Keresés

Részletes keresés

juci Creative Commons License 1999.10.13 0 0 1945

...és az Arabella család eltökélten és megállíthatatlanul halad célja felé...
Előzmény: Arabella (1942)
KIKA Creative Commons License 1999.10.12 0 0 1944
Oké stoki, akkor válaszold meg a korábbi kérdéseimet. Ugyanis további x nap utánajárással sem jutottam sokkal közelebb a megoldáshoz...
Előzmény: stoki (1935)
fargo Creative Commons License 1999.10.12 0 0 1943
Kedves petra,

az ajánlott címek persze jöhetnek emilen, köszönöm szépen.

A laminált szalagparkettát valahogy nem kedvelem, azt szeretem, ha a parkettának igazi fa-szaga van. Bár ahogy mai felfedezô utam során láttam az árakat, lehet hogy csak a laminált jöhet szóba, van tapasztalatotok az IKEÁS padlólapokkal?

Hacsek,
kösz a tippet, meg fogom nézni.

Előzmény: rocher (1926)
Arabella Creative Commons License 1999.10.12 0 0 1942
Na, hogy legyen egy kis témába vágó téma is.
Ajánlatott kapunk új ablak menti vakolásra, plusz festés új ablakra és a két régi ablak újra festésére, amiről igen csak pattogzik a festék. 36 ezret kérnek érte, szerintünk ez elfogadható ár. Lichthofra nem mertek ajánlatot adni statikai véleménnyel ellátott terv nélkül. Ebből arra következtetek, hogy komoly emberek lehetnek. Második következtetés meg kell szereznünk a statikai számításokkal egybekötött lichthof tervet is:)
Arabella
Előzmény: Hacsek (1941)
Hacsek Creative Commons License 1999.10.12 0 0 1941
Kösz az aggódást, stoki, de tacsa duplán be van fogva, én meg szimplán, de úgy nagyon.

Tacsa azt üzeni a hölgyeknek, hogy Kata elkezdett szopni.

Előzmény: stoki (1935)
stoki Creative Commons License 1999.10.12 0 0 1940
Nekem nincs ilyen fóbiám, bár megjegyzem az offtopic egyre vadabbul leledzik itten...
Előzmény: juci (1939)
juci Creative Commons License 1999.10.12 0 0 1939

Háthogy esetleg netalántán azt gondolnátok rólam, hogy neaggyisten adottesetben túl sokat írok ide, pedig nem is értek a témához... De aztán elvetettem a gondolatot :-)
Előzmény: stoki (1938)
stoki Creative Commons License 1999.10.12 0 0 1938
Ezt fejtsd ki légyszi ...!!!
Előzmény: juci (1936)
juci Creative Commons License 1999.10.12 0 0 1937

Petra, hívj! 321-es mellék.
juci Creative Commons License 1999.10.12 0 0 1936

Kedves stoki, ne temesd még, csak én már nem merek megszólalni, mert még azt hinnék,.. á, csak nem!
Előzmény: stoki (1935)
stoki Creative Commons License 1999.10.12 0 0 1935
Nagyon haldoklik ez a topic...!!!
Előzmény: stoki (1934)
stoki Creative Commons License 1999.10.12 0 0 1934
R_bende, Juci

Köszi a tippeket...
Szóval AMMIKRÓ röviden...
Utánajártam, minden visszavonva...!!!

Előzmény: juci (1933)
juci Creative Commons License 1999.10.12 0 0 1933

Hát az, hogy mégiscsak van bérleti díj, de a társaság, aki felszerelte, azt mondta, hogy nincs...
Előzmény: Arabella (1932)
Arabella Creative Commons License 1999.10.12 0 0 1932
Arabella is átfutotta a levelet, de mi ebben a turpisság??
Előzmény: juci (1931)
juci Creative Commons License 1999.10.12 0 0 1931

Aha! Tudtam, hogy valami turpi van a dologban. Köszi!
Előzmény: rizo (1930)
rizo Creative Commons License 1999.10.12 0 0 1930
juci:
Probald ezt

Rizo

ttime Creative Commons License 1999.10.12 0 0 1929
Hali juci!

OFF ON
Az AM-mikróban az az üzlet, hogy elvileg van (1-2 száz Ft./hó, ha nem csalódom) előfizetési díj. Az egy másik kérdés, hogy nem nagyon hallottam olyat, aki ezt fizette volna :-)
OFF OFF

Következő a kérdésem: mit jelent a "szerkezetkészre" építés, és ez ma kb. mennyi/nm?

Ttime

Előzmény: juci (1927)
Hacsek Creative Commons License 1999.10.12 0 0 1928
Szia fargo!

Tisztemnél fogva ajánlanám az Archiweb (www.archiweb.hu) katalógus című fejezetét. Abban építőanyag gyártók (adattár és bemutatóterem rovatok) és forgalmazók (Építőanyag kereső) is rendszerezve kereshetők.

Kivitelező ajánlásával sajna nem szolgálhatok, ez nem véletlen. Az átlagos morális nívó miatt nem vállaljuk a felelősséget.

Előzmény: fargo (1925)
juci Creative Commons License 1999.10.12 0 0 1927

Lyóreggelt!

Stoki! Az SVT-Wamsler mintabótban voltak mindenféle nosztalgiás kályhák meg ilyenek, szerintem hívd fel őket, hátha csőileg is fel vannak szerelve: IX. Dési Huber u. 20. Tel: 280 6557 Ne kesereggy el, ha nem veszik fel rögtön, picit cocilista módon dógoznak a fijúk, ráérnek, de azér csak elintézik az ügyeket...

Amikor visszavittem a tűzhelyajtót, a fiatalember éppen ebédezett, és nem zavartatta magát a három várakozó vevő miatt. Plusz a telefon is csengett megállás nélkül. Ez sem zavarta. De amikor befejezte, olyan volt, mint a villám: már kapta is elő az odakészített új tűzhelyajtómat. (utána a kollégája is ránézett a töröttüvegesre, és sokatmondóan csak ennyit dörmögött a társának: hát, úgy látom ez is izé...)

Azér próbáld meg röviden az Am-mikrót is...

rocher Creative Commons License 1999.10.12 0 0 1926
Kedves fargo, ne keseredj el, túl lehet élni...

Mi vakolatig és a szomszéd plafonjáig pucoltunk ki egy iszonyatos koszfészket és most már nagyjából túl vagyunk rajta. Parketta még nincs, de az ötéves tervben benne van:-((((

Amire Te azt mondod, hogy laminált förmedvény, az jó is lehet, csak meg kell keresni a boltot. Én voltam Dunakeszin egy kacsalábon forgó kétemeletes házban, ahova azt tettek. És nem költségkímélésileg.

Csempe, járólap, szakiparos név, cím privátba, jó?

Sok sikert és kitartást:petra

Előzmény: fargo (1925)
fargo Creative Commons License 1999.10.12 0 0 1925
Tisztelt kollegák,

lakáscsere elôtt állunk, de ami még érdekesebb, az új lakást betonig ki kell pucolni, és teljesen felújítani.

Ezúton szeretném segítségteket kérni, esetleg elárulhatnátok, hogy hol lehet kicsivel a csillagászati árak alatt jó minôségű szalagparkettát (nem a laminált szörnyedvényt, az igazi fából lévôt), valamint járólapot és csempét kapni. Zalakerámiás berkekben elég járatos vagyok, de sajna nem tetszenek a termékeik, így mindenféle egyéb tanácsot szívesen fogadnék...

Továbbá olybá tűnik, hogy bele kellene vágni egy loggia (panelház, erre futja) beépítésébe is, burkolással, szigeteléssel, ablakcserével, meg mindennel, ami vele jár. Esetleg ismertek valami szakiparost, aki ezzel foglalkozik?

Elôre is köszönettel:

fargo

PS: Tacsa mesternek gratulálunk :-)

r_bendegúz Creative Commons License 1999.10.11 0 0 1924
stoki,
a pár évvel ezelőtti muflonkönyv szerint az egyetlen csepeli boltjuk:
1211 Kossuth L. u. 70.
T: 276 4766
F: 277 5022

(a Vasedény Soroksári úti vevőszolgálatának teflonszáma: 410 2353)
r_b.

Előzmény: stoki (1923)
stoki Creative Commons License 1999.10.11 0 0 1923
r_bende
És konkrétabban hol ...???
Előzmény: r_bendegúz (1922)
r_bendegúz Creative Commons License 1999.10.11 0 0 1922
stoki,
állítólag a Vasedény csepeli boltjában árulnak még olyan egzotikus cikket mint a kályhacső.
r_b.
Előzmény: stoki (1916)
Hacsek Creative Commons License 1999.10.11 0 0 1921
Na, van itt memória!!!
Előzmény: stoki (1920)
stoki Creative Commons License 1999.10.11 0 0 1920
Igen, de a címek nem nyertek..., így ujból feltettem a kérdést...
Előzmény: Hacsek (1919)
Hacsek Creative Commons License 1999.10.11 0 0 1919
Stoki!
Ez a kályhacső már volt 1x! Nem pont te kérdezted anno?
Előzmény: stoki (1916)
Hacsek Creative Commons License 1999.10.11 0 0 1918
Arabella drága!
Van mikro.
Előzmény: Arabella (1917)
Arabella Creative Commons License 1999.10.11 0 0 1917
Hacsek!
Mikro van, mert akkor én inkább otthon főzők nálad csak melegítek:)
Arabella
Előzmény: Hacsek (1915)
stoki Creative Commons License 1999.10.11 0 0 1916
juci
Piszkos pipa vagyok...
Több oldalba kifejtettem, de elszállt...

Buli...hmmm...én leszek chipendél fiú...naaaaa...:)))))

Erről jut eszembe...gyerekek...kályhacsövet hol szerezzek be...??? Van valami tippetek...???

Előzmény: juci (1911)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!