Keresés

Részletes keresés

aggályos Creative Commons License 1999.12.23 0 0 6
Hát kérem fejlődőképes stílusilag csak ezek a nemi szimbólumok borítják el az agyát.

Méregtelenítés hogy áll.

Kávébeöntést próbálta alkalmazni. (na nem úgy mint a regényben, ne cserélje ki az infúzióval, mert úgy aggályos)

A fallikus szimbólumot kivéve nem is rossz.

A végén még öröm lesz önnel társalogni.

Előzmény: igazi Yosarian (4)
rezső Creative Commons License 1999.12.23 0 0 5
Nehéz lesz neked itt, kedves igazi Yo, ha álandóan értelmes beszélgetőóartnert keresel.

De hát mindenkivel arról, amihez ért. Soltika például a csilláokhoz, de arról sose írt, hanem belebeszél minden másba.

És Finczi kutyával szokam beszélgetni. Ajánlom neked is. Kicsit elkényeztetett tacskó, de százszor értelmesebb gazdájánál.

Előzmény: igazi Yosarian (4)
igazi Yosarian Creative Commons License 1999.12.23 0 0 4
"A tartalékos bicskaosztó családbarát szakszi a vezérkari főnök a honvédelmi miniszter + Homoki elvtárs kirándult és pijározott, jelenleg is tojnak az egészre."
Olykor azért tényleg hihetetlen türelemre van szüksége az embernek...
Tudod mit soltika? Igazad van. Szerintem ovinak hamar le kell szaladnia Kalocsára. Amint úrrá lett az agyhártyán - mert legyen úrrá rajta a szentségit, dolga is neki, feladata is neki, kutya kötelessége is neki, f@szt utazgat miniszterelnök, amikor Kalocsán hárman megbetegedtek agyhártyagyulladásban -, szóval ha ezzel végzett, hamar ellátja még az egyéb sérülteket, felveszi a munkát a bezárt mérgezési osztályon, majd műtősfiúnak jelentkezik a Traumatológiai Intézetben, ott ugyanis éppen most mondtak fel a műtősök, utána visszamegy Kalocsára -kontroll is van a világon, meg még nem tenyésztette ki kacsatojásban a vírust-, ha már ott van, beugrik az állatorvosi rendelőbe, mert a laktanya szomszédságában lakónak felfúvódott a tehene, azt is megnézi, és estére már nálad is lesz a miniszterelnök úr, arany soltika, megpapiztat, megbüfiztet, tisztába tesz, s amíg te édesen gőgicsélsz, addig leszalad Finci kutyával a parkba.
Tényleg miért kell idiótákkal összezárva lenni!!!
(Bicskaügyben meg olvasgasd a Mit kaptál ma Orbán Viktortól topicot, abban próbáltam elmagyarázni szeretve tisztelt aggályosnak a dolgot.)
Előzmény: soltika (-)
Esbeta férje Creative Commons License 1999.12.23 0 0 3
Borzasztó!
Azt nem értem, hogy ezt a hírt olyan könnyedén kezelik, a bemondó mosolyogva mondja be, stb.
Nem tudom, hogy az én értékítéletemmel volna baj, de szerintem ez sokkal nagyobb tragédia, mint a sportcsarnok leégése.
Előzmény: aggályos (1)
soltika Creative Commons License 1999.12.23 0 0 2
Én az ilyenfalyta épülést szociáldarvinizmusnak hivom.
soltika/taigetoszra kiteendő/ + Finci Kutya /VEZÉR/
aggályos Creative Commons License 1999.12.23 0 0 1
Nézze kérem ebben az egészben semmi sem aggályos. A férfias tartással bíró nemzeti haderő épül. Hulljon a férgese ! (az biztos nemzetietlen, coclib, autonóm, buddhista)
Egy kérdés még aggályos nem a nagy nemzeti bagoly ott az alakulat szanitéce ?
Mert, ha nem baj van. Oda kell vezényelni.
soltika Creative Commons License 1999.12.23 0 0 0
A tiszteket kiengedik ezek szerint ők már régen be lettek oltva.
Eltelt e már 14-év mert én akkor voltam katona , de ugyanigy működött az egész kiba*zott rendszer.
soltika/hadastyán/ + Finci Kutya/3 csillagos NATO nonkomform tábornok/
soltika Creative Commons License 1999.12.23 0 0 topiknyitó
Vesztegzár alatt a kalocsai honvédlaktanya.
/gyütt a HIR/
A Kalocsai Honvédlaktanyának valószinűleg nagyon farok orvosa a és parancsnoka van.
/vagy ez csak egy jellemző kormányzati, minisztériumi tünet ?/
Kalocsán eddig 7 agyhártyagyulladásos beteg/sorkatonák/ van.
A laktanya szakácsának /aki a HIR szerint még egészséges / aki gyakran járt haza, 15-éves öccse a napokban agyhártyagyulladásban meghalt egy katonát jelenleg Budapesten ápolnak/ha eddig még meg nem halt/.
A KALOCSAI LAKTANYAPARANCSNOK ÉS A HELYI SZANITÉC/orvosnak nem nevezném/ egyfolytában nyugtatott "elszigetelt eset", "nincs járvány".
A tartalékos bicskaosztó családbarát szakszi a vezérkari főnők a honvédelmi miniszter + Homoki elvtárs kirándult és pijározott, jelenleg is tojnak az egészre.
/a Gógl a háziorvosi praxissal foglalkozik/
A szakszi Pristinában azt nyilatkozta "ez itt egy kis Magyarország".
Jó volna már tudomásul venni hogy a kalocsai honvédlaktanya + Kalocsa + egy járvány = egész MAGYARORSZÁG.
Jó volna némi "családbarát" intézkedés :
soltika + Finci Kutya

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!