Keresés

Részletes keresés

masta_dry Creative Commons License 2003.11.17 0 0 6
Ez pumpás marker, ugye?
Előzmény: Suffering_DoomMaker (5)
Suffering_DoomMaker Creative Commons License 2003.11.15 0 0 5
ELADÓ MARKER:

Eladom Maverick típusú markeremet, maszkkal, 2 darab CO2 palackkal, tartalék tárral!

Árajánlatokat kérek a DoomMaker@Chello.hu e-mail címre!

masta_dry Creative Commons License 2003.10.30 0 0 4
Ha valaki meg tudja magyarázni, miért párásodik be ugyanaz a maszk közel azonos körülmények között egyszer teljesen, másszor pedig szinte egyáltalán nem, akkor ne fogja vissza magát!
Balkezes fedezéknél szerintetek érdemesebb balba átvenni a markert, vagy nagyobb felületet adva inkább kihajolni okosabb? (tudom, keressek más fedezéket)
Humboldt Creative Commons License 2003.10.20 0 0 3
Na en is az egyik szervezo vagyok ahol a
Masta_Dry jatszik.
Tenyleg epp most szedjuk ossze a csapatot,
s szombaton 12-16-ig jatszanank egyet
(mar a masodik alkalom :) )

Ha tenyleg erdekel titeket a dolog, gyertek
de max 3 ember, mert azon a helyen a tul sok ember
nem kenyelmes. Az anyagiakat nem tudom neztetek e,
de ha jottok mindent letisztazhatunk egymaskozt.

Udv
Humboldt

Előzmény: HUN_Blackman (2)
HUN_Blackman Creative Commons License 2003.10.18 0 0 2
Tökéletesen ugyan olyan a helyzetünk :P
A Mátrix arénáról inkább hallottam mintsem jártam már ott, de mennénk hétvégén ha nektek is megfelelő, játékra hozhatunk még pár embert ha kell, csak szólj!
Mi is Budapestiek vagyunk és nekünk is tervbe van véve saját felszerelés vásárlása, csak nem tudjuk konkrétan még mit kéne venni :P
Írj levelet nekem (blackman@euronet2002.hu), hogy konkrétan mikor mennétek szombaton, hol találkoznánk stb. infókat.
Előzmény: masta_dry (1)
masta_dry Creative Commons License 2003.10.17 0 0 1
Mi is épp ennél a fázisnál tartunk. Lelkes amatőrök vagyunk, havi 1 biztos játékot tervezünk, esetleg 2, ha kijön a lépés idő téren, illetve ha összeszedegetjük a felszerelést. A Mátrix arénába megyünk a közeljövőben 2. alkalommal játszani. Gyere (gyertek) el ti is, jövő szombaton lesz a derby. Eddig 4-en vagyunk a csapatban, csak játékra (nem csapattagnak) jönnek még egy páran, összesen 10-12 fő lesz a létszám. Ja, és a lényeg: Budapesten tanyázunk ;) (bár, ha ismered a Mátrixot, akkor ezt is sejthetted...) Felszerelésünk még nincs, körbe szeretnénk nézni a halpiacon, mielőtt beruházunk, de mindenképp saját felszerkóra pályázunk.
Előzmény: HUN_Blackman (0)
HUN_Blackman Creative Commons License 2003.10.16 0 0 0
Csáó!

Nincs kedvetek egy Paintball csapatot alkotni? Mi szeretnénk egy csapatot csináli, egyelőre ketten lennénk.. de ha ti is vagytok páran lehetne team-et létrehozni!

Bye

Blackman

masta_dry Creative Commons License 2003.10.10 0 0 topiknyitó
-1

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!