Keresés

Részletes keresés

baculum Creative Commons License 2017.03.29 0 1 33

Akkor hol képzik majd a jövő komiszárjait, akik ezeket fogják szanálni :-)))

?

Mondjuk töcs mindegy azt szolgalha ki aki éppen hatalmon van :-)))

 

pfalúz_62 Creative Commons License 2017.03.29 -1 4 32

"Az Eduline beszámolója szerint a CEU politikatudomány és nemzetközi tanulmányok (hazudozás phd ) programja a 42. helyet érte el", a szociológia (ómigráns és új migráns logisztika szak ) megtartotta a tavalyi 51-100. helyét - csakúgy, mint a filozófia (lukács féle tömeggyilkosság mentegetés  kollégium) program, a társadalompolitika és az adminisztrációs  (büfé szak, és izgatás gyakorlat) képzés is. A Közép-európai Egyetem történelem ( hogyan hazudjuk , töröljük el végkép egy nép múltját kollokvium)  szakját a Quacquarelli Symonds szakemberei a 101-150., a közgazdaságtan és ökonometria ( gazdasági bérgyilkos képzés) programot a tematikus rangsorban a 151-200. helyre sorolták, de bekerült a legjobbak közé a jogi képzés (privatizáció, dereguláció irány) is."

 

 

 

Mint egy falat kenyér az éhhalállal szembenézőnek, úgy kellenek nekünk a CEU könytvár - ruhatár- büfé  master kurzusai, mert akkreditált alap képzés az ugyebár nincs.:)

 

Idegen tanarak, idegen beszivárgók, nem akkreditált haszontalan képzések!

 

Vigye ahova akarja sorosgyuri az egyetem-begyedemét, javaslom Bissau-Guineát, vagy Madagaszkárt, az előbbi helyre viheti magával legjobb szoci-lipsi  tanítványait,  az összes simor féle véglényt is, meg az öszödi  böszmét is, ott talán meg lesz a diplomamunkája is végre ! :)

Előzmény: lepecs (27)
lepecs Creative Commons License 2017.03.29 -5 2 31

Orbán felsőoktatási programja:Le kell rohasztani az összes magyar egyetemet

Előzmény: nemezis 2 (30)
nemezis 2 Creative Commons License 2017.03.29 -2 4 30

:)) Az az adminisztráció szak különösen vonzó lehet. 

Előzmény: lepecs (27)
lepecs Creative Commons License 2017.03.29 -6 0 29

Orbán szeretné kivégezni a legjobb magyar egyetemet!

Előzmény: medve talp (25)
Isaac Naylon Creative Commons License 2017.03.29 -3 3 28

Minden megvásárol6ó.

Előzmény: lepecs (27)
lepecs Creative Commons License 2017.03.29 -4 4 27

Egy március elején nyilvánosságra hozott listán tarolt a Közép Európai Egyetem. Az egyik legismertebb rangsorkészítő, a Quacquarelli Symonds tematikus felsőoktatási rangsora szerint a CEU hét képzési területen is bekerült a világ legjobb felsőoktatási intézmények közé.

Az Eduline beszámolója szerint a CEU politikatudomány és nemzetközi tanulmányok programja a 42. helyet érte el", a szociológia képzés megtartotta a tavalyi 51-100. helyét - csakúgy, mint a filozófia program, a társadalompolitika és az adminisztrációs képzés is. A Közép-európai Egyetem történelem szakját a Quacquarelli Symonds szakemberei a 101-150., a közgazdaságtan és ökonometria programot a tematikus rangsorban a 151-200. helyre sorolták, de bekerült a legjobbak közé a jogi képzés is.

Itt egy másik lista is az egyetemi ragsorokról:

Times Higher Education

  • 301-350.  Közép-európai Egyetem (CEU)
  • 501-600. Semmelweis Egyetem
  • 601-800. Eötvös Loránd Tudományegyetem, Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem, Pécsi Tudományegyetem, Szegedi Tudományegyetem
  • 800+ Debreceni Egyetem

A THE-nek van egy sajátos listája is a fejlődő országok egyetemeiről, ide be két egyetemünk a legjobb százba, a többiek a legjobb 250-en belül vannak:

  • 16. Közép-európai Egyetem
  • 65. Semmelweis Egyetem
  • 122. Pécsi Tudományegyetem
  • 123. Eötvös Loránd Tudományegyetem
  • 129. Szegedi Tudományegyetem
  • 154. Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem
  • 201-250. Debreceni Egyetem
Isaac Naylon Creative Commons License 2017.03.29 -2 1 26
medve talp Creative Commons License 2017.03.29 -3 2 25

Lukács GYörgy szobra végre el lett takarítva, Soros fiókák keletetője is lassan bezár....

 

az jo hir lenne!

 

 

 

A Soros-alapítvány ösztöndíjasa vagyok (video)

 

 

  1. Orbán Viktor 1988 áprilisától a Soros Alapítvány pénzéből gründolt Közép-Európa Kutatócsoport munkatársa volt, 1989 szeptemberétől pedig az alapítvány ösztöndíjával az oxfordi Pembroke College-ben az angol liberális filozófia történetét tanulmányozta.
  2. Soros-ösztöndíjjal tanult az Oxfordi Egyetemen 1986–87-ben Szájer József, a Fidesz EP-képviselője.
  3. Németh Zsolt volt külügyi államtitkár 1988–89-ben ugyancsak ösztöndíjasként politikaelméletet hallgatott az oxfordi St. Antony's College-ban.
  4. Schmidt Mária, Orbán korábbi főtanácsadója, a Terror Háza igazgatója hároméves kutatási ösztöndíjat nyert a Soros Alapítványtól a magyar zsidóság XX. századi történelmének tanulmányozására ­1985-ben.
  5. Kövér László mostani parlamenti házelnök 1987–1988 között kutathatta Soros-ösztöndíjjal a közép-európai társadalmi mozgalmakat. ­
  6. Deutsch Tamás a részben Magyarországon, részben Angliában működő, kifejezetten a Fidesz és az SZDSZ ifjú reménységei számára szervezett hat hónapos „menedzseriskola” hallgatója volt 1989-ben.
  7. Kovács Zoltán kormányszóvivő 1994 és 1995 között Soros-ösztöndíjjal Oxfordban a The Queen's College-ban tanult. 

 

 

Előzmény: Kód 001 (9)
Törölt nick Creative Commons License 2017.03.29 -3 3 24

Teljesen felesleges ezeket berakni. A mai Fidesz seggnyalóknak, a csak gyűlölten örvendezni tudóknak, a bolsevik eszméken szocializáldódottaknak az akkori Fideszhez semmi köze. 

Előzmény: medve talp (23)
medve talp Creative Commons License 2017.03.29 -3 2 23
Előzmény: Kelethy Benő (2)
medve talp Creative Commons License 2017.03.29 -3 3 22

„Megdöbbenéssel figyeljük a Soros Alapítványt és Soros György személyét az utóbbi időben ért nemtelen támadásokat. A fiatal nemzedék és a szakkollégiumi mozgalom támogatásával aktívan járult hozzá egy szabadabb és nyitottabb szellemi légkör kialakulásához Magyarországon. Látva a felsőoktatás szorult helyzetét, úgy gondoljuk, hogy az újabb nemzedékeknek is szükségük lesz arra az önzetlen támogatásra, amelyet a Soros Alapítvány remélhetőleg a jövőben is nyújtani fog. Tiltakozunk az Alapítvány politikai csatározásokba történő bevonása ellen.”

Előzmény: Hun a nagyanyám? (-)
lepecs Creative Commons License 2017.03.29 -5 1 21

Nemzetközi versenyben nagyon jó helyezést ért el.

Előzmény: dp2008 (20)
dp2008 Creative Commons License 2017.03.29 -3 2 20

És mit ért el vele? Nekem tök mindegy van CEU vagy nincs de akkor menjen a sok mocskos egyházi egyetem is ahol még jobban agyat mosnak.

Előzmény: Dugó Boss (17)
nazuna Creative Commons License 2017.03.29 -3 1 18

 Nagyon jól van ez igy ahogy van, a fidesznyikek azt kapják jutalmul amit a többiek büntetésként.

Előzmény: dp2008 (14)
Dugó Boss Creative Commons License 2017.03.29 -2 4 17

 

 

Tényleg nincs senki aki ezt a diktátort elseperné?

 

Václav Klaus már a kezdet  kezdetén kipicsázta őa CEU-t Csehországból, balliberális.

Csak a jegyzőkönyv kedvéért.

 

 

 

 

Előzmény: dp2008 (14)
Vajk Creative Commons License 2017.03.29 0 3 15

Az USA sem?

 

A Ceu területenkívüli Magyarországon?

 

Előzmény: rocky reloaded (12)
dp2008 Creative Commons License 2017.03.29 -5 3 14

Az ott vègzők 90%-a külföldi. Eszükbe se jut ebben a prímitiv országban maradni. Viszont cserébe jó sok pénzt itt hagynak. Tényleg nincs senki aki ezt a diktátort elseperné?

Qqberci Creative Commons License 2017.03.29 -7 8 13

Soros fiókák keletetője is lassan bezár....

 

Akkor már csak a kikelt példányokat kell eltakarítani. Lehet kezdeni mondjuk Orbánnal...

Előzmény: Kód 001 (9)
rocky reloaded Creative Commons License 2017.03.29 -3 7 12

Öcsisajt, info csak neked: Az USA sem tür területenkívüliséget élvezö külföldi egyetemeket a területén.

Előzmény: nazuna (10)
rocky reloaded Creative Commons License 2017.03.29 -3 4 11

Mg ideje lenne tanulni az USA-tól, és sürgösen hozni egy magyar Patriot Act törvényt USA mintára.

Előzmény: Kelethy Benő (8)
nazuna Creative Commons License 2017.03.29 -2 5 10

Ezek szerint (ha elfogadják), akkor aki ilyen egyetemen akar tanulni, annak külföldre kell mennie. Vagy ha már ott van akkor nem kell Magyarországra mennie. Tulajdonképpen jó hír azoknak akik éppen New Yorkban szeretnének tanulni és nem a Nádor utcában.

 

Előzmény: Hun a nagyanyám? (-)
Kód 001 Creative Commons License 2017.03.29 -10 4 9

Lukács GYörgy szobra végre el lett takarítva, Soros fiókák keletetője is lassan bezár....

 

tisztul az ország.

 

Végre jó hírek...:)

Kelethy Benő Creative Commons License 2017.03.29 -8 4 8

Valószínű, hogy ezek közül igen sok obskúrus célokat szolgál.

 

Ideje lenne már felállítani a Magyar Civil Alapot, ami évi 20-100 milliárd forintos költségvetésből keveri a szart a szomszédoknál, jóbarátainknál és általában a világban.

 

Előzmény: Hun a nagyanyám? (7)
Hun a nagyanyám? Creative Commons License 2017.03.29 -8 3 7

Olyasmi, mint az egyházakkal kapcsolatos korábbi helyzet. (Bár az ismert körülmények miatt a szektaírtás nem sikerült túl jól.)

 

 

https://www.oktatas.hu/felsooktatas/felsooktatasi_intezmenyek/engedellyel_mukodo_kulfoldi_intezmenyek

 

 

Előzmény: Kelethy Benő (4)
balkan_kobra Creative Commons License 2017.03.29 -6 4 6

KI KELL minden Sorossal kapcsolatos befolyást  tiltani az országból, mert ha meghal, akkor is folytatódna a mocskos beleszólásuk az országunk belügyeibe.

Előzmény: Hun a nagyanyám? (-)
Kelethy Benő Creative Commons License 2017.03.29 -8 6 5

Meg kell fingatni Sorost és a haza többi ellenségét.

Kelethy Benő Creative Commons License 2017.03.29 -6 3 4

Ez meg mi lehet?

 

"A kormányközeli Origo már kedd délután arról írt, hogy a CEU az egyike annak a 28 külföldi egyetemnek, amely szabálytalanul vagy törvénytelenül működik Magyarországon."

Előzmény: Hun a nagyanyám? (3)
Hun a nagyanyám? Creative Commons License 2017.03.29 -8 4 3

Az ELTE LMBTQP-szakját és annak kitalálóit is ideje lenne kiszorítani.

 

 

Pontosan. Remélhetőleg arra is sor kerül!

Előzmény: Kelethy Benő (2)
Kelethy Benő Creative Commons License 2017.03.29 -8 5 2

Ez igazán örömteli. Remélem, megszavazza az országgyűlés.

 

Az ELTE LMBTQP-szakját és annak kitalálóit is ideje lenne kiszorítani.

Előzmény: Hun a nagyanyám? (-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!