Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Ender_Wiggin Creative Commons License 2001.12.06 0 0 4
Nah!

Tegnap elhoztam... nagggyon király! Igen, sportkombi, kicsit kombi, kicsit kupé forma, de nekem nagyon tetszik, az első tapasztalatok nagyon jók, csendes, kultúrált, kényelmes, nem zörög, a Pride-hoz képest egy álom... Jah, Meggypiros a lelkem... A típusa egész pontosan:
Rio 1.3 RS Classic, elég jól felszerelt (szervokormány, riasztó, központi zár, 2 első el. ablak, szinezett üveg, 2xairbag, Clarion CD-s hifi 4 hangszóróval stb...)

Szóval, örülök neki, asszem nem bántam meg...

Daewoo Fan Creative Commons License 2001.12.05 0 0 3
EZ MAR TOKOS AR, Ennyiert el kellett vinni.

Ezek szerint csak nem volt annyira riaszto a PRIDE, hogy elvette volna a kedved egy uj KIA-tol.
Ez az amire minden kereskedo vagyik: a tulaj ugyanolyan markaju autot vegyen amilyen volt neki elozoleg, mert ennel jobb bizonyitek nem kell, hogy az adott marka jo.

Szin???

Előzmény: Ender_Wiggin (1)
HNMswift Creative Commons License 2001.12.05 0 0 2
Tényleg jól levettek az árából... Sok sikert az új kocsihoz!
Nekem is tetszett a formája (egy autókiállításon néztem) de kicsit az árát sokallottam. Ami ki volt állítva, az egy sportkombi nevu típus volt. (remélem jól írtam...)
Azért majd az elso tapasztalatokat várom...

Bye!

Előzmény: Ender_Wiggin (1)
Ender_Wiggin Creative Commons License 2001.12.05 0 0 1
A fantasztikus árengedmény? 3249e helyett 2499e...
Plusz ajándék riasztó, CD-s rádió, és ajándék üzembehelyezés... Jah és a lehető legjobb áron számolták be a Pride-omat...

Bekő Tóninak is Pride-ja van... Ismerem a srácot személyesen... Szép kis kálváriát járt meg, sajnálom szegényt, nekem azért nem volt ennyire szar az autóm, végülis mentem vele 32e km.-et, 1 év alatt... Voltak gondok, de én nem keveredtem perbe, nem balhéztam senkivel, velem se genyózott senki, mindig 1 szó nélkül megcsinálták a hibákat, sőt tesztautót is kaptam a végén a javítás idejére, akkor tetszett meg a Rio...

Ma megyek átvenni...

Előzmény: HNMswift (0)
HNMswift Creative Commons License 2001.12.04 0 0 0
Vedd fel a kapcsolatot Beko Tónival, és az egekig fogja neked magasztalni a Kiát. Sok sikert hozzá!

Ja éás egyébként mi is volt az a fantasztkihus árengedmény???

Egyébként 0 :-))

Előzmény: Ender_Wiggin (-)
Ender_Wiggin Creative Commons License 2001.12.04 0 0 topiknyitó
Hi All!

Én eddig még csak olvasgattam a fórumot, nem nagyon szóltam hozzá, talán azért mert nem találtam azt a topicot amit kerestem, így hát most csináltam egyet...
A héten veszem át az új autómat, egy Kia Rio-t.
Hogy miért Kia? Esztétikailag baromira megtetszett, olvasgattam a teszteket róla (újságok, net stb...), nem írtak róla rosszat, bementem a szalonba, megtetszett, pláne most az akció miatt sokkal kedvezöbb áron tudtam hozzájutni, jó áron beszámolták a régi autómat, és nem utolsósorban, volt nálam 2 hétig egy Rio tesztautó, és rohadtul jó volt vele... Hát miért ne... Remélem nem fázok rá, eddig minden körülmény kecsegtetö...
Ha akad esetleg valaki akinek már van ilyen, és van tapasztalata, vagy esetleg más Kia-t használ, az írjon bátran, várom az észrevételeket...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!