Keresés

Részletes keresés

laura34 Creative Commons License 2005.07.15 0 0 963
Én tényleg humorizáltam, ezen a fórumon mindenki mindentől vérig sértődik. Hogy B. mivel foglalkozik manapság, fogalmam sincs, ezért kérdeztem meg. (Mondjuk nem is válaszolt rá - mindegy.) Így aztán nem is tudom megítélni, mit csinál és milyen minőségben - tök indokolatlan a sértődés. Tényleg egyértelműnek gondoltam amit írtam, idézőjel meg szmájlik - hát nem tudom, mi bajotok.
Amúgy a te reszortod, hogy mindenkit sértegess, ahogy most is mindjárt két embert - én nem engedem meg magamnak ezt sehol. De hát nem vagyunk egyformák.
(Most ugye direkt nincs szmájli a végén.)
Előzmény: e_dora (962)
e_dora Creative Commons License 2005.07.15 0 0 962

gondolom az "utódlási" kérdés lényege B. részéről az volt, hogy VJ mindig is afféle másodhegedűs volt, és amikor egyedül maradt, akkor is csak kisegítőszerepben volt ha a dalszerzési arányokat nézzük, vagy mittomén

a másik "poént" szerintem mindenki értette, sőt, még csak annyira sem vagyunk hülyék, hogy a benne rejlő piszkálódó iróniát nem vennénk észre, ezért a válasz. bár lehet, hogy komolyan gondoltad, ez esetben már nem irónia, hanem sértés. én legalábbis kurvára megsértődnék, ha arra kellene büszkének lennem, hogy vmi lerobbant rockzenész köszönt nekem, haha. ennyire mélyre senki nem süllyed, és Bence annál már sokkal többet letett az asztalra, minthogy ilyen szánalmas dolgokon örömködjön. Na, úgy látszik itt senkinek sincs humora :)

Előzmény: laura34 (961)
laura34 Creative Commons License 2005.07.15 0 0 961
Úgy értettem, hogy a zkarban utódod, a gitáros poszton, de hát ezt te is tudod.
A VR-rel is humorizálni próbáltam, kár, hogy nem jött le neked - mármint amikor Szasza a színpadról köszönt neked ordítva.. De ezt is tudod.
Előzmény: Locsmándi Bence (960)
Locsmándi Bence Creative Commons License 2005.07.15 0 0 960

Szia Laura!

 

V. .J-t nagyon szeretem, de sosem tekintettem az utódomnak.

Mostanában is zenéket csinálok.

Nem, nem adtam fel.

A Velvet Revolver-en nem lettem híres ember. Ott nem.

 

bence

 

Előzmény: laura34 (954)
Alanis32 Creative Commons License 2005.07.14 0 0 959
Na, milyen vagyok?:o))))
Előzmény: e_dora (958)
e_dora Creative Commons License 2005.07.14 0 0 958
jaaa de, jó, hogy szóltál
Előzmény: Alanis32 (957)
Alanis32 Creative Commons License 2005.07.14 0 0 957
Anyám, de bénaságot írtam.....szóval a Linda féle fotókról érdeklődtem, hogy nem rakod-e fel őket....:o)))
Alanis32 Creative Commons License 2005.07.14 0 0 956

Dóra, nem tolod fel a képeket a szájtra? :o)))

 

stevebi Creative Commons License 2005.07.14 0 0 955

Most ment Az ajtó nyitva áll clipje a VIVAn......kiszámítható video, csajok, szélgép, Big Daddy belőtt séróval, Dandó Zoli Duran Duran pólóban:))), minden naggggyon trendi.

A csajok vonaglanak, a végén Ganxstat is bevetik. Szóval nem tetszik a klip. Ennyi.

laura34 Creative Commons License 2005.07.12 0 0 954
Jéé, hogy mik vannak! Aszittem erre nem jár más, csak aki eltévedt :)) Az említett emberke V.J., az "utódod". Eccer hallottalak ám játszani. Most mit csinálsz? Feladtad? Amúgy híres ember lettél a Velvet Revolveren - Szasza jóvoltából :))

A MM honlapjáról jelenlegi stádiumában én inkább nem mondok semmit - tekintve a 2 hónap görcsölést és az eredményt, ami perpillanat fordítottan arányosnak tűnik. Reméljük Jack Nicholsonnal együtt, hogy "Lesz ez még így se." Na, humor nélkül: dolgozni kell rajta sokat. Amúgy ez a kép nem a kedvencem - szolidan fogalmazva.
Előzmény: Locsmándi Bence (952)
e_dora Creative Commons License 2005.07.11 0 0 953

nahát, éppen azon lepődtem meg, hogy 1000. látogató vagyok a MMretró siteo(mo)n, amikor beírtam a címsorba a zenekar nevét, és lám, ott az oldal!

 

www.machinemouse.hu

 

A lemezhez illő dizájn, némi infó, ha folyamarosan frissítik, majd jó lesz.

Egy megjegyzésem van csak: egy zene stop vagy hangerőgomb elkélne rá, mert én nem találtam, és ha munkahelyen megszólal a rakendról, ráadásul leállíthatatlanul, az cikis.

Locsmándi Bence Creative Commons License 2005.07.11 0 0 952

Szia Laura!

 

Ki az a zenészbarátod, aki annak idején velünk dolgozott? (csak hogy én is képben legyek...hehe)!

 

bence

Előzmény: laura34 (951)
laura34 Creative Commons License 2005.07.09 0 0 951
A Moulin-os korszaktól vagyok képben, az előzményeket innen ismerem. Egy zenész barátom, aki dolgozott a zkarral, hívott el egy-két bulira.
Előzmény: e_dora (947)
Törölt nick Creative Commons License 2005.07.09 0 0 950
Köszönöm. :-)
Előzmény: laura34 (946)
laura34 Creative Commons License 2005.07.09 0 0 949
Huh, elkerültük egymást, de hogy ne legyen sok belőlem, egy kicsit később válaszolok erre, jó?
Előzmény: e_dora (947)
laura34 Creative Commons License 2005.07.09 0 0 948
Dóra, nálad senki nem tud többet a zenekarról, ahogy az oldalt elnézem, mindent összeszedtél, amit csak lehet - gratula. Félek, én nem tudnék újat mondani róluk senkinek. A mostani dolog reménytkeltő és Zoli személyében egy jó szerző - gitáros a garancia, hogy életképes az anyag. Hiába, tanult embernek nincs párja!
Az új klip, hát ízlés dolga, utoljára a '80-as évek végén volt divat alulöltözött lányokkal operálni, lásd Coverdale meg Mötley Crue, de a rock'n'rollba belefér.
Az Interaktív riport jó hangulatú volt, hülye kérdésekre humoros válaszok, ez is rendben - bár a napszemüveg elszigeteli a népet az embertől, nem véletlen, hogy bulin is csak az első számban használják arra nyugat felé (hacsak tényleg nem szembe süt a nap egy festen), erre figyelni kell.
Wigwam lemezbemutató nem lesz???
Előzmény: e_dora (940)
e_dora Creative Commons License 2005.07.09 0 0 947

jé tényleg, ez új, feltettek egyperces részleteket...

http://www.recordexpress.hu/kikka_online/record_online/termekadath.php?termekszam=255276-2

 

szóval te ki vagy laura, hogy ismerted meg a MM-t stb?

Előzmény: laura34 (946)
laura34 Creative Commons License 2005.07.09 0 0 946
F M, ha elbattyogsz a Record Express honlapjára, ott a rock címszó alatt megtalálod a Machine Mouse-t bemutató leírást és bele tudsz hallgatni az új lemez nótáiba is. www.recordexpress.hu asszem.
Előzmény: Törölt nick (945)
Törölt nick Creative Commons License 2005.07.08 0 0 945
Ja, akkor értem, miért nem ismerem.
Előzmény: e_dora (944)
e_dora Creative Commons License 2005.07.08 0 0 944

(Ez egy másik Indián, neves kliprendező.. Nemtom, miket csinált, pár Hooligans klipet, Kartelt, Unisext, Zorallt, Judy, Majka és egyéb mindenfélék...)

Meghallgatható zene nincs. Egy-két lemez jelent meg, az új kapható.

Előzmény: Törölt nick (943)
Törölt nick Creative Commons License 2005.07.08 0 0 943

Nem tudom. Én csak valami ValóVilágos Indiánról hallottam, remélem, ez nem az.

 

Ha visszaolvasok, meghallom a zenét?

Előzmény: e_dora (942)
e_dora Creative Commons License 2005.07.08 0 0 942

olvass vissza, ha érdekel

egyébként a MM klipjét is Indián rendezte, ha már nem tudod, ki az.. :)

Előzmény: Törölt nick (941)
Törölt nick Creative Commons License 2005.07.08 0 0 941
És ez egy jó zene?
Előzmény: e_dora (929)
e_dora Creative Commons License 2005.07.08 0 0 940
a fórumot már ismerjük :), mesélj inkább a zenekarról vagy ilyesmi!
Előzmény: laura34 (939)
laura34 Creative Commons License 2005.07.08 0 0 939
Sziasztok!

Látom, mára megszelidültek az indulatok errefelé. Akkor most MM Fan Club lesz az oldal? :)) Merthogy már Dóra is azt írta, hogy "na végre".
Megértem a kezdeti hőzöngést az új csapattal szemben, én is így voltam a régi Edda - új Edda dologgal, nekem ők az az öt miskolci fiú és nem ez a csapat. De eszembe sem jutna sárral dobálni a mostani brigádot, igaz, nem is megyek azóta koncertre.
Az MM-mel pedig más a helyzet, ahogy olvasom, a régi tagokat mind megkérdezték, beszállnak-e és így alakult ki a mai felállás.
Ahogy hallom, a Jam Pub beli bulin pedig Pocky is beszállt a jam-elésbe és sok régi nótát is játszottak meg GNR-t is. Úgyhogy sztem ez így kerek. Van, akinek nem?
legkisebb ugrifüles Creative Commons License 2005.07.07 0 0 938
Holnap A VIVA Interaktívban lesz a klippremier.
legkisebb ugrifüles Creative Commons License 2005.07.05 0 0 937
   

 

Füstbe burkolództak a gépegerek

Nyári forróságban forgatta le legújabb klipjét a Machine Mouse zenekar, akik jéghideg söröcskével szálltak szembe a meleg napsugarak támadásaival. A klip rendezője, a szakma egyik legjobbjának tartott Indián volt, akinek merész elképzelései hamarosan láthatóak lesznek videó formájában.

<!-- -->

Budapest egyik lerobbant gyártelepén forgatásra gyülekeztek a Machine Mouse zenekar kőkemény zenészei. A négy fiú a tavasszal megjelent Vissza a jövőből című nagylemezéről már a második számhoz készít videó anyagot. Ezúttal is egy dallamos rockballadát választottak, melynek képi világát ismét Indiánra bízták. A zenekar bízik a rendező ötleteiben, így némi előzetes megbeszélést követően neki is láttak a forgatásnak.
- Nem sokat tudok a történetről, ez teljesen Indián titka, de már nem sokáig. Ha elkészül végre, mi is meglátjuk mik valósultak meg az ötletelgetéseinkből. A klipet több helyszínen forgattuk, a kamerák előtt főként mi négyen vadulunk, de néhány csinos lány is szerephez jut majd. Mindenképen érdemes lesz megnézni a végterméket - árulta el Big Daddy Laca, a basszusgitáros, akit a Ganxsta Zolee és a Kartelből ismerhettünk meg.

Az ajtó nyitva áll című dal nagyon slágergyanús, talán éppen ezért esett a választás a klipforgatás kapcsán erre a számra. A több mint tíz éve fennálló csapat kellő profizmussal látott hozzá a munkához, bár a nagy meleg miatt némi serkentőre szorultak. András, Raga, Laca és Zoli mind a hűsítő italokért kiáltottak a leállások szüneteiben, melyek persze tartalmaztak némi alkoholt.

Indián egy lelakott raktárban rendezkedett be, elsőként itt vették fel a klip főbb elemeit. Mindenki az általa favorizált ruhákban és hajkoronával állhatott a kamera elé, a lényeg a rockos hangzás és életérzés volt. A füstgép meg csak okádta magából a fellegeket, melyet nem győztek elhessegetni a rendező segítői. Ez azonban még nem volt elég, a koszos padlót fel is kellett locsolni, mert fojtogató volt a helyiségben a porfelhő. A kisebb nehézségek ellenére minden flottul ment és a fiúk keményen a feladatukra koncentráltak. Bár a szünetekben ebből mi sem látszott. Akkro már csak az ökörködés és egymás ugratása volt a fő téma.

A zenekar dalait egyre több fórumon hallhatjuk, lassan megismeri nevüket a rádióhallgatók népes tábora is.
- Én és Zoli egy évvel ezelőtt csatlakoztunk a zenekarhoz, majd közösen nekiláttunk az album elkészítésének - folytatta Laca. - Szerencsére nagyon jók a visszajelzések, szeretik a nótákat. Tizenkét dal, meg egy intró van rajta, melyből háromat már ismerhettek. Ezeket újra hangszereltük. Az új számmal szeretnénk azokkal is megismertetni a bandát, akik jobban kedvelik a dallamosabb rockot.
A forgatás késő estig elhúzódott, de Andrásék jól bírták a munkát. Főleg az jelentett némi felüdülést, amikor szexi csajok is a képbe kerültek. A munka azonban az esti finálé után még nem ért véget, Indiánékra még több napos meló vár a stúdióban.

 

 

(ezt a zene.ro oldalon találtam)


legkisebb ugrifüles Creative Commons License 2005.07.05 0 0 936
Füstbe burkolództak a gépegerek

Alanis32 Creative Commons License 2005.07.05 0 0 935
na topikélesztek kicsit megint: Új klipet forgatott a Machine Mouse [2005.07.05.] - ZeneFórum A múlt hét közepén forgatta le a Machine Mouse zenekar új klipjét Az ajtó nyitva áll című dalukhoz. Ez már a második kislemezre kimásolt dal a csapat tavasszal boltokba került Vissza a jövőből címet viselő harmadik nagylemezéről. A videót az előzőekhez hasonlóan ismét Indián rendezte. A forgatás helyszínéül ezúttal egy budapesti régi gyártelep szolgált, ahol igazi rekkenő hőségben, de kellően jó hangulatban telt a felvétel. Az új videó elsősorban inkább imidzsklipnek mondható, egy kisebb sztorival kiegészítve, amelyben a Machine Mouse tagjai helyét időközben dögös lányok veszik át. Rajtuk kívül több zenészbarát is fel fog tűnni a klipben, Ganxsta Zolee és a TNT-s Inti, sőt a Machine Mouse előző, Játékos című klipjének főszereplője is látható lesz majd.
e_dora Creative Commons License 2005.06.28 0 0 934

navégre, regisztrálva lett a machinemouse.hu domain, gondolom, majd ott lesz a site..

a tulajdonos Raga, és a domain igénylő meg Juhász Rob az egykori Sloganből, hm, mik vannak! :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!