belfast12 Creative Commons License 2014.07.12 0 0 163018

Nem azt mondtam a legjobb 3 percük,inkább arra próbáltam rávilágítani neki esnek az ellenfélnek és kitámadnak,ahogy ezt írtam is.

Nézd végig a meccset,le nem focizták őket.

A labdabirtoklás 40%-60% volt.

A hozzászólásom nem rossz indulatú volt csak jeleztem ez nem máltai és nem andorra szint,igaz nem is Basel vagy Leverkusen.

Örülni fogok ha kettős győzelemmel megy tovább a loki és 0-6-al,bár azt gondolom nem ez lesz a realitás.

Redhot100 : Én a sorok közt olvastam a nyilatkozatok közt,szerintem arra próbálnak célozni jobban félnek a szurkolói támogatástól,mint a csapattól.

Jártam pár dvsc meccsen vendégként igaz nem ebben a stadionban,rossz hangulat ellenünk(Újpest) sose volt.

Azt gondolom a labdarúgásunk mai helyzetében,mikor egy Ferencváros kínlódik a máltai 5. ellen és még az edző is azt mondja csoda hogy nem kaptak ki Máltán.....

Sokkal szerényebben kéne a kupákhoz állnunk és minden sikert megbecsülnünk.

További sok sikert nektek( a Bl-ben) !

Előzmény: Frizuravarjú (163016)
Törölt nick Creative Commons License 2014.07.12 0 0 163017

Csak szólok hogy nekünk nincs gondunk a futással azzal jól bírjuk a gondunk a betömörülő védelemmel van. Ha az nem lesz akkor jó esélyel kettős győzelemmel mehetünk tovább. Tegnap zuhogot az eső ami a mi focinknak nem tesz jót. De nem kaptunk gólt pedig az újpestben van pár gyors futballista

Előzmény: belfast12 (163013)
Frizuravarjú Creative Commons License 2014.07.12 0 0 163016

Megnéztem a Celtic elleni első három (na jó, négy) percüket. Hát, hm, izé, reméljük tényleg ez lesz a maximum az írektől. A 15. másodperben kiharcoltak egy szabadrúgást jó pozícióból, belerúgták a sorfalba. Próbáltak letámadni, szereztek 1 (vagy 2?) labdát, amit rögtön el is adtak, majd a Celtic a második perc végén fejelt egy kapufát, a negyedik percben kontrából megint majdnem gólt szerzett, itt inkább leállítottam. Azt mondod ez volt a Cliftonville legjobb három perce a meccsen?

Redhot100 Creative Commons License 2014.07.12 0 0 163015

Jó ez a kis beharangozó. Meglepődnék azért ha egy szigetországi csapat a debreceni pokoltól tartana.

Frizuravarjú Creative Commons License 2014.07.12 0 0 163014

Kösz az infókat.

Azt azért tegyük hozzá, hogy az a Kalmar nem volt már akkor élcsapat Svédországban, 2012-ben konkrétan tizedik lett, egy bukott svéd kupadöntővel kerültek be egyáltalán az EL-be. Ahhoz képest az a svédországi 4-0-s vereség azért elég csúfos a Cliftonville-re nézve.

A Celtic meg lesimázta őket, nincs mit ragizni, pedig az a Celtic már nem a régi Celtic, az Elfsborggal meg a kazah bajnokkal is nagyon megszenvedtek.

Én nem nézem le a Cliftonville-t, idegenben egy gólgazdag döntetlent aláírnék ellenük, de ezekben az "elképesztően jó játékos" meg "nem gurítgat vagy emelget bevágja egyből" jelzőkben van némi költői túlzás. Ha ilyenek lennének, akkor találtak volna maguknak komolyabb csapatot Nagy-Britanniában, ott nehéz eltűnni. Ha én ilyeneket írnék Szakályra meg Volasra, akkor itt a topikban röhögnének ki, pedig gyanítom, ők sem rosszabbak az említetteknél.

Kondást ismerve egyébként biztos nem fogunk kitámadni és magabiztosan egy írországi 3-0-s győzelemre törekedni, idegenben nekünk még Mezőkövesden is jó az x, szóval a lenézéstől biztos messze leszünk. A meccs eleji megijedés már reálisabb forgatókönyv, de talán ennél már rutinosabbak vagyunk:)

belfast12 Creative Commons License 2014.07.12 0 0 163013

Sziasztok

Előre jelezném nem vagyok Dvsc szurkoló,de kupameccs lévén nektek szorítok.
Mivel Észak Írországban élek és ismerem a helyi csapatokat.
Már kintről is akartam írni,de nem engedte a regisztrációt :((

Napok óta olvasom mennyire magabiztosan írtok.....azért nem lesz ez ilyen egyszerű.
Bár maga a csapat gyengébb játékerőt képvisel a lokinál.

A szezonban láttam párszor a lokit és ha olyan játékot mutatnak mint amire képesek akár kettős győzelemmel is tovább mehettek,de ha olyat mint amit a tegnapi szuperkupán vagy elég sok idegenbeli mérkőzésen akkor bármi lehet.

A Cliftonville igazi brit csapat a szó legszorosabb értelmében.
Talán sokan lesajnálják őket,de profi edzőjük,orvosi stábuk van,remek edzői kar és a játékosok se ügyetlenek.
Nem egy máltai és andorrai szint.
A cliftonville valószínűleg első 5-ben lenne az mb1ben.

A játékosok 95 percig futnak,nincs elveszett labda és hazai pályán mindenki ellen győzelemre törnek.
Azonnal neki esnek az ellenfélnek ,ezáltal nagy területeket hagynak hátul.
Fej játékuk kiváló,minden szögletük veszélyes.
Viszont a kontrákat azonnal leütközik,faultoknak,csípnek,rúgnak.
Technikai képességeik nem a legjobbak,talán 2 játékosuk van aki mindkét lábbal remekül passzol.
A 2 szélső védő elég ügyetlen is,olyan ahova állok elrúgom mentalitással.
A Barry Johnstonra külön felhívnám a figyelmet elképesztően jó játékos és nagyon kell figyelnetek Joe Gormleyra akitől nem sok labda pattan el.
Ha ziccerbe kerül biztos gól,nem gurítgat vagy emelget bevágja egyből.

A Kalmar elleni 2012-es meccsükön kint voltam,nyertek is és akár 3-4 gólt is vághattak volna a hazai meccsükön, a visszavágón kaptak egy 4-est,de nem álltak be bekkelni.
Ott is azt játszották amit hazai pályán.
A tavalyi mérkőzést csak tvben láttam a Celtic ellen,nem jutottam ki.
Az a Celtic erős volt nekik ,viszont ez egy elég erős csapat volt nézzétek csak a kezdőt:

A Celtic Parkban csak kettőt kaptak!!!!

Érdemes belenézni a mérkőzésbe,ahogy az első 2-3 percet kezdik az vár a lokira is.

Összegezve:

Telt ház vár rátok,egy sokat futó hajtós csapat ellen.
Ahol nem lesz látható az Nb1-ben látható tili-toli és ráérős foci.
A helyiek szoros meccsen továbbjutást várnak,hazai pályán egy 2 gólos győzelemben bíznak(pont amiatt tudják lenézik őket) és idegenbeli 1 gólos vereségben.
Látták több meccseteket,tőlem is kértek pár meccset. Látták a Bl csoportkörös meccseteket,a Liverpool ellenit még egy helyi TV is leadta.
Tisztelik a csapatotokat.
Amitől tartanak és ez nem vicc a dvsc szurkolók szurkolása.Több Cliftonville játékos is lenyilatkozta tudják pokol vár rájuk Magyarországon,így jó lenne egy 2-3 gólos előny.
Több munkatársam is elismerően beszélt a hangulatról és kérdezték vajon a helyiek majd hogy fogadják őket.

Észak Írországban talán csak a Linfield elleni meccs az ahol hangulatos meccset tapasztalnak. A többi Pápa-Kaposvár hangulatban zajlik.
Ha a Dvsc X körüli eredményt ér el kint vagy szoros meccsen 2-1-re kikap akkor jó esélyetek van. Ha lenézik őket akkor az is lehet kaptok 3-at.

Sok sikert nektek!

Emi2 Creative Commons License 2014.07.12 0 0 163012

Èn emlèkszem rá èvekkel ezelőtt, mikor ùgy beszèltünk ròla (ès talán a játèka is ezt igazolta), mint az egyik legtehetsègesebb vèdő játèkos. Avval a Mátèval mi van? A sèrūlèse ennyire visszavetette?

Előzmény: ivanandras (163007)
Creative Commons License 2014.07.12 0 0 163011

Tegyük fel, hogy a Clftonville ellen elég lesz ez a teljesítmény. És a következő fordulóban? Jó, addig még javulhatunk, de ennyit?

Előzmény: cassano71 (163008)
Creative Commons License 2014.07.12 0 0 163010

Selim? A játékban is felvállalja a felelősséget, most nem vállalta volna?

millerdraft Creative Commons License 2014.07.12 0 0 163009

Sziasztok, köszönöm a sok baráti gratulációt :-)

Előzmény: ivanandras (163003)
cassano71 Creative Commons License 2014.07.12 0 0 163008

Ebben a fázisban még tényleg vannak nagyon gyenge csapatok, ugye andorrai csapatok pl. ahol szó szerint a sarki hentes, a fodrász, a raktáros stb. játszik a csapatban. Na jó anno nálunk is játszott egy targoncás valaha, de az más kategória volt:-)

A Cliftonville azért szerintem jobb mint egy andorrai csapat ahogy néztem őket, de megijedni nem kell azért tőlük. Én leértékelni nem akarom őket, távol álljon tőlem, de nagy blamának tartanám ha nem nyernénk már az első meccsen is mert illene.

Egyébként kimegy valaki Belfastba a topikról az első meccsre? Vagy majd csak a csoportkörben mikor kapunk egy Barcát?:-)

Előzmény: Té (163006)
ivanandras Creative Commons License 2014.07.12 0 0 163007

Hatodikként lőtt, valószínűleg nem volt kijelölve, csak ő vállalta be. Nem is gond, tizit kihagyni nálam soha nem hiba.

Csak kurva szar játékos, ez a nagy baj.

Creative Commons License 2014.07.11 0 0 163006

Akkor miért lett ő kijelölve és ha már ki lett, miért vállalta?

Mindegy, ezért annyira ne marasztaljuk el, nem ő volt az egyetlen, aki kihagyta. Más kérdés, hogy neki a képességei alapján nem is lenne helye a csapatban.

Amúgy én annyira nem vagyok optimista, nagyon szerény képességű csapat kell, hogy legyen a Cliftonville, ahhoz, hogy ez a mai teljesítmény elég legyen. Bár a tegnapi meccseket látva - a fene sem gondolta volna - vannak ilyen csapatok a mezőnyben.

Előzmény: cassano71 (163001)
ChrisRea Creative Commons License 2014.07.11 0 0 163005

Lázár vs Jova védőben annyit nem láthattunk viszont ...

Előzmény: ChrisRea (163004)
ChrisRea Creative Commons License 2014.07.11 0 0 163004

Mészáros kiváló volt, Vadnai jó, Máté jó volt

Jovanovic rengeteget faultolt feleslegesen ott középen meg balfaszkodott is.

Ezzel a 3 csatárral vagy elfáradtunk a végére, de inkább rossz csere volt mert kiürültünk.

Szal Jovanovicot nem biztos a BL selejtezőkön építeném be ha nem muszáj.

Seydit meg jól seggbe rúgnám a kapu előtti bohóckodásáért nem ugrabugrálni kellene hanem befejelni a helyzetet. Amúgy nem volt rossz.

ivanandras Creative Commons License 2014.07.11 0 0 163003

Jovanovic jó volt, mehet is a kezdőbe az idióta helyett.

ChrisRea Creative Commons License 2014.07.11 0 0 163002

Szerintem meg pont ez kellett a lötyögő franciák után egy olyan ellenfél amilyen egy Britt csapat szokott lenni, szépen odatették maguk. egyedül Kulcsár bánhatja de, remélem a köv fordulóra ott lesz.

A meccs is könnyen hasonló lehet az esővel, szal ideális. Ki nem kaptunk.

cassano71 Creative Commons License 2014.07.11 0 0 163001

Szerintem mindenki tudta minket, az edzői stábot és őt magát is beleértve. Egy tanulmány volt Kondás feje mikor bevágták miközben Máté készülődött:-) Amúgy nem volt vészes ez a meccs, a felkészülést jól szolgálta a BL-re, még én azt mondanám hogy a színvonal sem volt rossz, főleg ahhoz képest hogy szezon eleji meccs. Sziporkázó játékot nyilván több okból sem lehetett itt várni. Olyan volt kb. mint egy standard NBI-es meccs. Aki nem így érzi nézze vissza a Fradi két EL selejtezőjét a máltai csapattal és megtanulja becsülni ezt a mai meccset:-)

Az Újpest nem érdemtelenül nyerte, végülis az első 30 percben amíg el nem fáradtak egyértelműen jobbak voltak, utána meg már kiegyenlített volt teljesen, nyerhettünk volna mi is a végén, ők is. Ők berúgták a 11-est, Mammut nem, szóval ez van.

A Cliftonville ellen az alapján amit láttam tőlük ez a mai teljesítményünk is elég lenne valószínűleg, de ennél azért jobbat várok, szerintem jobb is lesz.

Előzmény: Té (162997)
sx7 Creative Commons License 2014.07.11 0 0 163000

Alapkő.

Ne bàntsd!

Előzmény: ivanandras (162998)
Mapé Creative Commons License 2014.07.11 0 0 162999

Sajnos ez nem jött be. Nem hiszem, hogy Kulcsár játszhat kedden.

Előzmény: sylord (162989)
ivanandras Creative Commons License 2014.07.11 0 0 162998

Szólni kellett volna Nenadnak, hogy itt szabad az ötösről tizit védeni :)

Borzalmasak voltunk természetesen és egyértelmű volt, hogy ez a balfasz hagyja ki a tizit. Aki úgy néz ki, jövőre is kezdő lehet.....

Creative Commons License 2014.07.11 0 0 162997

Annyira tudtam, hogy Máté kihagyja...

De ami nagyobb baj, a játék is szar volt.

MZ/Y Creative Commons License 2014.07.11 0 0 162996

Mindkettő szar megoldás, a különbség, hogy náluk van köze a focihoz az avatásnak, nálunk meg olcsó volt a jegy.

Egyébként, szerintem, nem simán az Ő bizniszük, szerintem a luss is benne van. Az árak mindenesetre borzasztóak, kimondottan nem a saját szurkolóit célozták meg. (Szvsz nálunk sem a lóval, de azért nem ennyire egyértelmű, hiszen volt Loki-meccs is.)

Előzmény: Té (162995)
Creative Commons License 2014.07.11 0 0 162995

Épp akartam írni, hogy akit érdekel nézzen be a zöldekhez, olvassa el, hogy örülnek a Chelsea elleni megnyitónak. Lehet, hogy jól jártunk lóbegával?

Előzmény: ivanandras (162987)
sx7 Creative Commons License 2014.07.11 0 0 162994

Megvilágosodtál :D

MZ/Y Creative Commons License 2014.07.11 0 0 162993

Kubatov elintézi, hogy az is megszeresse Szimát, aki eddig ódzkodott tőle. Ugye, András? :o) (Nem Te.)

ivanandras Creative Commons License 2014.07.11 0 0 162992

Nézzük a jó oldalát, a topic fele mindenképpen örülni fog.

maribor Creative Commons License 2014.07.11 0 0 162991

Túl sok a mélyvénás változás mostanában az életedben, Barátom.

MZ/Y Creative Commons License 2014.07.11 0 0 162990

Lehet.

Magunkat reklámozni viszont biztosan nem.

Előzmény: Kipec92 (162986)
sylord Creative Commons License 2014.07.11 0 0 162989

A mai edzőmeccsen a legfontosabb, hogy ne sérüljön meg senki, az eredmény mellékes.