Keresés

Részletes keresés

55judit Creative Commons License 2020.02.01 0 0 594

0 RH- a vércsoportom. Tudom hogy a vércsoport diéta sok mindent nem engedne amit én nagyon szeretek, ezért nem foglalkozom vele. :) Semmilyen diétát nem tartok, de szerintem egészségesen táplálkozom mondjuk 90%-ban. Azt a kevés egészségtelent meg egy egészséges szervezet kidolgozza. :) Nem írtam hogy gabonát is fogyasztok, pedig de, csak a fehér liszttől, margarintól, az étolajtól és a finomított cukortól tartózkodok. De ha megkínálnak valahol egy szelet süteménnyel nem utasítom el, viszont ahol én megfordulok, többnyire egészséges édességeket fogyasztanak és kínálnak. Mióta azt eszem és annyit amennyi jól esik, és azt iszok ami nekem tetszik, kutya bajom. :)

Előzmény: Zsolti 1968 (593)
Zsolti 1968 Creative Commons License 2020.02.01 0 0 593

A-s a vércsoportod,?

Előzmény: 55judit (592)
55judit Creative Commons License 2020.02.01 -1 1 592

Novemberben volt 1 éve hogy elkezdtem a desztvizet fogyasztani. Csak ezt iszom és ezzel főzök.

Hogy miért egészségtelen desztillált vizet inni, ez idő alatt nem derült ki.

 

Nem csak az ásványvízben, a csapvízben is szervetlen formában vannak az ásványok, hormonok, szteroidok, antibiotikumok egyéb szemét kíséretében ami valóban betegít. Desztilláltam ásványvizet is. Ugyanolyan vastagon állt a trutymó az edény alján a desztillálást követően mint a csapvíz esetében. 3.8 dl víz. Ha belegondolok hogy évtizedeken át 2 naponta annyi trutyit vittem a szervezetembe mint amit most az edény alján látok egyetlen desztillálás után, komolyan mondom, elborzadok. Büdös is. Nem érzem hogy az a szutyak hiányozna a szervezetemből.

 

Az én élelmeim nem tudományosan, hanem kedvem szerinti sorrendben a következők: Gyümölcsök, zöldségek, hüvelyesek, magvak, tojás, kevés tejtermék, még kevesebb hús. A zöldség és gyümölcs egy része saját termesztésű, bio.

Az alap étrend kiegészítőm tartalmaz minden ásványt, nyomelemet, ami az élethez szükséges.

A fentieknek köszönhetően nagyon jól vagyok, semmilyen "gyógyszert" nem szedek. Mióta a desztvizet is fogyasztom, így 65 évesen jobban érzem magam mint valaha. És a világon ez a legfontosabb. :)

 

Aki szerint ártalmas a desztvíz, ne igya. Ellenérvei csak a hiányos ismeretekkel rendelkező embereknek vannak. Ők csak azt írják amit innen-onnan összeolvasnak a neten. El kell engedni, nem kell az ilyennel foglalkozni.

 

Előzmény: Zsolti 1968 (591)
Zsolti 1968 Creative Commons License 2020.02.01 0 1 591

Abban egyetértünk, hogy ha valaki rendszeresen desztvizet fogyaszt a hiányzó sókat pótolnia kell, tiszta sóval,esetleg tápkieggel.

 A baj ott van, hogy a köztudatban az van, hogy az ásványvíz egészséges , a desztvíz meg nem, pedig az ásványvízben szervetlen formában vannak az ásványok amit nem tud hasznosítani a szervezet, sok esetben epe vese vagy (és) fogkő lesz belőle, és lerakódik az izületekben is.

Én inkább tartom jó megoldásnak, hogy tiszta H2O-t iszom és étkezéssel tápkiegekkel pótlóm az ásványi sókat egyebeket.

Természetesen szerves formában.

Előzmény: Törölt nick (590)
Törölt nick Creative Commons License 2020.02.01 0 0 590
Előzmény: Zsolti 1968 (587)
jogértelmező Creative Commons License 2020.02.01 0 1 589

" Nem véletlen egyébként , hogy az USA haditengerészei kizárólag desztvizet isznak."

 

Vagy ezt kell mondaniuk parancsra - az ellenség megtévesztése céljából. ???

Előzmény: Zsolti 1968 (587)
Törölt nick Creative Commons License 2020.02.01 -1 0 588

Lassan igyad, mert hideg! :D

Előzmény: Zsolti 1968 (585)
Zsolti 1968 Creative Commons License 2020.02.01 -1 1 587

Sajnálom, hogy nem érted....

Egy oldatot kap véráramba a beteg, aminek a tartalma a Ti olvasatotokban 99% egészségtelen desztvíz, de hozzáadnak 1%-nyi !!!

sóoldatot és ettől a 99% egészségtelen desztvíz hírtelen gyógyító csodaszerré változik.Ugye ezt Te sem hiszed el ?
Nem véletlen egyébként , hogy az USA haditengerészei kizárólag desztvizet isznak.

Persze lehet, hogy csak meg akarják ölni Őket....

Előzmény: Elminster Aumar (586)
Elminster Aumar Creative Commons License 2020.02.01 -1 1 586

Ott volt az érv @Mungo hozzászólásában, csak nem voltál képes megérteni.

 

Akinek az 1%-os sóoldat azonos a dessztilált vízzel, mert mi az az egy százalék cucc a H2O-ban, annak ezzel a témával kapcsolatban semmit sem érdemes magyarázni, mert totálisan nem ért hozzá.

A húsleves, kedves barátom, a te érvelésed alapján desztillált víz, mert az a 2-3% egyéb anyag nem számít!

Előzmény: Zsolti 1968 (585)
Zsolti 1968 Creative Commons License 2020.02.01 0 1 585

Személyeskedsz mert nincsenek érveid.

Mondjuk erre nehéz is mit mondania egy ellenzőnek.

Amikor a SOTE-n zajlott erről egy előadás 300 orvosnak, és feltették ezt az infúziós kérdést, Ők sem tudták megválaszolni....

Előzmény: Mungo (584)
Mungo Creative Commons License 2020.01.31 -1 2 584

Ott közvetlen a véráramba megy, nem a gyomorba, szóval hamarabb “púsztítana” ha olyan káros lenne.😀 Ebben a tekintetben nem számít , hogy a maradék 1 % az sóóldat, hisz 99% egészségtelen “méreg”.

 

Tudod akinek az 1%-os élettani sóoldat azonos a desztillált vízzel, annak magyarázhatnak bármit, nem kerül lényegesen rosszabb szellemi állapotba, mint amiben most van. Bizonyára a bablevest is csodaszernek tartod amit "desztillált" vízzel főzöl. 

Előzmény: Zsolti 1968 (583)
Zsolti 1968 Creative Commons License 2020.01.31 -1 1 583

Eddig csak ha böjtöltem akkor ittam desztillált vizet, de pár napja rendeltem egy otthoni desztillálót ,és állandóan fogyasztani fogom azt tervezem.Jókat mosolyogtam azon, hogy nem egészséges sokak szerint.Egy kérdésem lenne csak hozzájuk, az infúzióban miért desztillált víz van 99%-ban ? Ott közvetlen a véráramba megy, nem a gyomorba, szóval hamarabb “púsztítana” ha olyan káros lenne.😀 Ebben a tekintetben nem számít , hogy a maradék 1 % az sóóldat, hisz 99% egészségtelen “méreg”.

 

Seholsincs Tibor Creative Commons License 2019.01.29 0 1 582

bármilyen vízből megiszol ennyit szét robbannak a sejtjeid! ha egyszer kórházba kerülsz kérd nehogy desztvízből az infuziót!!

Előzmény: pert2 (581)
pert2 Creative Commons License 2019.01.08 -1 0 581

Egyebkent bele is lehet halni a desztvizbe, eleg egy nap alatt tiz liter desztvizet meginni minden mas asvanyi anyag fogyasztas nelkul es kampec.

jogértelmező Creative Commons License 2019.01.06 0 0 580

" éhgyomorra egészen más a desztvíz. "

 

Mert hígítja a gyomorsavat, ezáltal csökkentve az étvágyat. A gondosabbak -  szervezetük elsavasodását elkerülendő - még lúgosítót is kevernek hozzá. Cérnára kötött lakmuszpapírral érdemes lenyelni. :)

Előzmény: Törölt nick (579)
Törölt nick Creative Commons License 2019.01.06 0 0 579

"Evente csak partizezren halnak bele, tobbseguk nem a desztviz miatt."

 

nem biztos. a masszív alkoholisták evés helyett is isznak. éhgyomorra egészen más a desztvíz.

Előzmény: pert2 (578)
pert2 Creative Commons License 2019.01.06 0 1 578

Van egy kedvelt desztvizkura, hatvanot szazalek desztviz es harmincoz szazalek alkohol szeszesital neven forgalmazva. Evente csak partizezren halnak bele, tobbseguk nem a desztviz miatt.

Előzmény: Run like hell (576)
55judit Creative Commons License 2019.01.06 0 0 577

Sajnálom szegényt.

Előzmény: Run like hell (576)
Run like hell Creative Commons License 2019.01.06 0 0 576

tavasszal meg akarom csinálni a deszt víz kúrát

 

Nekem volt egy egyetemi csoporttársam, ő konkrétan belehalt.

Előzmény: 55judit (575)
55judit Creative Commons License 2019.01.06 0 0 575

Szerintem összesen annyit bír meginni. Én sem kívánok sok folyadékot, most igyekszem növelni a mennyiséget, mert tudom hogy többre van szüksége a szervezetnek, de ha nem kívánok inni nagyon nehéz. De tavasszal meg akarom csinálni a deszt víz kúrát, addigra többet kell tudnom inni. :)

Előzmény: mistii (574)
mistii Creative Commons License 2019.01.06 0 0 574

És a hiányzó viz mennyisėget milyen vizzel pótolod?  

Előzmény: csupatiL (572)
55judit Creative Commons License 2019.01.05 0 2 573

Veled örülök a jó eredménynek!

Mikor ide tévedtem és olvastam a téma címét: "Miért egészségtelen a desztillált víz?", gondolatban rögtön visszakérdeztem: Mert egészségtelen?? Én élvezettel iszom a tiszta vizet, és nap mint nap elcsodálkozom a készülék tisztítása közben azon a sok szutyakon amit már nem fogyasztok el. Már sikerül a másfél litert nekem is meginni. Remélem tavasszal el tudom kezdeni a víz kúrát is.

Jó egészséget kívánok neked!

Előzmény: csupatiL (572)
csupatiL Creative Commons License 2019.01.05 0 1 572

3 éve fiogyasztok desztillált vizet naponta 1 -1,5 litert, néha kevesebbet, néha többet. ritkán kimarad egy egy nap. a véreredményem az eddigi legjobb évtizedek óta. ennyire egészségtelen a tiszta víz.

persze akinek ez nem tetszik az ne igyon-))

Előzmény: 55judit (564)
pert2 Creative Commons License 2019.01.01 0 0 571

A hazi palinka igen veszelys egy csepp desztillalt vizet se tartalmaz szemben a bocsuletes gyari palinkaszerusegekkel amiket csak szeszesitalnak beceznek.

Előzmény: Törölt nick (570)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.31 0 0 570

kell is azt keverni hozzá?

a házi pálinka talán nem lepárlással készül?

Előzmény: pert2 (568)
jogértelmező Creative Commons License 2018.12.31 0 0 569

A világ leghíresebb élsportolóinak vizeletét kellene desztillálni, és azt itatni minden csecsemővel.

Én megmondtam.

pert2 Creative Commons License 2018.12.31 0 0 568

Ez nem igaz, a kommersz szeszesitalokban a hatvan szazalek desztvizhetvkevernek harminchet szazalalek tiszta alkoholz meg nemi aromat, s a jonep vidaman issza:-)

Előzmény: Törölt nick (562)
55judit Creative Commons License 2018.12.31 0 0 567

tudatni

Előzmény: 55judit (566)
55judit Creative Commons License 2018.12.31 0 0 566

Ó, tényleg! Erre hogy nem gondoltam!  Igazad lehet. Valóban előfordulhat hogy annyira gyorsan jön a rosszullét, hogy nem érkeznek tudni másokkal. Na most kezdtem el aggódni. :(

Előzmény: jogértelmező (565)
jogértelmező Creative Commons License 2018.12.31 0 0 565

" Miért egészségtelen a desztillált víz? A rendszeres fogyasztók közül erre még senki nem talált választ. :) "

 

Ha a bélflórájuk nem kedveli, úgy legyengülnek a hasmenéstől, hogy nincs erejük írni.

Előzmény: 55judit (564)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!