akar. Biztos beteg az elméje. Amíg nem köveszélyes addig had irogassa az idézeteit. Persze bele lehetne kötni bármelyik hozzászólásába, de láttam már ilyet hogy valaki nyit egy saját topikot saját magának...
Előzmény: üVegpohár (140)
144000 Creative Commons License 2006.09.07 0 0 149
„Ó gonosz hajlam, tisztátalan Föld! Ti akik Fiam szolgálatára szenteltétek magatokat, az ő Testét és Vérét árusítva miért fordultatok ellene? Térjetek vissza Fiam szolgálatába, és csodát teszek veletek azoknak a lelkeknek javára, akiket máskülönben magatokkal hurcolnátok a kárhozatba. Jöjjetek, tartsatok bűnbánatot, nyissátok ki szemeteket, hogy megláthassátok Lelkem dicsőségét. Ő majd elvezet benneteket oda, ahol szolgálatotok kezdete óta lennetek kellene. Jöjjetek, közeledjetek hozzám, hogy sátratokban lélegezhessek, és életet fogtok belélegezni. …..

Letekintek ma a Földre, de azt kívánom, hogy bár ne tettem volna... Szemem azt látja, amit sohasem akart látni, és fülem azt hallja, amit sohasem akart hallani! Atyai Szívemet bánat szomorítja. Saját képemre és hasonlatosságomra teremtettem az embereket, de nagyon lealacsonyodtak, és ma sokan a vadállathoz hasonlítanak. Szívük tele van élvezetvággyal, törvénytelenséggel, gőggel és romlottsággal. Szájuk megszokta, hogy mindenütt szitkokat szórjon. összeesküdtek az ég ellen, hogy háborút indítsanak ellenem és Fiam ellen. Ó... mindazt megteszik, amitől Szívem irtózik. Kezem gyakran nyúl kelyhem után, amely túlcsordul igazságosságomtól...

A Sátán ma mindenfelé kinyújtja kezét, hogy elérje a papi lelkeket. Akiket megérint azokra rátelepszik a fásultság és a téves eszmék homálya. Hit nélkül, igazi dicséret nélkül emelik a magasba Fiam Testét. Napjukat avval töltik, hogy elferdítik Szavaimat és az Egyház hagyományát. Miképpen maradhatnék csendben, amikor azt látom, hogy ezek a papok a Sátán prédái lettek? Hogyan tehetném meg, hogy ne figyelmeztesselek benneteket lépéseikre? Ekkora bűntett után talán kerüljék el a büntetést? …..

Én megtettem, hogy megsegítésetekre megnyitottam a mennyet. Mindazokra kiárasztom Lelkemet, akik segítségül hívják Szentlelkemet, hogy jöjjön és adjon tanácsot nekik, de amint kinyitom a menny kapuját és kiárasztom az emberiségre adományaimat, a szeleket is küldöttként használva, a Föld visszautasítja adományaimat, küldötteimet, és mindkettőt bemocskolja. Jeleket és csodákat adok, de a Föld újból elmulasztja nagy szeretetem gyümölcsét értékelni...

Harag borít el, mert látnom kell, hogy Fiam Oltáriszentségén taposol, amikor tudom, nemzedék, hogy Fiam a te gonoszságod ellenére, mind a mai napig újból feláldozná érted életét, ha szükséges lenne!
Fájdalomtól zihálva nyitja ki száját, és szeméből szakadatlanul folyik a könnyek árja, mert csalódott övéiben, akik megengedték, hogy a gonosz legyőzze őket. Milyen távol esnek ők az igazságtól... és Fiam... gonoszságuk ellenére, mégis szeretettel várja őket, mert szeretetét semmi sem haladja meg. Leányom, talán bele kell törődnöm ebbe az undokságba ? Testük halálra van ítélve, hacsak meg nem hallom szívükből a bűnbánat kiáltását.”

144000 Creative Commons License 2006.09.06 0 0 148
Szent Szűz élő Tüze, Tűznek lángoló Szíve

Vonsz magadba minket

Egységet találni Fényben

Egységet találni fényedben

 

Oly jó mikor szív Benned pihen

Mikor két szív egyként dobog

Mikor az egy egy lesz

Mikor parázsból élő láng lesz

 

Csendes, csendben fénylő, ködöt űző, abroncsot törő

Megszólal a dal, bár fül nem hallja

Megszólal az ének, örök hanggal

Előkerül elfeledett, megkerülünk elveszettek

 

Fonsz minket láthatatlan kötelékkel

Fonod szálját szeretetnek

Húzod magadhoz szívünket

Húzol egymáshoz ismeretben

 

Szent, Szent, Szent – bentünk hangjai

Édes egység, bent örömei

Csend adja tanításait, bölcsesség ismereteit

Megadja erény kérését, lobogó Láng szeretetét

144000 Creative Commons License 2006.09.05 0 0 147
Csillagok fénylenek az éjszakában, hívják a hajnalt, hívják sugarát, szent áldását

Szeretet áramlik szívekbe, fény szemekbe, mosoly indul betölteni testet, lelket

Lélek száll le szívekbe

Fiú Isten ismeretbe

Fölöttük a Mindenség ragyog

 

Halkan kimondott első vallomás, Szent

Már a test is ébred, mondja és gondolja, Szent

Egység már egység, szív Szívben él

Együtt mennek Atyához, Dicsőség Urához

 

Édes a szó, Szent

Édes ölelése

Kedves Szív dobbanása

Kedves simogatása

144000 Creative Commons License 2006.09.05 0 0 146
Szép szó gyenge fűszál, ha édességedről beszél

Szép gondolat, mily gyenge, ha lángoló tüzedről beszél

Mint körbefogsz, s mint bent vagy, s mint kint ölelsz

Illatod tenyeredbe felemel

S mint gyermek vagy, vagy mindenség Ura

 

Élsz ! igen, élsz !

Itt vagy ! igen, itt vagy !

Irgalom vagy, minket hívó, minket kérő

 

Alázatod oly gyermeki, szereteted égbe emelő

Gyengéd vagy, szót szóba fonó, gondolatot gondolatba

Figyelem felébredjen, szent Szívedet keresse

Nem rohansz, várod az első pillantást

Nem siettetsz, várod az első hívó szót

 

He Reád nézünk, mégis csak lassan jössz közelebb

Nehogy megijedjünk szereteted mindent betöltő erejétől

Hatalmad teljességétől

 

Bár nem látunk, kezeinket mégis megfogod

Nem hallunk, s figyelmünket csendedbe vonod

Fájó könnycsepp egyszerre édes lesz

Fájdalmak Szívedbe vezetnek

Édességet lelünk, dús mezőket

Célt lelünk, célt élünk, célba érünk

144000 Creative Commons License 2006.09.04 0 0 145
Körbefogsz és megölelsz, kérsz és felemelsz

Eltöltesz boldogító érzéssel, égő szeretettel

Lángodat elültetted, szereteteddel neveled

Óvod széltől, óvod hidegtől

Olajjal minden nap megöntözöd

Harmatoddal itatod, szavaddal táplálod

S ha elengeded, teszed ezt mégis tüzeddel

Vonhassad még közeledbe, vonhassad még jobban Szívedbe

Csendes fényt adni, köveket elmorzsolni

144000 Creative Commons License 2006.09.02 0 0 144

„Én vagyok. Én vagyok az, az Úr, aki örökké tartó szeretettel szeret titeket. Én mindig így vagyok jelen közöttetek az idő kezdete óta.   Amikor gyermekeim fellázadnak, én; az Úr gyenge eszközökön keresztül szólok, hogy figyelmeztetést adjak és visszahozzam őket magamhoz. Én, az Úr, mindig így munkálkodom. Úgy jövök el, mint a kalapács, hogy megtörjem a sziklákat, feltörjem azt a vastag kérget, amely teremtésem szívét takarja. Mindig kinyilvánítottam magamat, amikor teremtésemnek szüksége volt segítségemre, amikor olyan mélyre zuhant, hogy egészen közel került a Sátán kapuihoz.

 

….., "Béke és szeretet" üzenetemben hívlak, hívlak benneteket és nagy fájdalommal kiáltom nektek, hogy térjetek vissza hozzám és tartsatok bűnbánatot! Belekiáltok ebbe a pusztaságba, de hangom olyan, mint a visszhang az ürességben...

Bárcsak meghallanátok és kinyitnátok szíveteket, hogy meggyógyítsalak benneteket! Azért szállok alá ebbe a nagy pusztaságba, hogy megkeressem a megmaradt virágokat, de csak sziklákon bukdácsolok, szikla, szikla hátán. Nagy reménységgel nézek körül, de csak töviseket találok. Tüskés bokrok szaggatnak meg engem, és azt a néhány embert, akik szeretnek. Szeretetet keresek, de gyűlöletet találok. Vigasztalásra lenne szükségem, de nem találok. Együttérzésre szomjazom, de csak gúnyolódást kapok. Nem találok szeretetet, nem találok reményt, nem találok hitet ebben a nemzedékben, mert felhagytak imádásommal. Aggodalmam beigazolódott!

Ó korszak! Teljesen hiányzik belőled a hit, a remény és a szeretet! Felhagytál imádásommal és Szent Nevem semmit sem jelent számodra! Igen, az én Nevem jelentéktelen számodra. Ha útjaimat követted volna, és kiáltásaimra hallgattál volna, nem létezne ez a pusztaság. Kérem azokat, akik szeretnek engem, hogy imádkozzanak testvéreikért, akik nem imádkoznak! Ne ismételjétek meg azokat a tévedéseket, amelyeket őseitek követtek el a lázadás napján, a kísértésnek azon a napján a pusztaságban. Egykori zöld legelőim terméketlenek és elhagyatottak. Kis nyájamat saját pásztorai verték szét, szétszórták őket...

 

Miért hívjátok ki haragomat, miért? Minden nemzedék elnyerte büntetését,   amelyik elutasított engem. De a ti gondolataitok gonoszak, mivel szüntelenül azzal ámítjátok magatokat, hogy cselekedeteitek jobbak, mint a farizeusoké. Azt mondjátok: "Ha akkor éltünk volna, mi nem vettünk volna részt gonosz műveikben, hitünk megvédett volna bennünket!" Azt mondom nektek: Most sem fogadtok másképpen, mint annak idején, amikor testben voltam közöttetek. Sokan elítéltétek üzeneteimet, még mielőtt tudtátok volna, hogy miről szólnak! ! Leányom, eljöttem hozzájuk pusztaságukba, hogy megmondjam, én vagyok a Messiás, akit vártak. Nem hittek azonban nekem, visszautasítottak, üldöztek és keresztre feszítettek. Szentlelkem ma is eljön hozzátok, akik sötétségben éltek, de ti nem tudtok felemelkedni műveihez a bennetek felgyülemlett engedetlenség és a bűn csábítása miatt. Korszakotok pusztasága felülmúl minden más pusztaságot. Miért lepődnek meg, miért untatja és bosszantja őket Szentlelkem, aki azért száll le, hogy megvilágosítsa őket? Érdektelenségük egyik pusztaságot a másik után hozta létre. Sziklát, szikla után! Eláll a lélegzetem, fulladozom attól, ahogyan ezek a lázadók rátaposnak kevés megmaradt virágomra.

 

….. , ha Szent Édesanyátok vissza nem tartja karomat attól, hogy lesújtson rájuk, és nem lenne végtelen irgalmam, én, aki az igazságosság Istene is vagyok, már rég lesújtottam volna rájuk. Mert ez a nemzedék új Szodomát és Gomorrát épített. Olyan mélyre süllyedtek, hogy azt hiszik, a sok baj, ami őket éri, tőlem jön. Sohasem értették meg, hogy a gonosz gonoszokat szül, és hogy ezért most meg kell fizetniük. Azt akarom, hogy mindazok, akik szeretnek engem, imádkozzanak, imádkozzanak, imádkozzanak, hogy ez a lázadás véget érjen. Bátorítani szeretném barátaimat, hogy folytassák jótetteiket ! Megáldom azokat, akik elhintik magjaimat, a béke és a szeretet magjait, és mindvégig bíznak bennem. Kérem, imádkozzatok, hogy a megértés Szentlelke világosítson meg benneteket! Mikor értik meg végre az Írásokat? Meddig fogják félretolni misztériumaimat? Találjátok meg gyümölcseimet a példabeszédekben, értsétek meg, és ha gondotok támad a megértésben, kérjétek az értelem Szentlelkét, hogy szálljon le rátok!   Sok misztériumom van még elrejtve és bezárva Bölcsességem könyveiben.


Megígérem nektek, hogy a Szeretet Szeretetként tér vissza és közöttetek fog lakozni. Helyreállítom házamat, új Jeruzsálemet hozok nektek, a tisztaság és a hűség városát, ahol igazságosság fog uralkodni. Jöjjetek, arassátok le termésemet barátaim, arassátok le termésemet, amelyet titokban növeltem  . Gyűjtsétek össze műveimet és osszátok szét, mert felfrissítik a sivatag szelét, megöntözik a kiszáradt talajt, és újból életet hoznak ebbe a pusztaságba. …..

Visszajövök, igen hamar, visszatérésem már nincs messze. Én, az Úr Jézus Krisztus, a Megváltó mindent helyre fogok állítani, ami kárt szenvedett, és ami ezentúl szenved kárt. Ne feledkezzetek meg a nagy megpróbáltatásról, amelyen Egyházam keresztülmegy, mielőtt teljesen megújítom...”

144000 Creative Commons License 2006.09.01 0 0 143
Kedves Isten, magasztalnak az ég madarai

Igazságos Isten, magasztalnak föld teremtményei

Jó Isten, magasztalunk Téged, együtt zengjük szent Nevedet

 

Ó fényes Isten, mindenség Ura, minden Teremtője

Odaadod magad teremtményednek

Odaadod ígéretedet, szent Hegyedet

 

Nyújtod a kezed epekedve

Kínálod Szíved, szívrepesve

Vággyal, mentő óhajjal

 

Oly kedves vagy, tanító Jóság

Szép vagy, legjobb Barát

Hűség vagy, szív ismerője, kinyitó kérője

 

Ó menyasszony ! a kérő előtted áll

Kezében virág, Szívében szerelme

Alázatában értünk küzdő gyötrelme

 

Ó menyasszony ! nézz reá Kérődre

Nézz szent Szívére

Nézz kérésére

144000 Creative Commons License 2006.08.31 0 0 142
Gondtalan lépéssel, maga akarattal, ha járunk

Nem halljuk eget rengető jajszavad

Nem látjuk kifeszített Testedet

Nem látjuk sebeidet, sebeidből ömlő Véredet

 

Utunk rajtad átvezet, nem látjuk mint lépünk görcsösen fájó Testedre

Gondolatunk folyama hányszor indítja újra fájó útjára véredet

Erőszakkal csukva tartott szemünk hányszor ver újra és újra vértől ázott, friss sebektől barázdált hátadra

Jól kitervelt szavaink hányszor fogják meg erőszakkal köpenyed, hányszor tépik le Rólad, hátadon megnyugvó varrat leszakítva

S ha tehetnénk korbácsot vennénk kezünkbe, megmámorosodva Véredtől, vérben kéjelegve

 

Ó, mit teszünk ?

S test fájdalmánál nagyobb Bent fájdalma

Test fájdalmánál nagyobb az aggódó féltés

Minden fájdalomnál nagyobb, ha elfordítjuk szemünk

Minden fájdalomnál nagyobb, ha nem figyelünk

 

Figyelem helyett indulat kél szívünkben

Figyelem helyett „nem” az első gondolatunk

Szívünkben vita születik

S szavunkat gyűlölet követi

 

S nézed vakságunk, s közben tenyereden nyújtod felénk Szívedet

Nézed süketségünket, s sarudat levetve vársz

Elveszünk mit elvehetünk, s Te mégis adsz nekünk

 

Rohanunk kincset szerezni, s közben eldobjuk kincsünket

Megyünk életért, s halálhoz közelítünk

Mondjuk látunk, és mégis vért ontunk

Mondjuk jók vagyunk, s közben megcsalunk

 

Ha rohanásban megállunk

Ha zajt csendért kizárjuk

S ha csak kérdést feltesszük

Sötét világosságunk köde üvöltve megremeg, nyújt felénk megijedve újabb kéjeket

 

Mit teszünk ?

Még várunk egy kicsit ? s Fény elfújja rejtett ködünket ?

Vagy vesszük a korbácsot, újra felemelni ? mámort élünk vérben, véres kézzel, véres akarattal ?

Mit teszünk ?

144000 Creative Commons License 2006.08.31 0 0 141
Jézus oly kedvesen szeret, Szíve oly igen atyai, féltő, Szíve szeretete oly mély, szeretetében úgy füröszt minket, mint anya gyermekét
Előzmény: üVegpohár (140)
üVegpohár Creative Commons License 2006.08.30 0 0 140

144000 - a fenyt hirdeted es megis sotetsegben elsz.

 

"Ne csinálj magadnak faragott képet, és semmi hasonlót azokhoz, a melyek fenn az égben, vagy a melyek alant a földön, vagy a melyek a vizekben a föld alatt vannak"

144000 Creative Commons License 2006.08.30 0 0 139
Mit tennénk, ha testvérünk hív minket ?

Mit tennénk, ha barátunk beteg ?

Mit tennénk Édesapánkért és Édesanyánkért, ha kér minket ?

 

Testvérünk, Barátunk, Atyánk hív minket

Hív örömre, boldog együttlétre

Egységre

 

Szíve vérben ázik tetteinktől

Ruhája tépett, szavainktól

Kiáltása rengeti a földet

 

A Szeretet miattunk és értünk szenved

 

Fájdalmas szeretet gyógyírja, szeretet

Vérző seb enyhítő balzsama, alázat

Elhagyatott Szív melege, hívó szó

 

Ó hatalmas első lépés

Te gyenge kis tett

Felemelt szem, elharapott szó, egyszerű kérdés

 

Mi kell hozzád, mi dönti le hegyeinket ?

Irgalom segíts, segíts, segíts

Kolompár Grófnő Creative Commons License 2006.08.29 0 0 138
én elolvasom 144ezer hozzászólásait. még ha nem is értek egyet mindenben vele, értékelem, hogy próbál egy kis fényt hozni ezekbe a sötét időkbe. ez sokkal nehezebb, mint beállni a sorba, gyűlölködni, falat firkálni, vandálkodni és drogozni. csak így tovább.
Előzmény: öngyilkos (121)
Boeing 737-600 Creative Commons License 2006.08.29 0 0 137
Engem speckó nem fáraszt. Sőt...
Előzmény: öngyilkos (129)
144000 Creative Commons License 2006.08.29 0 0 136
Kedves Fény, világosítsd meg szemeinket, költözz be szívünkbe

Léphessünk mezőkön, lábunk alatt virágok énekeljenek, hűsítő lombok nevetve adják hűsítő árnyukat

Lépés táncban daloljon, szívünk Benned ittasodjon

Ó Szeretet

 

Vágy vigyen minket tovább, vágyad emeljen szárnyaidra

Emeljen magához, emeljen Szívedhez, vegyen fel Szívedbe

Érezni körbefogó Patakodat, érezni kedvességét, tanító beszédét

Észrevenni aggódó szavát, féltő gondolatát

 

S ha lépni kell, feléd lépjünk

Ha mozdulni kell, Veled tegyük

Hallgatást csended édesítse

Beszédet Lelked tüzelje

 

Édes Szeretet

144000 Creative Commons License 2006.08.28 0 0 135
Eléd borulunk kérő szívvel

Előtted állunk kérésekkel

Levesszük díszeinket, s kérjük Te díszíts fel minket

 

Lehessünk bent Veled egyek, foghassuk szent kezeidet

Léphessünk Szívedbe, tiszta szándékkal

Öleljél magadhoz szent akaratoddal

 

Kicsi lángunkat egymás mellé tehessük

Együtt szent csodafényt építhessünk

Szeretet ragyoghasson belőle, alázat fényével

 

Ó add meg, fénye kérdést ültessen

S add meg, a kérdés kérést keltsen

Nyíló szíveket, nyíló gondolatokat, lehulló abroncsokat

 

Add meg vízcsepp, vízcsepp mellé essen

Add meg szent Szíved velük megteljen

Irgalmadat növelje egekig, növelje szemünk nyílásáig

 

Vesd reánk sugarad, szívek nyitóját

Nyisd ki Forrásodat szívek Tanítóját

Léphessünk bele válaszok vízébe, ébredhessünk fel benne szent életre

144000 Creative Commons License 2006.08.27 0 0 134
„….. az ördög és az Ő angyalai elszántan mesterkednek azon, hogy véghez vigyék veszélyes tervüket, és mindabból a jóból, amit én küldök nektek, veszélyes utakat készítsenek. Aggodalommal tekintek a Földre, mert sokan nem veszik figyelembe a tanításokat, amelyeket adok, és sok házba behatol a halál. Ennek ellenére sokan nem akarják megérteni, hogy a gonoszság gonoszságot vonz magához. Gyermekem, a világ   saját magát fogja elpusztítani hitehagyásában. …..

 

Sok mindennel törődtök, és sok minden nyugtalanít benneteket, amire nekem nincs szükségem! Valójában ma egyetlen dolgot kérek:

 

Szívből fakadó őszinte beszélgetést,
szüntelen imádságot,
és imádást lábamnál.

 

Egyesítsétek szíveteket az enyémmel! Ez a jobbik rész!”

144000 Creative Commons License 2006.08.26 0 0 133
A világ valamennyi rabjának: Siral 3.7

„Béke veletek! Én vagyok az, az Úr, a ti Megváltótok. Ne lepődjetek meg! Szentlelkem szól hozzátok, aki jelen van minden egyes szívben. Irántatok való szeretetem felülmúlja az értelmet, és amíg el nem juttok a mennybe, addig nem tudjátok megérteni teljességét.   E sötét napokban leszállok hozzátok égi trónomról, hogy tudtotokra adjam mindazt, ami a világban történik és amit én cselekszem. Azért jövök, hogy újból biztosítsalak benneteket ígéretemről. Azért jövök, hogy újból biztosítsalak benneteket, kis gyermekeim, irántatok való szeretetemről és hűségemről. Eljövetelem igen közel van. Ünnepélyesen mondom nektek, aki megtartja Szavamat, sohasem hal  meg, és ti, akik még haboztok, ne kételkedjetek tovább, hanem higgyetek!
  Ha nem tudtátok megérteni a Szentírás tanítását, ne bánkódjék szívetek! Jöjjetek ma, és teljes szívvel bízzatok bennem! Melyik apa tudná végighallgatni gyermeke sírását anélkül, hogy meg ne szakadna a szíve?
  Én vagyok a ti Örök Atyátok, aki örök szeretettel szeret titeket.
  Mint az apa, aki hívja gyermekeit, hogy megossza velük birtokát, és örököseivé tegye őket, úgy hívlak benneteket én is, hogy legyetek országom örökösei. Ó bárcsak szívetekbe írnátok és befogadnátok szavaimat! Kis gyermekeim, hallottátok, amint azt mondtam: Most elmegyek, de hamarosan ismét veletek leszek. Bizony mondom nektek, hamarosan veletek vagyok. Azt mondtam, hogy Atyám házában sok a lakóhely. Mindenkinek van egy lakóhelye. Szerezzetek békét és nyugalmat szíveteknek azáltal, hogy elfoglaljátok e lakóhelyeket! Foglaljátok el azáltal, hogy békét köttök velem. Ma a Sátán egész gyűlöletét a világra zúdítja. Országokat oszt fel, dönt meg és tesz tönkre haragjában. Csapást csapásra mér, de az én kezem nagy hatalommal fogja felépíteni mindazt, amit ő tönkretett. Szavamra emlékeztet titeket mindaz, amit szeretet-himnuszomban írtam nektek. Azért adtam, hogy felfrissítsem emlékezeteteket, és hogy Szívemmel a kezemben megmondjam nektek, hogy szomjúhozom a szeretet hiánya miatt. Senkinek sem teszek szemrehányást. Ti mindannyian az én ivadékaim vagytok, és én vagyok Örök Atyátok és Társatok. Jól tudom, mi van lelketekben, de nem azért vagyok itt, hogy megvádoljalak benneteket cselekedeteitekért.
  Azért vagyok itt ma, hogy megmutassam nektek, hogyan bántak a Könyörülettel és a Gyengédséggel. Még mindig Szívemben van a lándzsa hegye, és töviskorona veszi körül Szívemet. Ezt látva megrendülnek az ég oszlopai, és angyalaim eltakarják arcukat fájdalmukban. Még a Hold is veszített fényéből, mert az emberek rosszakarata és gonoszsága minden órában újból keresztre feszíti Isteneteket. Saját Véremmel jelöltem meg egy ösvényt, hogy megváltsalak benneteket, és ha lábatok letért erről az igaz ösvényről, mondom nektek, azért jövök most hozzátok, hogy kézen fogjalak és lépésenként visszavezesselek erre az igaz ösvényre.
  Ajánljátok fel nekem akaratotokat, és engedjétek, hogy lebontsam azt a falat, amelyet keresztbe építettek ösvényemre, és amely megakadályoz titeket és engem abban, hogy találkozzunk.  
  Kis barátaim, Szent Isteneteknek még sok mondanivalója lenne, de az túl sok lenne most nektek. Már csak egyet teszek hozzá: Azért jöttem el cellátokba, mert nagy az én szeretetem, amit irántatok érzek. Hívjatok, és meghallgatlak benneteket. Megáldalak és szeretetem sóhaját hagyom homlokotokon.”

fékevesztettló Creative Commons License 2006.08.25 0 0 132
144000 Creative Commons License 2006.08.25 0 0 131
„…..Legyetek szilárdak, és ne engedjétek, hogy megtévesszenek titeket! Sokan állítják, hogy engem hallanak, amint üzenetet adok nekik. De nem én vagyok ezeknek az üzeneteknek a szerzője és nem is Édesanyám. …..”

144000 Creative Commons License 2006.08.25 0 0 130
Béke legyen Veled
Előzmény: öngyilkos (129)
öngyilkos Creative Commons License 2006.08.24 0 0 129
Te inkább aludjál ilyenkor ahelyett hogy fárasztasz minket! (Ez direkt provokál itt engem! Baszik válaszolni is... na mindegy többet nem írok ide, és be se lépek.)
Előzmény: 144000 (128)
144000 Creative Commons License 2006.08.24 0 0 128
"Hogy van az, menyasszonyom, hogy te hátat fordítasz nekem, amikor én kinyitom Szívemet feléd és beszélgetni akarok veled? Szívem tele van kimondhatatlan édességgel, ó, de te nem értetted meg, mi hozza hozzám teremtésemet..."

144000 Creative Commons License 2006.08.24 0 0 127
Sir 39.33

"Az Úristennek minden műve jó, és ami szükséges,
azt bőven és kellő időben megadja"

AAARGH Creative Commons License 2006.08.23 0 0 126
Előzmény: öngyilkos (124)
öngyilkos Creative Commons License 2006.08.23 0 0 124
Had foglalkozzam azzal amivel akarok. Az "én" időm fogy. Csak mielött elmegyek hátha választ kapok olyan kérdéseimre hogy mi értelme van az értelmetlen dolgoknak? Vagy mint Van-e nevelő, tanító ereje Jézus szavainak. Vagy akik Isten oltalmában háboruznak tiszta lelkiismerettel azok jó emberek-e... Mert ha minden kérdésemre kapnék választ, és azt is megtudnám hogy a jó emberek azért halnak-e meg hamarabb mint a gonoszak mert az Úr magához szólitja őket a "mennybe", szóval ha ezt mind tudnám akkor lehet hogy el se akarnék menni. :)
Előzmény: Törölt nick (123)
öngyilkos Creative Commons License 2006.08.23 0 0 121
Könyörgöm, egyetlenegy ember irjon már ide csak annyit hogy: "én elolvasom a 144000 hozzászólásait"! Csak hogy tudjam nem hiába gépeli be azt a rengeteg betüt!
144000 Creative Commons License 2006.08.23 0 0 118
„…..Jöjjetek össze újra, kedves, jöjjetek és építsétek újjá ezeket a régi romokat! Építsétek újjá régi alakításomat, azt az alapítást; amelyet saját kezemmel raktam le. Úgy tiszteljétek Édesanyámat, ahogyan én, aki az Ige vagyok, mindenek felett tisztelem őt.   Nem kívánhatom-e tőletek, akik por és hamu vagytok, hogy tiszteljétek és ismerjétek el őt, mint a mennyország Királynőjét? Szomorú vagyok, hogy látom, mennyire nem ismeri fel teremtésem az ő jelentőségét. Akik Luther nevében különültek el, és akik teljesen különváltak, térjenek vissza Péterhez!”  

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!