Keresés

Részletes keresés

Arabella Creative Commons License 1999.10.13 0 0 2006
Hát én megkérdezem tőle, hogy pl. érdemes-e zörgöket venni a gyereknek, meg ilyenek és ő elmondja, hogy van amit érdemes és van amit nem, és asszonytól otthon is megkérdezi na!
Jaj, Stoki levél ment:)
Hacsek!
Vége az instalálásnak! Hurrá!
Arabella
Előzmény: juci (2002)
stoki Creative Commons License 1999.10.13 0 0 2005
Nem, nem...
Ez kapcsolatÉPÍTKEZÉS és tévedések tisztázásának FELÚJÍTÁSA...:))))

Majd ha elszeretem Arabellát, szólok, de félek nagyon nagy szakállad lesz én meg újra fogok születni...:))))

Előzmény: juci (2004)
juci Creative Commons License 1999.10.13 0 0 2004

Ez már a stratégijaÉPÍTKEZÉS, kapcsolatFELÚJÍTÁS topic, ha nem tévedek...:-)
Előzmény: stoki (2003)
stoki Creative Commons License 1999.10.13 0 0 2003
Ez így igaz, tényleg nem tudok főzni (ezt az asszonykám elég profin csinálja SZERINTEM...!!!)

Éppen ezért add nekem pizzareceptet, mert azt viszont nagyon szeretem és nem igazán sikerül a dolog otthon.

Mégegyszer, semmi keverés stb., csak kölcsönös szimpi a NETEN, de csak neten, úgy mint veled, vagy bárkivel...
Udvarolni nem így szoktam, sokkal tüzesebb és viharosabb vagyok (voltam) és Arabelláról egy külön tanulmányt lehetne írni arról, hogyan vegye be a férfiember az ő kicsi szívét...Éppen ezért a KAndúrja tudhat valamit, amit egy átlagember nem igazán...:)))))

Előzmény: juci (2002)
juci Creative Commons License 1999.10.13 0 0 2002

Nem korai még ez a gyereknevelési tanácsadás? Átlátszó. Mint a receptkérés is :-) Fogaggyunk, hogy nem is tud főzni...

Előre bocsánatot kérek és visszavonok mindent :-)

Előzmény: Arabella (1997)
Hacsek Creative Commons License 1999.10.13 0 0 2001
Na most mennyi?
Előzmény: Arabella (1997)
Hacsek Creative Commons License 1999.10.13 0 0 2000
Na most jön a 2000!
Előzmény: Arabella (1997)
Hacsek Creative Commons License 1999.10.13 0 0 1999
Na most jön a 2000!
Előzmény: Arabella (1997)
Hacsek Creative Commons License 1999.10.13 0 0 1998
Na most jön a 2000!
Előzmény: Arabella (1997)
Arabella Creative Commons License 1999.10.13 0 0 1997
Jaj Juci!
Most mit izélsz már!
Én recepteket adok neki a konyhába, ő meg tanácsokat a kisbaba neveléséhez és és egyéb beszerzésekhez!
Ez nem az, aminek láccik!
Szerintetek a screen saverem mért tekinti a 2 minutot két secundumnak????
Arabella
Előzmény: juci (1995)
Hacsek Creative Commons License 1999.10.13 0 0 1996
Juci, ne kötekedjen kérem!
Nekem is mit mondott odaát?
Előzmény: juci (1995)
juci Creative Commons License 1999.10.13 0 0 1995

Hát szóval ez a bizonyos dolog a zörgő haraszttal meg a széllel. Meg Arabellával :-)
Előzmény: stoki (1992)
Arabella Creative Commons License 1999.10.13 0 0 1994
Üzenem, hogy nexusra lehet írni és az instalálásom 75%-nál tart:)
De mióta???
Előzmény: stoki (1988)
juci Creative Commons License 1999.10.13 0 0 1993

Ó, hogy itt mindeki milyen kedves... Várom! Addig haza nem megyek (de aztán igen:-))
stoki Creative Commons License 1999.10.13 0 0 1992
Ezt fejtsd ki drága Jucim !!!

Lehet, hogy nem is én vagyok depi, hanem a kedves topictárs a túloldalon...!!!
Kellett neki szupi levelezés...

Előzmény: juci (1990)
Hacsek Creative Commons License 1999.10.13 0 0 1991
Nem, juci kedves, negyedóra múlva kapod a választ. Mert nálunk órás zsilip van az emilrenceren. Ezt már más is kifogásolta.
Előzmény: juci (1987)
juci Creative Commons License 1999.10.13 0 0 1990

Stokikedves, én nem szólok semmit, de ami önmagáért beszél, az nem másért...
Előzmény: stoki (1988)
Arabella Creative Commons License 1999.10.13 0 0 1989
És akkor még nem is beszéltem a megbolondult sreen saveremről. Áááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá
Előzmény: juci (1987)
stoki Creative Commons License 1999.10.13 0 0 1988
Veszem észre Arabella drága...
Nekem komoly lelki problémáim vannak, te meg itten nem válaszolsz, mindenféle technikai akadályt létrehozva magadnak...:))))

Én meg itt depresszióba hagyva vagyok valahogy...:)))

Előzmény: Arabella (1985)
juci Creative Commons License 1999.10.13 0 0 1987

Kedves Hacsekdrága! Elvesztetted a postaládakulcsodat? :-)

Arabella! Maga csak ne idegeskeggyen!

Előzmény: Hacsek (1984)
Droopy Creative Commons License 1999.10.13 0 0 1986
szia Hacsek!

sajna nem épület, hanem számítógépész vagyok

az alábbi infókat "folyamatban lévő" házunk gépészeti tervéről néztem, az árak pedig szfv körüli 2 napi telefon terméke...

bocs:Droopy

Előzmény: Hacsek (1984)
Arabella Creative Commons License 1999.10.13 0 0 1985
És mond, megéri, lehet használni?
Arabella aki nagyon ideg, mert már letelt az instalálási idő és mégis fagyi a levelezési rendszerem:(
Előzmény: juci (1980)
Hacsek Creative Commons License 1999.10.13 0 0 1984
Szia Droopy!
Köszönjük!
Nem akarsz az állandó épületgépésze lenni kis topicunknak?
Olyan régen vágyunk már erre! Naa??!!
Előzmény: Droopy (1972)
juci Creative Commons License 1999.10.13 0 0 1983

Nemcsakhogy a keze arany, de a haja is :-))

Ez bizony téglaház. Az elején még lyól működött a ketyere, aztán bedilizett: vagy mindig sípol, vagy a konnektornál még érzi a delejt, a falban meg már nem >:-(

Így most dedukcijós módszerrel dolgoztuk: kikövetkeztettük, hol van elektromos és/vagy vízvezeték. Eddig bejött, de akkor meg hol a hat lepedőnk...?

Előzmény: stoki (1981)
rocher Creative Commons License 1999.10.13 0 0 1982
Millen szupit?
Előzmény: Arabella (1979)
stoki Creative Commons License 1999.10.13 0 0 1981
Juci
Lehet, hogy azért sípol, mert az urad ARANYkezű...
Cserélje le fára és akkor frankon fog működni...:))))
...és ez a fémdetektor tényleg olyan hatékony...??? Nekem volt egy első szériás pár éve kölcsönbe, de az is állandóan összevissza sípolt...Én azt azzal letudtam, hogy vasbeton házban éltem, ott meg van elég fém mindenhol...:))))
Nálatok nem ez a probléma...??? :)))
Előzmény: juci (1976)
juci Creative Commons License 1999.10.13 0 0 1980

Ez &#@%va drága volt, ezért is vagyunk egy picit haragosak: majnem 6 lepedő. De van ócsóbbér is.
Előzmény: Arabella (1979)
Arabella Creative Commons License 1999.10.13 0 0 1979
Mert nálam le szokott jelentkezni, és ma de. nem tette:)
Na, minden esetre most kábé egy órán keresztül nemtok levelezni, mert instalálok a levelezési rendszeremen valami nagyon szupit.
Mennyiért adnak egy olyan detektort?
Arabella
Előzmény: juci (1978)
juci Creative Commons License 1999.10.13 0 0 1978

Úgylátom, a kerekezősben nagyban nyomul, szóltam is neki. Te honnan tudod, hogy csak du. lesz? Nem látod a kukkerét?
Előzmény: Arabella (1974)
stoki Creative Commons License 1999.10.13 0 0 1977
juci
Köszönöm érdeklődésed, de még nem...
Egyenlőre egy speciális kályhacsődobszerűségen gondolkodom, de még én se igazán tudom a méreteit...Azt hétvégén lemérem, megtervezem aztán jöhet az utánajárás...
Nálam úgy mennek ezek a dolgok, mint Arabella által ajánlott pizzarecept...: NEKI KELL ÁLLNI és kellően rákészülni (ez az én egyik rossz tulajdonságom)
De nem offtopicolok, látom ismét téma van és ez tetszik az én fabrikálós agyamnak...
Előzmény: juci (1973)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!