Keresés

Részletes keresés

Hacsek Creative Commons License 1999.10.15 0 0 2068
Igazad van, Káposzta (most az 1x) (:-O))

A fő probléma ott van az építőanyagok és az építéskivitelezés körül, hogy a HÁZ a mai magyar viszonyok között legalább emberöltőnyi szavatossággal kellene hogy bírjon, de a cégek, a szakmai háttér, sőt maga az ország sem stabilak annyira, hogy egy ilyen jogos igény érvényesíthető lenne.
Mert ha két év hordás után szétszakad a kabátod, azt mondod, OK, ennyit bírt, ennyibe került, és legközelebb eldöntheted, veszel-e drágább-tartósabbat vagy kétévente amúgy is akartál új kabátot venni.
Na ez az, ami nem igaz az építésre!

Előzmény: Káposzta (2066)
rocher Creative Commons License 1999.10.15 0 0 2067
Igen, félfüllel. De most sajnos nem érek rá. A tegnapi kiesést, amit a compfair okozott, be kell hozni. Amúgy köszönöm kérdésed, nem túl jól.

petra

Előzmény: Hacsek (2065)
Káposzta Creative Commons License 1999.10.15 0 0 2066
Azért ez szomorú, hogy igy van, de tényleg igy van. Pedig szerintem sokkal fontosabb a kivitelező mint a termék. Én totálisan tájékozatlan vagyok a témában, de egyszer sikerült egy jó kivitelezőt kifognom. És ő mondta meg milyen termékeket érdemes venni, a hozzám képest végtelenszer nagyobb tapasztalatával, ezenkivül ő tudta hogy az emberei milyen termékekkel tudnak jól dolgozni ami szintén nem mindegy.

Azért a termék is lehet lutri, én annó valami szuper, új, gyönyörű, osztrák licensz licensz stb. cserepet vettem, sokan ajánlották, aztán öt év alatt fogta magát és szétporladt. Ezekután nem szivesen használok semmit ami 15 évnél újabb technológia.

Előzmény: Hacsek (2059)
Hacsek Creative Commons License 1999.10.15 0 0 2065
Petra, hallottál már az emilről?
Hogy vagy különben?
Előzmény: rocher (2064)
rocher Creative Commons License 1999.10.15 0 0 2064
Drága Hacsekom, csak itt és most ne, a többi stimmt es.
Előzmény: Hacsek (2063)
Hacsek Creative Commons License 1999.10.15 0 0 2063
Kérem a sztorit, Petra!
Előzmény: rocher (2062)
rocher Creative Commons License 1999.10.15 0 0 2062
Az esetek 90%-ában igaz.
Amúgy kösz a közvetítést, a tali sikeres volt, a hatás leírhatatatlan.

petra

Előzmény: Hacsek (2061)
Hacsek Creative Commons License 1999.10.15 0 0 2061
Petra!
(nem vagyok érintett, csak érdekel)
Ez úgy is igaz, hogy ha egy csecsemő nem akar szopni, akkor mielőtt éhenhalna, azért feltétlenül ráfanyalodik?
Előzmény: rocher (2060)
rocher Creative Commons License 1999.10.15 0 0 2060
Nem, angolból nem, de a pohár az olyan volt, hogy azt adtuk a kezébe és kész. Abból ivott, neki ez volt a természetes. Biztos, ha cumit adok neki, akkor az lett volna természetes.

petra

Előzmény: stoki (2013)
Hacsek Creative Commons License 1999.10.15 0 0 2059
Üdv KÁGÉ!
Remélem találsz megfelelő embert.

(Sajnos itt a topicban intézményesen nem foglalkozunk kivitelezők közvetítésével, mert túl nagy morális felelősség. Pontosabban bárki ajánlhat és ajánlkozhat, de tacsa és én nem ajánlunk. Hogy érthető legyen: amikor egy terméket ajánlunk, akkor te ELŐRE el tudod dönteni, hogy az a cucc azért a pénzért megfelel-e. A kivitelező meg a legenyhébb kifejezéssel szólva is lutri...)

Előzmény: KÁGÉ (2058)
KÁGÉ Creative Commons License 1999.10.14 0 0 2058
Keresek olyan szobafestot, aki antikolt festést tud csinálni úgy 100 nm falfelületen (volt olyan, aki azért nem merte elvállalni, mert o eddig csak pár négyzetméteres darabon csinálta, és volt úgy hogy csak második-harmadik próbálkozásra lett szép, de ezt nem tudja leszedni és újra kezdeni). Ha valaki nem csak hogy tud ilyet, de o maga vállalná is, írhat az e-mailemre is. Köszönettel fogadok minden felhívható telefonszámot is!

HELP!

KÁGÉ

Hacsek Creative Commons License 1999.10.14 0 0 2057
Erős! Mármint a fürdőszobaüzlet. Rákóczi út-Szövetség u. sarok.
Előzmény: stoki (2056)
stoki Creative Commons License 1999.10.14 0 0 2056
Szerintem Droopy kérdése egyértelmű...

Olyan tusolófüggönyt akar, mint amilyen abba a gusztustalan műanyagcsöcsű nős palmolive reklámban szerepel...

Hacsek
Egy olyan boltot kéne ajánlanod, amiben vannak frankó fürdőszobaberendezések, tusolófüggönyök...
Stimm :))))

Sok kérdésem nem lesz, már elég sok mindent kitárgyaltunk...meg aztán mire én odáig eljutok, addigra már index se biztos, hogy lesz...

Előzmény: Hacsek (2053)
architect Creative Commons License 1999.10.14 0 0 2055
Arabella, ma nem volt súlyos offolás. Együttérzek a fájdalmaddal, bár nekem egy kicsit lejjebb fáj.
Előzmény: Arabella (2054)
Arabella Creative Commons License 1999.10.14 0 0 2054
Stokinak kevés is lesz az a 8000 kérdés, ráadásul mind tartalmas is lesz, nem lesz tele holmi, sziasztok én is szeretem Bred Pittet-el:)
Bocsánat kedves architect csak fáj a gyomorszájam meg unom ezt a napot:(
Arabella
Előzmény: Hacsek (2053)
Hacsek Creative Commons License 1999.10.14 0 0 2053
Droopy kérdését meg én nem értem.
Kockás műanyag tusolófüggöny a Palmolive reklámban? Nyisson erre valaki egy külön topicot!

Arabella! Mint tudhatod, a legnagyobb topic a "Danubius Capuccino Gondolatok", majnem 10000 hozzászólással (igaz, hogy nem szól semmiről). Namármost ha Stoki építkezni kezd, akkor simán behozzuk azt a 8000-nyi lemaradást.

Előzmény: Arabella (2051)
stoki Creative Commons License 1999.10.14 0 0 2052
Hacsek
Az biztos, főleg, ha dombház lesz...:)))

Droopy
Én abból a reklámból csak a nőt vettem észre..:))), volt ott kockás függöny is...???

Előzmény: Hacsek (2049)
Arabella Creative Commons License 1999.10.14 0 0 2051
Ezt most nem értem!:)
Előzmény: Hacsek (2049)
Droopy Creative Commons License 1999.10.14 0 0 2050
Hello mindenki!

A Palmolive reklámban (zuhany a nappali közepén) látható kockás müa. zuhanyfüggönyt keresünk...

Ha valaki találkozott bolttal, vagy hasonlóval plíííz help...

Üdv.Droopy

Hacsek Creative Commons License 1999.10.14 0 0 2049
ÓÓÓ, évekre lesz itt téma, ha stoki elkezd építkezni!
Lenyomjuk a víz alá a Danubius topicot!!!
Előzmény: stoki (2047)
juci Creative Commons License 1999.10.14 0 0 2048

Na, akkor indul be igazán az ontopic!
Előzmény: stoki (2047)
stoki Creative Commons License 1999.10.14 0 0 2047
Inkább szeretnék építeni egy új házat...
Előzmény: juci (2046)
juci Creative Commons License 1999.10.14 0 0 2046

És amúgy benne van az ötéves tervetekben a víz bevezetése?
Előzmény: stoki (2039)
Hacsek Creative Commons License 1999.10.14 0 0 2045
Na ugye +montam nem kel kéccségbe esni...
Előzmény: stoki (2044)
stoki Creative Commons License 1999.10.14 0 0 2044
MEGVAN GYEREKEK !!!

Rögzített, vagy gördülő ipar függönynek hívják a fémtechnikánál...

http://www.femtechnika.hu/termek14.htm

Na ilyen kell, csak keskenyebb szalagokból...:))))

Előzmény: stoki (2043)
stoki Creative Commons License 1999.10.14 0 0 2043
Köszönöm bölcsek...

Most már nem vagyok fatökű a témában...
Már csak a lét kell vinnem, méretet vennem és enyém az ipari lengőajtó...:)))

Mégegyszer köszi...

Előzmény: Hacsek (2042)
Hacsek Creative Commons License 1999.10.14 0 0 2042
Stoki!

És még néhány cég (telszámok az archiweben vagy telkönyv)

Hörmann, Dorma, Fémtechnika, Termoszig-Poligon.

Előzmény: Hacsek (2040)
juci Creative Commons License 1999.10.14 0 0 2041

Na végre, egy kis Werbung. Mármint nekem :-)

Előzmény: Hacsek (2040)
Hacsek Creative Commons License 1999.10.14 0 0 2040
Stoki!
Juci már szakmai tekintéj: télleg ez a lengőajtó.
Az archiweb-en is van TERMÉSZETESEN ijesmi:
www.archiweb.hu/bemutato/butzbach/
Előzmény: stoki (2039)
stoki Creative Commons License 1999.10.14 0 0 2039
NA ez az ami kell nekem, illetve amire kell nekem ...
Láttam az egyik hentesnél ilyen "vékonyabb sávos" verziót...
Mivel a mi kis házikónkban nincs bevezetve a víz, ezért az udvarról, vagy a nagyházból kell hozni...
Na most ez -10-nél igencsak kihúzza a 2 szobából a meleget...
SZóval ezért kérek tanácsot...
Előzmény: juci (2038)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!