Keresés

Részletes keresés

144000 Creative Commons License 2007.01.29 0 0 298
„Az én Szent Nevemben legyetek egyé! Felfoghatatlanul szeretlek téged, teremtés!
Kelj új életre, teremtés! Higgyétek, hogy jelen vagyok közöttetek, engedjétek, hogy betérjek szívetekbe, és meggyógyíthassalak benneteket!”

144000 Creative Commons License 2007.01.29 0 0 297
Szereteted édes, mint a méz
Olyan, mint a hajnalt énekszóval köszöntő pára
Mint a mosolygó ébredés
Mint a párját énekszóval hívó madár

S vágyad oly igen mély
Vágyad várja tekintetünk
Várja kutató tekintetünk
Várja küzdő tekintetünk
S örömöd, ha megtalál

Mutatod hova lépjünk
Adsz hozzá értelmet, küzdő szellemet
Engedsz küzdenünk, s engedsz pihennünk
Boldogan engedsz, Benned elmerülnünk

Ha Téged szólítva megyünk, ketten járunk
Ha nap során rád nézünk, ketten vagyunk
Ha kis szót is eléd tesszük, ketten beszélgetünk
144000 Creative Commons License 2007.01.28 0 0 296
Üdvözlégy Mária, kegyelemmel teljes, az Úr van te veled, áldott vagy te az asszonyok között és áldott a te méhednek gyümölcse, Jézus. Asszonyunk, Szűz Mária, Istennek szent Anyja, imádkozzál érettünk, bűnösökért, áraszd Szeretetlángod kegyelmi hatását az egész emberiségre most és halálunk óráján. Amen.

 

Térdünk meghajlik Előtted

Kezünk együtt lendül

Első keresztvetésre, első szent sebedre, fájdalmadba lépünk

Második keresztvetésre már látjuk arcodat, látjuk második szög okozta fájdalmadat

Harmadik keresztvetésre, megalázás mocsarában szereteted emelkedik

Ó mint érzel testedet feszítőkért

Ó mint érzel gúnyosan beszélőkért

Test fájdalmánál nagyobb szereteted fájdalma

Negyedik keresztvetés, szereteted éltet, szereteted tart és lángol, értünk szenved

Ötödik keresztvetés, bevégeztetett, Irgalom lépett értünk elénkbe

Szívét kezén nyújtja, egyszerű köntöse, alázata megfog, édesen tart, kedvesen nem enged

 

Jézusom rakd szívünkbe Szent Tüzedet

Rakd szívünkbe szent szeretetedet

Ó Anyácska, áraszd Szeretetlángodat szívünkbe

Ó Anyácska, áraszd kegyelmi hatásait lelkünkre

Együtt érezhessen, együtt dobogva éljen

Együtt kéz a kézben

Együtt a szemeink, együtt gyújtsanak

Együtt a lábaink Fényben járjanak

Együtt meghajolva, félelem ellen lépve

Együtt szent szeretetedben elmerülve

 

S mikor a szeretetláng imádság hallik, sötétség hátrál, sötétsége oszlik

S mikor imája lép imája mellé, Lángja holt szívet életre gyújt

Lelkek szabadulnak, lelkek fellélegeznek, lelkek veszik ajkukra Szent Nevedet, lelkek zengik dicséretedet, lelkek dalolják Neked köszönetüket

 

Kicsi betoldás, mégis új élet

Kicsi akarat, mégis éltet

Ugye felveszed, imáját ugye nem engeded, imáját ugye szívedbe veszed, imáját ugye nap napra előveszed ?

 

„Áraszd Szeretetlángod kegyelmi hatását az egész emberiségre most és halálunk óráján. Amen”

144000 Creative Commons License 2007.01.27 0 0 295
Ha kincsem, mint a tenger

S nap napra több és több lesz

Ha minden nap országnyit szétszórhatok, és még száz évig megtehetem

Ha nincs előttem akadály

Mégis bölcsességet meg nem vehetem

 

Ha kezemben összegyűlt hatalom

Ha minden tekintet akaratomat keresi

Szabadon építhetek, rombolhatok

Senkinek sem engedem kérdését feltenni

Mégis bölcsességet erőszakkal el nem vehetem

 

Ha tudásom többnél több

Ha logikám borotva éles

Szavam mint korbács győzi le vetélkedőket

Nincs mit meg ne értenék

Bár mondom, de mégis a bölcsességet mégsem értem

 

Ha szépségem másokat őrületbe kerget

Ha gazdaggal, okossal, értelmessel tetszésem szerint teszek

Ha csak vágyam mi éltet

Holnap ugyan nem érdekel

Bölcsességet mért kérjek ?

 

Ha napot csak panaszom élteti

Panaszban lelem keserű örömömet

Mindent elvesznek tőlem

Nincs mit magaménak mondhatok

Bölcsességet panaszban nem lelem

 

Ha nyelvem szépségem

Ha szót tudom szóról szóra tenni

Mások adóját szómmal könnyűszerrel elnyerem

Szómat igen élvezem

Szavam bölcsességet elkergeti

 

Ha nem teszek mást csak napot napra élem

Kegyelmet nem adok és nem kérem

Káromlom az eget, káromlom a földet

Élem az életem

Bölcsességet nem látom, nem kérem

 

Ha én vagyok a gazdag, ha én vagyok a hatalom, én vagyok az értelem, ha szépségem első az elsők között, ha keserűség és közöny napi kenyerem, szóm szépen dalol, mégis születésemre nem emlékezem

Mikor láttam, hallottam, értettem

Mikor bölcsesség még élt bennem

Nem tudtam, mégis bölcsesség volt étkem

Ó ha emlékeznék, ó ha emlékezhetnék

Ó ha magamnak elmesélhetném

Ó ha hinnék magamnak

S ha nem is hinnék, de legalább egy kérdésre megállnék

Ó ha bölcsességtől félelmet egy percre letehetném

Kérdésemre választ kapnék

144000 Creative Commons License 2007.01.26 0 0 294
Oly szépek reggel pillanatai, mikor csendben egyek vagyunk

Mikor figyelem másik gondolatát keresi

Mikor nincs más szándék, mint értelemre lépni, akaratod ösvényét felismerni

S Te figyelsz minden kérésre, minden gondolatra

Jó veled csendben, jó a fájdalom, jó az öröm, jó a megértés

Sivatag is oázis reggel, küzdelem is kenyér

Szó szóba ér, gondolat gondolatba ér

Csend és egység

Kéz eléd rakja kincseit és Te felveszed, Szent Szívedbe teszed

Nem szólsz, mégis mutatod ösvényt, mutatod lábad nyomaid, s szótlan kérésed, kövesd

Szem szemedbe merül, arcod rezdüléseit figyeli

Kéz már imát fogja, Fényt emeli

Gondolat gondolja, szó mondja, szív égve érzi

Szeretlek Istenem

144000 Creative Commons License 2007.01.25 0 0 293
„Dicsérünk Téged Urunk a mennyei táplálékért, amelyet nekünk adsz, hogy beteljesedjék az Írás, és műved befejezést nyerjen. Egyszerű gyermekeknek adtad tudományodat, nem a tanultaknak, mert így tetszik Neked, Uram.

Dicsérünk Téged Urunk, mert utat nyitottál nekünk, népednek, hogy azon eljussunk Hozzád és betöltsük házadat. Bár elküldted Fiadat a világba, és a világ teljes valóságában láthatta a Világosságot, nem fogadta el mindenki, hanem inkább a sötétség felé fordult és elhagyta hitét. A világ hitehagyott lett, mivel visszautasította az Igazságot, és inkább hazugságban akart élni. Igen Uram, Te annyira szereted a világot, hogy gonoszságunk ellenére is fenntartás nélkül küldöd nekünk Szentlelkedet, hogy buzdítson bennünket, és - minden teremtményt megújítva - újból életre keltse a világot, hogy mindenki meglássa dicsőségedet, higgyen és megtérjen.

Dicsérünk Téged Urunk, mert megnyitottad a menny kapuit, hogy előhozd éléstáradból ezt a rejtett mannát, melyet a mi időnk számára tartottál fenn. Nem, nem Mózes volt az, aki kenyeret adott az égből, hanem Te voltál az, Atyám, aki az igaz Kenyeret adtad és ahogy Fiad, Jézus Krisztus az élet Kenyere, a Szentlélek is hasonlóképpen táplál bennünket, mert élet mindaz a kenyér, ami a mennyből származik. A Szentírás szerint: "Fiaid mindnyájan az Úr tanítványai lesznek". Test és vér nem tudja kinyilatkoztatni az igazságot, csak ha maga az Isten adja meg, aki megalkotta és szívünkbe  véste az igazságot.

Atyám, szóljon folytonos dicséret és dicsőítés Nevednek! Juttasd sötétségből világosságra, hazugságból teljes igazságra, közömbösségből buzgóságra a világot!

Atyám, Ég és Föld Teremtője, elérkezett az óra, hogy megmutasd nekünk az új Eget és az új Földet, ahol a Szentlélek fog bennünk lakóhelyet készíteni.

Gyengéd Atyám! Ahogy Te megdicsőítetted Fiadat, és Fiad megdicsőített Téged, dicsőítse meg az igazság Szentlelke újból Fiadat! Atyám, az Írások szerint az első Ég és az első Föld hamarosan elmúlik, hogy bebizonyítsd a világnak, Igéd él és cselekszik, és hogy Jézus valóban meghódította a világot.  Amikor eljön az a nap, Fiad imája is beteljesedik, mert mindannyian egyek leszünk Benned, ahogy a Szentháromság is Egy és ugyanaz. Nem teszünk többé különbséget egymás között a Te Szent Neved alatt.

Dicsérünk Téged Urunk, dicsőség a Magasságbelinek, hogy nagy hitehagyásunkban elküldted nekünk Szent Édesanyánkat! Te magad egyesítetted szeretetben az ő szívét Jézus Szívével, és a két Szív együtt szenvedett. A két Szent Szív most ismét együtt akar megújítani és Benned új életre hívni bennünket. Az elveszett bárányok megkerülnek, a tévelygő bárányokat pedig emlékeztetni fogják igazi nyájukra és igazi Pásztorukra, aki nem hagyja el nyáját, és nem hagyja magára az elveszettet, hanem meggyógyítja a sebesültet, és támogatja a megfáradtat.

Dicsérünk Téged Urunk, akinek Szentlelkében kapjuk a keresztséget. Valóban élő vízforrások fakadnak, és ihat, aki szomjas, mivel szabadon folyik Szentélyedből, amelyet három nap alatt felépítettél. A Te teljességedből kapjuk a végső napokban Szentlelked kegyelmeit, hogy újból életre keltsen bennünket. Ez a Te mennyei mannád, a lelki táplálék, amely a Lélektől származik.

Add Atyám, hogy néped megértse, az átkot hamarosan feloldják, a Bárány trónja és a Te trónod hamarosan a helyére kerül, ide közénk. Készíts fel ezért bennünket, igazságos Atyám, arra a dicsőséges napra, amikor majd mindannyian egy Szent Tabernákulum  körül dicsérhetünk és dicsőíthetünk Téged.

Atyám, köszönöm, hogy meghallgattad imádságomat, és Szavaidat adtad nekem, hogy Szentséges Szíved  gazdagságát hirdessem a világnak. Amen.”

144000 Creative Commons License 2007.01.24 0 0 292
„Imádkozz az egységért, és ne figyelj azokra, akik nem akarnak egységet! A megosztó különválasztja őket, és támadóvá teszi lelküket. Aki nem dolgozik őszintén és teljes szívvel az egységért, az komolyan megbántja Szentlelkemet. Kérem azokat, akik Egyházam egyesítése érdekében összegyűlnek, hogy véssék lelkükbe e szavakat:

 

alázat és szeretet,


az egység kulcsa az alázat és a szeretet. Ékesszólásuk és vég nélküli beszédeik nem vezetik őket egységre. Kölcsönös dicséreteik sem fogják egységre vezetni Egyházamat. Mindezek untatnak engem... Pusztulás és rombolás hatolt szentélyembe, milyen dicséreteket tudnak tehát kicserélni egymás között? Hol van tiszteletük? Hajoljatok meg, hogy meglássátok az én akaratomat! Halkítsátok le hangotokat, hogy meghalljátok az üdvösség szavát a magasságokból! Szívetek csak megtéréstekben fog meghallani engem és fogja egységre vinni Egyházamat, egyesítve Testemet. Az igazság ragyogásában fogtok újból illatozni, és fogjátok felismerni, hogy egy test tagjai vagytok. Csak az osztozásban fogtok egymáshoz közeledni. Ehhez meg kell változnotok szívetekben és ki kell virágoznotok a megtérésben.

Ha megteszitek, és tisztára mossátok bűneitektől szíveteket, megsokasítom segítségemet és teljesen meggyógyítalak benneteket. Lelki növekedésben részesítelek titeket, ami teremtésem maradékát arra fogja késztetni, hogy a ti fedeletek alatt lakjanak. Ha ti, akik megszűntetek létezni, megengeditek, hogy Szentlelkem, az Életadó, magához édesgessen benneteket, a szeretetnek olyan lelki forradalmát keltem szívetekben, amilyent még nem tapasztaltatok...

Ó... leányom! Imádkozz a Kelet és a Nyugat házáért, hogy fogjanak össze mint két imára kulcsolódó kéz, mint két, egymáshoz hasonló kéz, amelyek akkor szépek, amikor imádságban összekulcsolódva az ég felé mutatnak. Dolgozzon együtt e két kéz, mely ugyanahhoz a testhez tartozik, és osszák meg egymással képességeiket és tartalékaikat! Ó, mikor fog engem Testem két keze együtt az oltár fölé emelni, és együtt felmutatni?

Ó jöjjetek! Nem akarok hosszú beszédeket! Aki az első és a legjobb akar lenni közületek, legyen mindenki rabszolgája! Itt vagyok! Nézzetek magatokra! Végtelen kincsek vannak Szívemben! Ezért ne mondjátok: "Hol kapok választ?" Vegyetek Szívem kincséből, és össze fogjátok gyűjteni azokat, akik eltévedtek. Én fogok uralkodni felettük, ti pedig ki fogjátok osztani Szentséges Szívem kincsét az egész világnak.”

144000 Creative Commons License 2007.01.23 0 0 291
Ó szeretett nemzetek, hallgassatok, figyeljetek, emeljétek föl tekinteteteket, emeljétek fel szíveteket, emeljétek fel bűnbánó kezeteket, hajoljatok meg Irgalom idejében, hajoljatok meg!

Szem kutassa helyes utat, szív kutassa ösvényét, kéz vegye fel keresztjét

Akarat győzze le félelmét, visszahúzó sötét ködét

 

Bűnbánat napja van

Vezeklés napja van

Engesztelés napja van

Itt az ideje, itt és most

Irgalom ma még minden kérést meghallgat

Irgalom ma még minden bűnbánatot elfogad

Téged hív

 

Ó vedd fel imádat egységért

Öleld magadhoz

Nézz a pártütőkre, megosztó tetteikre

Imával fogd meg kezeiket, szólj szívüknek

 

Hajó hajóval békében találkozzon

Báty báttyal jobbot nyújtson

Nővér nővérrel együtt mosolyogjon

Báty fogja nővér kezét, nővér testvéréét

Egy az Atya, egy az Úr

 

Tűz tükre bennünk foltot ne lelhessen

Tűz hozhasson boldog sóhajt, egységet egységben leljen

Szent Szívedben leljen

 

Áldás és békesség

144000 Creative Commons License 2007.01.22 0 0 290
Ó gyenge lélek, ó gyermek lélek, hit édes gyermeke, kérésed Jézus Szívéhez ér, Jézus boldogságában talál

Jézusom, rádnéző szem mindent kérhet, rádnéző hit mindent kérhet

Ha az évek száma kevés is, hit útján minden tied

Ha vállat súly gyötri, mégis minden a tied

Öröm a kérésed, öröm örömöd

 

S ha az évek már elszaladtak

Ha Jézushoz láncol erős kötelék, és hit nincs bennem, mit érek ? mit ér a kérésem ? kiáltásom hova jut ?

Ha szememet a földre szegezem, tekintetem megtalál ?

 

Jézusom, adj erőt szememet felemelnem, adj erőt

Ó adj erőt Reád néznem, ó adj erőt

Engedd elszakadjak földtől, engedj elszakadnom portól, engedj hit ösvényeire, kérlek engedj

Ha nincs is érdemem, bűnösé kegyelmed

Bűn ha nem látlak, szememet földre szegezem, Szeretetet taszítom magamtól el

Ne engedd

144000 Creative Commons License 2007.01.21 0 0 289

„Eljöttem az égből, hogy elérjelek benneteket, de hallgattatok-e rám? Leszálltam trónomról, hogy szobátokba jöjjek, udvaroljak nektek és arra emlékeztesselek, hogy országom örökösei vagytok. Eljöttem lakóhelyemről és bejártam a pusztaságot titeket keresve. Az ég Ura sohasem tagadta meg tőletek szeretetét! Megengedtem szemednek, teremtés, hogy láthasd a Királyt szépségében, hogy magához vonzzon. Nevem tiszteletére életre keltettem a holtat, hogy beszéljen nektek országomról. Hol késik válaszotok? És ti, akik az egységről beszéltek, azt gondoljátok, hogy üres szavak fognak egyesíteni benneteket?

Ki áll készen közületek arra, hogy lemondjon minden kényelméről, és kövessen engem? Mondjátok, ki vet véget elsőként közületek az egységért és békéért való szenvedésemnek és sóhajaimnak, mielőtt az óra eljönne? Az az óra, amelytől minden angyalom remeg. Ki az a lélek közöttetek, aki elveti a nemzetekben a szeretet és a béke magjait? Ki az, aki kedvemért hűségesen fogja követni a világosságot Nevemet híva segítségül éjjel és nappal? Ki lesz az közületek, aki elsőként lép véres lábnyomaimba? őszintén kerestek-e engem? Értsétek meg, hogy eljönnek azok a napok, amikor mennydörgéssel és tűzzel jövök el, de szomorúságomra sokakat fogok közületek úgy találni, hogy mit sem tudtok róla, mert mély álomban lesztek! Egyik hírvivőt küldöm a másik után, teremtés, hogy áttörjem süketségedet, de most fáradt vagyok ellenállásod és fásultságod miatt. Nagyon fáradt vagyok hidegséged miatt. Fáradt vagyok gőgöd és merevséged miatt, amit akkor látok amikor az egység érdekében kellene összegyűlnötök. Megtöltötted és túlcsordítottad az érzéketlenség kelyhét.

Saját hangotoktól megmárosodva szembeszegültök az én hangommal, de ez nem lesz örökre így. Hamarosan elbuktok, mivel saját hangotok félrevezető ostobasága miatt szegültetek szembe hangommal. Nyilvánvaló, hogy Egyházam a ti megosztottságotok miatt hever romokban. Hit hiányában nem fogadjátok el tanácsomat és kívánságomnak sem tesztek eleget, de le fogom leplezni szíveteket saját magatok és az egész világ előtt. Le fogom leplezni, miként terveztétek titokban, hogy tönkreteszitek törvényemet.

Fel fogják törni a hatodik pecsétet és ti mindannyian sötétségbe merültök. Nem lesz világosság, mert az alvilág füstje olyan lesz, mint egy nagy kemence füstje, és elsötétül tőle a nap és a levegő. Igazságosságom kelyhe által kígyókhoz és viperákhoz teszlek hasonlóvá benneteket. Hasatokon fogtok csúszni és a föld porát fogjátok enni a sötétség ama napjaiban. Földre terítelek, és emlékeztetlek benneteket, hogy nem vagytok jobbak, mint a viperák... Fulladozni fogtok, meg fogtok fulladni bűneitekben. Haragomban leterítelek benneteket, és rátok taposok.

Értitek? Négy angyalom parancsomra várva, félelemmel eltelve áll trónom körül. Amikor majd mennydörgést hallotok, és látjátok a villámok fényét, tudjátok, hogy elérkezett igazságosságom órája. A Föld megrázkódik és mint hullócsillag kilendül helyéből hegyeket és szigeteket mozdítva ki helyükből. Egész nemzetek fognak megsemmisülni. A mennybolt eltűnik mint felgöngyölt könyvtekercs, ahogyan látomásodban láttad leányom. Nagy szenvedést fog átélni minden ember, és jaj a hitetleneknek! Hallgass meg: Ha így szólnak ma hozzád az emberek: „Ó, az élő Isten irgalmas lesz hozzánk! A te jövendölésed nem Istentől való, hanem saját lelkedből!” Mondd meg nekik: Holtak vagytok, bár azt mondják rólatok, hogy éltek. A ti hitetlenségetek ítél el benneteket, mert nem akartatok hinni irgalmasságom idejében, és megakadályoztátok hangomat, hogy szócsöveimen keresztül figyelmeztesse és megmentse teremtményeimet. Ti is meghaltok majd, mint a rosszak.

Amikor elérkezik a sötétség órája, megmutatom nektek bensőtöket. Ki fogom fordítani lelketeket, és amikor meglátjátok, hogy lelketek szénfekete, nemcsak olyan lelki kínt fogtok érezni, mint azelőtt még soha, hanem fájdalmatokban melleteket fogjátok verni, mondván, hogy a ti sötétségetek sokkal rosszabb, mint a titeket körülvevő sötétség. Ami téged illet   Így fogom megmutatni igazságosságomat a nemzetek előtt, és minden nemzet érezni fogja ítéletemet, amikor az az óra eljön. Jobban megritkítom az emberi életet, mint bármikor azelőtt. Majd pedig, amikor haragom megenyhül, mindegyikőtökben elhelyezem trónomat, és együtt, egy hangon, egy szívvel, egy nyelven fogtok dicsérni engem, a Bárányt."

144000 Creative Commons License 2007.01.20 0 0 288
„Péter! Ó Péter, ismerd fel az idők végét! Hogyan lehet, hogy sokan nem tudják felismerni az idők jeleit? A Sátán beárnyékolt titeket szárnyaival. Sokakat eltávolított az Igazságtól! Fogd meg a kezem, Péter, és én majd vezetlek. Halld meg kiáltásomat! Gyűjtsd össze keleti testvéreidet, hívd őket, hogy látogassanak meg engem az én házamban! Gyűjtsd össze keleti testvéreidet az én alapításomba! Hívd elém őket! Ó, milyen nagyon óhajtom ezt az egységet! Péter? Péter, ha rám hallgatsz, minden nemzetet összegyűjtök házamban. Megszentelem és megújítom őket. Esőként fogom hullatnia mennyből igazságom harmatát, és kertem kivirul. Az én éléstáramból töltöm fel a tieteket. Figyelj hangomra, Péter! Országom közvetlenül ajtód előtt van, országom közöttetek van. Hogyan lehetséges, hogy nem ismeritek fel? Péter, te tudod, hogy minden önmagában meghasonlott ország összeomlik. Házamat megosztották, és ma romokban hever. Beszélj nekik szabadító tervemről, kedvesem.  Péter, szabadítsd meg gyermekeimet!  Béke legyen veletek!

 


 Igen. Tervem az, hogy kelettől nyugatig, északtól délig egyesítsem a nemzeteket szárnyaim alatt és összegyűjtsem őket világosságomban. Egy nyájban egyesüljön mind az én védelmem alatt, egyetlen virrasztó pásztorral.  Megígértem, hogy sohasem hagylak el benneteket és eljövök hozzátok a szorongattatás idején. Virágom, megtartom ígéretemet. Szeretlek benneteket, és türelmesen várom, hogy megnyíljék szívetek, és megértsetek engem.  Meg ne keményítsétek szíveteket, mint a lázadás idején! Nyissátok ki szíveteket, ajtótokban állok! A Bölcsesség fog téged tanítani. Fogadd békémet!”

144000 Creative Commons License 2007.01.19 0 0 287
Jézusom egyik kezedben tartod igazságosságodat, másik kezedben irgalmadat, és nem értjük egyiket sem

Nem látjuk tetteink következményét, nem látjuk kiröppentett nyilainkat, nem látjuk elejtett ártatlan áldozatainkat

Szemünket lehatárolja idő és tér, megfogja gondolat gyarló lépése

Te tudod ezt

Adsz jeleket, csodák özönét, nyílhasson ki szívünk, megnyílhasson értelmünk, hit útjára léphessünk

Ha kicsi a jeled megmosolyogjuk, ha nagy, hitetlenül legyintünk, s ellépünk

Te tudod ezt, bocsásd meg nekünk

S legjobban fáj Neked, ha jeleidet szívünkbe adod, s felismerjük, és mégis ellépünk

Vágyakozva nézed távozó lépéseinket, s nem marad más számodra, mint igazságos kezed

 

A hit vízen jár, sziklából vizet fakaszt, sivatagra mannát hullat, halottat életre kelti, hegyeket eltünteti

A hit elnyeri örömödet

A hit elnyeri megbocsátó örömödet

A hit lefogja igazságos kezedet, s irgalmas kezedet boldogan adod, megbocsátó kezed felénk nyújtod

A hit mindenre képes, Te adod, megadod

144000 Creative Commons License 2007.01.18 0 0 286
„Sohasem utasítalak  vissza. Valahányszor eljössz, hogy befogadj engem, örömtől repes Szentséges Szívem. Oly kicsivé váltam a kis fehér Ostyában! Amikor magadhoz veszel, elfogadsz engem, és ha ezáltal elfogadsz, elismered az Igazságot. Én és te akkor egy vagyunk, közösségben vagy velem, és mi lehet annál gyönyörűségesebb, mint velem lenned, a te Isteneddel! Van-e ennél tisztább és szentebb találkozás? Én, a te Istened találkozom veled, teremtményemmel. Én, a te Megváltód és te, akit megváltottam. Én, Jézus felfoghatatlanul szeretlek! Hogyan kételkedhet bárki is szeretetemben bemocskolva ezt a tiszta és szent szeretetet? Hogyan kételkedhettek annyian abban, hogy jelen vagyok a Szentostyában? Oltáriszentségemet nem lenne szabad kiönteni, vagy úgy bánni Vele, mintha nem lenne szent! Ha megértenétek, hogy mit kínálok fel nektek, és kit fogadtok magatokba, szüntelenül áldanátok. Nézzétek! Amikor angyalaim rátok tekintenek a magasból, még ők is azt a táplálékot kívánják, amelyet ti magatokhoz vehettek, ők azonban nem. Úgy látom, hogy közületek sokan nem értik meg teljességét... A szeretet foglya vagyok minden egyes tabernákulumban, várva és remélve, hogy meglátogattok.. Közeledjetek hozzám mindannyian, akik még ebben a pusztaságban bolyongtok! Jöjjetek hozzám megigazultan és tisztán! Hadd örvendjek bennetek! Azzal szerezzetek örömet Szívemnek, hogy bűnbánatot tartotok, beismeritek bűneiteket. Ne mondjátok: "Miért kell gyónni? Semmi mondanivalóm sincs gyóntatóm számára!" Ne tartozzatok azokhoz, akik elveszítették a bűn iránti érzéküket. Bár messze vagytok attól, hogy tökéletesek legyetek, némelyek mégis úgy viselkednek, mintha tiszták lennének, és elérték volna a tökéletességet. Legyetek alázatosak, legyetek alázatosak! Könnyen felismerhetitek bűneiteket, ha őszinte szívvel imádkoztok, és megkértek, hogy segítsek felismerni. Boldogok, akik engedelmeskednek törvényemnek, követik tanításomat, és tisztelik szentségeimet. Boldogok, akik igaz hittel jönnek hozzám, hogy egyenek és igyanak engem.   Szent vagyok, ezért szentként bánjatok velem, hogy kiáraszthassam rátok ebben az igen szent pillanatban kegyelmeimet, amelyek életre keltik lelketeket. Nem rejtem el gazdagságomat, ingyen adom még a legkisebbnek is. Jöjjetek, úgy égek a vágytól, hogy veletek legyek! Ezért ne siessetek, és ne türelmetlenkedjetek imádkozás közben, ne gúnyoljátok ki a jámborságot! Gondolkozzatok és elmélkedjetek parancsolataimon, még ha nem is láthattok engem. Mondom nektek, hogy felettetek tartom kezem, és leheletemet hagyom rajtatok. Megáldalak benneteket.
Legyetek eggyé!”

144000 Creative Commons License 2007.01.17 0 0 285
Ó Szent Irgalom, tervedet nekünk készítetted, értünk, mi értünk

Kegyelmedet nekünk adod, értünk, mi értünk

Bűnösökért és akaratodat felvevőkért

Oly szép terved, oly nagyon hatalmas

Hova szem nézhet, megláthatja

Hol fül hallhat, meghallhatja

Jó vagy hozzánk, érdemtelenekhez, igen jó

Csodát csodára teszel

Vakságot hitbe vezeted

Meglátni, tapasztalni Téged

Megismerni Szent Szívedet

És a nap és a perc már Tied

Szelíd egységben, szelíd jóságodban, szelíd kézfogásodban

Szemünk kérdez, léphetünk ? s Te mosolyogsz

Adsz intelmet, s adsz   szeretetet

Jó nekünk

144000 Creative Commons License 2007.01.16 0 0 284
Megsebzett kézből vér indul

Megsebzett  lábból vér csordul

Fájdalom járja át Testedet

Fájdalom járja át szívedet

 

Méreg útja méreg

Szó eleven húsba hatol

Ó fájdalom

 

Felvett kereszt álljt parancsol

Felvett ima kezet fogja, szívet kéri

Elszabadult indulatok, elszabadult tettek, álljatok meg

Fény áll előttünk, drága Fény

Fény kéri, tőlem kérj

 

Egy pillanat elég észrevenni,

Átsuhanó gondolat elég megérteni

Lépés útja nyomodban élet

Szívedben győző szeretet

Alzatod életre kelti életünk

Alázatod életre kelti alázatunk

Szívrepesve mondhatjuk, élünk, szeretünk

144000 Creative Commons License 2007.01.15 0 0 283
„Békéért kiáltanak, de nincs béke. Egyikük sem bánja meg gonoszságát. Hol van béke iránti lelkesedésetek, hol van egység utáni vágyatok? Azért vagytok megosztottak, mert gonoszok vagytok és lelketek nem tud megbocsátani.  Hol van szeretet? Maradt-e benned még egy kis szeretet, teremtés? Maradt-e benned némi bölcsesség? Én, az Úr, azt mondtam, hogy még az utolsónak is adok, és hogy más nyelven beszélő emberek és idegenek ajka által fogok szólni azokhoz a nemzetekhez, akik továbbra sem akarnak engem meghallgatni.”

144000 Creative Commons License 2007.01.14 0 0 282
Szelíd és alázatos lépésed felénk

Ha elfordulunk újra és újra elénk lépsz

Rakjuk keresztet válladra, s Te terhét szó nélkül viseled

Értünk teszed

 

Halkan szólsz, hogy meghalljuk

Halkan kérsz, hogy megálljunk

Gyermek hitet megtaláljuk

 

Ránk nézel, s mutatod hova nézzünk

Kezünkbe adod kérésünk

S ha felemeljük, örülsz, s örömödet megosztod velünk

Örömödet nekünk adod

 

Kérsz figyeljünk, ha lépsz lépjünk

Kérsz megértsük, ha megállsz megálljunk, s értsünk

Folyód szelíd hullámai elmoshassák rönköket, durva köveket

 

Egyből lesz kettő, kettőből három

Átélt örömből megosztott öröm

Pacsirta dala is szebben szól, ha társra lel

 

Egyik nap lépés zuhataggal szemben

S rá jön öröme

Boldog perce

Ujjongó értelme

144000 Creative Commons License 2007.01.13 0 0 281
Jézusom, mi engesztel Téged legjobban, ha nem a szeretet

Mi dicsőít meg Téged legjobban, ha nem a szeretet hangjai

S mit szeretsz legjobban hallani, ha nem az egyszerűséget

S ha Hozzád emelkedik a szó, az Atyát is megtalálja

Együtt átnyújtott szó, enyhet jelent, bocsánatot hív, megbocsátást teremt

Hit tálcáján nyújtott imát meghallgatod, kérését megadod

Rád néző szemet, mint imát fogadod

 

Jó Veled lenni

Jó megállni, Reád nézni, szóval szemmel kérdezni

Jó meglátni jeleidet, jó felvenni, jó megérteni

Jó visszakérdezni, jó erősítésedet szívünkbe venni, jó

Jó lépés előtt tanácsot kérni, jó választ kapni, jó

Jó próbákat kiállni, jó segítséget kérni, jó

Jó játszani és jó küzdeni, könnyet könnyel felejteni, jó

Jó a boldogságod, jó az örömöd, jó, igen igen jó

Jó Szent Háromságot külön külön látni, jó

Jó érezni egységét, jó

Jó az Atya előtt meghajolni, jó

Jó a Fiú előtt térdelni, jó

Jó a Lélek istenségét élni, szép, igen szép, igen jó

S jó térden állva maradni, igen jó

144000 Creative Commons License 2007.01.12 0 0 280
Erdő felett hajnal fénye, madarak ébrednek tollukat rázva kezdik éneküket, ébred az erdő ébred az élet, boldog hangok egymásban vegyülnek

Erdő nyílásában patak partján jönnek már jönnek, patakban megfürödni, szomjat oltani

Patak közepében sziget, rajta bokor rezdül, madár röppen, szarvas lép ki

Agancsa koronája, járása nemes dísze, fény övezi fény kíséri

Emeli koronáját hangot hallat, halkan ismétli, párját hívja, jer, jer, jöjj el

Szél emeli, hangot viszi magasba, viszi égbe, viszi földre

Madár elhagyja zenéjét, figyeli hívó énekét

Veszi szárnyát, adja röptét, viszi hívó szó értelmét

Hívó szó szárnyra kel, Csodaszarvas hívja népét, hívja Szerelmét

Ajkam száraz, kirepedt, nem lelem nyugtomat, hol vagy kedves népem, hol vagy ?

Hozd el illatodat, hozd el szerelmes szavaidat, hozd el jó kedvedet, ölelő karodat, szépséges rózsáidat, jöjj, ismerd fel hangomat, jöjj ismerj fel

Száll a hang szelek szárnyán, száll a hang, szóról szóra, szemről szemre, lángról lángra, emeli erő, emeli kéz

Nyílik a szív, nyílik a szó, nyílik az értelem

Halk hang válaszol, halk hang szívét nyújtó

Dal kél, szerelmes dal, énekek énekével

144000 Creative Commons License 2007.01.11 0 0 279

„Ma a Pásztor szól. Ma a Pásztor keresi elveszett és szétszéledt juhait. Sokan hallják hangját, de nem mindenki ismeri fel egyeseket még bosszant is hangja. Mindaz, aki az enyém, visszatér hozzám. Az én juhaim, amelyek hozzám tartoznak, meg fogják hallani hangomat és örülni fognak lépteim neszének. Akik nem ismerik fel hangomat, nem az én juhaim. Megbíztam embereket, hogy őrizzék nyájamat visszatérésemig, de alighogy elmentem, éppenhogy kiléptem, a megbízott emberek bementek a városba, hogy „magas székeket” keressenek. Nem olvastátok?

„Jaj a gonosz pásztornak,
aki magára hagyja a nyájat!”

Ezért emlékeztetlek folytonosan benneteket, hogy országom közöttetek van. Sohasem hagytam fel azzal, hogy azokra az igazságokra emlékeztesselek, amelyeket én magam adtam nektek. És most ne ügyelnék arra, hogy igazságot szolgáltassanak juhaimnak? Azoknak a juhoknak, amelyek meghalnak legelő hiányában? A Szentírást nem lehet elvetni. Az én Szavam élő és cselekvő, de ti hitehagyott szívetekben elhagytátok Szavamat, pásztorok.

Azok a hűségesek, akik nem állítják, hogy látnak Azok hűségesek és igazak, akik kezdettől fogva sohasem nyitották ki szemüket és nem tettek úgy, mintha olyanok lennének, mint az Isten, mert jót és rosszat ismernek. Azok a pásztorok a hűségesek, akik őrizték juhaimat, kezükben bottal velük maradtak, nem öltöttek szembetűnő ruhákat kezükben jogarral nem ültek trónomra azt állítva, hogy istenek. Azok az én igazi pásztoraim, akik életüket adták juhaimért, akik igényt tarthatnak arra, amit a Lélek ad nekik. Fel fogjátok ismerni őket a testükön lévő sebekről, amelyeket barátaik házában kaptak. Hamarosan azonban, amikor az én napom eljön, nem lesz több kufár.”

144000 Creative Commons License 2007.01.10 0 0 278

Megengedem Egyházamnak, hogy ábrázoljon engem.  Ne fosszátok meg ruháimtól Testemet, ékesítsétek, szépítsétek, hagyjátok meg olyannak, amilyen.

Ó teremtés, nem támasztottam-e szenteket és prófétákat, hogy figyelmeztesselek az idők végére? Nem jövendöltem-e meg, hogy mennyei csarnokomból angyalt küldök nektek titkos szándékom kihirdetésére, hogy beteljesülhessen?  Szavam változatlansága újból be fog igazolódni.  Nem mondtam-e meg nektek előre, hogy az lesz hírvivőm küldetése, hogy közvetítse kinyilatkoztatásomat? Az én tanúságtételem a prófétaság lelke.  Örüljetek és vigadjatok mindannyian, akik hűségesek vagytok hozzám! Jaj a hűtleneknek, mert Szavam úgy éri utol őket, mint a kard, lesújt rájuk, megsemmisíti hamis bölcsességüket, ami teremtésemnek azt sugallja, hogy a Sátán hálójába essen, bárányaimat pedig istentelen, félelmet nem ismerő, erkölcstelen néppé alakítsa.


Végtelen irgalmamból szállok le a Földre, hogy figyelmeztesselek benneteket.  Én beszélek, az Igazság Lelke, figyeljetek, mit mondok egyházaimnak! Teremtés, ne maradj tétlen, add tovább figyelmeztetésemet!  Én, az Úr, az ajtóban állok és zörgetek. Aki meghallja hangomat és kinyitja az ajtót, ahhoz bemegyek, és vele étkezem, ő meg velem. Ne féljetek, én beteljesítem Szavam.  Előtted állok. 


144000 Creative Commons License 2007.01.09 0 0 277
„A Szentlélek: Gyermekem, az imádság a te fegyvered, és én, én kiragadhatlak téged a sötétség hatalmából, és ahogy egykor gondoltad, helyet adhatok neked a megközelíthetetlen Világosságban és az elérhetetlen Kincsben. Dicsőséges hatalmamban, gyermekem, elnyerheted az erőt, a szelídséget, a türelmet és az álhatatosságot. Bennem és általam kiálthatod: "Amen!"
  És én, az Amen, a Hűséges, az igaz Tanú, Isten teremtésének igazi Forrása, meg foglak hallgatni! Le fogok szállni rátok mint mennydörgés, hogy szabadságot adjak nektek és egységet teremtsek köztetek és a mi Egységünk között: eltöltelek benneteket háromságos Szentségünk teljességével.  
  Tűz-keresztség készül leszállni rátok, teremtés! Az annyira várt keresztség, ami mindent megújít!

 

A Szentlélek:  Kérd! Nem hallottad, hogy bennem megtalálod a szabadságot?
  Mondom neked, eljövök azokhoz, akik soha nem kerestek engem, de szívük olyan maradt, mint a gyermekeké. Felfedem dicsőséges hatalmamat azok előtt, akik sohasem szóltak hozzám. Elmegyek oda, ahonnan nem száműznek.
  Elérkezett a különválasztás ideje, elérkezett az idő, hogy felfedjem az ország dicsőséges gazdagságát. A kegyelem ideje van rajtatok, ezért mondom újból: ti, akik Krisztus Testéhez tartoztok, jöjjetek és vágyakozzatok adományaimra, hogy teljesen behatolhassatok Krisztus misztériumába. Ne legyetek olyanok, mint a hitehagyottak, akik többé nem keresik a jót.
  És titeket, akik így szóltok azokhoz, akik segítségül hívnak engem: "Ezt az imát nem ismerem", kérdezlek: "Lehetséges, hogy nem hallottatok meg engem? Lehet, hogy nem láttatok? Lehet, hogy nem értettetek meg? Ellenálltok nekem? Azt állítjátok, hogy ismertek engem, de amit mondtok és tesztek, nem más, mint kegyelmeim visszautasítása.

 

A Szentlélek: Maradj állhatatos akaratunk teljesítésében! Napjaitokban én vagyok a kő, amelyet az építők elvetnek, én vagyok az Egyház sarokköve. Szabadság és szeretet van bennem, mégis elvet engem nemzedéked, mert nem értett meg. Nem kérnek tanácsot tőlem…
  Lásd, olyan vagyok, mint a gazdag talaj. Ha elveted bennem magjaidat, az örök életet   fogod learatni, és a Paradicsom lesz otthonod.
  Jöjj hozzám késedelem nélkül, és szegénységed által gazdaggá, gyengeséged által erőssé, nyomorúságosságod által buzgóvá és hűségessé teszlek. Semmiséged által teszlek háromságos Szentségünk élő oltárává.
  Jöjj hozzám félve és remegve, és a ti időtök bátor harcosává teszlek, hogy csatlakozhass Szent Mihályhoz és seregéhez és harcolj a ti időtök nagy harcában.   Szüntelen imádság vagyok bennetek és betöltöm ürességeteket.
  Mindenkor közel állok a szegényhez és az egyszerűhöz.
  Jöjjetek és ragadjatok meg engem…
  Jöjjetek és vegyetek birtokba engem és én befogadlak szentségembe, felkínálom nektek felbecsülhetetlen adományaimat, a mi részünkké, eggyé teszlek benneteket mibennünk, hogy azután menjetek és építsétek újjá szentélyünk romjait.
  Te, aki a sivatagból jöttél, jöjj és lépj be mély vizeimbe! Hullámaim tisztára mosnak és felfrissítenek. Ne félj tőlem! Nem hallottad, barátom, hogy tengerré teszem a kiszáradt földet? Kiárasztom rád a mennyből adományaimat és kegyeimet. Ahogy a menny esőt hullatott háromságos Szentségünk jelenlétében, ugyanúgy fogom kiárasztani jelenlétemet az egész emberiségre.”

144000 Creative Commons License 2007.01.08 0 0 276
Megfogott, feldobott, rútul megrángatott
Tett velem mások ellen, és nem is sejtettem
Elvette legtöbbet mit elvehetett, igen
És Te mit tettél tagadásra, megadtál mindent, igen
 
És megcéloztad szemeimet
Nem tudom hogyan, de megtetted, Te tetted
Nem ismertelek, nem kerestelek, elém álltál és könnyek útjára vezettél
Nem tudom hogyan, de megtetted, Te tetted
Megmutattad bűn eredménye halál, bűn megölheti testet, lelket
Igen megmutattad, igen megtetted
Megmutattad igaz könnyek erejét
Megmutattad éltető erejét, halottból élő lett, halálra ítélt test élő lett
Fürdettél Erődben, tanítottál csendedben
Ó szép, ó igen szép
S mit tagadó elorozott, Anyácska szavára, első szavára visszaadtad
Ó köszönöm, tudod, hogy köszönöm
Mutattad Szavaidat, adtál vágyat hozzá
Mutattad csodáidat, s adtál hálát hozzá
Köszönöm, tudod, hogy köszönöm
Vezettél, nem tudom hogyan, de megtetted, hit ösvényére
Nem tudom, hogyan, vággyal Hozzád lépni, vággyal Benned elmerülni
S tudom szabad mondanom, egyek vagyunk
Igen szabad, kicsi porszem és a Végtelen
Szereteted oly hatalmas, szereteted oly fájdalmas
Ó igen, szereteted nagyon fájdalmas
Szerelmes kiált halkan, fáj ez neked, fáj
Oly kicsi a távolság mit meg kell lépni, oly kicsi
Elhagyni gyűlöletet, s kérni Szeretetet
Oly nehéz ?
 
Megváltó vagy, Megváltónk vagy
S a szóra, tudom támad
Világosság vagy, Fény igen Fény
Tanúsítom Fény vagy, árnyék nélküli Fény
S a szóra, tudom támad
 
Most hova lépsz ?
 
Lépés útja bent vezet
Szív útján vezet
Megállás már lépés, figyelem már lépés
S egy sóhaj, már lehívja Őt
Csak egy sóhajt, ha kérhetek
Csak egy sóhajt kérnem, ugye megengeded
144000 Creative Commons License 2007.01.07 0 0 275
„Ha majd Szentlelkem megostromol benneteket, mindannyian át fogtok változni. Mindig készen állok arra, hogy megbocsássak nektek."

144000 Creative Commons License 2007.01.07 0 0 274
Oly közel vagy, felemelt kar elér Téged
Rádtekintő szem melletted talál
Sóhaj Szívedet éri
Kiáltás könnyeidet kéri
S mit adsz, szeretet, boldogság
 
Nincs földön oly öröm, mit Te nyújtasz, s ingyen adod
Nincs a földön oly égető szeretet, mit Szíveddel együtt nyújtasz
Nincs
 
Szelíd vagy
Kérsz kérjünk, hogy adhass
Nincs határa önzetlen kérésnek
Nincs
Mindent megadsz, mi jó nekünk
 
Boldogságod minden sötétséget elsöpör
Világosság az útja, Világosság adja
Valódi világosság, valódi Fény
 
Boldogságot nem kell távol keresni, ott van hol vagyunk
Ott vagyunk, ahol a helyünk
S itt kérhetünk téged, itt hol vagyunk, elnyerhetünk
144000 Creative Commons License 2007.01.06 0 0 273
Lehetek csaló, másét elvevő

Lehetek otromba káromló

Te reám mosolyogsz

 

Lehetek tövis töviskoronádon

Lehetek csattanó ostor testeden

Hívó szavad engem is keres

 

Lehetek szög, melyet ütni nem kell, ki gúnyosan nevet, ha testedet maga erejéből eléri

Lehetek indulat, mely ellened lázít

Szelíd szemed megtalál

 

Lehetek dárda, mely nyelét szörnyű vonások ékesítik, s múlt szörnyűségeit dicsekedve emeli

S lehetek kéz, melynek más szándéka nincs, csak dárdával ölni és ölni

Te megállsz előttem, nyújtod Szívedet, tövisre, szögre, gúnyos beszédre, gyilkos dárda reptére

 

Ki közel lép Hozzád közeledbe lép

Ki magába néz Téged talál

Csodát teszel halott szívvel, Esőddel életre kelted

Élő tudja már élő, halottat hívja életbe, Tűzbe, Szeretetbe

144000 Creative Commons License 2007.01.05 0 0 272
„Eljövök táborodba. "Istenük eljött hozzájuk a táborba." Eljövök, hogy találkozzak első gyümölcseimmel. El fogok jönni népemhez, amely nem cserélt fel engem arra, aminek nincs hatalma. Eljövök a szentekhez, akik állhatatosak maradtak és megőrizték hitüket.   

Vigyázzatok, nehogy valaki megtévesszen benneteket, mert sokan nem fogják elhinni, hogy megkezdődtek a szülési fájdalmak és már a végső szakaszba jutottak. Ezek a fájdalmak még fokozódni fognak most, mert földi uralmam igen közel van. Ünnepélyesen mondom nektek, egyetlen ember sem maradna életben a megpróbáltatás és ama napok szorongattatása után, ha áldozatos lelkeim nem engesztelnének a gonoszakért. Nem, sokan nem értik közületek, miképpen fog közbenjárásuk megmenteni benneteket. és nektek, akik saját házamból jöttök és ezt mondjátok: "Ezek a próféták hazugságot jövendölnek Isten nevében. Nem az Isten küldte őket. Jövendöléseik azokat veszik célba, akiket Ő a legjobban szeret.", mondom nektek: Azok a próféták, akiket nem én küldtem, de az én Nevemben jövendölnek, csak az eljövendő jó dolgokról fognak beszélni.

Az én prófétáimat azért küldtem hozzátok, hogy féltő aggodalommal kérjenek: "Tartsatok bűnbánatot!, mert Isten haragja lángot vet és megéget benneteket!" De ti nem figyeltek, és fenyegetésnek veszitek, amikor prófétáim fájdalommal kiáltják: "Tartsatok bűnbánatot!", mert a romboló már ott van minden városban és egyikőtök sem menekül meg tőle. A völgy óriási sírrá vált. Tartsatok bűnbánatot, vagy ti is ott fogtok meghalni!" De ti nem figyeltek.
Te, aki nem hiszel, nem olvastad?

 

"Aki szívesen veszi az intelmet,
az szeret tanulni;
aki haragszik, hogyha dorgálják,
az oktalan."

 

Fordítsátok figyelmeteket e példabeszéd felé!
Mondom nektek, azért veszítettétek el okosságotokat, mert lelketek elégedett. önbizalmatok és önelégültségetek elvakított benneteket, és lábatokat arra késztette, hogy elfussatok prófétáim elől és ne is halljátok meg őket. Miért akartok annyira őseitekhez csatlakozni, akik azt mondták: "Ha atyáink napjaiban éltünk volna, nem lettünk volna bűnrészesek a próféták vérében!" Azért küldöm prófétáimat és udvarom legjobbjait, hogy megmentselek benneteket!

Mondom nektek, pásztoraim közül egyesek ellenem lázadnak, pusztasággá tették e nemzedéket, és arra késztették, hogy hagyja el hitét. Ti azonban továbbra is fenyegetésnek tartjátok égi jelemet. Amikor csordulásig töltöm Mannával az eget, hogy úgy szálljon le rátok, ahogyan a reggeli harmatcsepp hull a földre, hogy őszinteséggel töltse meg szájatokat, ti iszonyodva fogadjátok és szívetek meggondolatlanul ítél. Amikor azt látjátok, hogy tábort verek fölöttetek sorra a lelkekben, reszkettek és hozzáláttok táboraim elpusztításához. Az én birtokaim... Amikor meglátjátok az égen mint ragyogó jelet, a szövetség ládáját, ezt a fénylő kincset feltűnni szemetek előtt, ezt a csodát, amely dicsőségemet foglalja magában, ti megtámadjátok és kifosztjátok mindazokat, akik szívesen fogadják dicsőségemet...

Áldott az, aki megízleli rejtett Mannámat. Ez a ti üdvösségetek tápláléka, és aki megízleli, bebocsátást nyer országomba, hogy osztozzon dicsőségemben... Egyedül én vagyok a Bölcsesség. én, az Isten beszélek hozzátok, és ma még inkább megjelöllek benneteket Szentlelkem pecsétjével, mint valaha. Nyissátok ki szíveteket és fogadjátok azokat a lelki áldásokat, amelyeket szüntelenül küldök nektek az égből! Ismerjétek fel trónomat ti is, ahogy a szentek maradéka felismeri. Ismerjétek fel az Emberfiának ezt a nagy és csodálatos jelét, és csatlakozzatok a szentek himnuszához:

 

"Mily nagy és csodálatos minden műved,
mindenható Úristen!
Utaid igazságosak és igazak;
ki olyan, mint Te,
aki kezdettől fogva Király vagy?
Egyedül Te vagy Szent.
és most az elsőkből utolsók lesznek,
az utolsókból pedig elsők.
Azok előtt fedted fel magadat,
akik nem kerestek,
azoknak mutattad meg trónodat,
akik sohasem tisztelték Nevedet,
és most ők jönnek
imádni és tisztelni Téged.
Szentlelked szájából tanultak
dicséretet mondani Neked.
ők azok, akik hűségesek maradnak Hozzád,
mivel Te, a Bárány,
aki a trónon ülsz,
Te leszel Pásztoruk,
és az élő víz forrásához vezeted,
akiket megmentettél,
hogy Neked, Istenünknek,
és Neked, a Báránynak
első gyümölcsei legyenek."


Szentlelkem össze fogja gyűjteni a bénákat és összehívja azokat, akik eltévedtek. Belém lesznek oltva, hogy újból tiszteljék Szent Nevemet és helyreállítsák országomat a Földön.”

144000 Creative Commons License 2007.01.04 0 0 271
"Válaszolj lélek! Válaszolj hívásomra, hívjál imáidban, szólj e Szívhez, mely téged szeret.  Várok rá."
144000 Creative Commons License 2007.01.03 0 0 270
„ ...Enned kell Testemet, én kínáltalak meg vele. Idd Véremet, azt akarom, hogy vedd magadhoz Véremet is!”

144000 Creative Commons License 2007.01.02 0 0 269
„Azok, akik szeretnek engem, meg fogják tanulni, hogy azáltal növekedhetnek szeretetemben, ha másokat hozzám vezetnek, hogy azok is megszeressenek engem. Szentséges Szívem szeretettől lángol és türelmetlenül várja, hogy befogadjon titeket mélységeibe. Mindössze szeretetet kérek tőletek, mert a szeretet az erények fájának gyökere. Jöjjetek mindnyájan, akik még nem engesztelődtetek ki velem! Jöjjetek, jöjjetek és fogadjátok szeretetemet! Jöjjetek mindnyájan, akik még nem értettetek meg engem! Kössetek velem békét! Jöjjetek és kössetek békét a Szeretettel ! Én, az Úr Jézus Krisztus azt akarom, hogy váljatok a Világosság gyermekeivé, igen, a Béke és Szeretet tanítványaivá, akik tisztelnek engem.

 

….. Ne féljetek tehát! Az a kívánságom, hogy üzenetemet, a "Béke és a szeretet" üzenetét terjesszék északtól délig, és kelettől nyugatig. Bízzatok bennem! Én készítettem elő a rejtekben a ti korszakotok számára. Üzenetemben azt kérem, hogy egyesüljenek egyházaim, mert ahogy az Atya és én Egy vagyunk, úgy kell Egyházamnak is egynek lennie, mindnek egyetlen nyájban egyesülnie. Én választottam Pétert, hogy őrzőtök legyen és őrködjék az Igazság felett eljövetelemig. De az emberek nem engedelmeskedtek nekem, saját szabályokat hirdetve megoszlottak. Bizony mondom nektek, ne hallassatok azokra, akik szembeszegülnek Péterrel, az én bárányaim Péterével, aki most II. János Pál..., mert ő az én választottam és Lelkem kedvese. Ne hallgassatok azokra, kedveseim, akik elítélik őt, mert félrevezették őket. Igen, amikor megoszlottak, belőlem szakítottak le egy részt. Nem ismerték fel, hogy az én Testemből szakítottak ki egy darabot. Ó szeretteim,... ezt érdemlem én?.:. Miért szakítjátok szét Szívemet? ... Miért szaggatjátok meg Istenetek Szívét? Miért kell szemembe még több véres könnynek gyűlnie? Úgy kérlek benneteket, mint egy koldus - akit saját barátai bénítottak meg -, hogy mindannyian forduljatok vissza Péterhez, és legyetek egy, ahogy az Atya és én Egy vagyunk. Hívom mindazokat is, akik elutasítják Édesanyámat, hogy nyissák ki fülüket és halljanak. Édesanyám a mennyország Királynője, "Isten Anyja" az ő neve. Nem hibáztatom azokat, akik nem tudják ezt, csak az Igazsághoz próbálom őket visszavezetni. A világ megtéréséért kiáltok! Azokat is emlékeztetem, akik megfeledkeztek mindenhatóságomról, hogy nem kellene engem önmagukhoz hasonlítaniuk. Emlékeztetlek benneteket, hogy a végső időkben éltek, és jeleim ezért sokasodnak... Az Írás beteljesedőben van... Béke és Szeretet vagyok. Én, Jézus, a ti Uratok, mindig nagyon irgalmas vagyok. Igen, nagy az én irgalmam. Higgyetek irgalmamban, de ne felejtsétek el, hogy én az igazságosság Istene is vagyok. A tisztulás, amelyet küldeni fogok, szeretetből lesz. Ne értsetek félre vagy ne magyarázzátok helytelenül azt Isten fenyegetésének. Én nem fenyegetlek, hanem szeretetből figyelmeztetlek benneteket, éppen úgy, mint az apa, aki figyelmezteti gyermekét, igyekszik meggyőzni és észretéríteni őt. Én is igyekezlek meggyőzni benneteket és rámutatni, hogy közületek egyesek mennyire tévednek, mennyire félrevezették őket, és hogy a bűnök miképpen torlaszolják el világosságom útját. Azért jövök, hogy felébresszelek benneteket, mert közületek sokan merültek mély álomba. Végtelen irgalmamból jövök el hozzátok, hogy életre keltsem a halottat. Azért jövök, hogy irántatok való végtelen szeretetből megkérjelek titeket, hogy tartsatok bűnbánatot, változtassátok meg életeteket, és legyetek szentek, éljetek szentségben, mert én Szent vagyok. Az én békémet adom nektek, hogy békében éljetek és tovább tudjátok adni ezt a békét testvéreiteknek. Jöjjetek, mélyüljetek el az imádságban ennek az évnek a végén! Jöjjetek és szeressétek egymást úgy, ahogyan én, a ti Uratok szeretlek benneteket! Megáldalak benneteket!”

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!