Keresés

Részletes keresés

fregoli Creative Commons License 2001.10.19 0 0 399
Jut is eszembe Szekszárd-Mayer Matyi-kékfrankos-s bikavér 2000-töl vissza '88-ig....
Előzmény: eke (397)
fregoli Creative Commons License 2001.10.19 0 0 398
Nekem is!!!!:-)))))))))))))))))))))))))))))))))
Előzmény: eke (397)
eke Creative Commons License 2001.10.19 0 0 397
Nekem + nô meg a pia, az állvány mán megvót! :-)
Előzmény: Ivan von Klein (396)
Ivan von Klein Creative Commons License 2001.10.19 0 0 396
Van errol valami a neten?
Nekem kene allvany...
Előzmény: Törölt nick (393)
Törölt nick Creative Commons License 2001.10.19 0 0 395
Kell a pénz nőre meg piára.
Előzmény: fregoli (394)
fregoli Creative Commons License 2001.10.19 0 0 394
Miért?
Előzmény: Törölt nick (393)
Törölt nick Creative Commons License 2001.10.19 0 0 393
Eladó egy Edixa 300-as állvány, slr alá kiváló, 2 hónapos. 10ezer.

T*

stadi Creative Commons License 2001.10.19 0 0 392
VENNE ismerősöm Canon FD nagylátószögüt, ha van valakinek írjon az aszalay@emil.hu -ra. NE NEKEM én csak közvetítek. Csak kifogástalan érdekli.
ArchiTomi Creative Commons License 2001.10.19 0 0 391
A FotoVideo magazin júniusi számában különböző méretű és kiképzésű fotós táskákat teszteltek. Ezek ugyan ngyan nem tapasztalatok, de talán segítenek valamit.
Előzmény: szaborob (368)
Fido Dido Creative Commons License 2001.10.18 0 0 390
Jenő!

Bocsánat, nem vettem észre a kérdést.
...de látom, Gyedmaróz már válaszolt.:-)
Nézd meg a Mountexben, általában mindig van belőle 1 darab belőle. Variálható, és egyben kivehető szigetelt belseje van, nagyon sok és jó zseb-megoldással, tökéletesre állítható vállpántokkal. Szóval kényelmes és jól telepakolható.

Fido

Előzmény: Jveres (382)
nagyapa13 Creative Commons License 2001.10.18 0 0 389
Hi!

Van két eladó digitális gép. Mindkettő új, nem használt.
1. Minolta Dimage 5 (3.4 Mpixel) irány ár: 280e.
2. Fujifilm Finepix 1300 (1.3 Mpixel) 70e.

Akit érdekel, dobjon egy mailt ide: paolo@matavnet.hu

köszi!

Gyedmaroz Creative Commons License 2001.10.17 0 0 388
Egy kis jótett: tatonka evő- menő - fényképező :) hátizsák,

és a Mountexnél potom 36 ruppóért már hozzád is vágnak egyet.

Most jön a jótett helyébe jót várás :-))

Lenne kb 100k Ft.- om egy digitális gépre. Valamire való újra ez sajna kevés, de hátha valaki megválna a nem túl régi gépétől...

Előzmény: Jveres (382)
Vénember65 Creative Commons License 2001.10.17 0 0 387
Köszöntem
Előzmény: attilaa (385)
Százbolha Creative Commons License 2001.10.17 0 0 386
Nem, de M42 adaptálható.
Előzmény: Vénember65 (384)
attilaa Creative Commons License 2001.10.17 0 0 385
Kedves Vénember65, az előbbi arra vonatkozott, ha valaki meglátott volna a múlt heti fotobörzén és segítségre van szüksége annak megnézem az éppen vásárolni szánt kamerát, hogy érdemes-e rá költeni. A börzének vége, de az e-mail címet megadtam egy ismerősnek, aki eladna egy jó Canon telezoomot “olcsón”. Írni fog, ha megfelel beszéljék meg a részleteket. Jó vásárlást. Ide érdemes írni, mert sokan segítenek érdek nélkül is.A. u.i: Nikonnal nem kompatibilis.
Előzmény: Vénember65 (384)
Vénember65 Creative Commons License 2001.10.17 0 0 384
Most egy 28-80 USM van a gépen.
Csak Canon-t lehet a vázra akasztani?
Pl. Nikon-nal nem kompatibilis?
Előzmény: Törölt nick (383)
Jveres Creative Commons License 2001.10.17 0 0 382
Fido Dido!

Mit tud a hátizsákod? (enni, menni, fényképezni :-) Van esetleg INternet címed, ahol meg lehet nézni. Én most tervezem a kb 10 éves fotós tatyóm felújítását.
Jenő

Előzmény: Fido Dido (369)
Százbolha Creative Commons License 2001.10.17 0 0 381
Vénember65:

StudioLine-ban lehet bérelni.
Napi 2%, ha egy hétnél többre bérled, de lehet, hogy "olcsó" Canon-t nem adnak bérbe.

A használtpiacon 20-30% a kereskedői árrés.
Tehát, ha boltban megveszed és kéthét múlva visszaviszed (csak bizomány) akkor min 30%-ot vesztettél és esetleg pár hónapig ott áll.

Százbolha

Előzmény: Vénember65 (380)
Vénember65 Creative Commons License 2001.10.17 0 0 380
Igen tisztelt attilaa!
'Ha meglát valaki kezdő, nyogodtan szóljon, esősorban Canon EOS gépek vásárlásánál tudok segíteni,'
Éppen SOS segítségre volna szükségem.
Kb. fél éve vettem egy EOS 300-at. Úgy terveztem, hogy lassanként veszek hozzá teleobjektívet, vakut, állványt... Most beesett az ajtón egy egyhetes isztambuli tartózkodás, és én igazából egy teleobjektívet is szeretnék vinni magammal.
A malacperselyből momentán nem tudom kicsikarni egy gyári új holmi árát, ezért más megoldást keresek.
Lehet ilyesmit bérelni valahol?
Milyen - a gyárinál olcsóbb - megoldások vannak, ha nem szeretnék a gép szolgáltatásairól lemondani.
Ha veszek egy használt objektívet, és két hét múlva túl is adnék rajta, mekkora bukással számoljak?
Köszönettel.
PS:Ha nem is illeszkedtem 100%-osan a topic témájához, kérem a megkövezést elkerülni.
Előzmény: attilaa (359)
menyusi Creative Commons License 2001.10.16 0 0 379
Akinek van eladó sca311es Metz adaptere, irjon a mélemre. Köszi.
madjoe Creative Commons License 2001.10.16 0 0 378
:)
En is, meghozza szepet, jot. De ezzel asszem nem segitettem tul sokat. A deakon szoktam bemenni megnezni a hirdetofalat, de miota keresem, egyet sem lattam... bezzeg regebben.
Előzmény: Törölt nick (377)
Törölt nick Creative Commons License 2001.10.16 0 0 377
Canon EF50-es objektivet keresek. 1.4, 1.8.
mgy
dubniczkia Creative Commons License 2001.10.16 0 0 376
Az elozohoz: Van elerhetosegem is: 06-20/9-608-694, vagy dubniczkia@freemail.hu
Előzmény: dubniczkia (375)
dubniczkia Creative Commons License 2001.10.16 0 0 375
SEGITSEG! Nagyon kellene nekem gyorsan egy Zenit TTL, vagy Zenit 12XP gep (csak vaz)! SURGOS!
IF-ED-DC Creative Commons License 2001.10.16 0 0 374
Sziasztok !

Először is bocs aki az IF-ED nevű hirdetésre (292) válaszolt, azóta sajna nem tudom megnézni a mailomat, :( . Egyszóval az F65 (fekete)váz garanciális még eladó. Változás : a váz külön is, vagy együtt a 28-80mm AF G + 70-300mm AF G ( napellenző ) Nikkorokkal + Soligor (fekete) táska + star 26 állvány. Árajánlatot kérnék már nem merek árat írni :))

Ennyi.

IF-ED-DC Creative Commons License 2001.10.16 0 0 373
Sziasztok !

Először is bocs aki az IF-ED nevű hirdetésre (292) válaszolt, azóta sajna nem tudom megnézni a mailomat, :( . Egyszóval az F65 (fekete)váz garanciális még eladó. Változás : a váz külön is, vagy együtt a 28-80mm AF G + 70-300mm AF G ( napellenző ) Nikkorokkal + Soligor (fekete) táska + star 26 állvány.

Ennyi.

drd Creative Commons License 2001.10.15 0 0 372
Hali mindenki!

Eladók a következő cuccok:

Nikon F70 (90e)
AF Nikkor 35-70/3.3-4.5 (25e)
Együtt: 100e

Mf Nikkor 80-200/4 (90e)

Üdv,

drd

stadi Creative Commons License 2001.10.15 0 0 371
Helló, megkértek, hogy rakjam ezt fel:
„Canon T70 multimode gép Canon FD 1,4! /50 profi nagyfényerejü objektívvel, eredeti Canon T70 készenléti tokkal és Canon T70 széles vállszíjjal. A géppel összesen 14 tekercs film készült, csak nyaralásnál használtam. Van rajta teljesen kézi üzemmód mellett normál program, tele program, nagylátószügü program, normál fénymérés mellett spotmérés is – csak a kép közepét méri – munkarekesz automata régi objektívekhez és programozott vakuautomata. Kijelzi digitálisan a záridőt és a rekeszt, motorosan továbbítja a filmet és vissza is tekeri. Lézerrel mattított nagyon világos tiszta kereső mérőékkel és mikroprizmával. Teljesen kifogástalan állapotban van, csak azért adom el, mert autofókuszos gépet vennék ugyanis gyenge a szemem, nehezen állítom az élességet. Üzenj, ha érdekel, ha adsz telefonszámot felhívlak és kipróbálhatod. Az ára: 50,000 Ft.” NE NEKEM ÍRJ, E-mail: aszalay@emil.hu
Törölt nick Creative Commons License 2001.10.15 0 0 370
amikor nem kondizni akarok mint Fido, akkor ingzsebrevagom a spycam-et es uzsgyi. ;-)
Előzmény: Fido Dido (369)
Fido Dido Creative Commons License 2001.10.15 0 0 369
Sokat számít a választásban, hogy mekkora felszerelésed van, milyen helyeken akarod használni.

Nekem túrázáshoz (2 gépváz, 5-6 optika, 2 vaku, 1-2 statív, +tisztítószerek, filmek, elemek, akkuk, stb.) nagyon bevált a Tatonka Equipment Pack "L".

Hétkönapi használathoz a Canon Proffesional Gadget Bag 1 EG nálam a nyerő.

Fido

Előzmény: szaborob (368)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!