Keresés

Részletes keresés

nereusz Creative Commons License 2000.09.06 0 0 482
Kedves Mindnyájatok!!!
-tól kérdeztem volt, hogy Kilián László nevű írót ismernek-é ott Veszprémben? (~327. hsz.)
Aztán rájöttem, hogy ez csak afféle népművelő topic, semmi köze a kultúrához.
Bocsánat, nem történt semmi...
n.
LÉGY Creative Commons License 2000.09.05 0 0 481
Sziasztok Kedves Mindenki!
A tüzijáték egész pontosan így zajlott:
a harangozás után 1 perccel kezdődött a lézershow, nem egyszerre a tüzijátékkal, mert elég furcsa lett volna egyszerre a két látványosság.A lézershow kb. 20 perces volt, állt egy kimondottan a veszprémi lakosoknak szóló részből, megszerkesztve Veszprém város története, a város látképe stb., ami nem kis meló volt, technikailag.Ezt követte egy általános lézer parádé.
Ezek után kezdődött a tüzijáték.
Ebből következik,hogy valóban később volt a tüzijáték a fenti programok miatt.
Azt hiszem ehhez nem kell többet hozzáfűzni.

Gyertek a programunkra 9-én!Mindenkit szerettel várunk.
Netti

Ui.:címet nem adok-nem kérek PÓKOKAT.

Előzmény: Lloth (480)
Lloth Creative Commons License 2000.09.05 0 0 480
Kedves Cece!
D'aoldin lelotte a poent!
Ertem na!
Udv a poknak!!! (ha gondolod atadhatod neki csokjaimat is:))

Most mert hagyjatok sulyedni a topcot?
Na de!

Udv Lloth!!

Előzmény: aCece (476)
Lloth Creative Commons License 2000.09.05 0 0 479
Kedves Cece!
D'aoldin lelotte a poent!
Ertem na!
Udv a poknak!!! (ha gondolod atadhatod neki csokjaimat is:))

Most mert hagyjatok sulyedni a topcot?
Na de!

Udv (Zirci zsivany)!!

Előzmény: aCece (476)
porcus Creative Commons License 2000.09.01 0 0 478
aCece!
A tűzijátékról bizony lemaradtam. Mert elaludtam.
De még tízkor felhívtak -kisgyerekekkel igen, de programmal nem rendelkező- barátim, nosza meddig kell ámítani a kölyköket, vagy felejtsék el az egészet? Később megkérdeztem, hogy miért volt ilyen későn. (Ha jól tudom még csúszott is vagy egy fél órát.) Azt mondták: külön kérésre várták meg az István színházi bemutatójának végét.
Magyarán ahhoz igazították. Namost nem vagyok negatív, csak mondom.
porcus
Előzmény: aCece (476)
Lloth Creative Commons License 2000.08.31 0 0 477
Draga Cece!
Akkor most te engemet lemadaraztal???
A cece az nem az alomkor terjesztoje?:)
Előzmény: aCece (476)
aCece Creative Commons License 2000.08.30 0 0 476
Nos, en voltam, aki mindig agalt a sok-sok
tuzijatek ellen Veszpremben, de az aug20
tuzijatek most egeszen megfogott. Volt
egy-ket jo kis latvanyoska.
A lezershow is tetszett, eloszor azt
hittem, hogy valami megvett kis showcska,
erre konkretan veszpremnek komponalt volt...




Daoldin nem is emlegette, de van itt nalunk
egy pok, a madar fajtabol. Na de ne offoljunk el.


Ha a multiplexunk es a mekink is olyan lesz csak,
mint a jelenlegi 'Veszprem Plaza', akkor nem
kell semmitol sem tartani ;)


Iden hogy lesz a DC a nyilt napokkal?
KID-be most nem kell segitseg? Mittomen,
megint egy kis filmklub, ilyesmi.



Cece
Daoldin Creative Commons License 2000.08.30 0 0 475
Tegnap kedvenc kocsmánkban üldögélve érdekes dologra lettem figyelmes. A rádióban (Jam oder Radio 1) Nirvana szólt. Hoppá, mondom, valaki próbál érdekes, nem rádióbarát zenéket becsempészni a műsorba. Ezután viszont eguy Britni Szpírsz következett.
Szóval a mostani monológommal, csak a zenei szerkesztőnek szeretnék gratulálni, hogy ilyen összeillő zenéket válogatott összze.
Lloth Creative Commons License 2000.08.29 0 0 474
Szia LEGY!!
Azert ilyet ne tessek mondani!!
Mi bajod a gyonyoru pokjaimmal?
Van mindenfele! Most a Redback- ekre vagyok rakattanva!! Majd kuldok parat neked is jo??
Lenne par kerdesem illetve otletem a bulival kapcsban.
1; me' nem a Pepsibe lesz a szabadteri disco??:))
2; Beni bacsit kene meghivni (igaz meg egyszer sem hallottam otet) allitolag jo.
ennyi 5let volt.

kerdes ma elmarad.
Ja de egy: mi a cimed?? kuldom a pokokat!!!:O

Lloth

Előzmény: LÉGY (473)
LÉGY Creative Commons License 2000.08.28 0 0 473

LÉGY
Nem szeretem a pókokat.
A mozival sokféle terv szövődött,a legújabb pletyi szintű, hogy esetleg lebontják.
A mostani üzemeltető ebben az évben még csinájhatja.
Osztán ki tudja mi lesz.Talán még Hemo2 lesz.
Ez vicc volt.
Halva született.
A felújítás jócskán ráférne.
Én úgy tudom, hogy a City pepsi helyén tervezgetnek plazát, mozival.Volt erről egy cikk is.A Hollywood Multiplex tervbe vette Veszprémet is, de csak 2002 környékén.
Én egyébként a Happy Drinkbe járok "turnézni" valamint az Írbe.Neekem tetszik.
Apropó jönnek szeptemberben a nyitóbulik.
ACE helyett mondom:DC-nyitó szept.7-én lesz.
Részemről a KID-nyitó szept.9-én lesz,szombaton, az Óváros téren,19.00 órától
A program:
Bluesberry
Station-U2 est (lehet, hogy csak én értékelem túl, de az énekes, Csákvári László előtt ha függöny volna azt mondanám,"mintha a Bono énekelt vóna".
Dann nyíltszíni disco lesz Groovy-B-vel.
(A rendezvíny ingyenes)
Gyertek!
Ott majd meglephettek.Csak a pókokat hagyjátok otthon.
LÉGY vagy Netti vagy ki.
Előzmény: Daoldin (472)
Daoldin Creative Commons License 2000.08.28 0 0 472
Lloth: a pókjaidról némi fantasy műveltségem okán tudok :o)
A veszprémi McDonaldsról nemtudok, kábé félévente felröppen egy hir, hogy itt meg ott lesz, aztán semmi. Bár én nem sajnálom.
A Plazat túlzás plázának nevezni, nem egy nagy durranás, de akinek ez kell...
A "mik mennek errefelé" kérdésedre csak azt tanácsolhatom, hogy olvass vissza a topicban, azt hiszem a legjelentősebb esemény az Utcazene Feszt. volt.
A többi magánban megy, hogy ne OFFoljunk :o)
Előzmény: Lloth (471)
Lloth Creative Commons License 2000.08.28 0 0 471
Szia Daoldin!!!
Honnan tudsz a pokjaimrol??? Atvaltoztassalak?:)
Haat szerintem Szfv sem sokkol jobb mint Zirc ma' so sorry, de ott az tan semmit nem lehet csinalni! A "plazazasra" meg nem vesznek ra!!
NEM HAGYOM!! pl. egyszer ott akartam cigit venni es nem szolgaltak ki mert meg nem voltam 18!!! Latta' ma ilyet?

Most akkor lesz Mc-i Veszibe? Milyen plazarol dumaltatok? Lemaradtam!!
Mik mennek odahaza?
Veszibe az a jo hogy jo fejek az emberek (mar akiket ismerek) es rimelt!!!:)))))

Hol lax ottan? Sosem probaltad meg bevenni a fovarost??

Előzmény: Daoldin (470)
Daoldin Creative Commons License 2000.08.28 0 0 470
Hali Lloth! (apropó, pókod van? :o)))
nem egészen értettem amit mondtál, Szfehérvár olyan mint Zirc? Mert azt azért nem hiszem. Oda jártam középsuliba, elég jó volt, igaz a szórakozási lehetőségek tudtommal ott se kielégitőek :o) Anno a Bahnhof volt az egyetlen, de úgy hallottam már az sem az igazi.
Én még Veszprémben vagyok, tanulok, dolgozom, miegymás. Egy kicsit reménykedem, hogy jó hely lesz, kezdeményezés van, egypár emberke szeretne is tenni valamit, úgyhogy...
Előzmény: Lloth (469)
Lloth Creative Commons License 2000.08.28 0 0 469
Szijja Daoldin!
Bocs nem tudtam elolvasni az egesz topicot, bar biztos kiraly!
Zircrol hova? Rogton a " nagy" Bp-re! Oda jartam kozepsuliba , utana elkezdtem a fosulit Fehervarott! Eletem legroszabb otlete volt! Vissza a zirci szinvonalra! Sot!!!!

Te meg Veszibe?
Avagy teged is elcsabitottak??

Előzmény: Daoldin (467)
optika.hu Creative Commons License 2000.08.26 0 0 468
Sziasztok.
Nem tudtam végigolvasni az egész topikot, ha a téma már felvetődött, szóljatok.
Mi lesz a mozival, ha valóban multiplexet csinálnak a Budapesti útra? Csak nem akkor kezdik majd átalakítani? Mikor Pesten beültem egy moziba, olyan érzésem volt, mikor az ember átszáll egy kispolszkiból, egy audiba. Jé!! Ilyen is van?
Daoldin Creative Commons License 2000.08.25 0 0 467
még a topic elején volt egy kis veszprémi kocsma-kalauz, aztán egy pöttyet kibövült a téma :o))
apropó, te Zircről hova távoztál el?
Előzmény: Lloth (466)
Lloth Creative Commons License 2000.08.25 0 0 466
Es akkor akik a kocsmaban vannak hanykor mennek oda? Hol van Vesz.-be jo kocsma?
Nem akartam senkit bantani! A legjobb arcok ott vannak:)
Előzmény: Daoldin (465)
Daoldin Creative Commons License 2000.08.25 0 0 465
Lloth: este hat után sehol sincs semmi érdekes az utcákon... Ellenben egy jó kocsmában :o)
Előzmény: Lloth (463)
LÉGY Creative Commons License 2000.08.25 0 0 464

Én is magamhoz tértem.
Kérhetnék értékelést Toletek az augusztus 20-ai, veszprémi-tihanyi rendezvényrol?
Kiváncsi lennék...
Valamint láttátok a VIVACE Nemzetközi Kórusfesztivált? Nekem nagyon tetszett (és ezt nem az elfogultságom miatt mondom).
LÉGY
Előzmény: Lloth (463)
Lloth Creative Commons License 2000.08.25 0 0 463
Sziasztok! Jobbat mondok: Zirc
Ott szulettem eltem jo sokaig, es amint lehetett eljottem onnan. Pihizni nem rosz hely!
1 meglatast had Veszpremrol: este 6 utan embert az utcan? Na nem veszem be!!

ja a mozi is kiraly!!!!
udv!

porcus Creative Commons License 2000.08.24 0 0 462
Szia optika.hu!
Én azért olvastalak...De ez így tényleg nem jó.
Mit szólnátok egy újfajta topicoláshoz? A többség számára elfogadható stílusú,tartalmilag is érdekes dologra gondoltam.
porcus
Előzmény: optika.hu (461)
optika.hu Creative Commons License 2000.08.23 0 0 461
NNNA szép! Ekkora város, és ekkora off topik!!!!
Mindenki a Balcsin van???? Mi van veletek?? Vagy ennyire jó minden?
macarpi Creative Commons License 2000.08.22 0 0 460
bocs, off
borka!

Itt találod, amit említettem: Területfejlesztés: Közép-Dunántúli Régió

mac
on

optika.hu Creative Commons License 2000.08.21 0 0 459
Szép ahogy esténként kivilágítják a templomokat.........
Más: Ki tudja hol lehet olcsón jó gázkonvektort venni, mivel a régi inkább hűt mint fűt, és jó lenne még a havazás előtt kicserélni.:)
zsofffi Creative Commons License 2000.08.20 0 0 458
:-))
lyalydelyó! méghogy éppen engemis a népszabiban! hihihi

:-(( kerestem online az imént, nem találom. kénytelen leszek papírilag utánanézni!

helló tiborcsik!
én ismerem, szeretem is kövi szabolcsot, hallottam már élôben is, kazettám is van tôle, gyakran hallgatom. jó volt olvasni, hogy örömet okozott neked. és ha már itt így elôfordulsz, nekem meg a szolnokiságodról az jutott eszembe, hogy valamikor talán az ôsz folyamán egy szívemnek igen kedves, ámde errefelé még jószerével ismeretlen ember fog koncertezni szolnokon, a neve Bakos Árpád, (félreértések elkerülése végett NEM veszprémi embör, más okokból kifolyóilag csapom itt neki a reklámot). szóval ha valahol látsz egy plakátot esetleg, szerintem ne hagyd ki az ô koncertjét sem. ha tudok pontos idôpontot, akkor majd fellövöm ide a topicra is, 1ébként meg már szervezzük-tervezzük a zarándokutunkat néhányan innen veszprémbôl meg pestrôl szolnokra, hogy meghallgathassuk ôt.

most egyfolytában az az érzésem, hogy offtopic vagyok, de egyrészt nem is tudom pontosan, csak sejtem, mit jelent ez a kifejezés, másrészt meg egyáltalán, van ennek a topicnak konkrét témája, címe, amitôl én el_off_olódtam? ugye nincs, nyugtassatok meg, írhatja bárki a soron lévô gondolatait?

u. i. elég sokáig odavoltam, ám látom, igen konkrétan asztalos úrnak feltett kérdésemre nem jött válasz. na, legalább porcus beidézte. létezik hogy ô maga nem tud a topic létezésérôl? létezik, hogy nem kiséri figyelemmel? nem akarom elhinni. nem tart bennünket - engemet - válaszra méltónak? vajon hogy van ez?

Előzmény: Tiborcsik (457)
Tiborcsik Creative Commons License 2000.08.18 0 0 457
Halló Veszprémiek! Köszönet a távoli Szolnokról földietekért, Kövi Szabolcsért.

Tegnap este a szolnoki Damjanich Múzeum udvarán Kövi Szabolcs, veszprémi fuvolamuvész multimédiás koncertjét hallgatva jó volt szolnokinak lenni. Feletted, a múzeum antik boltozatos falaival övezett csillagos ég, elotted egy diatájképeket mutató lepedo, mely mögött a zenész romantikus-szintetikus alapzenéjére és isteni-ördögi hangszerelésu fuvolaszólójára egy karcsú noi test lejtett táncot. A titokzatosan dallamos-ütemes muzsika, és az erotikusan-szuziesen balettozó árnykép az ódon falak és csillagos égbolt között egy megfoghatatlanul és megmagyarázhatatlanul nagyszeru harmónia- és boldogságérzéssel töltött el. A Dimenziókapu címu albumot játszotta el, majd ráadásképpen a Felhojáró címu albumból három muvet.
Telitalálat volt ez a koncert, bár tulajdonképpen ezt a zenét inkább elmélyült otthoni hallgatásra szánja a muvész. Vettem is egy kazettát, amit dedikáltattam. Gyerekek, ha még nem hallottátok Kövi Szabolcs zenéjét, ne mulasszátok el!
Üdv: Tib

borka Creative Commons License 2000.08.16 0 0 456
Hétfői - vagyis 14-i - számban...és optika.hu hozzászólását is olvashatjuk, természetesen...:-))
Előzmény: optika.hu (455)
optika.hu Creative Commons License 2000.08.16 0 0 455
Voltunk biza! Médiasztárok lettünk. Idéztek Patriot, zsofffi, aCece, Fece műveiből. Feltéve ha egy cikkre gondolunk. Ha lemaradtam volna bocs:) A fényképen szereplő fuvolista pedig itt végzett a konziban. Hajrá Veszprém!
Előzmény: aCece (454)
aCece Creative Commons License 2000.08.16 0 0 454
Hello!




OK, ok, ok. En igazabol arra gondoltam, hogy he mar van az a kulturalis iroda, lehet hasznalni arra is, hogy ha valamit csinalsz, ott szolsz, hogy lesz ilyen. Es ha ez mar mukodik, akkor tudnak szolni is, ha valaki mas is kavar akkortajt valamivel...

Mindegy, nekem pozitiv tapasztalatom volt ott, ezert ajanlgattam. Megjegyzem azert par mobajl vece elkelt volna a sorbodek melle. A hozzaertesnel meg nem Rolad volt szo Ace, hanem a megkeresett kepviselokrol... :)))



Szoval semmi flame nem akart lenni a bejegyzesem, reelem nem is neztetek annak. ;)


Hallom, megint voltunk a nepszabiban...

Cece

porcus Creative Commons License 2000.08.15 0 0 453
Netti!
Na végre egy üde hang!
Mondtad majd felhívsz, mondtam jó.
De miről is beszéljünk?
Meg milyen régi fájdalmak?
Beszéljetek már érthetően!!!!
porcus
Előzmény: LÉGY (452)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!