Keresés

Részletes keresés

francisdrake1 Creative Commons License 2000.11.30 0 0 246
Salas például direkt nem játszatta a Lazio, épp csak azt nem mondták, hogy gyerekek vigyétek el. Mellesleg ő egy igen jó féle csatár. Majdnem olyan jó lehetett volna, mint annak idején Zamorano volt.

Pl. ha Sevcsenko nálunk lenne, hmmm... Nagyon tud a fiú, csak a Milannal nem fog nyerni semmi érdekeset.

Claudio Lopez is jobban járt volna, de hát valahogy senkinek nem jutott eszébe leigazolni.

Simone Inzaghi sem egy tehetségtelen fazon, mégis Crespo és Lopez utáni harmadik embernek számít.

Mi meg leigazolunk ilyen Munitisokat... És akkor még nem fikáztam amiért Gutinak rendszeresen csatárt kell játszania.

Azt sem igazán értem, hogy ilyen old timer-ek mint Sanchis vagy Hierro miért kell hogy ott legyenek. Ugyanakkor Julio Cesart kölcsön kellett adni...

(ki)HAL A MADRID

Axl Creative Commons License 2000.11.29 0 0 245
Egészen furcsa, hogy tele van a nemzetközi labdarúgás jobbnál jobb, tehetségesnél tehetségesebb csatárokkal, és két ilyenóriásklub, mint mi (Barca) és ti, csupán egyetlen igazán jó csatárral büszkélkedhet (nálunk Kluivert, nálatok Raúl).
Csak néhány név azok közül, akik szerintem nem megvehetetlenek:
Angel, Aimar (az Inter fűzi, de nagyon), Saviola (már a miénk?), Palermo, Mboma, S. Inzaghi,
Salas, Ronaldinho (megvehetetlen????), Riqueleme (állítólag már Barcás), A. Smith, Montella...
Nym Creative Commons License 2000.11.29 0 0 244
nem tudok írni....
lehet hogy
Nym Creative Commons License 2000.11.29 0 0 243
mit szólnátok Angelhez vagy Saviolahoz a Riverből (bár lehet hogy saviolat a Barca lenyúlta) én persze ehhez Tottit is hozzátenném- lehert hohy drágább lenne mint Figó
CaRl_OS Creative Commons License 2000.11.29 0 0 242
Annyira csak nem hülyék akkor nagyon meggyengülne a Real nem lenni aki robog a bal szélen föl-le....
Egy csatár azért tényleg el kellene.Valahonnan dél-amerikából kéne igazolni egy jó csatárt,mert ott tényleg királyok mint ahogy azt most is bizonyították.

HALA MADRID!!!

Nym Creative Commons License 2000.11.29 0 0 241
és még arról hallani, hogy Carlost el akarnák adni...
francisdrake1 Creative Commons License 2000.11.29 0 0 240
Valaki magyarázza meg nekem, miért nincs csatárunk. Akkor gólt löni sem R.Carlosnak kellene. Ilyen harmat csapatoknak, mint a Lazio, Arsenal, Parma, Galata(!) bezzeg telik. Ilyet...
CaRl_OS Creative Commons License 2000.11.28 0 0 239
Hát eléggé sajnálom a 2-1-es vereséget az elején
elaludtunk és bekaptunk 2 gólt és utána-ez nekem külön öröm-R.Carlos a meccs legjobbja vitte a csapatot lőtt egy hatlmas kapufát és egy gólt és ezek után is voltak helyzeteink melyek közül Raul hagyta ki a legnagyobbat.Nyerhettünk volna egy kicsi szerencsével,de azért a Real megvédte Európa becsületét,nem véletlenül ők játszották ezt a döntőt.

HALA MADRID!!!

Martin Vazquez Creative Commons License 2000.11.27 0 0 237
Naná, hogy kezdőben volt. Miután napi 2,5 millió forintot keresett, nem rakhatták kispadra. De volt említhető momentuma a BL-döntőn kívül? Csinált valamit? Szart se!
Előzmény: Itep (236)
Itep Creative Commons License 2000.11.27 0 0 236
Ő tőle (is) javulást vártam!!!De ő rossz játéka ellenére is mindig kezdőben volt!!!Nem úgy,mint Munitis...
Előzmény: Martin Vazquez (235)
Martin Vazquez Creative Commons License 2000.11.27 0 0 235
Nyugi, nyugi!
Munitis jó arc, bizonyítani fog. Ha most ezt mondod róla, akkor mit mondtál tavaly ilyenkor "Maccára"???
Előzmény: Itep (232)
Itep Creative Commons License 2000.11.26 0 0 234
Igen,és ott jól is játszott.
Előzmény: Nym (233)
Nym Creative Commons License 2000.11.26 0 0 233
láttad a Spanyol válogatottban az EB-n?
Itep Creative Commons License 2000.11.26 0 0 232
Munitis még nemnagyon bizonyított!!!
Előzmény: Nym (231)
Nym Creative Commons License 2000.11.26 0 0 231
Forza Real!
Hi mindenkinek.
Meg tudja mondani valaki, hogy magyarországon hol lehet eredeti Real cuccokat venni? Már több országban kerestem de olyan boltokban sem volt ahol akár 100 más csapat meze is kapható. ugyanez hollandiában is.
A leeds ellen istenek voltunk, kár hogy Munistis nem játszik az egyik legjobb játékos. Gutiról sohasem hittem , hogy ígí kinövi magát. Még Tottit meg kellene szerezni a Roma-tól meg a védelmet Campoval az élen cserélni(ez Carlosra nem vonatkozik)
Campeoni Real Madrid
Itep Creative Commons License 2000.11.25 0 0 230
Egy hír:
TOKYO, Nov 25 (Reuters)(DS) - Real Madrid, in Tokyo for next
week's Intercontinental Cup clash with Boca Juniors, are
determined to continue Europe's domination of the annual
challenge, seeing the world's most expensive player Luis Figo
as key.
Club president Florentino Perez, claiming Real to be the
best supported team in the world with 80 million fans, said the
club would be pushing for their third world club victory in the
match on Tuesday.
"It means a lot to the club because by some estimates there
are 80 million Real Madird fans around the world, making us the
most universal club," Perez said late on Friday.
"We want to win the Intercontinental Cup for a third time
for all of them."
Real arrived in Japan in good heart following Wednesday's
2-0 victory over England's Leeds United in the first round of
second-phase games of the European Champions League at Elland
Road.
Real will meet South American champions Boca Juniors,
Argentina's most passionately supported club and the favourite
team of former star Diego Maradona.
The last South American team to win the annual clash
between the club champions of Europe and South America was
Argentina's Velez Sarsfield in 1994.
On Figo, who will play in the match, Perez said he was
delighted with the form of his world record $56.1 million
Portuguese midfielder.
Perez, who ousted previous president Lorenzo Sanz after
setting up Figo's transfer from Real's bitter rivals,
Barcelona, before the start of the season, said the 28-year-old
player was good business.
"He is one of the best players in the world and is good
business for Real Madrid, not just in sporting terms but also
for economic reasons," he said.
"In life nothing is too expensive, and I am sure that we
will win a lot of money with Figo in the team.
"He is a good professional, the best professional, and his
life in Barcelona is now forgotten because he is at the best
club in the world," Perez said.

VIOLA_ Creative Commons License 2000.11.24 0 0 229
Szóval szemet gyönyörködtető volt, amit a Real helyenként bemutatott! A lefújást követően én is hasonlóan gondolkoztam, Katalúniában is láthattak egy kis nagybetűs Futballt végre - igaz, csak a tv képernyőjén keresztül.
Itep Creative Commons License 2000.11.23 0 0 228
Tényleg átlagon felüli volt a játék!!!
CaRl_OS Creative Commons License 2000.11.23 0 0 227
Királyul játszottunk és ha így megy mindenkit leverünk és ez a kezdőcsapat tetszett eddig a legjobban nekem.

HALA MADRID!!!

Paprius Cursor Creative Commons License 2000.11.23 0 0 226
A tegnapi meccset élmény volt nézni.No, nem csak azért mert nyert a Real hanem azért is mert a mutatott játék egy"királyi" gárdához volt méltó. A látottak alapján nyugott szívvel kijelenthetem, hogy a csapatnak jó esélye van a BEK trófea elnyerésére. Istenem,de szép is lenne!
francisdrake1 Creative Commons License 2000.11.23 0 0 225
No ezt a Reált szeretem én. Remélem Barcelonában is sokan látták, hogyan kell futballozni. Guti nem rossz. Raul a szokásos. Figo kevesebbet beszélhetne. De Helguera majdnem olyan jó mint Redondo. Majdnem...

A második találat nem volt les, mert aki kisérte(volna) Rault, az tényleg hátrébb volt, de a másik oldalon valami kopasz fehér leeds-i egyvonalban volt az átadás pillanatában.

Mikor van következő BL-meccsünk. És a Boca elleni?

HÁLA MADRIDNAK

zeno21 Creative Commons License 2000.11.23 0 0 224
Tegnap este nagyon elkaptatok a fonalat, gratulalok a csapatnak, fantasztikus volt. Megkockaztatom iden az egyik legjobb meccs ez volt.
Udv Zeno
Joe_d Creative Commons License 2000.11.22 0 0 223
Nagyon jó volt a meccs és persze a csapat is. Bár Ivan Campo-val nem voltam elégedett, de most szerencsére nem csinált tizenegyest és öngólt sem szerzett. Tőle már ez is valami.:-) A második gól lesgyanús volt, de vegyük úgy, hogy Jol visszaadta, amit tavasszal Münchenben elvett (ugye emlékeztek?).
A Leeds pedig nekem egy nagyon szimpatikus csapat volt eddig is, és ez most csak megerősödött bennem.

Hackett - kösz!
Vazquez - én is önkéntelenül is a tavalyi csapathoz próbáltam hasonlitani a mait. A minusz: Redondo, viszont rengeteg plusz van ezzel szemben. Mindenképpen esélyesek vagyunk a végső győzelemre is.

A következő meccs jövő kedden a Világkupa döntő a Boca ellen. Ha igy játszunk, az bőven elég lesz.

TomVeil Creative Commons License 2000.11.22 0 0 221
Sziasztok!

Sajnos a tipp nem jött be, de sebaj:))

Királyok voltunk, Forza Real!

Jóéjt,

TomVeil

Martin Vazquez Creative Commons License 2000.11.22 0 0 220
Ez szinte hibátlan teljesítmény volt! Megkockáztatom, jobbak vagyunk, mint tavaly!
Martin Vazquez Creative Commons License 2000.11.22 0 0 219
Én leginkább Gutinak örülök, aki végre bekerült a kezdőbe.
Amúgy tetszik az egész csapat, szépen játszik!
Előzmény: Itep (218)
Itep Creative Commons License 2000.11.22 0 0 218
Egyelőre 0-0.Mit szóltok McManmanhöz???
Szerintem jó,hogy kezd,megérdemli,és él is a bizalommal!!!
TomVeil Creative Commons License 2000.11.22 0 0 217
természetesen nem 2-1 hanem 1-2
sorry
TomVeil Creative Commons License 2000.11.22 0 0 216
Hi!
Ma nyerünk remélem és Figo gólt l?! :-)
Tipp: 2-1

TomVeil

Joe_d Creative Commons License 2000.11.22 0 0 215
Hehe, kösz...:-))))
Remélhetőleg a Karanka, Hierro, Helguera trióból fog kikerülni a védelem közepén kezdő duó.
Előzmény: VIOLA_ (214)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!