Keresés

Részletes keresés

Maminti Creative Commons License 1999.03.02 0 0 179
Nincs már mancsnyom? :(
Egyébként Koboldot 10-re bejelentettem a dokinénihez a műtétre... Reggel 8-ra odaviszem, délután elmegyek érte, ja és itt 2000 Ft lesz... Enyhén szólva is ideges vagyok...
Maminti Creative Commons License 1999.03.01 0 0 178
Nagyon tuti a háttér! :)))
az enyémekkel semmi különös nem történt egy ideje... folytatják a megszokott életüket, az idegen fehér cica is minden este ott nyávog az ajtónk előtt, még nem tudom, hogy kerültem el valamelyik szomszéd szemrehányó arcát...
r_bendegúz Creative Commons License 1999.03.01 0 0 177
ma/n/csnyom háttér rulez!
Cybercat Creative Commons License 1999.03.01 0 0 176
Cybercat Creative Commons License 1999.03.01 0 0 175
Dehogynem!

Az enyém (Egérházi Debora)is teljesen megörült a tavasztol, én meg töle :-)
De ezért nagyon aranyos volt.
A kedvenc macskakölyköm (3. Csillagfürt Momoka)(Ő is az enyém :-) pedig ki-be rohangált a házbol, én meg halálra aggodtam magam hogy nehogy elcsavarogjon...
Hát igen,macskákkal együtélni tiszta élvezet...:-)
Előzmény: Thor (174)
Thor Creative Commons License 1999.02.27 0 0 174
Enyém macs tisztára megkergült ettől a mai nagy tavasztól. A lányok már nem érdeklik, de futkos, kergeti a legyeket, hempereg és nyújtogatja a mancsát, hogy verekedjünk kicsit.
A tieitek nem?
Black Dogs Team Creative Commons License 1999.02.26 0 0 173
x------------------- nesze visza hoztam én jó kutyus is vagyok !!! Rrrrrrrrrrrr
Nyami cica !!!!
Előzmény: Goldcat (168)
Cybercat Creative Commons License 1999.02.26 0 0 172
Köszi!
Nem veszem meg a lapot..(Abbyra gyüjtök :-)
Előzmény: Thor (171)
Thor Creative Commons License 1999.02.26 0 0 171
Cybermacs! Képzeld el, tegnap a Tescoban elém ugrott a Macska című lap, amit neked mind hiába ajánlgatok (Ne is vedd meg, 398 Ft!). Levettem a polcról és megnéztem benne, hogy ki akar eladni abesszin macsokat. Íme a telefonszám:
06/62/464 220
Ott bizonyára megmondják mennyibe kerül.
Előzmény: Cybercat (152)
Cybercat Creative Commons License 1999.02.26 0 0 170
Ne Hozd vissza!!!!!!
Előzmény: Goldcat (168)
Cybercat Creative Commons License 1999.02.26 0 0 169
Gyönyörű Kis karomnyomokkal diszitve!
Előzmény: Maminti (167)
Goldcat Creative Commons License 1999.02.26 0 0 168
Figyelj jól, most eldobok egy csontot, és te visszahozod!


------------------------------------------------------------------------x <-ez itt a csont, hozd vissza!
Előzmény: Black Dogs Team (165)
Maminti Creative Commons License 1999.02.26 0 0 167
Attól tartok, a fekete kutyák csoportja vinnyogva fog elszaladni, ha a Matskák területét a sajátjának akarja tulajdonítani... :)
Előzmény: Black Dogs Team (163)
Cybercat Creative Commons License 1999.02.26 0 0 166
Kicsi? Néz jobban utána.
Valahol a topic alján...
Előzmény: Black Dogs Team (165)
Black Dogs Team Creative Commons License 1999.02.26 0 0 165
CCat: Rrrrrrrrrrrr
megeszlek kicsi cirmosom !!!
Előzmény: Cybercat (164)
Cybercat Creative Commons License 1999.02.26 0 0 164
Na persze! igazi kutyaszokás: Belepiszkitani az ételbe...
Juszt sem kapsz kiscicát!
Előzmény: Black Dogs Team (163)
Black Dogs Team Creative Commons License 1999.02.26 0 0 163
Ezt a helyet is megjelöltem !!! ez már az én teritoriumom !!!!!
Előzmény: Goldcat (161)
hosszu Creative Commons License 1999.02.26 0 0 162
Csau-k? Azokat szoktak ENNI :| (a marhak)
De viccen kivul, kinaiak es olaszok.
MatskaEVESben nem vagyok jaratos. :)
Előzmény: Maminti (160)
Goldcat Creative Commons License 1999.02.26 0 0 161
Fujjj, hagyd ott, ez nem a te szobád!
Előzmény: Black Dogs Team (159)
Maminti Creative Commons License 1999.02.26 0 0 160
ENNIVALÓ kiscicákról nem tudok, de ENNIVALÓ kiskutyát szerezhetek...
Előzmény: Black Dogs Team (159)
Black Dogs Team Creative Commons License 1999.02.26 0 0 159
Van valakinek ENNIVALÓ kiscicái?????
BaSand Creative Commons License 1999.02.26 0 0 158
Vigyázz kérdőjel, mert felkiáltöjel leszel, ha a macskások haragját kivívod ! ** mérges fujtatás ** karmok ki **
Ismered azt a közmondást, hogy aki a macskát szereti rossz ember
nem lehet. (Lehet, hogy nem pontos az idézet,de szerintem igaz.)
** dorombolás **
Előzmény: kerdojel (155)
Cybercat Creative Commons License 1999.02.25 0 0 157
Kerdojel az életeddel játszol!
Maminti Creative Commons License 1999.02.25 0 0 156
Kérdőjel, sicc innen! :))
Előzmény: kerdojel (155)
kerdojel Creative Commons License 1999.02.25 0 0 155
UUUUUUttttttttaaaaaaaaallllllllooooooom aaaaa mmmaaaaaaaccccsssskkkkkaaaakkkaaaattttttt!!!!!!!
Thor Creative Commons License 1999.02.25 0 0 154
Mekkívántad te is a Matskák topicot a Macskagyűjtés kapcsán! :)))))) Nekem is épp eszembe jutott. Közben a Mamintivel és Goldcattel jó kis macskás topicot csináltunk a Vicces és szeretnivaló fiúkból is. :)))

Abesszin mats: 1x mintha valakitől hallottam volna, hogy 30.000 pénz körül. De persze nem biztos. Miért nem próbálkozol hirdetéssel?
Előzmény: Cybercat (152)
Maminti Creative Commons License 1999.02.25 0 0 153
Nos, a nagyobbik cicám már két hónapja velünk volt, mikor jött a kicsi, de az első hetes fújást és morgást kivéve nagyon jól megvannak egymással
Előzmény: Cybercat (152)
Cybercat Creative Commons License 1999.02.25 0 0 152
Teljes egyetértés. Két felnött kandúr macs nem fér el egymás mellett...
!Kivéve ha egyszerre lettek beszerezve.("Fivér efektus" Ls:Gepárdok, Oroszlánok.)!

Abesszin macska Vajon mennyibe kerül?
Előzmény: Thor (150)
Maminti Creative Commons License 1999.02.24 0 0 151
Thor, nem tudom... a nagyobbik 9, a kisebbik 7 hónapos. Gondolom, olyan kamaszkorúak... Bár a nagyobbik előbb-utóbb tényleg ivartalanítva lesz... Hátha akkor az idegen cicán sem gőzöl be...
Előzmény: Thor (150)
Thor Creative Commons License 1999.02.24 0 0 150
Maminti, ha jól értettem, tiéd két macs még nem felnőtt mind a kettő. Majd, ha az lesz, akkor nem férnek meg egymással.

Cybercat: abesszin macs: van olyan újság, hogy "A macska", és abban hirdetnek mindenféle érdekes fajtájút.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!