Keresés

Részletes keresés

mash Creative Commons License 2000.11.15 0 0 198
nálam csak 198.
Előzmény: francisdrake1 (196)
mash Creative Commons License 2000.11.15 0 0 197
nálam csak 197.
Előzmény: francisdrake1 (196)
francisdrake1 Creative Commons License 2000.11.15 0 0 196
Most 3.
Itep Creative Commons License 2000.11.14 0 0 195
Így hányadik a Real???
Előzmény: fegyu (193)
mash Creative Commons License 2000.11.12 0 0 194
ne örülj hüje gyerek!!!
Te Fradisták szégyene!!!!!

reggel jössz???

Előzmény: fegyu (193)
fegyu Creative Commons License 2000.11.12 0 0 193
Real Madrid - Las Palmas 5 - 1!!!
Gólok: Hierro 2, Guti, Raul, Savio ill. Guayre.

Hala Real!

Axl Creative Commons License 2000.11.12 0 0 192
Magam is meglepődtem, de találtam valamit: a Real Madid adóssága Florentino Perez elnökké választása idején 247 millió dollár volt. Ez változhatott azóta, hisz nem tudom, hogy pl. eladta-e a klub azt a tulajdonában lévő sportcentrumot a madridi önkormányzatnak, ahol a Real játékosai edzeni szoktak. Ha igen, akkor már nincs adósságotok, bőven plusszban vagytok. Ha nem, akkor várhattok tíz évet, amíg a Siemens kifizeti az adósságot.
Az infót egybként egy magbízhatónak tűnő focis oldal hírarchívumából szedtem, ahol Florentino Perez megválasztása utáni beszédéből idéztek.

Júdásért (Figo) egyébként a klub igen kevés pénzt fizetett, pontosan annyit, amennyit Anelkáért és Bajlicsért kaptak. A többit a Teka állta.

visit: www.antifigo.com

Itep Creative Commons License 2000.11.11 0 0 191
Elore is köszi!!!
Előzmény: Axl (190)
Axl Creative Commons License 2000.11.11 0 0 190
Utánanézek, még ma. Lehet, hogy nem találok semmit, sőt az is, hogy valamire ráakadok, ami teljesen más, mint a valóság. De megörom, mert engem is érdekel, hisz más Barcásokkal ellenben a Reallal semmi bajom, mint csapattal, Florentino Perezzel, illetve a vezetőséggel és egyes játékosokkal viszont annál inkább.
Itep Creative Commons License 2000.11.11 0 0 189
És Axl???Kiderítette már???
Előzmény: Joe_d (188)
Joe_d Creative Commons License 2000.11.10 0 0 188
Jó kérdés, sajnos én sem tudom.
Előzmény: Itep (187)
Itep Creative Commons License 2000.11.10 0 0 187
Akkor most mi az igazság???
Axl Creative Commons License 2000.11.10 0 0 186
Hűha, akkor valamit nagyon elnézhettem, nem tudom, mi az igazság...
Bocs mindenkitől, teljesen megkavarodtam.
Joe, kösz, hogy figyelsz rám. Most már utána fogok ennek nézni...
Joe_d Creative Commons License 2000.11.08 0 0 185
Szeptember eleji hozzászólásod szerint 50M dollár az adósság, ami sokkal kevesebb, mint 280M márka. De más irt már 70Mrd forintot is, ami még több. 50M dollárt 2-3 sztár eladásával elő lehetne teremteni (Figo, R.Carlos, Raul). A 280M márka több, mint 2-szer annyi, az már nem menne egyhamar.
Előzmény: Axl (183)
CaRl_OS Creative Commons License 2000.11.08 0 0 184
Mostanába nem megy a játék a Bl-ben is kikaptunk a Moszkvától bár igen tartalékosan játszottunk mindkit pihentetettt az edző de játszott Macca és Morientes.
Szerintem nem megyünk csődbe kilábalunk meghatározóbb játékosok eladása nélkül eddig is volt valahogy meg csak jönnek a szponzorok.

HALA MADRID!!!

Axl Creative Commons License 2000.11.08 0 0 183
A Siemens évi 23 milliót fizet, a Real adóssága pedig 280 millió körül van (nem hivatalos). Ha talpon akartok maradni, akkor Siemens ide vagy oda el kell adnotok pár játékost. Ha ezt a válságot túlélitek játékoseladás nélkül, akkor le a kalappal Florentino Perez előtt.
Itep Creative Commons License 2000.11.05 0 0 182
Így lehet,hogy nem jut a Real csodbe!!!
Előzmény: Joe_d (181)
Joe_d Creative Commons License 2000.11.04 0 0 181
"Hírforrás: - NB1.hu

Madrid, november 4.

Az egyik legnagyobb német elektronikai cég, a Siemens lesz 2001-től
a Real Madrid mezszponzora. A vállalat évi 23,5 millió márkát fizet
ezért, ami új klubrekord – az eddigi hirdető, a Teka „mindössze” 7,8
milliót adott."

Azért lassan csak kamatozik az a két BL-győzelem.

Joe_d Creative Commons License 2000.11.04 0 0 180
Ha jól emlékszem, idén januárban a 17. helyen is álltunk. Aztán megnyertük a BL-t és 5.-ek lettünk. Úgyhogy felesleges itt pánikolni. Arról nem is beszélve, hogy a Depor és a Valencia is kikapott.
Itep Creative Commons License 2000.11.04 0 0 179
Bizony.Így legalább szorosabb lehet a bajnokság!!!
Előzmény: Paprius Cursor (178)
Paprius Cursor Creative Commons License 2000.11.04 0 0 178
KI az Numancia? Ekkora égést.A nagy Real-t lesöpörte egy kis falusi csapat.Uram,atyám.
Itep Creative Commons License 2000.11.04 0 0 177
A Mallorca után vereség a Numanciatól is!!!Mi van veled Madrid???
CaRl_OS Creative Commons License 2000.11.01 0 0 176
Ja sajnos kikaptunk:[Az első játékrészben nagyon gyengék voltunk a másodikba kezdtünk javulni de ekkor a Mallorca vezetést szerzett és fuottunk az eredmény után a nagy sietségben pedig a végén is kaptunk egy gólt.A Mallorcatól is lehet tartani a
Barcat és minket is elvert nagyon jók,hisz ha szerencséjük is van ekkora nem lehet.
Nembaj egyszer ennek a pillanatnak is el kelet jönnie még szerencse hogy a bajnokság első felében
mert így még tudunk javítani.

HALA MADRID!!!

Gento Creative Commons License 2000.11.01 0 0 175
Sajnos elvesztettük a hazai veretlenségünket /Real-Mallorca 0-2/.
CaRl_OS Creative Commons License 2000.10.29 0 0 174
4:1-re nyertünk!!!Az első 75 percben nagyon jól játszottunkGuti kiharcolt egy tizenegyest és előtte még egy gólt is lőtt Figo is vilant egyetlőtt egy bomba gólt és még a végig jól játszó Savio is betalált.Ám a végén nagyon sok teret engedtünk az ellenfélnek és a hátvédsor nagyon sok hibát csinált kaptunk is egy gólt de így is fölényesen nyertünk.Remélem szerdán a Mallorca ellen is csodálatos játékkal nyerünk.

HALA MADRID!!!

Axl Creative Commons License 2000.10.29 0 0 173
JÓZSEF, MINDEN BARCA-DRUKKER NEVÉBEN KÖSZÖNÖM A HOZZÁSZÓLÁST, ÉS AZT HISZEM, MEGTEHETI EZT FRANCISDRAKE1 IS, AKINEK HOZZÁSZÓLÁSÁT EGYÁLTALÁN VÁLASZRA MÉLTATTAD.
GENTO ÉS FRANCISDRAKE1, FOGJÁTOK MÁR VISSZA MAGATOKAT.
Itep Creative Commons License 2000.10.28 0 0 172
Várható összeállítás???
Előzmény: Gento (171)
Gento Creative Commons License 2000.10.27 0 0 171
KIT ÉRDEKEL A MÚLT HÉTVÉGE!?
VASÁRNAP VISSZAUGRUNK A TABELLA ELEJÉRE MIVEL A barca SZIVNI FOG A MALLORCÁTÓL, MI PEDIG ÜTNI FOGJUK REAL SOCIEDADOT!!!
Jozsef Creative Commons License 2000.10.27 0 0 170
Hello francisdrake1!

Ezt te komolyan gondoltad?!
Apropo nemzetiseg: Minap lattam egy filmet Barcelonarol, ahol azt hirdettek rola fennhangon, hogy egy kozmopolita varos (Totelcamp ne olvassa ezt a hozzaszolast, mert nem varom el tole, hogy ilyen nehez szavakat ismerjen). Na mar most, ha erre ennyire buszkek, akkor minek fikazzak a spanyolokat.
Egyidőben együttéltem egy madridi spanyol lánnyal (Real drukker, con certeza :) ). A spanyolok a katalánokat a zsidókkal állítják párhuzamba, ui. sokat dolgoznak, és baromira sok pénzük van. Ebben van is igazság, mert míg Spanyolország egészében az EU statisztikáiban hátul kullog, addig Barcelona és környéke egyike Európa 5 legfejlettebb gazdasági övezetének. Gyakorlatilag Spanyolország két fővárosa van Barcelona a gazdasági, Madrid a politikai. Erre persze büszkék a katalánok, és hangot is adnak ennek. A katalánok a spanyolokat naplopó bandának tartják.

A katalanok - szigoruan teorikus megkozelitesben - valami olyanok lehetnek, mint romanok: kevert egy kis ez + egy kis az. Szerintem rajtuk kivul senki nem foglalkozik az o baromi nagy nemzeti erzesukkel. Ez olyan mintha egy roman nacionalista kiall a sarokra es veri a mellet, hogy "tolvaj vagyok". Kabarr.
A katalán nyelv és spanyol között kb. annyi a különbség, mint pl. a szlovén és a szerbhorvát között. Kultúrában azonban nagyobbak különbségek, míg a spanyolok inkább konzervatívabban, a katalánok inkább a liberális-baloldalibb felfogásúak. Franco ideje alatt a katalánok (de a baszkok is) el voltak nyomva, ebben nem kis szerepe volt, hogy a Spanyol Köztársaság éppen Barcelonából indul. A Barca-Real meccsek emiatt nem csak a fociról szóltak és szólnak ma is. (a mi Fradi-Újpestünk ehhez képést kismiska).
Gondold el, mi lenne, ha Erdélyben lenne egy erős "magyar" csapat...

Mint ahogy az is az, ha katalannak nevezzuk azt a csapatot, ahol jatszik brazil, portugal, a kisebb ovodanyi holland, francia, feher meg oroszlankergeto szinu. Ergo az orszag szerint hatarozzak meg - ahol el\vegetal -, hogy egy csapat - esetunkben - spanyol.
Hát, amit írtál gyakorlatilag minden nagycsapatra igaz, Európa első nyolc klubcsapata gyakorlatilag egy-egy világválogatot. Bármilyen nemzetiségű játékos, akár a Reálban, akár a Barcaban játszik, egyszerre "félistenné" válik. Az, hogy mennyire válik belőle "isten" attól függ, hogy mennyire tud azonosulni a csapat hagyományaival (lásd még Fradi-szív). Puskás Öcsi bácsi, Hugo Sanchez, Zamorano, vagy Cruyff, Stojcskov, Ronaldo például ilyenek.

Üdv
József

Előzmény: francisdrake1 (161)
totelcamp Creative Commons License 2000.10.27 0 0 169
Utoljára írtam ebbe a topicba.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!