Keresés

Részletes keresés

144000 Creative Commons License 2006.12.17 0 0 253
Hajnal Fénye ragyog az égen

Jótékony harmata áztatja a földet

Zsenge levél pattan, virág bimbója félénken keresi meleget

Fényre hajlik, fényt szomjazza, éltető vizet

Emeli fejét, napba néz, kinyílik

Színét adja, illatát adja, magát adja

S ha kér, kéri, szakíts le

Már ő adja szépségét, nap tündöklését, szelíd fényét, szelídségét

Virág mellett virág

Tükör mellett tükör

Kő megroppan

Sár kiszárad, nagy nyögéssel lepereg

S előbújik félő bimbó, előbújik reggel illatára, rá cseppenő harmatára

Szeretet

144000 Creative Commons License 2006.12.16 0 0 252
Oly igen egyszerű vagy, közel vagy

Szeretet vagy

Mosolyogsz, igen, mosolyogsz

Mosolyogsz és Szívedet nyújtod

Mosolyogsz és kezedet adod

Látsz, mindent látsz

Hallasz, mindent hallasz

Szereteted sír, fáj, nevet

Szereteted értünk sír, velünk nevet

Adod a fájdalmadat, felveszed el nem taszítod

Adod vágyadat, el nem oltod

Kedves vagy, Egy vagy

 

Anyácska mellett állsz, két gyertyaláng

Együtt haladtok, két rózsaszál

Hova léptek sötét menekül

Hol megtelepedtek, minden Fényre derül

Édes boldogság, öröm könnyek

Halottból élő lesz

S ha haldoklóra néztek, megmenekül életre

Jó, hogy vagytok, jó, hogy felénk léptek, jó kedves küzdelmetek

Térd hajlik, szív emelkedik

Szó Hozzád ér

Köszönjük türelmed, kitartó váró szenvedésedet

 

Csepp mellé csepp társul

Élet mellé élet

Mely terem tüzet kapott éled

Kezében virágszál, lelkében tűz lobog

Parázs lép parázs mellé

Tűz tűz mellé

Fényes gyertya fényes gyertya mellé

Lépés könnyebbedik, ég alján derengés látszik

Van iránya útnak, fénye mutatja

Van szélessége, együtt kézen fogva

Szemed fénye mutat, vezet

Szíved fénye ölel, emel

144000 Creative Commons License 2006.12.15 0 0 251
„….. Szenvedélyesen szeretlek benneteket! Ezt soha ne feledjétek! Én keltek életre mindenkit. Senkit sem taszítok el magamtól, a bűnöst és a méltatlant sem. Mind az én gyermekem. Üzenetem a szeretet üzenete, amely valóságos eredetetekre, Szavamra és létezésemre emlékeztet benneteket. Ne tőlem féljetek, hanem inkább attól, aki azzal ámít titeket, hogy ő nem létezik, és álnokul a halálba sodor benneteket. Én vagyok a Világosság. …..”

144000 Creative Commons License 2006.12.14 0 0 250
„Legbensőbb vágyam, hogy találkozzék a Nyugat és a Kelet. Szükségem van arra, hogy Egyházam e két oszlopa találkozzék és megszilárdítsa Egyházamat. Egyházam nem állhat szilárdan egyetlen oszlopon. Azzal bíztam meg őket. hogy oltalmazzák Egyházamat. De alighogy visszatértem az Atyához, megtörtént elszakadástok és Testemet azok a kezek osztották ketté, amelyeket Atyám teremtett. Azóta rettenetes dolgok rendítettek meg.

Ma mélyen meghat teremtményeim legkisebb igyekezete is, amely düledező házamat akarja helyreállítani. Az egész menny örül az egység felé vezető legkisebb lépésnek is. Atyám haragját enyhíti minden imádság, amelyet Testem felépüléséért ajánlanak fel... áldásaimat árasztom azokra a találkozókra, amelyeket az egység érdekében az én Nevemben hívnak össze, és megáldom azokat, akik ezeken részt vesznek. Szemem őrködik azok felett, akik szeretnek engem, és akik tökéletlenségük ellenére eleget tesznek forró vágyaimnak.  Jöjjetek hát össze, és együtt terítsétek meg az asztalt tiszteletemre! Ti ismeritek kelyhem és kenyerem ízét. Mindketten megízleltétek táplálékomat, a harmadik nyelv azonban még nem ismer teljesen engem, de te, aki megőrizted hagyományomat, rendíthetetlen voltál. Hiszen hallhattad:

"A szükség idején segítség a testvér,
de méginkább megment majd a nagylelkűség."*

Siettessétek dicsőségem napját! Keletről nagylelkű szívet támasztok, aki hűségében békeszövetséget fog megpecsételni a Nyugattal. 

Egyeduralmamat előbb ketté törték, majd szilánkokra... Milyen dicsőségesek voltatok korábbi napjaitokban! Jöjjetek, és tegyétek eggyé házamat azáltal, hogy egyesítitek a húsvét dátumait...


Van két nővér, akikben Lelkem örvendez és akiket szeret, bár körülveszi őket bátyjainak sokasága, akik nem akarnak rájuk figyelni. Lelkük még sohasem volt ilyen közel a halálhoz, mégsem akarnak figyelni. Ezért én magam fogom összehozni őket, hogy tiszteljék és egyetlen oltár körül ejtsék ki Nevemet, és a testvérek közvetlenül ezután együtt fogják befejezni a szertartást.

Rosszallással szemlélem mindazt, ami házamban végbemegy, és mondom nektek: egy áruló fogja megkötözni törvényemet és hagyományomat és leigázza oszlopomat, aki tisztelt engem Nyugaton. Népszámlálást fognak tartani anélkül, hogy engem megkérdeznének. Szívük elhatározta, hogy elmozdítják ezt az oszlopot, mielőtt összehoznám őt Kelet Egyházának oszlopával, és megerősíteném düledező házamat. Eltökélt szándékuk, hogy megöröklik, ami nem az övék. Hogyan felejthették el, hogy én megvizsgálok minden szívet, hogy megtudjam, mit gondol. Lelkem arra vágyik, hogy egyesítselek benneteket, hogy népem, aki ma sötétségben jár, meglássa világosságomat, és akik a halál völgyében feküsznek, feltámadjanak.”

144000 Creative Commons License 2006.12.13 0 0 249
Kedves vagy, szeretetreméltó Szeretet vagy, Minden vagy, mindenhol vagy

Jössz és felemelsz, jössz és kérsz, jössz és adsz, sokat, igen sokat adsz

 

Kérdezel, s a válasz ismeretre visz

Kinyíló szem, örömbe visz

Csend boldogságába

Csend zenéjébe

Boldog ölelésbe

 

Szem nem látja, és tenyereden viszel

Fül nem hallja, énekedben viszel

Jóságodban viszel

144000 Creative Commons License 2006.12.12 0 0 248
Kopogás, csendes szó

Engedd szót közelebb

Engedd, hogy szó tovább álljon

Engedd

 

Lélek itt áll mellettünk

Várja kérésünk

Várja csendességünk

Várja csend énekét, daloló beszédét

 

Akarat ha erősödik

Mer lépni

Jézus Arcára nézni

Szemébe nézni

 

S ha akaratot kérés megerősíti

Mer tovább lépni

Utat megtalálni

Járni, menni, boldogságban fürödni

144000 Creative Commons License 2006.12.11 0 0 247
Ház sarkát patak érte

Járja körbe, körbe

Bekopog az ajtón

Benéz az ablakon

Kérdi, jössz Velem ?

Hol vagy kedvesem ?

Nézz Reám, nézz Szemembe, nézz Szívembe, lépj szeretetembe !

Ne várakozz !

 

Ha sarudat megoldod, vizemben lábadat megmosod, mosolyt kapsz szívedbe

Jöjj, ne várakozz

 

Egymás mellett több az ajtó, ki kinéz mind mást lát

Patak folyja őket körbe, körbe

Hívja őket egyként életre

Hívja őket kezet fogni

Hívja őket

 

Vize csendes, szava édes

Jössze ? sóhajt nagyokat

Jössze ölelésre

 

Hol elfolyik virág nyílik

Szakadék helyét pázsit veszi át

Hol elfolyik, szem kinyílik

Hegyek mint hajnal köde, s nincs már

 

Jössze ?

Szám kiszáradt

Lábam sebes

Útamat vér jelöli

Hagyod ? Hagyod ? kedves

 

Patak mint ölelő karok fogja szívet, fogja ajtót

Szív helye Szívben legyen

Ajtó helye, ajtó mellett legyen

Sebző fegyver hulljon kézből

Édes fegyver éledjen, szívből

 

Patak mondja, gyere várlak

Mond a szót, kincsét ejtsd Szívemre

S megtöltelek kincseimmel

Gyere, várlak

 

S patak, maga Erő

Ő teszi meg, Ő egyesít minket, Ő hív minket

S szaván pecsét, áldása

 

   

"Én, az Úr megáldalak benneteket, jöjjetek hozzám!"

144000 Creative Commons License 2006.12.10 0 0 246

"Vegyétek szemügyre az ősi utakat, és kérdezősködjetek a régi ösvényekről, melyik volt a jó út?

"Jer 6,16.

„És nektek, szeretteim, az a dolgotok, hogy menjetek és terjesszétek el ezeket az üzeneteket a második pünkösdről, és arról, amit a Szentlélek tanít.”

144000 Creative Commons License 2006.12.09 0 0 245
„Kicsinyeim, ti vagytok Szent Szívünk szőlője! Jöjjetek kis gyermekeim, és figyeljetek: ki örül közületek az örök életnek? Imádjatok engem ezért Szentségem ragyogásában! Legyetek állhatatosak az imádságban! A Sátánt a rózsafüzér fogja láncra verni. Legyetek állhatatosak a gyónásban, kis gyermekeim, hogy olyan gyakran fogadhassatok engem az Oltáriszentségben, amilyen gyakran csak tudtok! Böjtöljetek kenyéren és vízen hetente kétszer, hogy engesztelést nyújtsatok és áldozatot hozzatok! Ne nézzetek se jobbra, se balra, hanem előre, ahol én vagyok! Ahova én megyek, oda jöttök ti is. Ahol én élek, ott fogtok élni ti is. Szeretteim, ezek az én tanításaim. Szavamat mindennapi kenyérként kellene vennetek, ez a ti mennyei kenyeretek, ez a ti életetek. Jöjjetek gyakran hozzám, és ajánljátok fel magatokat Szentséges Szívemnek! Akkor rátok lehelek, enyémekké teszlek, hogy terjesszétek Szavamat a világ négy sarkában. Ne feledkezzetek meg arról, hogy gondolataitok legyenek az én gondolataim, vágyaitok az én vágyaim! Kövessetek engem! Boldogok vagytok, akik nem láttok engem, és mégis hisztek. Szeretetem sóhaját hagyom homlokotokon. Áldjatok és szeressetek engem!”
144000 Creative Commons License 2006.12.09 0 0 244
Szemed mikor fájdalomban ég, és ránézel Anyácskára, megpihen

Szemed otthonra lel

Szemed mikor látja, már elég ! elég !

S kérdőn nézel Reá

Jóságos szeme fogja meg igazságos kezed

S Anyácska nyújtja felénk karjait, kéri imánkat, kéri kéréseink

S elibéd rakja, Szívedbe rakja

Mosolyod legyőzi rosszat, mit kaptál elég

Igazság kelyhét Szeretet issza ki

Repül egy korbács, csattan egy gúnyos nevetés, s Anyácska szeme jóságosan néz, esengve kér

S ha dárdát erő ragadja, megfogja indulat, rárakja bűnösre anyai kezét

Hályog szemről lehull, vöröslő szemet könny tölti el

Rugó láb térdre ereszkedik

 

Két Szent Szív

Öleljetek minket

Két Szent Szív

Hívjatok minket

Két Szent Szív

Emeljetek fel minket

 

Jó Veletek, jó itt lenni

144000 Creative Commons License 2006.12.08 0 0 243
Szépséges mosolygó Szentlélek Isten

Mindent betöltő szeretetű Atya Isten

Értünk szerető, értünk szenvedő, Fiú Isten

 

Egy Isten

 

Mosolyotok rávetitek bűnösre

Szereteteteket rávetitek tudatlan szenvedőre

Ő mondja, jó vagyok, gondolja, jó vagyok

S szíve fölött közelgő hatos szám oson

 

Anyácska áll bűnös mellé, várja, hogy kérhessen, várja a kérést, hogy szívére tehesse, nyújtsa felétek, nyújthassa Feléd

Anyácska sírsz, hogy elég kérés legyen

Szentháromság, kedves Fény, vágyad tehessed

 

Kérés, kérés, kérés

Szívbe ágyazva

Kérés, kérés, kérés

Kezünkön imával nyújtva

 

S ha imán pecsét Szentháromság keresztje

Három ujj Egysége

Egy dicsősége

Teheted e, hogy nem teszed ?

 

Te megteszed

 

Atya, Fiú, Szentlélek

Három ujj egyben

S szívünk egy Veled

144000 Creative Commons License 2006.12.07 0 0 242
Szereteted érez

Sír, nevet, s fáj, igen fáj

Szereteted hív

Szóval, cselekedettel

Szereteted alázatban áll előttünk

Koronáját levette

Szereteted mondja: jöjj, lépj közelebb, lépj Szívembe

S szereteted vár

Megállunk előtted, s nem értjük, lépnénk el és belül mégis lépnénk közelebb

S ha hívó szó elhagyja ajakunk: segíts ! közelebb lépsz, magadhoz emelsz

Még nem érezzük, Te már vezetsz, még nem tudjuk, de minden lépésünk Hozzád vezet

S ha gyűlölet fellobbant mellettünk tudjuk, már Te élsz bennünk, gyűlölet neked szól, ellened kiállt

Egyszerű szóban, egyszerű imában erősítesz

Kérésben meghallgatsz minket

S ha már erősek vagyunk, Te küldesz próbát

Tanulni Reád nézni, tanulni bölcsességet, tanulni szív szerelmet

Jó, jó nekünk

144000 Creative Commons License 2006.12.06 0 0 241
Néha szeretetünk magában eltéved

Hisszük birtokoljuk, mégis gyűlöletbe téved

Adni akar és elvesz, ölelni akar, s helyette eltaszít

Erőnk gyöngeségünk

Erőnk mint fuvallat, jön s megy

 

Fényedben szeretetünk gyöngeség

Magunk adása erő, magunk odaadása, legyőző hatalom

Sugarad mint pajzs véd meg gyűlölet tengerétől

Vihar, földrengés, cikázó villámok mit sem érnek ellene

Szemed fénye oltalmunk

 

Veled egyek vagyunk

Forrásunk vagy

Összekötő erőnk vagy

Bennünk összekötő Szent Szív vagy

Benned egyek vagyunk

144000 Creative Commons License 2006.12.05 0 0 240
„Ez a gonoszság sötétsége, amit megjövendöltem: a három és fél év már rajtatok van. Ez az óra már e tavaszi évszak kezdete óta van rajtatok. Nemzedéketek belépett a szomorúság és a megpróbáltatások idejének kezdetébe,
  a gonoszság rettenetes idejébe,
  a gyalázatos pusztulás idejébe,
  az árnyékok és a vadállat idejébe,
  a Sátánnak háromszorosan megátkozott idejébe,
abba az órába, amelyre megesküdött, hogy zaklatni fogja szentjeimet és angyalaimat.
  Itt vannak azok az idők, amikor az ördög elküld egyet övéi közül, hogy változtassa meg törvényemet és az időket. Úgy fog tűnni, mintha nem lenne többé körülöttetek mindenek feletti uralmam és ragyogásom. Úgy fog tűnni szentjeimnek, mintha nem lenne udvarom, hogy felnyissa a könyveket. Úgy fog látszani előttetek, mintha elhagytalak volna benneteket. Úgy fog tűnni nektek, mintha a két vadállat bizonyulna erősebbnek. De ez csak rövid ideig, visszatérésemig fog tartani. Úgy fogok eljönni, miként a tolvaj...

Hirtelenül fogok eljönni hozzátok, hogy megtörjem a hazugság jogarát, és remegni fog a Föld. Egyetlen pillantásommal megrendítem és lángjaimban eloszlatom minden nemzet lázadását, amely csapásként hozta le rátok a hitehagyást. El fogom mozdítani a hitehagyottakat és azok trónját, akik megváltoztatták az időket, hagyományomat, és akik úgy éltek, hogy ellene mondtak ábeleimnek szembeszegültek velük és azzal, aki gondoskodik róluk. Keresztül fogok haladni a Földön és egyetlen követ sem hagyok a helyén, mert megesküdtem, hogy lángommal pusztítom el mindazt, ami nem tőlem való, és ami bemocskolta Arcmásomat.

Éveken keresztül küldtem hozzátok az új apostolokat, hogy közöttetek legyenek, emlékeztessenek törvényemre és rámutassanak figyelmeztetéseimre. Oly sok éve prófétálnak már, de igen kevesen figyelnek... Azért küldtem őket, hogy emlékeztessenek benneteket arra, hogy tartsátok be törvényemet, és legyetek jók és könyörületesek egymáshoz. Azért küldtem őket, hogy visszhangom legyenek, és arra emlékeztessenek téged, nemzedék, hogy szeretettel fizess meg a rosszért és szeressétek egymást. De mind a mai napig zárva van szívetek és keményebb, mint valaha. Nem tartjátok be törvényeimet és kéréseimet. Szívetek továbbra is rosszat forral a másik ellen. Hajthatatlanok vagytok és nem figyeltek hívásomra, amelyet Szentlelkem által ismertettem meg napjaitok új apostolain keresztül.
  Mivel, nemzedék, mindazt megtetted, amitől iszonyodom, nem gyakoroltad a szeretetet és a békét, hanem helyette lázadtál, mértéked szerint fogsz kapni... amit elvetettél, azt fogod most learatni...

Ábeleimnek mondom: Ismertté  fogom tenni igazságosságomat. Ne féljetek! Név szerint ismerlek benneteket, és ti is ismertek engem. Kívánjátok mindig a békét minden emberrel együtt! Biztosítsátok, hogy senki se legyen engedetlen vezetője iránt, hogy gyökeret ne verjen bennetek a lázadás! Továbbra is maradjatok kegyelmemben és ne keményítsétek meg szíveteket! Én vagyok a ti Reménységetek, belém gyökerezzetek! Gondoskodni fogok rólatok, amikor tetőfokára hág a gonoszság. …Örökké szeretlek benneteket. Legyetek egyek az én Nevemben!”  
144000 Creative Commons License 2006.12.04 0 0 239
Kedves életadó Folyó

Kedves Szent Kenyér

Kedves Tanító

Kedves Barát

Kedves Oltalmazó

Jöjj, áradj ki ránk szent dicsőségben

Jöjj közénk

Ismerhessünk meg közelebbről Téged

 

Szívedbe léphetünk egyként egymás kezét fogva

Egymás szívében egymásra és Reád mosolyogva

Hallgatva, beszélve, csendben töltekezve

Arcod legkisebb rebbenését is megérezve

 

Szent Vagy, Szent Urunk, Szent Testvérünk

Lépj közénk

144000 Creative Commons License 2006.12.03 0 0 238
„Roppant nagy javításra szorul házam, de újjá fogom építeni. Felrakom egyik téglát a másik után, egyik sort a másik után. Annak ellenére, hogy házamat roppant nagy támadás éri, végül én, az Úr fogok győzni. Tiszta lelkekkel népesítem be akkor házamat. Ahogy a galambdúcba gyűlnek a galambok, úgy gyűlnek majd az én házamba is a lelkek. Megengedem, hogy e tiszta lelkek egyenesen kezemből egyenek, és megtanulják mondani: Abba! Az istenség legyőzi a romlottságot, amely a világ bűne által istentagadóvá   tette gyermekeimet. Az a szándékom, hogy e tiszta lelkek isteni lényekké legyenek, az én istenségemet tükrözzék! Ezért emlékeztetlek titeket e napokban szüntelenül az igazságra, még ha ismétlem is magam. Bár egyeseket untat, hogy magamat ismétlem, tovább is ugyanazokra az igazságokra foglak emlékeztetni benneteket. Ez az egyetlen mód arra, hogy felrázzak néhány álmos lelket. A hitetlenek ma visszautasítják a kegyelem Szentlelkét, nem tudják azonban, hogy mit utasítanak vissza. Úgy van, ahogy az Írás mondja: "A kő, amelyet elvetettek az építők, szegletkővé lett, s egyben a botlás kövévé és a botrány sziklájává."
  Ezek a hitetlenek nem hisznek Szentlelkem műveiben, és elbotlanak a szegletkőben. Igen, a kegyelem Szentlelke, aki azért száll le, hogy megmutassa nektek az utat, az igazságot és az életet, ma valóban szegletkő. Ő az a kő, amelyet nem ismertek fel, és amelyet teljesen elvetettek.”

144000 Creative Commons License 2006.12.02 0 0 237
Ha két fiatal egymásra talál, ha szívük szomját másik szíve adja

A lépés nehéz, dönteni, lépni ? vagy maradni ?

Lépés hordozza magában adni kell

Maradás tartalma, elvenni kell

 

Szív oly szép, ki ad, sokat kap

Ki magát adja, Téged is megkap

Adni vagy kapni ? kérdés vagy felelet ?

Kinyitni, bezárni ? gyötrő kérdések

 

Kinyitott szívben öröm könnye terem

Bezárt szívben magány, sötétség terem, könny nélküli sírás, magunk égető könny nélküli zokogás, úttalan keresés, céltalan értelem, másokat megkínzó „hibátlan” logika

 

Kinyitni, bezárni ?

Szív egyszerű kérdése

Mondani, vagy figyelni egyszerű beszédre ?

Beengedni szikrát tüzet lobbantani ? parazsat hagyni lángra lobbanni ?

 

Tűz forrása bennünk él, táplálékra vágyik

Fényét adó Fényre

Szeretet adó Szeretetre

Életre

144000 Creative Commons License 2006.12.01 0 0 236
„Keresztemről egységre szólítalak benneteket, ezért ne veszítsétek el bizalmatokat, mert én, a Feltámadott hívok mindenkit. Nem te hívod őket, hanem én, Krisztus, a te Megváltód hívom szétszéledt juhaimat.”

144000 Creative Commons License 2006.11.30 0 0 235
Jézusom, bocsáss meg a szóért, de olyanok vagyunk Veled, mint apjával birkózó gyermek

Sokszor kihívjuk türelmedet

Sokszor kihívjuk szeretetedet

 

Ölelnél, de tanulnunk kell

Ölelnél, de értenünk kell

Rá kell lépnünk értelem ösvényére, tanító beszédedre

 

Akaratunk, lenyomni mérleg nyelvét

Akaratunk, semmissé tenni másik serpenyő sötétségét

Ó, de könnyűek vagyunk

 

Kérést vesszük kezünkbe, s szívünkön nyújtjuk Feléd

Veszzük a szépet, vesszük a jót

S vesszük minden gyarlóságunk

 

Tudjuk kérés eléri célját

Szív kérésével apa önfeledten öleli magához gyermekét

Boldogan adja mindenét

144000 Creative Commons License 2006.11.29 0 0 234
Atya, Fiú, Szentlélek

Minket hívó hármas

Minket hívó Szent Egy

 

Szándékod megbocsátás

Szándékod könyörület

Szándékod meghallgatni kérésünket

 

Kérésünk sok és mégis egy

Mindnyájan ismerjünk meg Tégedet

Ismeretben, boldog égésben, Benned

144000 Creative Commons License 2006.11.28 0 0 233
Szíved oly kedves

Örömöd oly édes

Jó mikor örülsz, mikor nevetsz, mikor mosolyod feledteti könnyeidet

 

Körbefogsz minket Szíveddel

Körbeölelsz minket szeretettel

Gyengéden vonzol Magadhoz minket

Gyengéd szóval hívsz minket

 

S ha hangod felemeled, szívünk sötét burkát repeszted

Haragod a sötét felhő, mely alá önként állunk

Haragod a megnyugvás, mikor sötétségre mondjuk „világosságunk”

 

Fény vagy

Mindent betöltő szelíd Fény

Kedves, árnyék nélküli Fény

Kézenfogó Fény

Adni akaró és adó Fény

Tökéletes Fény

144000 Creative Commons License 2006.11.27 0 0 232
„Isten templomai! Megvizsgáltam falaitokat és nem vagyok elégedett, mert hajlotok arra, hogy könnyelműen vegyétek Szavam… Elküldtem angyalomat, hogy vizsgálja meg templomaimat és járja körül őket. Elküldtem, hogy tartson szemlét palotáim felett, és megdöbbentő volt, amit látott…
Falaitok elvesztették ragyogásukat. Romhalmazzá lettek az elefántcsont paloták, a Királyotokhoz méltó lakóhelyek falai, mert nem hívjátok többé segítségül Szentlelkemet, akinek tiszta ragyogása felüdít benneteket és megszenteli lakóhelyemet.
Kincsekkel akartalak elhalmozni benneteket. Falaitok között csodákat akartam művelni és e falak között felépíteni saját teljességemet. Jóságos szándékomban állt, hogy teljesen eltöltselek magammal és átisteniesítselek titeket. Vajon felfogjátok-e szándékaimat?
Én, az Isten, aki nemcsak Egyházam, hanem egész teremtésem Istene vagyok, vágyódom arra, hogy nektek adjam magamat. Életre keltő áthaladásom nem marad észrevétlen. Életadó forrás fakad szánalmas falaitok között! És életre kelve, ujjongva így énekeltek majd:
"A kegyes és szeretetteljes Isten, akinek fenségességét egész teremtése magasztalja, eltöltött engem a feltámadás világosságával. Áldott legyen az Ő Szent Neve! Felragyogott bennem az én Háromságos Istenem. A teremtés Vőlegénye kegyesen belépett hozzám, hogy elborítson szájából származó misztikus tanításokkal és elárassza lelkemet a bölcsesség fényével és tanításával. Fenséges dicsőségben érkezett, hogy emlékeztesse népét, mily nagy hatalom, hogy bűneik megbocsátása által megmenti őket. Ezt teszi velünk Szívének   végtelen irgalmában." Ó igen! Minden utam kegyelem és igazság… és ajkamról igazság hangzik. Szavaimban nincs fortély, nincs hamisság, mert Szavaim fenséggel, hatalommal és nemességgel vannak felruházva.
Ébredjetek templomok! Miért alusztok? Fenségben és ragyogásban áll előttetek Istenetek és benneteket hív! Én uralkodom mindenek felett, és előttetek állok, hogy felkínáljam mérhetetlen kincsemet. Ti lesztek a nyertesek. Figyeljetek! A hajnal akart eljönni hozzátok, ám ti nem értékeltétek ajánlatomat. Dicsőítést sem hallottam kegyes szándékomért.
Nem vagy még érett, nemzedék, és ha mégis úgy gondolod, hogy érett vagy, akkor nem az én udvaromban, hanem máshol nevelkedtél. Mérhetetlen sok kincs van a kezemben, amit korlátlanul osztogatok, mégis sokan vannak közöttetek, akik tönkre tették, miután megkapták, mások meg hamis kincsekre cserélték és eltértek az igazságtól.
Nemes mondanivalóm kezdetén Atyám nehezteléssel tekintett erre a Földre - amely nagy zűrzavarban volt -, és így szólt: "Válogatós lettél, nemzedék…"  Ma ezt mondom: "Nem értél meg bennem. Alighogy felnőttél, levágták ágaidat. Gyümölcsöd élvezhetetlen, éretlen és savanyú, nem jó semmire. Álnokság vezette félre ostobaságodat… " Veled volt a hajnal, de te könnyelműen bántál azzal, ami szent. A gonoszság bűvölete beárnyékolja azt, ami jó, és a vágyak forgószele megrontja az egyszerű szívet. Megfordult-e fejedben valaha, gonosz nemzedék, hogy kegyelem és irgalom vár az Úr választottjaira? Felfogtad-e, hogy én hívtalak téged? Úgy szálltak-e el feletted Szavaim, mint az elhalkuló szóbeszéd? Úgy tűnt- e el jelenlétem, mint az árnyék?
Úgy látszik, ínyedre van a lopott víz, és jobban ízlik neked a titokban elfogyasztott kenyér, ostoba nemzedék. Ezért adod át szájadat szívesen a gonosznak.
Most újból kitárom Szívemet.
Ó nemzedék! Bárcsak felismernéd a ti időtök kegyelmét, az irgalom kegyelmét! E kegyelem meghaladja az emberi értelmet. Bár ismerem gonosz szándékaidat és tudom, hogy tövist fognak belém szúrni közületek sokan, akiket határtalanul szeretek, én kitartok saját szándékaim mellett. Ítéletet mondotok felettem, mint a koldus felett, aki sohasem kap szeretetet, és úgy bántok velem, mint a bűnözőkkel. Álnokság bajnokai, ti a ti világi kincseitekben bíztok, nem az én isteni kincseimben, amelyek megmenthetnek benneteket.


Senki sem jó az Istenen kívül… Egyedül az Isten isteniesíthet át titeket és vihet az erények útjára, hogy csont legyetek az Ő csontjából és test az Ő testéből, és az emberek felismerjék bennetek az Ő ivadékait.
Lelkem bánkódik, mert senkit sem akarok elűzni örök jelenlétemből. Nagy gyöngédségemben kész lennék eltörölni hibáitokat, ha megalázkodnátok és bűnbánatot tartanátok, Isten templomai, ám az istenkáromlást nem bocsátom meg. Tartsatok bűnbánatot, mert Szentlelkem nem lakozik abban a lélekben, amely elkötelezte magát a bűnnek. Ne szomorítsátok Szentlelkemet, ne vádaskodjatok amiatt, ami Istentől érkezik, és ne nevezzétek jónak azt, ami rossz! Az végzetes lesz lelketek számára!
Lelkem megrendült amiatt, amit a magasságokból látok. Nem rejtőzhet el szemem elől a gonosztevő és az sem, aki folytonosan "bosszút" kiált testvérére az éjszakában…


"A mennyekből hallatom hangom. Hangosan kiáltok, hogy mindenki hallja, a jók és a rosszak is. Az én hangom valóban eljutott a világ végére. A jóknak és a rosszaknak egyaránt bűnbánatot kell tartaniuk! A jóknak azért, mert nem követték pontosan az én akaratomat, és mert nem helyes, ahogyan imádkoznak. Sokan csak szavakkal közelednek hozzám.
A rosszaknak azért kell bűnbánatot tartaniuk, mert szívük keménységében halálos bűnt követtek el, valamint azért, mert közömbösek velem és törvényemmel szemben."


Mivel templomaim elvesztették a kegyelmet, végtelen irgalmamban én továbbra is kiárasztom Lelkemet e gonosz nemzedékre, hogy életre keljen. Akkor majd ujjongani fog ez a szárazság és újból termékeny lesz. A szeretet együtt fog járni a becsületességgel és elmúlik a régi világ…
Bár előre láttam, hogy közületek sokan fogják rosszakarattal telve visszautasítani csodáimat, én fogok végül diadalt aratni e gonosz nemzedék felett. …..


Amikor majd minden embert magamhoz vonzok, a Szívembe, akkor fogok újból megdicsőülni. Én vagyok az új Ádám, a tanítás világossága és a Szent Bölcsesség. Amikor minden ember, vagyis a világ felismeri és elhiszi, hogy engem az Atya küldött, újból diadalt fogok aratni, mert egy hangon fogják mondani:
"Ő a Krisztus, a Szentháromság egyik Személye, a tiszta Világosság, aki isteni világosságába viszi a lelkeket és az egész teremtést. Ó Uram és Istenem, Te mindent saját kezeddel teremtettél fenségben és ragyogásban. Örömtől mosolyogva teremtettél és kegyelemmel töltöttél el mindeneket, de az ördög irigységében megfosztott minket e kegyelmektől, még az élettől is. Megfosztott a Te világosságodtól, amíg el nem jössz, Szabadítónk és Megváltónk, hogy megments minket. Urak Ura, lelkünk kenete, háromszor szent Világosság, földi életedben a feltámadás által Te átisteniesítetted, lelkivé és romolhatatlanná tetted isteni Testedet, Te legyőzted a föld minden anyagi vonatkozását. Győzedelmeskedtél a halál felett. Örök időkre szóló Kinyilatkoztatást adtál. Emberiség Szerelmese, Te, az élő Isten, nekünk adtad menyasszonyodat, hogy biztonságban megőrizze az igazságot. Ó háromszor Szent Világosság, Te láthatóvá váltál testben, hogy megmutasd az Atyát nekünk. Az Atyát, aki Benned van, és hogy Te őbenne vagy."

Ezért ne kérdezd, nemzedék, milyen lesz a diadal. Diadal akkor lesz, amikor végül az egész teremtés együttműködik velem a szeretet átalakító egységében és eggyé válva, egy hangon így kiált:

"Jézus a Krisztus!
  Jézus az Úr!"”

144000 Creative Commons License 2006.11.26 0 0 231

„Jöjj, mi ketten?

Hallani szeretném, amint mondod! Ne feledkezz meg rólam! Emlékezz jelenlétemre! Tudod-e, hogy mennyire vágyom arra, hogy jelenlétemről elmélkedj? Jelenlétem is fontos misztérium, amelyről sokan elfeledkeztek. Elmélkedjetek jelenlétemről! Gyermekeim, akiket örökké tartó szeretettel szeretlek, szerezzetek nekem örömöt, emlékezzetek meg valóságos jelenlétemről! E szavakkal készüljetek: mi ketten, te és én, én és te, mi. Fogadjatok be engem munkátokba, beszélgetéseitekbe és gondolataitokba! Tiszteld jelenlétemet, soha ne feledd, hogy én vagyok a Szent! Ha rám gondoltok, és arra, hogy veletek vagyok, kevesebbet fogtok vétkezni. Én, a názáreti Jézus Krisztus megáldalak benneteket!”

 

144000 Creative Commons License 2006.11.25 0 0 230
Szerelem éneked édes dal az éjszakában

Csillagod mint tündöklő nap tűnt fel az égen

Kezedet nyújtod, Szívedet adod

 

Éneked szólít

Éneked epekedve száll

Megszólalnak a madarak szerelem nyelvén

Megszólalnak a virágok szerelem sóhajával

Megszólalnak a kövek, ejtik könnyeiket

 

Itt térdelünk előtted, szívünk repes

Szívünket befogadtad szent Szívedbe

Szomjúságod mi vagyunk

Éhséged nyomorunk

Kezünket nyújtjuk Feléd, magunkat adjuk

 

Adod Testedet, adod véredet, adod világos fényedet

Bús fellegek helyét napfény veszi át

Szomorúságunk örömre változott

Kereszted, elforduló tekintetünk

Kereszted, elforduló tettünk

Kereszted mutatja szereteted

Ma is felveszed

Kereszted mutatja, hívsz minket

Ölelsz minket magadhoz, múltat felejtve

 

Irgalmad áldozat

Minket hívsz, kik elárultunk

Minket szólítasz, kik kigúnyoltunk

Adsz kezünkbe édes ételt, s mi mit adtunk ? epét víz helyett

Rohantunk Feléd fenyegetően, s Te ? békédet adod

Gyűlöletünk kelt ellened, s Te ? mosolyodat adod

 

Szerelem éneke szólít

Könnye földet ér

Ébresztő ereje csendessége

Gyógyít

144000 Creative Commons License 2006.11.24 0 0 229
Ó Izrael

Szavad vezeti népedet

Kezedben pásztorbot pihen

S tekinteted hova veted ?

 

Sarökkő áll, meg nem inog, nézz reá

Élő és eleven

Élő szavát adó

Élő

 

Arca előtted

Szemét reád veti

Kérését Neked szögezi

 

Beszélj !

Szólj szóval, gondolattal

Szólj szíved szavával

Csend édes hallgatásával

Kiáltó szóval, ébresztővel

Édes Szeretet beszédével

 

Ki bentről ad, sokat ad

Bentről a szó szívig hatol

Félelemnek jó őrzője a múlt

Öröm ideje, öröm keltője, beszéd

144000 Creative Commons License 2006.11.23 0 0 228
"A menny éjjel-nappal gyászol az eretnekségek miatt, amelyek Testembe beszivárogtak, azok miatt az eretnekségek miatt, amelyek elpusztítják Testemet. Úgy fejlődnek ki Testemen  belül, mint a rákos daganat. Kovászuk átjárta Kenyeremet... Nyomatékosan mondom nektek, hogy ezek az emberek nem csak saját vétkük súlyát fogják viselni, hanem azokét is, akik őket követik. Ez épp olyan súlyos, mint elődeitek vétke, akik Baált imádták.”
144000 Creative Commons License 2006.11.23 0 0 227
Szent irgalmasságod hatalmas háló

Visszanyúlik elfeledett múltba

Kitart jövőben

Itt van jelenben

Múltból mutat jövőbe, s jövőből jelenbe

Kitárja karját, s nem nézi hegyeket

Felöleli kicsiket, kézen fogja nagyokat

Egyesíti őket

Vihar tépett, elvált hajók újra egymásra lelnek

Egymás örömére, Isten dicsőségére

144000 Creative Commons License 2006.11.22 0 0 226
Nehéz megtenni az első gondolatot

S még nehezebb megtenni az első megvalló szót

S cselekedet már magától fakad

 

Irgalom útja indul kérésben

Teljesedik bentről fakadó édes beszédben

Kiteljesedik cselekedetben

 

Első gondolat nehéz, hívó szó erősíti

Első szót még sötétség kötözi, s első szó sötétséget mint vihar ködöt elsöpri

Cselekedet meghozza örömét, s viszi magával a hívó szót első gondolatra, első szóra

144000 Creative Commons License 2006.11.20 0 0 225
Jézusom, kiszáradt fa voltam, már tűzre se jó

Rám néztél, és felébresztettél

Életet adtál a halottnak

Élet szent Vizét

 

Kézen fogtál és Magadhoz vezettél

Fájdalomban megfürösztöttél

Kiraktál tűzre, korbács ütésekre

 

És szerettél

 

Vezettél sötétre, sivatagba, itattál oázisodban

S adtál, nem nézted mértéket, nem nézted érdemet

Levágtad hajtást, mely ruhát tépett, leszedted száradó leveleket

 

S mutattál mindent

Tanítottál jóra

Kezedet adtad, tele tele ajándékokkal

 

Adsz, sokat, igen sokat

Adsz sokat az érdemtelennek

És adsz, mit értelem fel nem fog kérőnek

 

Viszed és vezeted ki kezedet fogja

Kegyelmeiddel elárasztod, ki akaratodat hordozza

Szent Neved, Szent Irgalom

 

Köszönet jóságodért

Köszönet Irgalom Hálójáért

Köszönet Akaratodért

 

Köszönjük Neked

wainnalahulahafizun Creative Commons License 2006.11.19 0 0 224
A kereszténységben nincs sem béke, sem szeretet. A kereszténység a folytonos gyűlölet és öldöklés inkvizítor vallása.
Előzmény: 144000 (223)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!