Keresés

Részletes keresés

állati emlék Creative Commons License 2001.10.01 0 0 231
Ott leszek. Taláxunk?

(köremil ment, nagy vagy Filly!)

Előzmény: Filly (230)
Filly Creative Commons License 2001.10.01 0 0 230
Holnap Ökotech kiállítás nyílik a Hungexpón!
Lord Iffy Creative Commons License 2001.10.01 0 0 229
csobolyó, megpróbálok mingyá bekapcsolódni csak én lemaradtam valahol a 1xx hozzászólás körül.:O))
állati emlék Creative Commons License 2001.10.01 0 0 228
Na, nekem asszem okes. Ma, hétfôn legalább is úgy fest.
Előzmény: Meggyes (227)
Meggyes Creative Commons License 2001.10.01 0 0 227
Honnan fogjuk megismerni egymast? Passz - en mindenesetre foglaltatok asztalt, a jelszo, amit a pincernek kell bemondani "index" lesz. Mondhatnam azt is, hogy "gerontopresszionator", de az hujen hangzik. :)
Mokuss, latod-latod: vitaban _mindenki_ huje, csak _te_ vagy okos, osszejovetelnel _mindenki_ bumlizzon le hozzad Szegedre, csak _neked_ ne kelljen alkalmazkodni. Biztos bennem van a hiba, de ezek utan nem tudlak komolyan venni ha ilyet szolsz: "Nah, ilyen szinten nem is vesz senki egyenrangu partnernek... latom..." meg "Csak sose fentrol nezni ;)".
Gondolkozz, aranyalma: lehet, hogy ugyanez tortenik, mikor harcoskodsz az allatvedelem temaban?
m1s
Előzmény: Törölt nick (226)
Törölt nick Creative Commons License 2001.10.01 0 0 226
Akkor szerda 19:00? En ott leszek, de ha megis lefujjatok, akkor legyszi valaki kuldjon egy mailt, mert nem biztos, hogy fel tudok maszni a forumra addig... Ja, honnan fogjuk megismerni egymast? Valaki talaljon ki valamit... :)
Előzmény: Filly (225)
Filly Creative Commons License 2001.09.30 0 0 225
Búzasör nagyon rulzik! :o) A Western-t meg én is csak ajánlani tudom.
Előzmény: baphomet (217)
Törölt nick Creative Commons License 2001.09.29 0 0 224
Bevallom, hogy a Rakosi uti sorozo nekem eleg szimpatikus lett volna:) ... Bar a Blaha vagy kornyeke is tokeletes szerdan delutan... vagy akarmi, ahova a Fovam teri szabadidokozpontbol el lehet jutni:)Tenyleg... ha kavezo kell es nem sorozo, akkor ott a CD-FU vagy az 1000 Tea a Vaci utcaban....
mokuss Creative Commons License 2001.09.28 0 0 223
"Ha tényleg ennyi ember beszállna, jobbnak látnám, ha nyitnánk egy zárt levelezőlistát, amin mehetne az érdemi munka, hogy ne kelljen már lépten-nyomon megkűzdeni az elmebajosokkal. "

Nah, ilyen szinten nem is vesz senki egyenrangu partnernek... latom...

Miert ne mernék? Csak a baj, hogy en Szegeden lakom, ha jöttök ide, sor, sör, ...

Csak sose fentrol nezni ;)

Előzmény: Meggyes (222)
Meggyes Creative Commons License 2001.09.28 0 0 222
Nem mer :)))
Előzmény: állati emlék (221)
állati emlék Creative Commons License 2001.09.28 0 0 221
Te Meggyes, most jut eszembe, ezt nem a topicban kéne megbeszélni. Mi van, ha betoppan a rovarevô?
Előzmény: Meggyes (219)
állati emlék Creative Commons License 2001.09.28 0 0 220
Az király hely. Nekem jó, valszeg. Hacsak nem leszek épp Szlovákiában.
Előzmény: Meggyes (219)
Meggyes Creative Commons License 2001.09.28 0 0 219
En baromallat, tudok jobbat es ott tuti van buzasor:
Western-sorozo, a koruton. A 4-6-os villamosrol a Boraros ter elott egyel kell leszallni (Mester utca), pont a villamos-megalloval szemben. Kulturalt, jo a kiszolgalas, ha lovas osszejovoetel van, mindig odamegyunk.
Tehat Western-sorozo, szerda 19.00.
Előzmény: baphomet (217)
Meggyes Creative Commons License 2001.09.28 0 0 218
Iagazan jo helyet en sajnos csak a 16. keruletben, a Rakosi uton tudok, de az gondolom mindenkinek alaposan kiesik. Legyen tehat a belvaros. Elso javaslat: Piszkos Fred kocsmaja a Blahan (enni is lehet), masodik az Odeon kv-zo a Semmelweis-utcaban (megvan az meg?)
Szerda este, 19.00 ora.
Ehhez kepest lehet alkudozni.
Előzmény: baphomet (216)
baphomet Creative Commons License 2001.09.28 0 0 217
mindegy, csak legyen búzasör!
Előzmény: Meggyes (215)
baphomet Creative Commons License 2001.09.28 0 0 216
igeeen!!! egyszerűbb...:-)))))
Előzmény: Meggyes (213)
Meggyes Creative Commons License 2001.09.28 0 0 215
Na akkor ezen felbatorodva celozzunk be egy szerda estet mondjuuuukkk... Nemistudom, ilyenkor, mikor a kerthelyisegek foglaltak, hova mehet az ember lanya? Valami ko kis KV-zo valahol? 5let, valaki?
Előzmény: állati emlék (214)
állati emlék Creative Commons License 2001.09.28 0 0 214
Nem rossz, nem rossz! (Lovaglás rulez! :))))
Előzmény: Meggyes (213)
Meggyes Creative Commons License 2001.09.28 0 0 213
Na, en is kidugom a fejem kicsit a munkahegyek alol, amik maguk ala temettek... :) (hogy legyek olyan burzsuj, hogy megkeressem a lovam zabravalojat, tudod, mokuss? :))) )
Kommunikalunk majd.
Esetleg, mint a "real-life"-megoldasok hive, megszavaznek egy kellemes sorozessel egybekotott agyvihart a topik tisztelt tagjaival (es a tema irant erdeklodo egyeb nickekkel) valamely kulturalt vendeglatoipari egysegben, mar amennyiben megoldhato a dolog (ertsd: nem valasztjak el az egyedeket sulyos kilometerek egymastol).
meggyes-nem-hisz-a-textben
:)))
Előzmény: állati emlék (212)
állati emlék Creative Commons License 2001.09.28 0 0 212
Okes! Hétvégére eltűnök, de majd vadú gondúkodok!

Mindenkinek köszi az együttműködést!
Csôváz All!

Csobolyó

Előzmény: Filly (211)
Filly Creative Commons License 2001.09.28 0 0 211
Hali, mindenki!

Ha tényleg ennyi ember beszállna, jobbnak látnám, ha nyitnánk egy zárt levelezőlistát, amin mehetne az érdemi munka, hogy ne kelljen már lépten-nyomon megkűzdeni az elmebajosokkal.

Elkezdtem az állatvédő honlapok nézegetését. Fő szempontom, hogy mi van a lapon, milyen terjedelemben, és hogy az nekem mennyire tetszik :o) Hétvégén leírom "tapasztalataimat" legalább 2 ilyen lapról, és közreadom (reményeim szerint már az új levlistán - aminek szívesen vállalom a menedzselését).

Jó, netmentes hétvégét!

Törölt nick Creative Commons License 2001.09.27 0 0 210
Okesz zsokesz:) En benne vagyok:) Kornyezeti management a mellekszakiranyom:) (bar meg csak 2 oran voltam eddig:)) Na szoval a lenyeg... a jo cel erdekeben esetleg 300.000 banneres hirdetesi lehetoseget is fel tudok ajanlani (a HLE halozataban muxik).. valami barom nekem adta, de eddig meg nem sok kedvem volt felhasznalni:)
Előzmény: állati emlék (209)
állati emlék Creative Commons License 2001.09.27 0 0 209
:)))

Gyöhecc, komám!

Előzmény: baphomet (208)
baphomet Creative Commons License 2001.09.27 0 0 208
hát én is csatlakoznék. leheeet?

és igérem, nem fogom egy állatos topikba sem berakni a saját linkünk...:-)))

Előzmény: állati emlék (206)
mokuss Creative Commons License 2001.09.27 0 0 207
http://allatvedo.lap.hu/
http://www.doginfo.hu
http://extra.hu/mokusfalvi
www.famkat.hu
http://www.sugonet.hu/menhely/
http://www.tar.hu/frameset.phtml?path=/dogs2001/
http://www.herosz.hu/
http://www.nexus.hu/kae/
http://www.misina.hu/
http://www.extra.hu/cerb/
http://www.kutya.hu/0106/14.htm
http://www.extra.hu/szentferenc/
http://www.kutya.hu/0009/12.htm
http://www.extra.hu/mokusfalvi/magyar/iranytu/allatvedok/magyarok/mav.htm
Előzmény: állati emlék (206)
állati emlék Creative Commons License 2001.09.27 0 0 206
Na, Kedveseim! Íme pár hely. Vannak köztük általános "gyűjtô" oldalak is, ahonnan sokfelé el lehet jutni.

www.kornyezetvedelem.lap.hu
www.greenfo.hu
www.rex.hu
www.fauna.hu
www.herosz.hu
zold.victorinet.hu

Szerintem egyenként végig kéne csámcsogni ôket, és megbeszélni, mi jó bennük és mit kellene másképp.

állati emlék Creative Commons License 2001.09.27 0 0 203
Megyek én is gályázni. késôbb jövök.
Előzmény: Filly (202)
Filly Creative Commons License 2001.09.27 0 0 202
Nagyon jó ötlet! Este kezdem is, most melóznom kell.
Előzmény: állati emlék (201)
állati emlék Creative Commons License 2001.09.27 0 0 201
Szerintem elsô lépésként gyűjtsük össze az összes neten elérhetô állatvédô oldalt, és nézzük meg, hogyan épülnek fel, mik a célkitűzéseik és feltehetôleg kiket céloznak meg, mint "közönséget". Én belevenném a környezetvédô oldalakat is. Azt is meg kell nézni, mit tartanak "hírnek".

utána nézzük meg, melyek ismertek ezek közül és melyeket tartják az emberek komolyan vehetônek.

Előzmény: Filly (197)
Filly Creative Commons License 2001.09.27 0 0 200
Jééééé, én errefelé csak egy embert (na jó, kettőt :o) ismerek, aki agyatlanul rivalizál :oD

De látjátok, mit köszönhetünk mokussnak? Ő kezdeményezte tulképp a normális állatvédő honlap létrejöttét! Napi imáinkba bevesszük nevét.

Előzmény: mokuss (198)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!