Keresés

Részletes keresés

Hun a nagyanyám? Creative Commons License 2017.03.30 -4 2 531

Fekete macskák akár mekkora mennyiségben átmehetnek előttem. :)

 

 

Előzmény: panthera negra (525)
altimus Creative Commons License 2017.03.30 -2 5 530

tulajdonkeppen miert faj neked a ceu mo-i jelenlete? megvannak a nador utcaban, annak parszaz meteres koret el se nagyon hagyjak. gondolom nem olvastal semmilyen ceu posztgradualis diplomamunkat, vagy epp az ott dolgozo professzoroktol, kutatoktol. ez egy annyira izolalt vilag, hogy nem nagyon ertem, hogy miert zavarhat barkit is?

 

Előzmény: Hun a nagyanyám? (527)
Pozitív Visszacsatolás Creative Commons License 2017.03.29 -4 2 529

most akkor jol ertem, hogy pl. a miniszterelnokurat le soros fullajtaroztad?

 

Sorosnak se jön be minden befektetése...

Orbán időben rájött, hogy a Soros fizette egyetemeken alaptantárgy a hazaárulás... Ebből meg Orbán megkibukott...

 

 

Előzmény: altimus (485)
altimus Creative Commons License 2017.03.29 -3 5 528

szerintem csak a te oromunnepedet akarjuk elrontani :)

 

nem azt irtam, hogy ellenallas nelkul is maradna, maradhatna a ceu, hanem azt, hogy a vegen maradni fog. nyilvan lesz most egy kis cicaharc, esetleg pavatanc is, de most olyan ugybe szallt bele a kormany amit nem fog tudni megnyerni. ebben szinte biztos vagyok, ugyhogy ebben szivesen fogadok veled.

Előzmény: Hun a nagyanyám? (515)
Hun a nagyanyám? Creative Commons License 2017.03.29 -5 2 527

Csak Sorosét kell kiseprűzni.  Vilnius azonnal be is jelentkezett rá,  szóval ne várassuk őket!  Ha  esetleg szükséges, akkor társadalmi munkában segítek a CEU-nak összecsomagolni.

Előzmény: King_of_Giants (526)
King_of_Giants Creative Commons License 2017.03.29 -3 4 526

Visít a jobber mert nem akar átlátszó lenni a CEU?

Ki kell söprűzni az összes hasonló egyetemet mert kinyitják az emberek szemét. A kormánynak bányaló népre van szüksége , mint láttyuk

Előzmény: Hun a nagyanyám? (512)
panthera negra Creative Commons License 2017.03.29 -4 1 525

miau....

 

ha jo leszel nem megyek át előtted.... vagy ez a pantherákra nem vonatkozik?

Előzmény: Hun a nagyanyám? (523)
altimus Creative Commons License 2017.03.29 -1 4 524

nem, te azt irtad, hogy "sorost egy nyilas korzetvezeto nevelte", en pedig azt, hogy sorost nem nevelte ez az ember, hanem soros apja helyezte el nala nehany hetre. nem hiszem, hogy ez "neveles" lett volna. soros angol nyelvu oneletrajzat en is olvastam, de nem emlekszem, hogy errol a reszletrol irt volna. ellenben van egy interju (talan a bbc keszitette?) amiben meglepoen oszinten beszel errol a dologrol soros. ezt az interjut eleg nehez fellelni a neten, ha jol sejtem soros probalta meg eltuntetni azt (illetve az emberei, nyilvan nem o maga), hogy valami rosszat is irjak sorosrol. ez az interju meg is van a gepemen, mert nehez amugy hozzaferni. az interjunak nem ez az erdekes resze, hanem az amit a quantum fund-rol es a lelkiismereterol mond soros.

 

 

Előzmény: ucheaoiu (519)
Hun a nagyanyám? Creative Commons License 2017.03.29 -4 0 523

Az egykutyázást nem nagyon szeretem... Kutyákban is csak az olyat tolerálom, amelyik minimum kétszer nagyobb egy macskánál.  A macskákat általánosságban szólva kedvelem, de erősen rasszista módon csak a feketékért vagyok oda. 

 

Ergo, ego te absolvo, panthera negra!

 

 

Előzmény: panthera negra (520)
panthera negra Creative Commons License 2017.03.29 -2 1 520

Mert a liberáltakat rikácsolásra teremtették, ahogy a kutyákat és a mutyeszeseket például ugatásra? egy kutya..... ne állj szóba egyikkel se!

Előzmény: Hun a nagyanyám? (515)
strapatóni1 Creative Commons License 2017.03.29 -4 2 518

Hogy Soros meg akarta venni az államadósságot az nem összeesküvés elmélet. Hogy mit kért volna cserébe az nem volt publikus, de elképzelhető, hogy nem fütyülős barackot. Biztos, hogy Antallt belekényszerítették valamilyen kompromisszumba. Az államkassza üres volt, az államgépezet a média totálisan ellenséges. Árpi bácsi csak hab volt a tortán. A képviselők fele ügynök volt, másik fele naiv történész, vagy küldött ember. Gyuri bácsinak kiváló magán országa lehetett volna.

Előzmény: altimus (505)
nazuna Creative Commons License 2017.03.29 0 2 517

Ez igaz :-))  Az csak a kezdők módszere, hogy hatalommal és erőszakkal kényszeritenek valakit, a szép munka amikor önként magától megy a másik egy irányba és még büszke is rá.

Előzmény: Törölt nick (503)
Hun a nagyanyám? Creative Commons License 2017.03.29 -4 1 516

Hülye vagy.  Ezek úgy jobboldaliak, mint ahogy Soros egy jóravaló, keresztény magyar ember. :D

Előzmény: ucheaoiu (513)
Hun a nagyanyám? Creative Commons License 2017.03.29 -4 2 515

a ceu marad

 

Hát akkor tulajdonképpen minek is rikácsoltok ennyire, balliberálisok?

Előzmény: altimus (511)
altimus Creative Commons License 2017.03.29 0 2 514

> sorost egy nyilas korzetvezeto nevelte kamaszkoraban azert ilyen rothadek ...

 

a valosag ennel kicsit prozaibb. sok tehetos zsido csalad megprobalta a gyerekeit hamis papirokkal elrejteni a nyilas hatalomatvetel utan. igy tobbek kozott a 14 eves soros gyuri apja is a fiat egy allami hivatalnoknal helyezte el (penzert). arrol nem tudok, hogy epp nyilas korzetvezeto lett volna, de lehet, hogy az volt. soros igy elte tul a zsidok deportalasat.

Előzmény: ucheaoiu (509)
Hun a nagyanyám? Creative Commons License 2017.03.29 -4 3 512
altimus Creative Commons License 2017.03.29 -1 4 511

> A mostani előírásoknak sem tesz eleget, de a törvényjavaslatban szereplő előírásnak sem fog eleget tenni.  Ezért kezdhetik is már a költözést Vilniuszba!

 

komoly fogadasom van ra, hogy a ceu marad. ha gondolod.

Előzmény: Hun a nagyanyám? (508)
Hun a nagyanyám? Creative Commons License 2017.03.29 -4 1 508

A mostani előírásoknak sem tesz eleget, de a törvényjavaslatban szereplő előírásnak sem fog eleget tenni.  Ezért kezdhetik is már a költözést Vilniuszba!

Előzmény: altimus (504)
panthera negra Creative Commons License 2017.03.29 -3 1 507

"amit osszeirtal itt az meg a szokasos osszeskuves elmeleteknel is ostobabb"

 

 

Akkor egyformák vagytok.

Előzmény: altimus (505)
altimus Creative Commons License 2017.03.29 0 2 506

a wikipedia szerint kettos allampolgar, magyar, amerikai. de valoban tokeletesen irrelevans kerdes ez. soros a vilag 30 leggazdagabb embere kozott van, egy nap alatt barmelyik orszag allampolgara lehet, ha akar.

Előzmény: Vajk (495)
altimus Creative Commons License 2017.03.29 0 2 505

amit osszeirtal itt az meg a szokasos osszeskuves elmeleteknel is ostobabb. egyreszt ha valakinek nagyon kellene a magyar deviza adossag az barmikor meg tudna azt venni. masreszt minek kellene az barkinek is? antall idejeben fogalmam nincs mennyi volt a magyar allamadossag gdp-hez viszonyitott aranya, de legyen 50%? ez azt jelenti, hogy az egy ev alatt eloallitott gdp fele. mi a koze ennek mo-hoz? ahol az allami tulajdon aranya jelentos. fogalmam nincs mekkora lehet gdp aranyosan, de gondolom nagysagrendekkel nagyobb mint az allamadossag.

 

 

Előzmény: strapatóni1 (499)
altimus Creative Commons License 2017.03.29 -1 3 504

> Tehát akkor összeségében ez valójában magyar egyetem. Nem is értem akkor, hogy miért nem tud eleget tenni a hazai előírásoknak.

 

?? miert lenne magyar egyetem ?? amerikai egyetem, maganegyetem, az usa-ban van akkreditalva. a board of trustees zome amerikai, a board of regents ...

 

a ceu minden eloirasnak eleget tud amugy tenni, a mostani torvenytervezetnek nem tud eleget tenni, mert azt szandekosan ugy alakitottak, hogy ne tudjon.

Előzmény: Tömegtajtékoztatás (493)
Törölt nick Creative Commons License 2017.03.29 -2 5 503

Megsúgom, hogy már rég a mi kezünkben van minden.

Amit te itt látsz, az csak az előadás része. 

De mindent mi irányítunk. Téged is. 

Előzmény: strapatóni1 (499)
ötmilliárdkevés Creative Commons License 2017.03.29 -4 4 502

Elüldöztök innen minden értelmes dolgot, nem marad majd más itt, csak egy kurva nagy akol

 

De ebben az akolban a gendermagos tyúkoknak sajnos nincs helyük.

 

Előzmény: hódember (319)
panthera negra Creative Commons License 2017.03.29 -2 0 501

"Döntő sikert még nem tudtak elérni,"

 

 

Vagy igen csak fogalmunk sincs róla

Előzmény: strapatóni1 (499)
Törölt nick Creative Commons License 2017.03.29 -1 1 500

j

Előzmény: Pozitív Visszacsatolás (472)
strapatóni1 Creative Commons License 2017.03.29 -5 3 499

Ne bántsd szegény Antallt. Mo.-gal más tervei voltak a művelt nyugatnak, csak homok ment a gépezetbe. A fáma szerint mikor Gyuri bá valamelyik Lauderrel  megkereste Józsi bácsit az irodájában, mondván, hogy ők megvennék a magyar államadósságot, emelt hangon zavarta ki őket. Soros távozáskor a kilincset fogva, mégy vigyorogva visszaszólt; úgyis a miénk lesz az országotok. Azóta ezen mesterkednek. Döntő sikert még nem tudtak elérni, lehet, hogy ezért is van benne magyar gyűlölet. 

Előzmény: az isteni Higgs bozon (489)
lepecs Creative Commons License 2017.03.29 -2 1 498

Nagy ostobaságra vall, a visszamutogatás!

Előzmény: lepecs (496)
Hesperia 2 Creative Commons License 2017.03.29 -3 1 497

Sőt: harmadik.

De mi köze ennek a '90-es évek elejének eseményeihez?

Előzmény: lepecs (496)
lepecs Creative Commons License 2017.03.29 -2 1 496

Már a második ciklusban a Fidesz adja a kormányt

Előzmény: Rekortermés (494)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!