Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2017.03.30 -3 2 919

Ben Cardin egy liberális demokrata,Soros embere,és az itthoni libsik gazdája.

Előzmény: bbetti (916)
bbetti Creative Commons License 2017.03.30 -1 3 918

Több magyar egyetemi szakkollégium is szolidaritását fejezte a Közép-európai Egyetemmel. A szakkollégiumok szerint a CEU szerves részét képezi a hazai felsőoktatásnak, hozzájárulása jelentős mind a hazai tudományos élethez, mind a jövő értelmiségének képzéséhez.

A tehetséggondozás a CEU és a szakkollégiumok közös missziója, írják. A CEU több oktatója és volt diákja személyesen is részt vesz a szakkollégiumok tudományos munkájában, jelentősen hozzájárulva a szakkollégiumok által képviselt minőség fenntartásához.

Közleményük szerint ma Magyarországon a CEU által kínált képzések alternatívát képesek nyújtani a hasonló színvonalon csak külföldi egyetemeken elérhetőkkel szemben. Az egyetem ezáltal kiemelkedő szerepet játszik a magyar hallgatók és szakkollégisták itthon tartásában, tehetségük jövőbeli hazai kamatoztatásában.

A szolidaritási nyilatkozatot az ELTE Bibó István Szakkollégium közössége, a Janus Pannonius Közgazdasági Szakkollégium (Pécsi Tudományegyetem) , a Kepes György Szakkollégium (Eszterházy Károly Egyetem) , a Kerényi Károly Szakkollégium (Pécsi Tudományegyetem), a Liska Tibor Szakkollégium (Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem), a Széchenyi István Szakkollégium (Budapesti Corvinus Egyetem)  és a Szent Ignác Jezsuita Szakkollégium Társadalomelméleti Kollégium jegyzi. 

Pozitív Visszacsatolás Creative Commons License 2017.03.30 -3 3 917

Ez annyira de annyira kommunista.

 

Kommunista?

 

Miért?

Soros nem borított már fel jónéhány országot, rosszabb helyzetben hagyva mint előtte, pünkt az egyetemistákat beáldozva?

 

Jöttök itt a brossúrával... Mintha alaptalan vádak lennének megfogalmazva Sorossal szemben.

Egy hatalmas hálózattal rendelkező, minden hájjal megkent, saját szavai szerint erkölcstelen csaló kifejezett érdeke, hogy Magyarországon kormányváltás legyen.

Teljesen életszerűtlen, hogy a kormány önvédelemből körmére néz a legpofátlanabb intézményeknek?

 

És miért nem kommentáljátok soha Soros "hitvallását" :

 

pénzt akarok csinálni, azért vagyok jelen a pénzpiacokon és ezért én nem lehetek, és nem is vagyok tekintettel semmilyen szociális következményre.

 

Ciki ? vagy mi?

 

E mögé az ember mögé sorakoztok be?

És csodálkoztok, hogy a bőgatyások nem szeretnek benneteket ?

 

 

Előzmény: Luis Nevis (898)
bbetti Creative Commons License 2017.03.30 -2 3 916

Közleményben állt ki a CEU mellett az amerikai szenátus külügyi bizottságának rangidős tagja, a demokrata Ben Cardin. A kommunizmus bukását követő, 1991-es megalapítása óta a CEU elismert és kiemelkedő egyetemmé vált, amely számos országból fogadott hallgatókat - írta közleményében Ben Cardin amerikai szenátor, a külügyi bizottság tagja. Hozzátette, hogy miközben a magyar diákok már régóta gazdagítják a külföldi felsőoktatási intézményeket, a CEU magát Magyarországot tette a szellemi tanulmányok központjává. Az Egyesült Államokban is akkreditált intézmény szerinte a két ország közötti köteléket is képviseli."Osztom azokat az aggodalmakat, amelyek szerint a Magyarországon megfontolás alá vett szabályozás veszélyezteti a CEU működését és feladatait, és úgy tűnik, egy újabb lépést jelent az elszigetelődés útján" - fogalmazott a szenátor. Azt írta, az együttműködés az oktatás területén a Helsinki Záróokmány egyik alapvető eleme. Arra sürgette a kormányt, hogy erősítse az emberek közötti kötelékeket, amelyek az erős kétoldalú kapcsolat alapját jelentik, és biztosítsa a CEU normális működését.

F1 Hierro Creative Commons License 2017.03.30 -2 4 915

Valószínű végkifejlet: nem fogják bezáratni, de legalább addig is Orbán megmutatta a híveinek, hogy küzd Soros ellen, a kritikusait meg kicsit fáraszthatja még egy általa szolgáltatott témával, míg aztán el nem játszhatja a kegyes vezetőt.

Törölt nick Creative Commons License 2017.03.30 -3 0 914

Mi Magyar jobboldaliak,

Előzmény: panthera negra (913)
panthera negra Creative Commons License 2017.03.30 -1 3 913

mármint te és a feleséged?

Előzmény: Törölt nick (912)
Törölt nick Creative Commons License 2017.03.30 -4 1 912

Az jó lenne, met mi illiberális államot akarunk.

SchiSa Creative Commons License 2017.03.30 0 2 911

ja mint a hentes gyereke.

három kiló ötven, maradhat?

Előzmény: Unerwünschter Gast (909)
panthera negra Creative Commons License 2017.03.30 -2 0 910

lényegtelen hogy mocskos-e avagy sem (az egész politika mocskos).

 

 

Hatásos vagy loser.

 

 

Hatásos ez az egyetlen ami lényeges. A többi hápogás.

Előzmény: Városliget Fényőre (908)
Unerwünschter Gast Creative Commons License 2017.03.30 0 2 909

Azt is tanulne kell. Nehogy áron alul adják.

Előzmény: SchiSa (905)
Városliget Fényőre Creative Commons License 2017.03.30 -2 3 908

Maga a qrmánypropaganda sugallja, tudván, hogy a sok "egyszerű ember" így érti. E+rre építik a mocskos propahantájukat.

Előzmény: panthera negra (906)
Luis Nevis Creative Commons License 2017.03.30 -7 3 907

Az a döbbenetes, hogy ugyanazok a nickek akik múlt héten még a Heinekent fikázták központi parancsra, ugyanazok ezen a héten a CEU-t fikázzák.

Rémisztő látni a csordaszellemet, és hogy mennyire képtelenek az önálló gondolkodásra. 

panthera negra Creative Commons License 2017.03.30 -1 3 906

Hülyék mindenhol vannak, de az sem különb tőlük aki ezeket olvassa és még viszhangozza is.

Előzmény: SchiSa (905)
SchiSa Creative Commons License 2017.03.30 -1 3 905

mert itt már valaki leírta, hogy a ceu-n hazaárulást tanulnak.

Előzmény: Unerwünschter Gast (903)
panthera negra Creative Commons License 2017.03.30 0 0 904

Soros tanitványok és nyilván a háttér egyezséget nem fogják nyilvánosságra hozni.

Előzmény: SchiSa (902)
Unerwünschter Gast Creative Commons License 2017.03.30 0 3 903

Ők belülről bomlasztják az imperialista ellenséget. :-)

Előzmény: SchiSa (902)
SchiSa Creative Commons License 2017.03.30 -2 3 902

és mi a véleményed azokról a kormánypárti politikusokról akik a ceu-n végeztek, ill. most is ott tanulnak?

Előzmény: Hun a nagyapám? (834)
Városliget Fényőre Creative Commons License 2017.03.30 -1 3 901

Tehát nem a bűndiktátor 0rbány gyújtja fel az országot?

Előzmény: Pozitív Visszacsatolás (897)
Unerwünschter Gast Creative Commons License 2017.03.30 0 3 900

Mi a szarnak kell gSorosnak egyetem?

 


Mi a szarnak neked XXX?

 

XXX-be helyettesíts be bármit, ami neked kedves.

Előzmény: harapia (868)
Aurelius Respectus Creative Commons License 2017.03.30 -3 0 899

Vihetik, de aztán nem reklamáljanak utólag az ott végzett jogvédők, genderszakosok és hasonló semmirekelők miatt.

Előzmény: lepecs (227)
Luis Nevis Creative Commons License 2017.03.30 -8 3 898

nemzetbiztonsági veszélyt

 

Ez annyira de annyira kommunista.

Félsz hogy okosabbak lesznek mint ti, vagy mi van?

Előzmény: Pozitív Visszacsatolás (892)
Pozitív Visszacsatolás Creative Commons License 2017.03.30 -3 2 897

sorosnak kozvetlen koze nem sok van a ceu-hoz.

 

Ha ezt egy kutyának beadnád, azonnal megdöglene.

Szerinted időt, PÉNZT és fáradtságot nem kímélve azért állította fel, hogy NE neki dolgozzon?

Attól, hogy nem ő az igazgató, még van befolyása.

Mert az ilyen biznisz emberek erről híresek...

Pedig már az is sokat elárul, hogy az egyetem vezetóje azonnal kiadta az ukázt, hogy a hallgatók kürtöljék tele a világot, és indítsák be a liberál média húsdarálóját...

 

Soros most ideiglenesen kiszorult az USA-ból, és akkor most inkább errefelé építgeti birodalmát...

Rég volt már egy színes forradalom... nem igaz?

 

Ismerve Soros világnézetét, meg hogy magyarország régóta szálka a szemében, szerintem igenis valós a lehetőség, hogy a bosszú meg az anyagi haszon elég indok arra, hogy felgyújtsa az országot.

 

 

Előzmény: altimus (893)
Városliget Fényőre Creative Commons License 2017.03.30 -1 3 896

:D  - Az az ágáló, az mennyit kapott Sorostól?

Előzmény: Háténimmárkitválasszak? (883)
Aurelius Respectus Creative Commons License 2017.03.30 -3 1 895

támogatom a felvetést :)

Előzmény: Kelethy Benő (2)
Aurelius Respectus Creative Commons License 2017.03.30 -3 2 894

ez egy jó ötlet, remélem nem hátrálnak meg és lapátra kerül a janicsárképző

Előzmény: Hun a nagyanyám? (-)
altimus Creative Commons License 2017.03.30 -1 2 893

sorosnak kozvetlen koze nem sok van a ceu-hoz. 2-3 evenkent, amikor errefele jar atad par diplomat, ennyi. valoban o alapitotta az egyetemet, penzugyileg is tamogatta sokaig, de mara mar ebben sem vagyok biztos, hiszen majd egymilliard dollaros endowment-je van a ceu-nak, magasak a tandijak, es a soroson kivul is sok a tamogatoja. valamennyi penzt persze kapnak, kaphatnak kozvetlenul sorostol, nem nezek utana ennek.

 

Előzmény: Pozitív Visszacsatolás (882)
Pozitív Visszacsatolás Creative Commons License 2017.03.30 -3 1 892

Akkor - hogy már beépültek - meg mi a baj?

 

Hát ez az !

 

Onnan lehet tudni, hogy baj van, hogy páran első kézből tudják a tutit, meg hogy mi folyik ott.

Ha a Fidesznek SEMMI kapcsolata nem lenne, akkor meg az lenne hogy "honnan veszik" hogy nemzetbiztonsági veszélyt jelent?

 

 

Előzmény: Háténimmárkitválasszak? (888)
panthera negra Creative Commons License 2017.03.30 -2 0 891

"Mer Soros Teréz anyu reinkarnációja, ugye?"

 

 Igy van, belé szállt át Teréz anya lelke.

Előzmény: Pozitív Visszacsatolás (882)
Pozitív Visszacsatolás Creative Commons License 2017.03.30 -3 2 890

Tudom, morbid, de mekkora pofára esés lenne, ha a Soros - mondjuk az ősszel - megtérne őseihez és a második vonalban meg egyszer csak nem lenne senki.

 

A komplett ballib azonnal a kardjába dőlne... Az utolsó reményük is elveszne, a könnyű pénzre.

 

De te is tudod, hogy nincs akkora szerencsénk.

Soros csak egy abból a hálózatból, aki élvezte, hogy a nevét adja a gazemberségeihez...

Hidd el, úgy állnak ezek sorba egymás mögött, mint a cápa fogai... Ha egy kihullik, ott a másik.

A zaftos prédát nem lehet olyan könnyen elengedni !!!

 

 

Előzmény: Háténimmárkitválasszak? (881)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!