Keresés

Részletes keresés

Kobzoska Creative Commons License 1999.12.23 0 0 3003
Akkor gratulálok!
Ezzel a hülye libával csak elcsevegtetek 3000-ig.
Előzmény: Hacsek (3002)
Hacsek Creative Commons License 1999.12.23 0 0 3002
Legalább 3000 féle mintájú csempét ismerek, de egyik sem libamintás.
Előzmény: Tobzoska (3001)
Tobzoska Creative Commons License 1999.12.23 0 0 3001
A libás egy libamintáscsempe mintájú, a banános egy banánmintáscsempe mintájú, stb. Ilyenkor mi van?
Előzmény: Hacsek (3000)
Hacsek Creative Commons License 1999.12.23 0 0 3000
Nagyon spéci a csempemintás csempe. Ahhoz mit tetszene szólni?
Előzmény: Tobzoska (2999)
Tobzoska Creative Commons License 1999.12.23 0 0 2999
Most a más lakásáról van szó. Az enyémről.
Előzmény: Hacsek (2998)
Hacsek Creative Commons License 1999.12.23 0 0 2998
Nem, még véletlenül sem, csak most ez a kérdés a 3000 problémám egyike.
Én mintáscsempe párti vagyok más lakásában, otthon viszont kiütést kapnék a hintamintától.
Előzmény: Tobzoska (2997)
Tobzoska Creative Commons License 1999.12.23 0 0 2997
Úgy érzem, Ön elbagatelizálja a problémámat.
Előzmény: Hacsek (2996)
Hacsek Creative Commons License 1999.12.23 0 0 2996
Kedves Tobzoska! A sima csempe a mintás speciális esete. A szaküzletekben lehet kapni kishibás mintáscsempét, amiről véletlenül hiányzik a minta.
Előzmény: Tobzoska (2995)
Tobzoska Creative Commons License 1999.12.23 0 0 2995
Van egy nagy problémám, amin csak ez a topik tud segíteni, meg az itteni nagyon kedves és nagyon szakértő emberek, blablabla....

Szóval, WC átcsempézés, apró barna csempécskékkel, díszítőmotívumok apró mintás csempécskék. Választék: libás, banános, kávéskannás. Melyiket válasszam?

Hacsek Creative Commons License 1999.12.23 0 0 2994
Espada!
Örülök, hogy ilyen lelkes vagy, de...
Én viszont szakember vagyok.
Az a helyzet, hogy amit Obinak javasolsz, az adott esetben inkább káros is lehet.
Előzmény: Espada (2993)
Espada Creative Commons License 1999.12.23 0 0 2993
Obi wan!
Hi (Ha) Szia!
Igazi megoldás a hideg fal kellő hőszigetelése lenne. A pára mindég a leghidegebb részen csapódik le. Létezik olyan habarcs amelyik tuti vizszigetelő(tehát mosható) egyik oldaláról
1 atm,a negatív oldaláról 0,5 atm víznyomást visel el.25 kg-os zsákban kapható. Nem túl olcsó
ha jól emlékszem a 25 kg 2eFt körüli áron volt. Ezenkívül létezik valami gombaölő szer amit a
falra kell felvinni. Nem vagyok szakember,ezért javaslom,hogy "maszek" építöanyagosnál
érdeklődd meg,hogy milyen erre a célra alkalmas anyagaik vannak. Ezek nem hajtják el az em-
bert. Másik probléma a fal szellőzése is lehet.
Azert írtam mert tavaly én is hasonló cipőben jártam
Szia!
Előzmény: Obi wan (2959)
Espada Creative Commons License 1999.12.23 0 0 2992
Szai Hacsek!
Frankón nem kamu!
Tegnap előtt intéztük. Az üj OBI a Közvágóhídnál van. Az emeleten árúlják. Az ötrugós vissza-
térítést persze jóváírás formájában adják.Tehát a vill.szl.-ból ennyivel kevesebbet kell fizetni!
A boyler azért ilyen olcsó, szemben a 120 l.-essel, (32eF) mert akciós,sokat rendeltek és nem viszik.A szerelő azt mondta,hogy kibír egypár-évet. Szerintem kinézésre is"dizájnos" !
Szia!

Előzmény: Hacsek (2990)
Hacsek Creative Commons License 1999.12.23 0 0 2991
Juci!
Megpróbálom még egyszer a sárkányt saját serverről:
Előzmény: juci (2984)
Hacsek Creative Commons License 1999.12.23 0 0 2990
Szia Espada!
Kösz az infot. És nincs benne valami átverés? (pl. utána minimum x forint a havidíj vagy ilyesmi?)
Előzmény: Espada (2989)
Espada Creative Commons License 1999.12.23 0 0 2989
Gyerekek!
Ha valakinek berohadt a villanyboylere MOST vegyétek meg!!!! December 31-ig van az ELMÜ-
nek egy akciója Szitu a következő: Ha új boylert veszel a (be)szerelő ad erről tanúsítványt ez-
zel el kell ballagni a kerületi ELMÜ-sökhöz és jóváírnak 5 (öt) rugót. Most cseréltük le a mién-
ket. Olcsón 100 l.-est (19500.-) lehet az üj OBI-ban venni ,porcelán betétes, olasz.
Sziasztok!
clark Creative Commons License 1999.12.23 0 0 2988
Juci! Ha redőnyöket szereltetsz a párásodó ablakra akkor megszűnik a hőm. különbség

és nincs több pára.Nálunk bevált.

Hacsek Creative Commons License 1999.12.23 0 0 2987
Na akkor előre a 3000-hez!
Ez lesz a karácsonyi ajándék!
rocher Creative Commons License 1999.12.22 0 0 2986
Nincs kimoderálva, csak nem mux a fortunecity!!!!!

petra

Előzmény: Hacsek (2980)
Arabella Creative Commons License 1999.12.22 0 0 2985
Villanybojler probléma megoldódott, Kandúr leszedte azt az alsó izét , megnézte és azt mondta, hogy nem tudja mi a baja.:)) Aztán vártuk a következő éjszakai áram ciklust, megérkezett és be is kapcsolt a bojler, most van melegvizünk, hajmosás rulez!!
Hacsek!
Természetesen, hogy a mostani lakásban volt a bojlerrel probléma. A tegnap nagy erökkel kivonult gázosok, vissza is vonultak este, készen vannak!! Egy probléma van, a fogyasztókat nem flexibilis csővel kötötték be, még nem fizettünk, feltétele a fizetésnek, hogy azzal legyenek bekötve. egyébbként 5 a munkájuk.
Arabella
juci Creative Commons License 1999.12.22 0 0 2984

Hacsek, ne búsulj, az én cuppantós ajakaimat is kimoderálták a Társkeresőből, biztos túl erotikus volt. De ez az integető sárkány, aki kicsit kótyagosan néz, nem tom, mér nem jön be... (Gondolom, te se jöttél még be a tegnapiak után.)

Xtom, a laminátos/laminált vagy milyen parketta szerintem sem rossz, bár itt korábban valaki egyszerűen csak laminált szörnyedvényként emlegette. Nektek milyen színűtök van? A mienk bükk, illetve juhar.

Nem tom, említettem-e már Schindler-ablakaink történetének folytatását: sz'al Schindlerék szerint ez egy természetes folyamat, mármint a páralecsapódás + végigfolyás, ezért a legújabb ablakaikat már egy kis fém vályúval adják, amiben össze bír gyűlni a vizecske. Mivel ezt utólag is be lehet építeni, tavasszal mi is megcsináltatjuk. Némi vigasz, hogy a szomszédék ablakai sokkal szarabbul állnak, nekik narancssárga penészeik vannak. A mienk ebben a nem annyira nyirkos időben szinte nem is vizesedik, de hát jöhet még kutyára dér.

XTom Creative Commons License 1999.12.21 0 0 2983
Ja! Megvettem a laminált 'parkettát'

Leraktuk(házilag). Nagyon gyönyörű lett!!!!!!!
A járulékos dolgokkal(alátétfólia, szigetelő anyag stb)együtt is a költség 2000 Ft/nm körül van!!!!!!!!!!!!!!!
Ajánlom mindenkinek!
XTom

Előzmény: XTom (2982)
XTom Creative Commons License 1999.12.21 0 0 2982
Arabella!

Nekem is volt ilyen. Az oka a fűtőszál vízkövesedése volt. Egy lakásfelújításban megedzett lélek számára nem okozhat gondot a házilagos hibaelhárítás. Ha mégsem ez volt a baja, akkor is jót tettél vele, hogy megcsináltad!

Előzmény: Arabella (2971)
XTom Creative Commons License 1999.12.21 0 0 2981
Kedves Petra!

Csak vicc volt!!!!!!!!!!!!!! :)))))))

Előzmény: rocher (2935)
Hacsek Creative Commons License 1999.12.21 0 0 2980
Hát ilyen nincs!
Kimoderálják a képeket? Pedig ott volt benne a helyén, én láttam!!
Előzmény: Hacsek (2978)
Hacsek Creative Commons License 1999.12.21 0 0 2979
Hát igen. Aki tud, az profi. :))
Előzmény: Hacsek (2978)
Hacsek Creative Commons License 1999.12.21 0 0 2978
Hátha nekem sikerül.

Előzmény: juci (2977)
juci Creative Commons License 1999.12.21 0 0 2977

Láthatatalan lett.. Mindegy, rohannom kell, sziasztok!!
Előzmény: juci (2976)
juci Creative Commons License 1999.12.21 0 0 2976

Marika néni püpüzés után:


tacsa Creative Commons License 1999.12.21 0 0 2975
Részvétem Kedves Arabella!

A tünetek alapján többféle ok lehetséges villanyboylerileg:
1. Érintkezési probléma van a boyler alatti tálcában lévő vezeték.-rendszerben, esetleg lejött a csatlakozó a fém bizgentyűről.
2. A melegítő szál túlzottan vízkövessé vált, és így a melegítés nem tud működni
3. Valamelyik vezeték-szakasz elégett és/vagy zárlatos

Valószínűleg viszonylag eccerűen javítható a dolog, max. a melegítő szálat kellhet cserélni, de az sem vilgárengető összeg. Nehéz megmondani, hogy a villanyhoz értő vízvezeték-szerelő, vagy a vízhez értő villanyos szagember a jobb megoldás kihívásilag. Azért valószínűleg az első esetben nagyobb az esély.

Üdv
tacsa

Előzmény: Arabella (2971)
Hacsek Creative Commons License 1999.12.21 0 0 2974
Kedves Arabella!
A szétszedett lakásban nincs melegvíz vagy ahol most laktok? Áramot kap a boyler? (Erről úgy lehet meggyőződni, hogy amikor a fűtési időszakban felcsavarod a legmelegebbre, akkor muszáj bekapcsolnia, ha működik)
Előzmény: Arabella (2971)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!