Keresés

Részletes keresés

wildbird Creative Commons License 2006.07.17 0 0 329
Vigyor:))))
Előzmény: Jaguárka (328)
Jaguárka Creative Commons License 2006.07.17 0 0 328
Nem sértődtem meg csak leírtam miért a farmert választottuk. Bettynek van igaza: a mosoly vagy vigyorgás(?) egyforma volt :)
Előzmény: kis cica (326)
wildbird Creative Commons License 2006.07.17 0 0 327
Rajtad kívült ezért nem szólt senki semmit! Piros és fekete volt, az egy fehér is wolves poló volt. Farmer volt mindeknkin. Attól, hogy egy csapat vagyunk mindenki egyéniség, van aki trapéz, van aki szoknya, ez van.... Nekem tetszik, hogy mindenki más, mert a mosoly ugyanaz volt az arcunkon, büszkék voltunk, hogy ott lehetünk, meg boldogok, hogy megcsináltuk. Ennyi.

Az inggel se tudom mi bajod volt, az is piros, és olyan jól megy a szememhez....
Előzmény: kis cica (326)
kis cica Creative Commons License 2006.07.17 0 0 326

Építő kritika, nem ismerős ?!

 

A lelkesedés akkor elég gyorsan leült, nem igazán a nadrággal volt a gond hanem a fölsőkkel  meg ha nadrág akkor mindenkinek nadrág...

 

Mindegy mert ha a ezen  megy már a sértődés akkor mi lesz itt késöb...

Előzmény: Jaguárka (325)
Jaguárka Creative Commons License 2006.07.17 0 0 325
"Nem akarok rosszindulatú lenni,..." Akkor ne legyél!
Nem a szervezkedés volt nagy hanem a lelkesedés, azonkivul a hasonló alsóra azért a farmert választottuk, mert az mindenkinek van, és ha csak egy színben állapodunk meg, akkor még különbözőbbek lettünk volna.

Évi
Előzmény: kis cica (322)
kis cica Creative Commons License 2006.07.17 0 0 324
Nem lógtál ki mert csak akkor tudtál volna kilógni ha mindeki egyformába van de volt ott piros, fekete, póló , fölső, ujjatlan.... szoknya, nadrág.....
Előzmény: Fruzsi007 (323)
Fruzsi007 Creative Commons License 2006.07.17 0 0 323

Csocsi!

 

A fehér póló én voltam. Sajnálom, és bocsánatot kérek mindenkitől. Nem otthonról jöttem a meccsre, hanem nyaralásból jöttem vissza Pestre egy nappal hamarabb, ezért nem volt nálam a saját Wolves-os pólóm. Ott kaptam kölcsön egy fehéret (amiért jelzem még mindig hálás vagyok, mert így legalább Farkascuccban mehettem fel a pályára).

 

Bocsi, ha nagyon kilógtam, őszintén szólva nem direkt akartam különcködni.... :)

 

Sorry!

 

Fruzsi

Előzmény: kis cica (322)
kis cica Creative Commons License 2006.07.17 0 0 322

Nem akarok rosszindulatú lenni, meg kötekedős sem és lehet nem leszek népszerű emiatt a hozzászólás miatt.....

Elhiszem hogy rövid volt az idő a Wolves-os póló elkészítésére,

de eléggé meglepődtem, hogy a nagy szervezkedés után nem sikerült legalább mindenkinek fekete vagy piros felsőben és legalább hasonló színű alsóban kivonulni, a derékra kötött ingről már nem is beszélek....

 

Niki

Előzmény: KelAki (321)
KelAki Creative Commons License 2006.07.16 0 0 321

Szépek voltatok tegnap!

 

Eljön az idő, amikor a half-time idején, ti fogtok bemutatózni és rá 1,5 hónapra élesben játszani. Már váróm.

Bár hölgyeknek nem illik ilyet mondani, de sokasodjatok.. :D

 

Remélem jövő héten már lent tudok lenni az edzéseken.

wildbird Creative Commons License 2006.07.16 0 0 320
Mi köszi;)

Még egy óra és szabadulok innen! Semmit nem csináltam egész nap:))))
Előzmény: tommek (319)
tommek Creative Commons License 2006.07.16 0 0 319
Asszem erre csak annyit tok mondani, h ij... :)))

1ébként köszi csajok, h ott voltatok a meccsen, meg utána a bulin is! :)

Üdv: PICI #73
Előzmény: wildbird (315)
gabrielH Creative Commons License 2006.07.16 0 0 318
ÖÖÖÖ, milyen felszerelést szeretnél????
Előzmény: Linuka (317)
Linuka Creative Commons License 2006.07.16 0 0 317

Sziasztok!

 

Tud vki esetleg üzletet ahol a jatekhoz felszerelest lehet vasarolni?

A wolves honlapja nem jo, mert onnan csak webes megrendeleses oldalra mutat a link :(

 

Elore is koszi

 

P.S.: Gratula a fiuknak! :)

wildbird Creative Commons License 2006.07.16 0 0 316
Jah és mondtam már, hogy klassz este volt? Bár ha jól emlékszem vki nagyon elvert billiárdban meg csocsóban is:) különben is! Dinka banda!
wildbird Creative Commons License 2006.07.16 0 0 315

Nah tessék! Én már benn rohadok melóban. Illetve késtem 40percet, nem tudom, hogy assze, elaludtam  metrón, és úgy, nem is csoda......

Go Ladies!;)

 

SnoopyAnyu Creative Commons License 2006.07.15 0 0 314
Hello Ladyk!
Jó volt titeket is látni ma bevonulni. Köszönjük szépen.
E
Nira-chit Creative Commons License 2006.07.15 0 0 313
nem akarok kontarkodni,de a him egyedek az oxygenbe mennek. de lehet,h csak bemelegiteni. nemtom. en is csak a forumokat egyeztetem. :)
MPanni Creative Commons License 2006.07.15 0 0 312

Aki jön bulizni, de nem tudja hova menjen stb. annak most felteszek néhány helyszínt!:)

 

 

21:00-> Árpád-híd  106-, 26-os busz megállója

21:30->Blaha Lujza tér 7-es busz megállója( amelyik Buda felé megy)

21:35-40 -> Romkert

 

 

Légyszi legyen mindenki pontos akivel nem beszéltünk meg semmit, de mégis akar jönni!!!

a számom: 06-70-284-04-03 ha esetleg mégis késnétek hívjatok.

 

 

Csókoltatok mindenkit és remélem sokan leszünk:)))

 

 

Gratulálok a Wolvesnak a győzelméhez!!!

MPanni Creative Commons License 2006.07.15 0 0 311

Na csajok!!

 

Most van egy felesleges piros pólóm és 2db. feketém. Viszem mindet és ha sajnálatos módon nem lesznek meg a pólók, akkor sikkícccccsatok és kaptok ha nagyon nics;))))

Előzmény: wildbird (310)
wildbird Creative Commons License 2006.07.15 0 0 310
Sztem az is jó. De még mindig az a legjobb eset, ha megvan a polónk;) Olyan jó lenne ha meglenne... De ma még nem tudtam beszélni az illetékessel....
Előzmény: MPanni (308)
Renike_81.18 Creative Commons License 2006.07.15 0 0 309
:)
MPanni Creative Commons License 2006.07.15 0 0 308
Vagy megpróbálhatnánk megoldani úgy akkor, hogy van aki feketében van aki pirosban feszít.Mert nekem meg piros pólóm nincs:(((( Maximum egy pántos trikószerű valami...ha az jó akkor rendben vagyok:)
Előzmény: wildbird (307)
wildbird Creative Commons License 2006.07.15 0 0 307

Ennyi polóért már verekedned kell a többiekkel sztem, mert nem hiszem, hogy 25-nél több lett rendelve végül...Nah de majd kiderül... Jahj de jó lenne, ha nem mindig utólag gondolnánk ilyenekre... Én is simán mondhattam volna 40-t, lehet hogy én is bevállaltam volna 2-t...

Roxy bakker, én is jókor olvasom, mikor már a tetves melóhelyen ücsörgök.... Persze meló az semmi. Szóval vki sos polót a Roxynak, mert neki ott kell lennie, nélküle nem megyek.... Jah, és sztem próbálkozzunk a piros polóval, mert a feketében meg lehet sülni és ráadásul hosszúujjút találtam....:)))) Hőguta míg beérek a pályára....

Követeléseim: a rendszergizda, egy baseballütő, egy üres szoba meg egy mentő aki újrabootolja azt a tetvet!

Előzmény: Linuka (306)
Linuka Creative Commons License 2006.07.14 0 0 306

Hali,

 

wildbird

 

azert irj a nevem melle legyszives meg egy "L"-es meretet. Tehat elvileg egy XL, ket L es egy S... :)

 

Koszonom :)

bomba23 Creative Commons License 2006.07.14 0 0 305

hát én már nem megyek haza a nagy nap előtt, itt meg nincs nálam csak  egy almazöld póló meg egy pöttyös pizsi:D úgyhogy ha tud vki hozzon nekem is egyet pls....vmi nagy méretben :) előre is köszi...de azért remélem meglesz az a póló:D

na pusz: roxi

gabrielH Creative Commons License 2006.07.14 0 0 304
Hali, nekem nincs listám, vagyis csak a hiányos amit ki kellett Medvének nyomtatnom.  Se telefonszám rajta, se semmi csak nevek.
Előzmény: Törölt nick (299)
wildbird Creative Commons License 2006.07.14 0 0 303

ARRA KÉRTEK MINKET, HOGY KÉSZÜLJÜNK VÉSZTERVVEL!

 

TEHÁT: MINDENKI HOZZON EGY FEKETE ÉS EGY PIROS POLÓT, ÉS HA NEM LESZ KÉSZ A POLÓ, AKKOR AZT VESSZÜK FEL, AMELYIK MINDENKINEK VAN.

 

 

Egyéb variációk, ha nincs poló:

-nem futunk

 

-férfiszemély javaslata a poló nélküli befutás volt, és akkor kergetnek a farkasok....

Utóbbit leszavaztam, mert elmaradna a meccs, mert futnának utánunk kifele a stadionból, meg különben is nem vagyunk mi Piroskák;)

Orsay Creative Commons License 2006.07.14 0 0 302

kedden megyek edzésreeeeee!!!!:):):):):):)

Elöször jajjj,de jó lesz:D:D:D:D:D::D:D:D

Törölt nick Creative Commons License 2006.07.14 0 0 301

:-D

még reggel irtam

Előzmény: wildbird (300)
wildbird Creative Commons License 2006.07.14 0 0 300
Írj Medvének és akkor megkapod sztem.... A nickjénél megtalálod a mail címét
Előzmény: Törölt nick (299)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!