schanc Creative Commons License 2021.05.09 0 1 4033

Fizikailag és fejben is jobbak most a franciák. Félek tőle, hogy itt már csoda kéne a Siófok győzelméhez.

Fradista Utazó Creative Commons License 2021.05.09 0 0 4032

Cserélik, és Kiss védekezik helyette. Meglátjuk...

Előzmény: Fradista Utazó (4026)
RnD Creative Commons License 2021.05.09 0 4 4031

"...Szikora több klassz védést is bemutatott..."

...és két nem akármilyen indítást, Such Nelly-nek és Hársfalvi Julinak.

Előzmény: RnD (4029)
Fradista Utazó Creative Commons License 2021.05.09 0 1 4030

Mitrović tök egyértelműen a földről vette fel a labdát a hatoson belül. Hogy lehet ezt nem észrevenni?

RnD Creative Commons License 2021.05.09 -1 5 4029

Siófok--Nantes: 13-17

Az első gólt balszélről Aoustin lőtte, a másodikat de Paula középről talpról. Utána egy ideig - elég rövid ideig - felváltva estek a gólok, majd Kiss Nikit a kilencedik percben kiállították (de Paulát kellett volna levédekeznie...) és utána a franciák el tudtak menni többel, alig négy perc alatt már öttel is (4-9). Ezután még három kiállítást is kaptak (Jezic, Nimbla, Jezic) és emberelőnyben mindig közé tudtak tenni plusz két gólt. A Siófokon látszik a fáradtság, a tegnapi hosszabbításos meccs sokat kivett belőlük. Védekezésben gyakran lemaradnak az ellenfélről, felállt fal ellen meg nincs aki bevállalná és lőné a gólokat (illetve Horacek bevállalta, de inkább ne tette volna, rengeteg labdát elpufogtatott...)

A 18. perc után három gyors góllal sikerült három perc alatt 6-11-ről 9-11-re visszajönni, de utána megint jöttek a kiállítások. Szikora több klassz védést is bemutatott, de ezzel sincs szerencsénk, az egyik támadásban három ziccert védett egymás után, a labda mindig visszakerült az ellenfélhez és a végén a negyedikből persze gólt lőnek.

A Nantes jóval frissebbnek tűnik, és a Siófok támadójátékából is nagyon jól felkészültek. Nem lesz könnyű, de még nincs veszve semmi.....

Süni2 Creative Commons License 2021.05.09 0 0 4028

Nincsenek nagy igényei. :O

Előzmény: lunanoctis (4027)
lunanoctis Creative Commons License 2021.05.09 0 0 4027

A német kommentátor elégedett velük. Valószínűleg a franciák is. Valószínűleg ők maguk is. Attól tartok, ez még mindig elenyésző kisebbség.

Előzmény: Adggddfbgr (4025)
Fradista Utazó Creative Commons License 2021.05.09 0 0 4026

Ježićnek van két kiállítása, ami sorsdöntő lehet. Ha harmadszor kiállítják (márpedig simán megteszik, a máodikat tuti úgy kapta, hogy a bírók nem látták, mit csinált), azért, ha óvatoskodva védekezi végig a második félidőt, azért.

Adggddfbgr Creative Commons License 2021.05.09 0 0 4025

Két osztrák hölgy alkot megint. Rengeteget tévednek, többet a Siófok kárára. Niombla kiállítása pl. vicc kategória volt.

Egyelőre annyival jobb a Nantes, hogy az emberelőnyeit kihasználta. A francia beállós zárásait pedig már igazán lefújhatnák egyszer-kétszer.

lunanoctis Creative Commons License 2021.05.09 0 0 4024

Túl udvarias vagy. Az utolsó lövése után abban kezdtem el reménykedni, hogy hátha kibulizik magának egy direkt piros lapot, mert nettó katasztrófa az egész tevékenysége.

A franciák ésszel játszanak, jól védekeznek, elszívják a Siófok egyébként is meglehetősen dadogó játéka elől a levegőt.

Előzmény: schanc (4022)
Fradista Utazó Creative Commons License 2021.05.09 0 1 4023

Ott a kulcs, azt gondolom, Kiss lecserélése volt, támadás-védekezésben egyaránt a leggyengébb pontja volt a csapatnak. Saurina utána pár perccel később áthelyezte a támadójáték súlypontját máshová, ami arra egyelőre elég volt, hogy a különbséget stabilizálja, de tovább növelni már nem tudta.

Előzmény: schanc (4018)
schanc Creative Commons License 2021.05.09 0 1 4022

Horacek igazából tegnap sem játszott már olyan jól, csak a lövéseinél mellészegődött a szerencse. Most sajnos nem.

A franciák sajnos nem ijedtek meg a felzárkózástól.

Előzmény: lunanoctis (4020)
nicko Creative Commons License 2021.05.09 0 0 4021

visszaolvasva ugy látom még mindig vannak akik nem képesek elfogadni, hogy a mezen az Audi jele van nem R2D2 és néha kikap a csapatuk...néha a Fraditól is..néha 9 góllal..néha 15 évente..

lunanoctis Creative Commons License 2021.05.09 0 2 4020

Izgalmas kérdés, Horacek árt-e többet a Siófoknak, vagy a bírók...

bendeguz90 Creative Commons License 2021.05.09 0 1 4019

Ezzel sokan vannak így. (:D)

Előzmény: A teremburáját (4017)
schanc Creative Commons License 2021.05.09 0 0 4018

A Siófok megint úgy a 20. perc környékén gondolta úgy, hogy itt az ideje játszani.

Reméljük, hasonlóan jó lesz a végkifejlet ma is!

A teremburáját Creative Commons License 2021.05.09 0 0 4017

A két füttyös némber nem igazán kedveli a siófokiakat!

Fradista Utazó Creative Commons License 2021.05.09 0 1 4016

Ehhez képest kb. ugyanazzal a felállással, ugyanolyan rotációval játszottak, mint tegnap.

Sokáig vezettek, de az utolsó negyedórát nem bírták idegekkel. Tény, a Minaur jól védekezte le őket középen, a szélekre ment ki sok labda, a dán szélsők viszont az utolsó öt ziccerüket elhibázták. Kulcsfontottásgú volt még, hogy Kovačević, aki tegnap szétizgulta a meccset, ma koncentráltan játszott, lőtt tizenegy gólt. A hazaiak nyerték a bronzérmet.

Előzmény: Bamberg58 (4001)
Fradista Utazó Creative Commons License 2021.05.09 0 0 4015

Semrau közvetítése amúgy, érdekesen ráirányítja a figyelmet azokra a faultokra, amiket a férfiaknál általába lefújnak, a nőknél viszont jellemzően nem. Ő férfimeccsekhez van szokva, bemondja, hogy ezt le kellett volna fújni, de hát nőknél ezt el szokás engedni. Persze, a szabálykönyv ugyanaz, én is tudom...

Előzmény: lunanoctis (4000)
objektív3 Creative Commons License 2021.05.09 -2 2 4014

Ha rajtad múlna, Danyi zuzmókkal foglalkozna a Marson...

Előzmény: Süni2 (4013)
Süni2 Creative Commons License 2021.05.09 -2 1 4013

Nem tartom elképzelhetetlennek, hogy de facto ő marad, csak papíron nem.

Előzmény: Maharani84 (4012)
Maharani84 Creative Commons License 2021.05.09 -1 1 4012

Vajon miért nem marad ő a vezetőedző?

Előzmény: Süni2 (4011)
Süni2 Creative Commons License 2021.05.09 0 3 4011

Zovko megnyerte magának ezt a csapatot. Ha blegondolunk abba, milyen állapotban vette át őket, le a kalappal előtte.A kép, ahol a hátán viszi Tomorit, nagyon komoly. Remélem, nem fájdult meg mára a dereka.

Előzmény: lunanoctis (4007)
Fradista Utazó Creative Commons License 2021.05.09 0 1 4010

Szerintem is az erőnlét lesz a kulcskérdés, mert amúgy Nantes gyengébb csapat, mint a Siófok.

Smileball Creative Commons License 2021.05.09 -1 3 4009

A Siófok és a Fradi az egymás elleni bajnoki meccset gyakorlásának szánta a nagyképű norvég-dán vegyescsapatok helyrerakására. Remekül sikerült.

Előzmény: Sanyóca(sanyesz) (4005)
Adggddfbgr Creative Commons License 2021.05.09 -3 2 4008

Vicces amikor az ajándék BL induló beszél fair playről :)

Előzmény: Bamberg58 (4003)
lunanoctis Creative Commons License 2021.05.09 0 0 4007

A siófoki kulcsjátékosok sokkal többször játszottak hasonló kaliberű meccset, mint a Nantes-ból bárki az egy szem Ayglont leszámítva. Saurina Buceschinél talán jobb edző, Zovkónál biztos nem. Az erőnléten sok fog múlni, meg hogy melyik kapus hogy véd. Płaczek nem volt tegnap valami meggyőző. A motivációval egyik oldalon sem lesz probléma.

Előzmény: Bamberg58 (4006)
Bamberg58 Creative Commons License 2021.05.09 -2 0 4006

A Nantes gyengébb mint a dánok, de a Siófok kevesebbet pihent és hosszabb meccset játszott, viszont fűti őket az adrenalin. Szerintem felül fognak kerekedni a fáradtság faktoron és nyernek. Ők a jobbak, de nem biztos hogy csak ez dönt.

Sanyóca(sanyesz) Creative Commons License 2021.05.09 0 3 4005

Nagyon tetszett ahogy a Sió helyre tette a nagy arcú dánokat,nem tudom hogy mikor tanulnak már ebből,hónapok óta nem láttam ilyen motivált és harcos Siót,pedig annyit hibáztak hogy félő volt belebuknak,de a szívük vitte őket!

Tomorit is rég láthattuk ilyen erősnek és itt nem is annyira a fizikumra gondolok.....a meccs végén ki is jött ez belőle!

Jó lenne ugyan így elkapni a franciákat is,de az egy nehezebb feladat lesz!