Keresés

Részletes keresés

búvár-halász Creative Commons License 2024.07.30 -2 4 163762

Ja,akkor a nyasgem egy baráti megszólítás és indítás volt, idióta.*nagyon legyint*

Előzmény: tadadadaaaam (163761)
tadadadaaaam Creative Commons License 2024.07.30 -5 2 163761

szabadon utánad: utálom az ....ilyen kötekedő aljas hangvételű személyeskedő hangnemet

 

ha te azt ott kioktatásnak vetted csak ennyit tudok mondani: mindenki magából indul ki, kedves "nem" barátom

Előzmény: búvár-halász (163756)
suta3 Creative Commons License 2024.07.30 -8 1 163760

Elnézést kérek minden saját nemét szeretőtől, hogy úgy neveztem őket, ahogyan azt más emberektől hallottam. Nem ítélkezem, és kigúnyolni sem akartam őket. Ha mégis szóvá teszem a nemtetszésemet, annak nem az az oka, hogy ők léteznek, hanem az, hogy egyre erőszakosabban hirdetik ezt a másságot is a hatalmon lévők.

De a nyomorék szón fennakadtam kicsit, mert számomra ennek a szónak nincs rossz csengése. Persze azt érzem, hogy ha valakinek ilyen gyereke születik, az nem szereti ezt a szót hallani, én sem szeretném. De nem a szóval van baj, hanem a gyerek állapotával. Sok cigány lakik a városunkban, és egy időben az volt a "hivatalos álláspont", hogy aki cigánynak nevezi őket, az rasszista. Az új nevük az lett, hogy roma. Csakhogy a szomszédjaim, akikkel semmi bajom, és igen kulturáltak, ezt kikérték maguknak, és azt mondták, hogy ők igenis cigányok, és ne romázzam le őket. Úgyhogy én már ezekkel a dolgokkal igyekszem rugalmasabb lenni. Mindenkit úgy hívok, ahogy neki tetszik, csak tudjam, hogy mi az a név. Ezért most tőled megkérdezem: Szerinted mi az a magyar eredetű szó (akár összetett is lehet), amit a saját nemét szerető emberek elfogadnak szexuális irányultságuk megnevezéseként?

A teremtés dolgaiba nem mennék bele, hiszen azt mondod, hogy nem vagy hívő. Ha engem kérdezel a dolgok okairól, akkor van véleményem, már egyszer be is linkeltem ide (160014), de akkor most még egyszer:
http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=164084354&t=9141896

Előzmény: Törölt nick (163714)


búvár-halász Creative Commons License 2024.07.30 0 4 163759

Itt a Mohos öböl leírása nagyjából meteorológiailag:

https://www.heol.hu/helyi-idojaras/2024/01/ilyen-volt-2023-a-bukki-mohos-toborben

Előzmény: búvár-halász (163758)
búvár-halász Creative Commons License 2024.07.30 -3 7 163758

Nyasgem neked is, cimbora, eszelősen kormánypárti nő.:)

Előzmény: tadadadaaaam (163755)
tadadadaaaam Creative Commons License 2024.07.30 -6 2 163757

nem minősítelek, pedig tudnék

felülemelkedek ezen

 

444-től kezdve RTL-en át, az összes agyonszopkodott nyalt és szívott kedvenc szócsövetek megírta

 

Előzmény: búvár-halász (163756)
búvár-halász Creative Commons License 2024.07.30 -2 8 163756

Utálom, ha abban kioktatnak, aminek utánaolvastam és amit tudok:

https://telex.hu/belfold/2024/07/30/bukk-fennsik-mohos-tobor-minuszok-idojaras-nyar-eddigi-legalacsonyabb-homerseklete

Te tényleg az az ember vagy, aki issza a Főnök szavait 500 évre, majd megsül 30 év múlva. Klassz lehet neked intellektuálisan így létezni.

Előzmény: tadadadaaaam (163754)
tadadadaaaam Creative Commons License 2024.07.30 -5 0 163755

tess

Magyarország hőmérsékleti rekordjainak listája – Wikipédia (wikipedia.org)

 

júliusi rekord- minumumok listáján soha sehol egy mínusz

 

biztosan ezért fogott meg

 

nyasgem

Előzmény: tadadadaaaam (163754)
tadadadaaaam Creative Commons License 2024.07.30 -6 0 163754

érdekes, eddig nem olvastam mínuszos reggelekről nyáron

lehet nem is mérték eddig ott

vagy nem tették közzé szimplán

 

ideologizáld inkább magadat

Előzmény: búvár-halász (163753)
búvár-halász Creative Commons License 2024.07.30 -2 8 163753

Az egy speciális mérőhely az országban, valamilyen zug, ahol embertelen hideg szokott lenni nyáron is ( kb, az ország 0,1 %-a ilyen), és rájöttek, hogy ott ilyenkor is mennek éjjel a mínuszok, de ez egy meteorológia érdekesség, látom, már te is kevered, mint Piszkos Fred, csak hogy ideológiailag valahogy hazajussál.:)) Ó vazze.:)

Előzmény: tadadadaaaam (163752)
tadadadaaaam Creative Commons License 2024.07.30 -5 0 163752

számomra nem is annyira a plusz fokok voltak megdöbbentőek (emléxem még nyarakra, amikor melóból (2007 tán) hazajövet félájultan estem le a vagy 55 fokos buszról...), hanem, hogy kemény mínuszok voltak egy településen ma és tegnap reggel is....

amolyan elsivatagodás feelinng kerülgetett, ott tud 30-40 foknál is jobban ingadozni a hőmérséklet..na ez az aggasztó

Előzmény: búvár-halász (163750)
tadadadaaaam Creative Commons License 2024.07.30 0 2 163751

nekem max pókfóbiám van

Előzmény: ValamiV2 (163749)
búvár-halász Creative Commons License 2024.07.30 -2 8 163750

Nem ez a fő baj, hanem hogy a klímaválság annyira begyorsult, hogy idén nálunk van egy mondjuk 60 napos soha nem látott kánikula( június vége- augusztus vége) , és továbbra is vannak olyan agyhalottak, mint Trump alelnökjelöltje, vagy akár némely hazai Megafonosok, akik bizonyítják nekem az ellenkezőjét, persze rajzon, hogy ez teljesen rendben van, minden légköri és időjárási anomália az egy nagy lófütty, és nincs itt semmi látnivaló. És minden rendben van, ez a dolgok természetes rendje. Szerencsére 2050-ben már 80 éves leszek, ha ez ennyire gyorsul, akkor 1 miliiárd ember még gyorsabban fog a víz és élelemhiány miatt ráugrani a nyugatra, 100 éven belül valszeg vége lesz ennek a civilizációnak. És akkor a Főni beszélhet 500 éves víziókról, mert 50-re sem marad élhető verzió (rendkívüii kritikai elemeim vannak ezzel kapcsolatban, hogy a Főni mit lát és mit nem, de ma nem osztom meg)

A hatalmas és gazdag embereknek ezt a léthazugságát hogy miért nem látják ezt át, illetve ha igen, miért nem tesznek semmit, a racionális- üzleti, profit orientált, hatalmi- játszmákon túl én tényleg nem tudom mással magyarázni, mint hogy ezeknek az embereknek a seggükben van a fejük.

Előzmény: tuktikka (163742)
ValamiV2 Creative Commons License 2024.07.30 -2 5 163749

Ezekre nekem, vagy neked, vagy az itt olvasgatóknak semmilyen közvetlen befolyása nincsen, sokat nem tud tenni a sóhajtozáson kívül.

 

Ellentétben a homofóbiával, ami ellen én, te, és az összes itt olvasgató fel tud lépni. Sőt, nem csak a homofóbia, hanem a kövérfóbia, soványfóbia, kisportolfóbia, szingli macskás nő fóbia stb ellen mind.

Előzmény: tadadadaaaam (163748)
tadadadaaaam Creative Commons License 2024.07.30 -6 2 163748

a gyémántbányászós témát (hogy kik és miként bányásszák milyen védelem alatt)

valamint az elektromos autózás kapcsán a kobaltbányászat kérdéseit jóval korábban felvetettem már

lehet nem pont itt, de vhol írtam róla és a visszásságairól

 

kb annyira érdekelt bárkit is és mozgatott meg gondolatilag, mint a palesztin téma

 

 

fő, hogy a lényeggel foglalkoztunk: milyen zászló van a városházán

Előzmény: tuktikka (163742)
lencseválogató Creative Commons License 2024.07.30 -4 7 163747

 

A homoszexualitás nem betegség – a homofóbia viszont az.

Jobbulást kívánok.

 

Előzmény: suta3 (163726)
pákosztos cica Creative Commons License 2024.07.30 -6 4 163746

akik meg tudnak szembesülni a világ tényleges problémáival, majd elgondolkodnak az igazán nehéz témákon-halál, háború,szenvedés, etc

 

Mintha te még nem tudnál.. 

Előzmény: tadadadaaaam (163743)
pákosztos cica Creative Commons License 2024.07.30 -9 6 163745

Csakhogy a topikleírás szerint nem feldobni kell témákat és gondolatokat. 

Számomra egyébként mindig provokáció egy-egy bedobott link, amiről semmit nem írsz. 

 

A szivárványos témák meg mindig egy homofób beírással kapcsolatban lettek kivesézve. 

És egyébként roppant fontos a homofóbiával szemben fellépni. 

Előzmény: tadadadaaaam (163743)
kobaka1 Creative Commons License 2024.07.30 -3 1 163744

Majd ha nem lesz elég gyémánt a Földön, kibányásszák a Merkúr bolygóról.

Ha az emberiség Dyson megastruktúrát szeretne építeni, akkor ahhoz amúgy is le kellene bontani a bolygót.

 

How Destroying Mercury Would Help Humanity (youtube.com)

 

Előzmény: tuktikka (163742)
tadadadaaaam Creative Commons License 2024.07.30 -5 1 163743

párszor feldobtam a gondolatot, hogy vajon mik a világ súlypontos problémái

 

a nehéz témákat feldolgozni nem képeseknek akkor meghagyom a szivárványos tematikát, én ezt lezártam részemről

 

akik meg tudnak szembesülni a világ tényleges problémáival, majd elgondolkodnak az igazán nehéz témákon-halál, háború,szenvedés, etc

 

 up to your choice

Előzmény: pákosztos cica (163741)
tuktikka Creative Commons License 2024.07.30 -1 1 163742

Mivel ez egy elgondolkodós topik.

Aki megveszi a gyémántgyűrűt, az vajon belegondol abba, hogy gyerekek milyen körülmények között bányásszák ki azt?

 

És abba belegondolni, hogy a víz -gáz-olaj egyre mélyebbről való kinyerése már megváltoztatta picinykét a föld ferdeségét , és ez mivel jár.

 

Talán nem kéne ilyen sokat tévézni:)

pákosztos cica Creative Commons License 2024.07.30 -5 6 163741

Nem is te lennél, ha nem osztogatnál a saját jelzőidből. :D 

 

De látom, a topikleírás, még mindig kifog rajtad!  

 

Neked kéne elgondolkodni, és nem feladatként adni! 

Előzmény: tadadadaaaam (163740)
tadadadaaaam Creative Commons License 2024.07.30 -6 3 163740

jól van, megnyugodtam, hogy az ügyeletes kommentátor is megjelent

 

 

na akkor adok egy kis gondolkodni valót

 

WWI: civil áldozatok aránya 10%

WWII: civil áldozatok aránya 50%

Vietnámban  civil áldozat  aránya 70%

Iraki háború:  90% arány

vajon Palesztina lesz a 100%?????

 

na, akkor lehet most mozgatni a gondolati világot a nyugati világ dicsőséges haladásáról -progressziójáról a világban

 

talán hallottál már a war machine kifejezésről, ami sosem állhat meg eme dicső világban

 

forrás:

https://www.youtube.com/watch?v=5mDuxFnn2RY

45 perctől

 

Előzmény: pákosztos cica (163739)
pákosztos cica Creative Commons License 2024.07.30 -8 7 163739

Te miről csobogsz, kispatak? 

 

Te jötték a szaros Szajnával, te jöttél az álszent felháborodásoddal, szegény Marie Antoinette szentté avatásával, mire halkan leírtuk néhány dolgot történelemről és művészetről.

 

És igen, Párizs dicsősége a nyugati világnak! Dicsősége a felvilágosodásnak és a polgárosodásnak!

 

Persze, akinek a neres középkorhoz húz a szíve, az lehet, hogy az utolsó mondatot, azt meg sem érti! 

Előzmény: tadadadaaaam (163733)
tadadadaaaam Creative Commons License 2024.07.30 -3 3 163738

ehhhh

nem a kézenfogás  a frivoli....

ehh kezdem feladni

 

hanem pl..a cirkusz, amit láttunk latexes görög istenekkel

meg az egész pride túltolása egy inkább nevetséges irányba

 

mert hogy ugye ez lenne a lényege, provokálni, de a kérdés csak az, hogy ezzel amúgy használtunk-e ennek a közösségnek valójában (ezt is kb 3*jára írom már le..kezd fárasztó lenni)

Előzmény: ValamiV2 (163737)
ValamiV2 Creative Commons License 2024.07.30 0 5 163737

Na most én speciel nem Eis hozzászólásához szóltam hozzá, aztán ő belevariált valami olyat, amiről én nem beszéltem, aztán még rákontrázott a transz vonallal amiről én szintén nem beszéltem, így kicsit nehéz ugye a kommunikáció. :)

Most persze fogalmam sincsen hogyan lehet frivolul kézen fogva járni az utcán, és inkább érzem úgy, hogy a hetero, keresztény férfi-nő-gyerekek kapcsolat van reklámozva, mint bámi más, de én oda kapcsolódtam, hogy suta szerint ez hányni való dolog, én meg mondtam, hogy ennyi erővel ha mindenki véleményét figyelembe vennénk, hogy  mitől hányna az utcán, akkor nem sokan tudnánk már az utcán menni. :))

Előzmény: Hemü (163735)
tadadadaaaam Creative Commons License 2024.07.30 -1 2 163736

ja és mielőtt a Jesus Christ Superstar-ba belemagyaráznánk a mai woke kultúrát....

Az a film Jézus emberi mivoltáról, emberségességéről és az emberiség szeretetéről szól....amiről kb a hippi mozgalom is-peace, love

 

ennyit erről....

Hemü Creative Commons License 2024.07.30 0 0 163735

Idézet tőle korábbról:

 

"pont azt írtam, hogy nem a kézfogással van itt a baj, hanem azzal a megjelenítéssel,amit ma ehhez társítanak (frivol etc)"

 

És ezzel egyet is értek.

Előzmény: ValamiV2 (163732)
Skarlát Boszorkány Creative Commons License 2024.07.30 0 1 163734

Az egyik kedvenc filmem.

Előzmény: pákosztos cica (163712)
tadadadaaaam Creative Commons License 2024.07.30 -4 3 163733

abban a világban, ahol egy humanitárius katasztrófa felett szemet hunyunk, mintha csak az ott haldokló gyerekek okozták volna a maguk vesztét (meg sem kottyan), de egy visszatetszést keltő giccsparádés jeleneten rágódunk napok óta, hogy micsoda dicsősége ez a mai nyugati világunknak--kösz.... nem az én értékrendem

pont

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!