Keresés

Részletes keresés

Joe_d Creative Commons License 2000.08.23 0 0 77
Már csak kettőt kell aludni a szezon első tétmeccséig. Remélem, nem bohóckodjuk el, mint 2 éve a Chelsea ellen.

big I!
A hivatalos honlapot gondolom ismered (www.realmadrid.es). Ott nem igazán sok kép van sajnos. De szerintem ha keresőprogramokba beirod a klub nevét, akkor elég sok oldalt fogsz találni....Azért irok egy cimet, ahol vannak szép képek: www.rmadrid.com.
Egyébként én is tervezem, hogy felteszem a netre a képeimet, csak idő kérdése. A tárhely már megvan :-)))))

Axl Creative Commons License 2000.08.23 0 0 76
Nem voltatok valami acélosak.
Real-Napoli 1-1
tizenegyesekkel 4-3
A gólotokat Flavio Conceicao lőtte,Figo átadásából.Nem valami nagy eredmény,igaz?Ráadásul Morientes meg is sérült.
HAJRÁ BARCA!
CaRl_OS Creative Commons License 2000.08.22 0 0 75
Közeleg a Szuper-kupa döntő,sajnos Morientes megsérült,de azért remélem nyerünk és írjatok!

HALA MADRID!!!

big l Creative Commons License 2000.08.19 0 0 74
Mindenhol keresek :)
De én igazábol olyan képeket akarok gyüjteni amit be is tudok ide rakni .
Majd mikor kezdődik az NBA akkor akarok egy f@sza NBA-s topicot csinálni amibe sok kép lenne .
De a focit is szeretem mint minden normális férfi :)

Ha tudnál cimeket adni az jó lenne ....pl írd le ide vagy az e-mail cimemre .

Köszi

Előzmény: Joe_d (73)
Joe_d Creative Commons License 2000.08.19 0 0 73
Nekem van vagy 150 képem a klubbal kapcsolatosan, meg folyamatosan gyűjtöm az ilyeneket. Te hol kerestél képeket?
Előzmény: big l (72)
big l Creative Commons License 2000.08.19 0 0 72
Aszt nem tudtam hogy csak jpg-t lehet .Én probáltam HTML is berakni , de ütolag kiderült hogy aszt nem lehet :)
Nagyon nehéz viszont képeket keresni .
A Puskás kép akár hiszed akár nem de elsőre sikerült .
Joe_d Creative Commons License 2000.08.19 0 0 71
Big I!
Nagyon ügyes vagy, látom a másik topicba még "izgalmasabb" képet is sikerült berakni :-))).

Nekem is megvan ez a kép, jólesik látni. De azért légyszi ne sok ilyet csinálj, mert van akinek sokáig tart ezt letölteni. Előre is kösz.

karesz4 Creative Commons License 2000.08.19 0 0 70
Big I!

talán moss fogat...

Üdv:

Karesz

big l Creative Commons License 2000.08.19 0 0 69
Hogy a picsába ne nyugtatna meg egész nap ezzel pöcsölök .
De kurva jó nekem hogy ilyen ügyes vagyok :)
Előzmény: karesz4 (68)
karesz4 Creative Commons License 2000.08.19 0 0 68
Üdv Big L!

Én látom a képet, ha ez megnyugtat...

Üdv:

Karesz

big l Creative Commons License 2000.08.19 0 0 67
Ti látjátok a képet ?
big l Creative Commons License 2000.08.19 0 0 66
Légyszíves írd le ha ti is látjátok a képet .

Remélem most sikerül :)

Most úgy csinálom ahogy leírtad , majd meg látjátok ti hogy mi lessz belőle : )

Előzmény: Joe_d (65)
Joe_d Creative Commons License 2000.08.19 0 0 65
A saját gépedről aligha birod fölrakni, mert azt csak te fogod látni, de te is csak elsőre.....
A képnek a neten kell lennie és az idézőjelbe http://.....-vel kezdődő cimet kell irni.
Előzmény: big l (64)
big l Creative Commons License 2000.08.19 0 0 64
Akkor is fölrakok egy képet Puskásról :)
Egy kis statisztikával .

Nombre: Ferenc Puskas
Fecha de Nacimiento: 2 Abril 1927
Lugar de nacimiento: Budapest (Hungría)
Historial como jugador: 1943-1948: Kispest (Hungría)
1948-1956: Honved (Hungría)
1957-1967: Real Madrid
Historial como entrenador: 1967-????: San Francisco Gales (USA)
????-1968: Vancouver Royals (Canada)
????-1971: Panathinaikos (Grecia)
????-1976: Selección nacional de Arabia Saudita
1976-1978: Colo Colo (Chile)
1978-????: AEK (Grecia)
????-????: Sol de América (Paraguay)
????-????: Cerro Porteńo (Paraguay)
????-????: Murcia
1990-1993: South Melbourne Hellas (Australia)
1994-????: Selección nacional de Hungría
Palmarés como jugador: 3 Copas de Europa (1959,1960,1966, Real Madrid)
1 Copa Intercontinental (1960, Real Madrid)
5 ligas (1961,1962,1963,1964,1965, Real Madrid)
1 Copa de Espańa (1962, Real Madrid)
Mejor jugador del mundo en 1953
1 Medalla de oro olímpica (1952, Hungría)
4 Ligas Húngaras (1950,1952,1954,1955, Honved))
4 Trofeos Pichichi (1960,1961,1963,1964)
Internacional: 84 veces con Hungría (83 goles) y 4 veces con Espańa

big l Creative Commons License 2000.08.19 0 0 63
Rohadjak meg ha nem volt a kép ott ahol kellene lennie .
De mia f@aszért nincs ott ?
Tiszta szivatás !
Pedig egy Puskás Öcsi kép volt ott Reál Madrid mezben !
Előzmény: Joe_d (62)
Joe_d Creative Commons License 2000.08.19 0 0 62
Képet igy kell berakni:

[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

big l Creative Commons License 2000.08.19 0 0 61
Na milyen a kép srácok ?

Szerintem legyünk rá büszkék .

big l Creative Commons License 2000.08.19 0 0 60
most megint megprobálom ............ :)


Ha nem sikerül .........akkor újra

Előzmény: big l (59)
big l Creative Commons License 2000.08.19 0 0 59
Most megprobálok egy képet küldeni .......,nem bisztos hogy sikerül.

Ha nem sikerül akkor bocs mindenkitől .


Axl Creative Commons License 2000.08.19 0 0 58
Bocs,haver,de nem érthetetlennek,hanem érinthetetlennek.Az szerintem természetes,hogy az újonan vett játékosokat nem adják el.Raúl és Roberto Carlos a csapat legnagyobb sztárjai,Salgadora pedig nagy szükség van.Egyébként épp Salgado mondta,hogy ilyen listára nincs szükség,mert csak megosztja a csapatot.Természetesen megbeszéltük a többiekkel-mondta-de aztán nem esett több szó róla.
Előzmény: big l (57)
big l Creative Commons License 2000.08.19 0 0 57
A csapatnál nyilvánoságra hoztak egy listát , akiket Florentino Pérez klubelnök
" érthetetlennek minősített "
A névsor : Raúl , Figo , Roberto Carlos , Munitis , Míchel Salgado , Flavio Conceicao és Makelele szerepel .

Sávio pedig bejelentette hogy kész elhagyni a királyi gárdát .

HAJRÁ HERTA BSC !!!!

Axl Creative Commons License 2000.08.17 0 0 56
Raúl fizetése annyi,amennyit a Barca ajánlott Zidane-nak.Ennek az összegnek pedig nagyobbnak kell lennie,mint amennyit a Juvéban keresett.Következésképp Raúl többet keres Zidane-nál,amit egy 23 éves ember esetében én legalábbis nem tartok szerencsésnek,még akkor sem,ha fantasztikus játékos.Tehát a Real túl sokat költekezik (szerintem).És még valami:van egy Rodrigo (vagy valami ilyesmi) nevű játékosotok (én nem ismerem).Egyetlen percet nem játszott az előző évben,mégis (a pontos összegre nem emlékszem) több,mint napi egymillió foritnyi pesetát kap(?).
Joe_d Creative Commons License 2000.08.17 0 0 55
Igazad van, bár ez szerintem az európai topklubok többségénél ugyanúgy problémát jelent.
Illgner gondolom még akkor alkudta ki ezt a fizetést, amikor még első számú kapusnak számitott, McManamant ingyen szereztük meg, tehát a fizetésében benne van tulajdonképpen az átigazolási dija is. Raul pedig a csapat kiemelkedően legnagyobb sztárja. Gondolj bele, hány Raul-os mezt adnak el...ha Joe feliratozásúakat árulnának, abból nem sokat vennének. Hát ezért (is) kap fizetést.......
Előzmény: Axl (54)
Axl Creative Commons License 2000.08.17 0 0 54
Hi,Realosok!
Ti nem úgy veszitek észre,hogy a sok millió dollárért igazolt nemzetközi sztárok kiszorítják a csapatokból a tehetséges fiatalokat?Mert szerintem így van ez,és emiatt az igazán tehetséges játékosoknak el kell majd igazolniuk egy-egy középcsapatba,ahol senki sem figyel rájuk,de legalább játszhatnak.Itt az olyan,még nagycsapat (ificsapatában) játszó emberekre gondolok,mint Meca,Zarrate,Nano,Santamaria...
Egyébként a Real elképesztő fizetéseket ad még a rosszabb játékosainak is.Bodo Illgner,aki szerintem egy elképesztően gyenge kapus,évi 59O millió pesetát keres.Ezért nem tudja őt kivásárolni egyetlen klub sem.McManaman 8OO milliót,Raul pedig egymilliárd pesetát kap.Ilyen körülmények közt nem csoda,hogy a klubotok a csőd szélén áll.Ehhez képest ugye meg akartok venni még néhány játékost...Én ezt a költekezést nem értem.Figo sem.Ő azt mondta,hogy soha nem adna egy focistáért 5O millió dollárnál többet.Igaza van.Ez már túlzás.
Joe_d Creative Commons License 2000.08.16 0 0 53
Hogy értek-e hozzá, az relativ, de mindenesetre megtisztelsz ezzel a véleménnyel. Egyébként sok ember ért hozzá többé-kevésbé és ezek az emberek rengeteg különféle csapatot szeretnek, nekem ez teljesen természetes. A foci szabályai végül is minden csapatnál ugyanazok.
A másik kérdésedre: sérülés esetén ha szűkös a keret, nem nagyon van választás, és mint emlitettem, ők már alkalomadtán bizonyitották, hogy képesek megbirkozni a feladattal. Persze ettől függetlenül elkelne még egy rutinosabb, gólképes csatár.
Előzmény: Axl (51)
Axl Creative Commons License 2000.08.16 0 0 52
A (szünet) focihoz
Axl Creative Commons License 2000.08.16 0 0 51
Értesz afocihoz,és mégis Realos vagy,ez egy Barcás számára érthetetlen.Az általad említett fiatalokat sajnos nem ismerem,ezért nem mondhatok véleményt róluk.De nem kockázatos őket esetleg egy bajnokin is a kezdőbe tenni?
HEHE,Alfonso a miénk!
Előzmény: Joe_d (48)
brucknerrita Creative Commons License 2000.08.14 0 0 50
Miért volt hülye a Kluivert?
Szerintem ő a Király!!
Előzmény: Axl (45)
brucknerrita Creative Commons License 2000.08.14 0 0 49
Miért volt hülye a Kluivert?
Sterintem ő a Király!!
Előzmény: Axl (45)
Joe_d Creative Commons License 2000.08.14 0 0 48
Elmagyaráznád ezt egy picit bővebben? Nem igazán értem, hogy miért fura, hogy Realos vagyok.
Amit a BL-ről irtál ahhoz nem igen van mit hozzátenni, nagyjából felsoroltad az összes komoly esélyest (esetleg még Inter, Milan, Arsenal). Viszont ha az általad emlitett döntő összejönne, akkor a világ szégyene lenne ott vesziteni akármelyik csapatnak is. Ilyen áron inkább nem kell bajnoki cim :-))))))))))))).
Egyébként még eszembe jutott, hogy van még nekünk Meca meg Zarate, akik tavaly már bizonyitották 1-2 esetben, hogy lehet rájuk számitani. Fiatalok is, támadók is, mi kell még? :-)
Előzmény: Axl (45)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!