Keresés

Részletes keresés

kis cica Creative Commons License 2006.07.17 0 0 326

Építő kritika, nem ismerős ?!

 

A lelkesedés akkor elég gyorsan leült, nem igazán a nadrággal volt a gond hanem a fölsőkkel  meg ha nadrág akkor mindenkinek nadrág...

 

Mindegy mert ha a ezen  megy már a sértődés akkor mi lesz itt késöb...

Előzmény: Jaguárka (325)
Jaguárka Creative Commons License 2006.07.17 0 0 325
"Nem akarok rosszindulatú lenni,..." Akkor ne legyél!
Nem a szervezkedés volt nagy hanem a lelkesedés, azonkivul a hasonló alsóra azért a farmert választottuk, mert az mindenkinek van, és ha csak egy színben állapodunk meg, akkor még különbözőbbek lettünk volna.

Évi
Előzmény: kis cica (322)
kis cica Creative Commons License 2006.07.17 0 0 324
Nem lógtál ki mert csak akkor tudtál volna kilógni ha mindeki egyformába van de volt ott piros, fekete, póló , fölső, ujjatlan.... szoknya, nadrág.....
Előzmény: Fruzsi007 (323)
Fruzsi007 Creative Commons License 2006.07.17 0 0 323

Csocsi!

 

A fehér póló én voltam. Sajnálom, és bocsánatot kérek mindenkitől. Nem otthonról jöttem a meccsre, hanem nyaralásból jöttem vissza Pestre egy nappal hamarabb, ezért nem volt nálam a saját Wolves-os pólóm. Ott kaptam kölcsön egy fehéret (amiért jelzem még mindig hálás vagyok, mert így legalább Farkascuccban mehettem fel a pályára).

 

Bocsi, ha nagyon kilógtam, őszintén szólva nem direkt akartam különcködni.... :)

 

Sorry!

 

Fruzsi

Előzmény: kis cica (322)
kis cica Creative Commons License 2006.07.17 0 0 322

Nem akarok rosszindulatú lenni, meg kötekedős sem és lehet nem leszek népszerű emiatt a hozzászólás miatt.....

Elhiszem hogy rövid volt az idő a Wolves-os póló elkészítésére,

de eléggé meglepődtem, hogy a nagy szervezkedés után nem sikerült legalább mindenkinek fekete vagy piros felsőben és legalább hasonló színű alsóban kivonulni, a derékra kötött ingről már nem is beszélek....

 

Niki

Előzmény: KelAki (321)
KelAki Creative Commons License 2006.07.16 0 0 321

Szépek voltatok tegnap!

 

Eljön az idő, amikor a half-time idején, ti fogtok bemutatózni és rá 1,5 hónapra élesben játszani. Már váróm.

Bár hölgyeknek nem illik ilyet mondani, de sokasodjatok.. :D

 

Remélem jövő héten már lent tudok lenni az edzéseken.

wildbird Creative Commons License 2006.07.16 0 0 320
Mi köszi;)

Még egy óra és szabadulok innen! Semmit nem csináltam egész nap:))))
Előzmény: tommek (319)
tommek Creative Commons License 2006.07.16 0 0 319
Asszem erre csak annyit tok mondani, h ij... :)))

1ébként köszi csajok, h ott voltatok a meccsen, meg utána a bulin is! :)

Üdv: PICI #73
Előzmény: wildbird (315)
gabrielH Creative Commons License 2006.07.16 0 0 318
ÖÖÖÖ, milyen felszerelést szeretnél????
Előzmény: Linuka (317)
Linuka Creative Commons License 2006.07.16 0 0 317

Sziasztok!

 

Tud vki esetleg üzletet ahol a jatekhoz felszerelest lehet vasarolni?

A wolves honlapja nem jo, mert onnan csak webes megrendeleses oldalra mutat a link :(

 

Elore is koszi

 

P.S.: Gratula a fiuknak! :)

wildbird Creative Commons License 2006.07.16 0 0 316
Jah és mondtam már, hogy klassz este volt? Bár ha jól emlékszem vki nagyon elvert billiárdban meg csocsóban is:) különben is! Dinka banda!
wildbird Creative Commons License 2006.07.16 0 0 315

Nah tessék! Én már benn rohadok melóban. Illetve késtem 40percet, nem tudom, hogy assze, elaludtam  metrón, és úgy, nem is csoda......

Go Ladies!;)

 

SnoopyAnyu Creative Commons License 2006.07.15 0 0 314
Hello Ladyk!
Jó volt titeket is látni ma bevonulni. Köszönjük szépen.
E
Nira-chit Creative Commons License 2006.07.15 0 0 313
nem akarok kontarkodni,de a him egyedek az oxygenbe mennek. de lehet,h csak bemelegiteni. nemtom. en is csak a forumokat egyeztetem. :)
MPanni Creative Commons License 2006.07.15 0 0 312

Aki jön bulizni, de nem tudja hova menjen stb. annak most felteszek néhány helyszínt!:)

 

 

21:00-> Árpád-híd  106-, 26-os busz megállója

21:30->Blaha Lujza tér 7-es busz megállója( amelyik Buda felé megy)

21:35-40 -> Romkert

 

 

Légyszi legyen mindenki pontos akivel nem beszéltünk meg semmit, de mégis akar jönni!!!

a számom: 06-70-284-04-03 ha esetleg mégis késnétek hívjatok.

 

 

Csókoltatok mindenkit és remélem sokan leszünk:)))

 

 

Gratulálok a Wolvesnak a győzelméhez!!!

MPanni Creative Commons License 2006.07.15 0 0 311

Na csajok!!

 

Most van egy felesleges piros pólóm és 2db. feketém. Viszem mindet és ha sajnálatos módon nem lesznek meg a pólók, akkor sikkícccccsatok és kaptok ha nagyon nics;))))

Előzmény: wildbird (310)
wildbird Creative Commons License 2006.07.15 0 0 310
Sztem az is jó. De még mindig az a legjobb eset, ha megvan a polónk;) Olyan jó lenne ha meglenne... De ma még nem tudtam beszélni az illetékessel....
Előzmény: MPanni (308)
Renike_81.18 Creative Commons License 2006.07.15 0 0 309
:)
MPanni Creative Commons License 2006.07.15 0 0 308
Vagy megpróbálhatnánk megoldani úgy akkor, hogy van aki feketében van aki pirosban feszít.Mert nekem meg piros pólóm nincs:(((( Maximum egy pántos trikószerű valami...ha az jó akkor rendben vagyok:)
Előzmény: wildbird (307)
wildbird Creative Commons License 2006.07.15 0 0 307

Ennyi polóért már verekedned kell a többiekkel sztem, mert nem hiszem, hogy 25-nél több lett rendelve végül...Nah de majd kiderül... Jahj de jó lenne, ha nem mindig utólag gondolnánk ilyenekre... Én is simán mondhattam volna 40-t, lehet hogy én is bevállaltam volna 2-t...

Roxy bakker, én is jókor olvasom, mikor már a tetves melóhelyen ücsörgök.... Persze meló az semmi. Szóval vki sos polót a Roxynak, mert neki ott kell lennie, nélküle nem megyek.... Jah, és sztem próbálkozzunk a piros polóval, mert a feketében meg lehet sülni és ráadásul hosszúujjút találtam....:)))) Hőguta míg beérek a pályára....

Követeléseim: a rendszergizda, egy baseballütő, egy üres szoba meg egy mentő aki újrabootolja azt a tetvet!

Előzmény: Linuka (306)
Linuka Creative Commons License 2006.07.14 0 0 306

Hali,

 

wildbird

 

azert irj a nevem melle legyszives meg egy "L"-es meretet. Tehat elvileg egy XL, ket L es egy S... :)

 

Koszonom :)

bomba23 Creative Commons License 2006.07.14 0 0 305

hát én már nem megyek haza a nagy nap előtt, itt meg nincs nálam csak  egy almazöld póló meg egy pöttyös pizsi:D úgyhogy ha tud vki hozzon nekem is egyet pls....vmi nagy méretben :) előre is köszi...de azért remélem meglesz az a póló:D

na pusz: roxi

gabrielH Creative Commons License 2006.07.14 0 0 304
Hali, nekem nincs listám, vagyis csak a hiányos amit ki kellett Medvének nyomtatnom.  Se telefonszám rajta, se semmi csak nevek.
Előzmény: Törölt nick (299)
wildbird Creative Commons License 2006.07.14 0 0 303

ARRA KÉRTEK MINKET, HOGY KÉSZÜLJÜNK VÉSZTERVVEL!

 

TEHÁT: MINDENKI HOZZON EGY FEKETE ÉS EGY PIROS POLÓT, ÉS HA NEM LESZ KÉSZ A POLÓ, AKKOR AZT VESSZÜK FEL, AMELYIK MINDENKINEK VAN.

 

 

Egyéb variációk, ha nincs poló:

-nem futunk

 

-férfiszemély javaslata a poló nélküli befutás volt, és akkor kergetnek a farkasok....

Utóbbit leszavaztam, mert elmaradna a meccs, mert futnának utánunk kifele a stadionból, meg különben is nem vagyunk mi Piroskák;)

Orsay Creative Commons License 2006.07.14 0 0 302

kedden megyek edzésreeeeee!!!!:):):):):):)

Elöször jajjj,de jó lesz:D:D:D:D:D::D:D:D

Törölt nick Creative Commons License 2006.07.14 0 0 301

:-D

még reggel irtam

Előzmény: wildbird (300)
wildbird Creative Commons License 2006.07.14 0 0 300
Írj Medvének és akkor megkapod sztem.... A nickjénél megtalálod a mail címét
Előzmény: Törölt nick (299)
Törölt nick Creative Commons License 2006.07.14 0 0 299

Szia!

 

Én leszek az egyik, de még nem kaptam meg.

Talán Barbinak van közelitőleg legjobb listája.

 

Előzmény: wildbird (298)
wildbird Creative Commons License 2006.07.14 0 0 298
Felírtam, de asszem összesen 1S-est kértem vki másnak.... Sztem első körben tényleg az lesz, hogy nem tudom mennyi poló lesz. Én a biztos 25-t mondtam, lehet többet kellett volna.... Sorry... De ha úgy alakul akkor majd még megpróbálunk intézni, főleg ha sokasodni fogunk, csak nem akartam azt, hogy megmaradjank a a polók.


Az aki megkapta a csapatnévsort elérhetőséggel, tudna mondani nekem egy csapatlétszámot?
Előzmény: Linuka (297)
Linuka Creative Commons License 2006.07.14 0 0 297

Hali!

 

legyszives a nevem melle meg egy "S"-es polot is irj!

 

Koszi :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!