Keresés

Részletes keresés

_Tujunga_ Creative Commons License 2006.02.09 0 0 236

 

mocskos népek, fertelem!:)

Előzmény: su_li (235)
su_li Creative Commons License 2006.02.09 0 0 235
Cica
Muszáj előbb kitakarítanom, mert különben nem férek be rendesen...
_Tujunga_ Creative Commons License 2006.02.09 0 0 234

 

szegény sorstársam! borzalmasak ezek az emberek!...

már a hörcsögöket is én kell etessem újabban, meg kuyta híján én őrzöm már a házat is... őrület.

 

Előzmény: Bonifác (233)
Bonifác Creative Commons License 2006.02.09 0 0 233
Floppyka úgy elfáradt a kemény munkában, hogy diktálta a hozzászólást, a mancsát se tudta felemelni az izomláztól.
Előzmény: Bonifác (232)
Bonifác Creative Commons License 2006.02.09 0 0 232

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nekem úgy tűnt, hogy az egész parkot velem tapostatták le, hogy aztán este nehogy havas legyen a vöröskeresztes ünneplők cipője. Fáklyával jöttek szobrot koszorúzni meg ünnepelni, de persze rólam szó sem esett.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Alig bírtam kiheverni az élményt.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

És most itt rettegek, nehogy holnap nekem kelljen eltakarítanum utánok a szemetet is.

 

 

Előzmény: pszeudocsííz (231)
pszeudocsííz Creative Commons License 2006.02.09 0 0 231

Légy szíves minden méter feltört hóról pontosan beszámolni, és képekkel illusztráni!

A szagát is veled ellenőriztették??Nekem csak lábnyomokat kell ilyenkor produkálni, de egye fene, ha ennyire vesznek érte!

Előzmény: Floppyka (228)
_Tujunga_ Creative Commons License 2006.02.09 0 0 230

 

én natasa vagyok, és rengeteg dolgom van. vigyázokpéldául, hogy le ne essen a hálószobában a tv a monitor tetejéről, őrzöm a hivatalos leveleket, nehogy a gazdám agyvérzést kapjon olvasásuk közben, vigyázok, hogy a másik macsek ki ne essen az ablakon, de még sorolhatnám reggelig...

 

Floppyka Creative Commons License 2006.02.09 0 0 228

Segítség! Velem, a luxusszobacicával töretik a havat a lakótelepi ösvényeken, mert már az is derogál nekik.

 

 

 

 

Spinderella Creative Commons License 2006.02.08 0 0 227

Rég nem volt alkalmam ide írni, szó se róla, kényeztettek is, nade hétvégén, takarítás előtt nekem kellett a dohányzóasztalt arrébtolni, hogy majd odaférjenek a porszívóval! És utána még a levelezést is rám bízták. A végén mát égnek állt a hajam, de asziszitek, érdekelt ez valakit is...?

 

 

 

 

 

 

Dr. Benjamin Justice Creative Commons License 2006.02.07 0 0 226
Nyomtatás felügyelete, csapok kitörölgetése a bundámmal, és mindezért még csókoljak is kezet neki. Hahh!





kaszasj Creative Commons License 2006.02.02 0 0 225

Mi nagyon szeretjük a kefélést, nálunk ez reggelente van. Biztos, ami biztos, ha eljön a kefélés ideje akármerre akar lépni a 2lábú, mindenhol eléfekszünk, hogy el ne felejtse! Van szőrös kefénk és van gumitüskéjű masszírozó kefénk. Hát ez a gumikefe valami isteni jó!

 

Sürgesd meg a képeket légy szíves, mert nagyon kiváncsiak vagyunk.

 

Muki és Peti

Előzmény: Sisssssssy (224)
Sisssssssy Creative Commons License 2006.02.02 0 0 224

Üdv, Frinco

Közelebbit, Rólad, esetleg? Neked kell takarítanod azt a részt a kályhátok tetején?

:-))

 

Ezek a 2lábúak itthon... majd felteszik a profi modellszintű  képeimet is, ha hagyom:-)

És, ha alvásnál vletlen lelöknéd azt a cserepet, direkt örülnének, össze-visszaragasztanák, tisztára antikolt korsóizé lenne a vége...

 

 

MINDENKINEK!

 

Titeket is fésűvel, kefével zaklatnak naponta?

Főleg, amikor a kádat, mosdót tesztelem, bevisznek a nappaliba, és piszkálnak a kefémmel...

 

Milady

Előzmény: Marmeladepuppe (222)
Sisssssssy Creative Commons License 2006.02.02 0 0 223

Nagyon klassz Trikolor Vakarcs fényképezőgépe, édes kicsi cicó...

sztem gyűjtsünk Neki egeret, biztosan örül majd, amikor +kapja a csomago(kat):-))))!

 

Milady cica közelmúltbeli tevékenységeit akkor részletezné, ha itthon "a kedélyek már kissé lecsillapodtak" -ezt + hogy értik a 2lábúak?

 

Milady

Előzmény: cumeszk (220)
Marmeladepuppe Creative Commons License 2006.02.01 0 0 222

 

A szakszervezet egy új tagját szeretném bemutatni - Frincót -, akinek szintén nagyon nehéz sora van - nem elég, hogy a kályhát is neki kell melegen tartania, de még azt a csuprot is ő vigyázza, nehogy leessen.

 

 

kaszasj Creative Commons License 2006.02.01 0 0 221

http://velvet.hu/onleany/onleanyhirek/?main:2006.01.31.&252487

 

HURRÁÁÁÁÁ!!!!!!!!! Harcra fel!!!!! Ezt nálunk is be kell vezetni. Szerepel már valamelyik párt kampányában?

cumeszk Creative Commons License 2006.01.30 0 0 220

És hol van ilyenkor a Szakszervezet??????????????

Minek fizetjük a tagdíjat (fizetjük??)?

Előzmény: trikolor vakarcs (218)
ZsuR Creative Commons License 2006.01.30 0 0 219
Jujj szegeny cica!!! A kep csodalatos! Es mekkora a ho. . .atyauristen. . .nem is ugy nez ki, mintha el akarna mulni. . .
Előzmény: trikolor vakarcs (218)
trikolor vakarcs Creative Commons License 2006.01.30 0 0 218














Ennek a szegény sorstársnak még havat is kell lapátolnia.
Floppyka Creative Commons License 2006.01.28 0 0 217
Már nem azért - egy nadrágot nem lehet megenni, de egy paparikácsot!?
Előzmény: cumeszk (216)
cumeszk Creative Commons License 2006.01.28 0 0 216
Floppyka, te vagy a zászlóvivő...Nekem ma a hülye papagácsot kellett szórakoztatnom...Elegem van...
Előzmény: Floppyka (214)
Floppyka Creative Commons License 2006.01.28 0 0 214

És még utána se hagytak békén - beleesett valami golyó ebbe a kerek izébe, és nekem kellett kipiszkálnom. Mintha én tehettem volna róla! Eddig mindig az volt a szöveg, hogy majd akad érdekesebb munka is, ha felnőtt cica leszel. Na kiváncsi vagyok, hogy lesz holnaptól!

 

 

 

 

Előzmény: Floppyka (213)
Floppyka Creative Commons License 2006.01.28 0 0 213

Egyszerűen nincs igazság a földön! Tegnap szülinapom volt, de a kényeztetés helyett már megint csak a robot meg a gálya. Például, nekem kellett kivasalnom a gazdi farmerjét, tiszta szerencse, hogy ez még rendes anyagból készült, mert a nyáriból mindig kijön a szál.

 

 

 

 

 

 

_Judit._ Creative Commons License 2006.01.26 0 0 212

Edes, aranyos joszagok. Halkan dudorasznak gazdijuknak. Hat csoda, ha belefaradnak? ;)

 

 

Előzmény: pszeudocsííz (209)
ZsuR Creative Commons License 2006.01.25 0 0 211
Ezek a szegeny agyon dolgoztatott cicak. . .meg az a csoda, hogy van erejuk aludni ennyi munk a utan. . .
trikolor vakarcs Creative Commons License 2006.01.25 0 0 210






























És velem rojtoztatják a madzagaikat is.
pszeudocsííz Creative Commons License 2006.01.24 0 0 209
IMÁÁÁÁÁDOM A CIRMOSOKAT!!!!!!!         bocsi
Előzmény: _Judit._ (208)
_Judit._ Creative Commons License 2006.01.24 0 0 208

Ez nalunk is orok tema. Osszuk szet nekik az ennivalot a nagy edenybol (meg egy merokanalat se adtak!!!!), aztan ha szetszorjak a morzsat, minket kuldenek be a konyhaszekreny ala. Na es a furdoviz homersekletet ki ellenorzi?

 

 

 

 

Előzmény: trikolor vakarcs (207)
trikolor vakarcs Creative Commons License 2006.01.24 0 0 207












Mindig nekem kell kipiszkálni a szekrény alá gurult holmikat.
Floppyka Creative Commons License 2006.01.19 0 0 206

Ma kisütött nap, azt hittem heverészhetek egy kicsit, de tessék, jött az ukáz, nyaljam fel a szobát, pucoljam ki a szemetest, és a végén még árnyjátékot is kellett csinálnom, hogy elszórakoztassam a gazdit. Hát élet ez!!!!!!?????

 

 

pszeudocsííz Creative Commons License 2006.01.19 0 0 204
Itt a bizonyíték arra, milyen régóta kizsákmányolja az emberiség a macskákat!
Lakatot csináltak őseinkből!
Meg karácsonyfadíszt !!!
Engem pedig fülmelegítőnek használnak .

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!