Keresés

Részletes keresés

Peti00077 Creative Commons License 2004.12.30 0 0 22

B.U.É.K mindenkinek.

Jók a képek Miki.

Látom már a gépen muzsikál az új kipufogód!

Gratulálok hozzá!

Bevált?

 

Peti

MakLeod Creative Commons License 2004.12.30 0 0 21

Hello srácok!

 

Hát megy ez, csak csinálni kell!

 

Voltunk ma a T. Józsival motorozni terepen... Csúszott, mint az állat!

Van itt egy-két kép...

 

Miki

 

 

BIG T. Józsi

Tenere Miki

 

T.Jozsi Creative Commons License 2004.12.30 0 0 19
Hogy miből lehet választani www.imot.de
Előzmény: vegas999 (15)
T.Jozsi Creative Commons License 2004.12.30 0 0 18
Hello Vegas! Januárban van az IMOT Münchenben. Motorkiállítás, de sokkal inkább vásár nagy akciókkal. Kár lenne kihagyni!!!!!, ha költekezni akarsz. DRBIG-gel lehet beszélni olcsó szállás ügyben- bár náluk most szezon van és lehet hogy ez mégsem jó ötlet.
Előzmény: vegas999 (15)
T.Jozsi Creative Commons License 2004.12.30 0 0 17
Hello Hadvezér! Amit Robi írt azt szerettem volna én is neked írni. Ma délben Mikinek el is meséltem. Ha doboz akkor csak Alu. Ha Alu, akkor Kecskemétem érdemes kezdeni és a Hebconál befejezni. ( Kérdés, hogy mennyit akarsz adni érte?)
Előzmény: Törölt nick (5)
DRBIG Creative Commons License 2004.12.30 0 0 16
Sziasztok!Amit igértem:www.kalrt.hu   tel.:76/482-233    amit nem igértem,de érdekes lehet: www.xt500.org   www.xt500.info   www.xt500.de   www.xt500.ch   www.xt500.dk   www.xt500.it   www.xt500.demon.nl   www.jmhauchard.free.fr   www.members.tripod.com/ljthomp/xt500.htm 
vegas999 Creative Commons License 2004.12.30 0 0 15

sziasztok mindenkinek boldog újévet .

 

szeretnék szervezni egy akciót, / mindenkienk aki olcsón szeretne venni, nagy választékból, új holmikat /

 

- tavasszal, mikrobuszos

- költségmegosztós

- ausztriába a Louishoz és a Hein Gerickéhez kimenős

- mindenféle cuccot olcsón megvásárolós és utánna boldogan hazajövős egy kicsit hazafelé becsípős de nem árokban hentergős ;) 

 

mutatványhoz keresnék társakat .

ami megvan hozzá: az idáig 2fő kb.

ami kellene: további emberek illetve mikrobusz

 

csumi

 

vegas

DRBIG Creative Commons License 2004.12.30 0 0 14
Szijasztok 1hengeres Tesók,Miki!Nemtom kinek az ötlete vót,de éppen ideje volt ennek a kis fórumnak,itt!Döme Róbertnek hivnak(Sz.hely),a DR BIG Club Hungary szerényen fogalmazottan; kiagyalója(mert szervezni csak OKTA tud,de azt profi módon,hála Isten)...2 nap és startol a Dakar,alig birok aludni...sajna R.SAINCT nélkül :-(( !!!///A kecskeméti ALU RT termékeit ajánlom a figyelmetekbe:olcsóbban adják a stabil törhetetlen vizhatlan aludobozaikat,mint pl a Givi a müanyag sérülékeny "szarjait"...ha nekem nem lett volna egy alkalmi vételem a nyáron(Touratech Zega 41literes oldal alu kofferek 80euro/db!),akkor tuti megkeresném öket...áraikat a megrendelö igényeihez igazitják,tehát nemtok konkrétumokkal szolgálni,de egy 46literes "GIVI Elegant" topcase tartóval 350 euro itt kint Ausztriában a Hein Gericke-nél...ennél tuti olcsóbb,tartósabb,arról nem is beszélve,hogy milyen optikai tuningot képes adni egy ilyen nagy endurónak,mint a TÉNÉRÉ,vagy a BIG!!!Fejböl nemtom,de a napokban idebiggyeztem a weboldaluk cimét OK?!Személyszerint én nem szeretem ha hátul magasan van a súlypont,mert nagyon labilissá teszi a gépet,ezért a nehezebb dolgokat az oldaldobozokba+a 3részes tanktáskába gyömöszölöm,a felsöbe csak ruhákat,papirzsepit kotont stb,... ///Remélem tavaszig legalább olyan szintre jut ez a fórum is mint a miénk(mármint az ide irogató 1hengeresek létszámát tekintve),és mivel Mikivel már irásban (mert személyesen még nem jött össze!) testvérklubként emlegetjük egymást,ajánlom hogy aki csak tud,jöjjön el a DR BIG találkozóra április végén Parádra ;-))) !!!Üdv. Mindenkinek:DRobi
oktaclio Creative Commons License 2004.12.29 0 0 13
Haló 1henger tesók!

No, örülök, hogy nyomatjátok a saját fórumot! Király!

Brasil: látom a képeid között van CV2-ős is. A főnököm nagy kacsamániás, van neki vagy 3, asszem, Rolandnak hívják, hátha ismered, ha te is fan vagy.

Pakolás: Én most fogom "felpiercingezni" a topcase-emet, azaz vettem 6db fiók-fogantyút a Bricostoreban vagy hol, azokat felcsavarozom a dobozra és kampós csomaghálót tudok feltenni a tetejére, lefogatni apróbb cuccokat. Oldaldobozom nekem sincs, de vettem az IMETben nyeregtáskát, az asszony tök kényelmesen ül így, mert tartja a lábát. :-) Láttam óccsóé dunabogdányi srácnál egyet használtan.

És ezennel minden Tenerést meghívok az áprilisi DR BIG találkozónkra.

Üdv
Okta
MakLeod Creative Commons License 2004.12.28 0 0 11

Hello Bulldog!

 

Köszi, kb. 80-100-as tempóval utaztunk az autópályán, mert a mocit nem akartam kínozni. Viszont így a megtett 3500km alatt kétszer öntöttem kb. 1dl olajat bele, és más baja nem történt! Viszont az új hátsó gumi mintájából kb. 5mm kopott! Az új első gumi viszont még szőrös volt, mikor visszeértünk!!! Keveset használtam!

Mindenkinek ajánlom Korzikát, mert gyönyörű hegyes vidék, ahol szinte csak szerpentinek vannak (meg állati szép tengerpart!).

 

Üdv: Miki  (tenereklub.atw.hu)

Előzmény: Törölt nick (8)
MakLeod Creative Commons License 2004.12.28 0 0 10

Kanyarban nem szabad nagyot dönteni, mert labilis lesz és utána vissza kell szállni a mocira, meg a ruhátok is koszos lesz... A forgalomban szintén figyelni kell, mert olyan széles, mint egy trabant, és ilyenkor nem illik a kocsik között előre menni, mert beakad, és megint szállhatsz vissza... Kormányozni viszont rohadt könnyű, mintha szervós lenne! Viszont dombon felfelé, ha meg kell állni, akkor az első féket felejtsd el, vagyis csak az egyik lábadat tudod letenni, mert a másikkal fékezni kell! Tehát, ha jobbra dől a motor, akkor ugrás van! Volt ilyen is... (aztán megint fel kell szállni...) Viszont a doboz nem engedi leérni a kiálló részeket, és így nem nagyon törik semmi (csak a doboz...).

Kb. ennyi az oldaldobozos téma.

 

Nekem két öreg Krauser-em van, és a konzol persze nem volt jó a mocira... A Lacika csinált hozzá konzolt, és persze nagyon király lett!

 

Üdv: Miki

Előzmény: Törölt nick (7)
Fortaleza/Brasil Creative Commons License 2004.12.26 0 0 9

Hali mindenkinek!

 

Nem kifejezetten Teneres kepek, de van par

szep kep, par nem kevesbe kalandos turarol!

Bar van benne Tenere is. Imadtam azt a gepet!

 

http://br.pg.photos.yahoo.com/ph/balazseross/my_photos

 

Remelem egy-par hasonlo tura lesz itt is

"ezzel" a csapattal!!!

 

Brasil

MakLeod Creative Commons License 2004.12.25 0 0 6

Hello!

 

Itt egy kép, Korzikán voltunk a mocival, kb. 60-70kg csomaggal, és ketten! Semmi probléma nem volt, néha az első kerék is leért...

A sátor az oldaldoboz tetején volt.

 

Nézd meg ezt.  http://tenere.fw.hu

 

Üdv: Miki

 

 

Előzmény: Törölt nick (5)
MakLeod Creative Commons License 2004.12.23 0 0 4

Hello!

 

Király! Itt tudunk dumálgatni!

Boldog karácsonyt mindenkinek!

 

 

 

 

 

Miki

vegas999 Creative Commons License 2004.12.23 0 0 3
sziasztok mindenkinek boldog karácsonyt és még jobb újévet kívánok!
Peti00077 Creative Commons License 2004.12.23 0 0 1

Sziasztok

 

Békés Kellemes Karácsonyt mindenkinek

 

Kár, hogy itt nincs fehér karácsony. Most jöttem haza lengyelből és ott szép havas volt a táj. Esett rendesen a hó.

A fa alá kivánok szép dolgokat. Meg persze korai tavaszt.

Örülök ennek a forumnak.

 

Üdv Peti

 

 

 

_ Liar _ Creative Commons License 2004.12.23 0 0 0
b0cs
Előzmény: MakLeod (-)
MakLeod Creative Commons License 2004.12.22 0 3 topiknyitó

Hát szevasztok, ez itt a Ténéré Klub fóruma, majd meglátjuk, mennyire lesz népszerű...

 

Miki

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!