Keresés

Részletes keresés

francisdrake1 Creative Commons License 2001.01.26 0 0 412
Mi ez az ingerültség? Hmmm...

A faszfej mint láthatod j-vel van írva.
Olyan szó, hogy 'má' nincsen.

Édesanyád meg üdvözlöm.

Előzmény: mash (411)
mash Creative Commons License 2001.01.26 0 0 411
Az anyád a hüje te kis faszfely!!!
Te kezdted az egészet és még van pofád itt ugatni!

Még hogy R.Carlos nem nigger! Ne má!!!
Te nem csak hüje vagy, hanem vak is!

Előzmény: francisdrake1 (410)
francisdrake1 Creative Commons License 2001.01.26 0 0 410
Mondom én, hogy átjönnek. Juszt is!

"Nem volt topicotok, bibibi!" - hihetetlen hülye ember vagy mash... Pöcs.

Roberto fiú kitűnő futballista, és még csak nem is a holland fakóból jött. És nem kell minden reflektort ráirányítani a pályán meccs közben, hogy megtalálják, ha netán sötétedéskor játszanak. Nem így Kluivert... aki egyébiránt mint tudjuk még le sem ülte a szerintem minimum két főbelövést megérdemlő, gyilkosságért járó büntetését.

Hála, no megyek

Előzmény: mash (409)
mash Creative Commons License 2001.01.26 0 0 409
off topic
Hát igen, te voltál az a paraszt, aki átjött a topicunkba anyázni és nem mi, mivel még saját topicotok sem volt!
on topic

Én meg a lila-fehér-fekete-arany MAdridtól kapok hányingert!!!!
Ja és a R. Carlos nevű niggerről mi a véleményed, azon kivül, hogy egy jó kis játékos!

Előzmény: francisdrake1 (405)
francisdrake1 Creative Commons License 2001.01.26 0 0 408
Poplacsek vajon kit takar? Szerintem leginkább totálkrampusz érdemelné meg a titulust. Már majdnem akkora pöcs, mint annak idején manunitedfan volt.

Egy pillanatig haboztam (az előző felszólaláson felbuzdulva), hogy átmenjek-e a barszalonna-holland-katalán-pszichésen sérült topicba, de rájöttem, hogy hajtja őket a kíváncsiság, vajon mivel is foglalkozunk mi itt.

Hála Madridnak minden egyes szép gólért!

bfuck Creative Commons License 2001.01.26 0 0 407
Na azt már nem! Még, hogy ez a poplacsek vágja haza a topicot!
Innentôl kezdve ha mégegyszer be ír ide,akkor én is megyek a Barca topicba, de abban nem lesz köszönet!
Előzmény: fegyu (404)
fegyu Creative Commons License 2001.01.26 0 0 406
Olá Francis!

Felbosszantott az a barom, elsô dühömben írtam amit írtam!
Innentôl nézem a tabellát, a több pontot, a több rúgott és kevesebb kapott gólt, a fiúk fotóját a BL serleggel és szarok rájuk! OK!?

Üdv: fegyu

Előzmény: francisdrake1 (405)
francisdrake1 Creative Commons License 2001.01.26 0 0 405
Idézett 59. hozzászólás tőlem származott, természetesen szigorúan tényeket tartalamzott. Fakóval, importtal, nigróval, szarfejűekkel, tokkal meg vonóval együtt.

Komolyan mondom, még ennyi foci-pszicho-barbár-katalánseggetnyaló buzeránssal nem találkoztam. Fika a csapatotok, és akkor mi van? Szerintem mondjuk a FC Biszbasz is jobb, de ez már tényleg magánvélemény.

Arra a felvetésre pedig miszerint a Rómának is volt 6 pontos előnye, nem igazán tudok mit mondani drága felebarátaim. Azért mégiscsak kellemes pontokkal vezetni, úgy hogy a barszalonna csak a harmadik.

Fegyu, arany cimbora, hát csak nem mész el néhány katalán-copy-s siheder miatt.

Hála Madrid! - nak megyünk újabb meccsek és győzelmek felé.

fegyu Creative Commons License 2001.01.26 0 0 404
Most sokaltam be!
Nem tudom kivagy te, de ilyen tahó állattal még nem találkoztam a neten.
Végül is minden Barca hívô beleeggyezett abba, hogy nincs több fikázás te NEM!
Most írtam utoljára a drukkerkocsmába és életed legnagyobb öröme az legyen, hogy hazavágtad a Real topicot!
Előzmény: totelcamp (403)
totelcamp Creative Commons License 2001.01.26 0 0 403
B@sszatok rá! Ne írjatok ide, nézzétek meg, mi dobjuk fel ezt a halott topicot. Ha mi nem írnánk, jó ha lenne 200 hozzászólás.
Előzmény: LaCk0 (402)
LaCk0 Creative Commons License 2001.01.25 0 0 402
Jol van na!
Fegyverszunet.
Struccka_d Creative Commons License 2001.01.25 0 0 401
LaCk0
Nem szeretném magyarázni a bizit, de a megjegyzésem egy utalás volt arra, hogy Te beszélhetsz úgy, hogy "hoztuk, vertük", de itt a Mardid topicban neked ez szemet szúrt. Igyekeztem finoman megfogalmazni (ugye Te írtad, hogy mi van fegyu abban a csapatban játszol?), erre volt egy utalás, hogy Te, mint a BARCA focistája megtanultál magyarul. Kár, hogy magyaráznom kell, szar egy poént kifejteni.

Félreértetted, valószínűleg azért, mert rosszul írtam meg az élcet.

Akkor leírom egyszerűen: OLyat kértél számon máson, amit Te ugyanúgy csinálsz.
Ennyi. A magyarságodat, nyelvhelyességedet nem vontam kétségbe.

Struccka

Előzmény: LaCk0 (396)
Axl Creative Commons License 2001.01.25 0 0 400
Lehet, sőt, biztos, hogy ez így van, ahogy leírtad. De miért foglalkozol vele? Teljesen lényegtelen, az utolsó madridos "beszólás" óta már rengeteg idő telt el. Megtehetnénk egy szívességet egymásnak: egyikünk se írogat a másik csapat topicjába olyasmit, ami nem odavaló. Nem vagyok az a békebíró fajta, de ezt rohadtul unom.
El kell ismerned, hogy abban nincs semmi köülönös, ha valaki azt mondja, hogy "nyertünk". Én is gyakran mondok/írok ilyesmit, ha a Fradi v. a Barca győzött. Pedig nem vagyok egyik csapat játékosa sem.
Persze lehet minndenki hozzászólásaiban "magyartalanságot találni, ehhez nem kell tehetség. (Ezt a többieknek írtam.)
Előzmény: LaCk0 (399)
LaCk0 Creative Commons License 2001.01.25 0 0 399
Utobbi hozzaszolasok a Barcasokrol.

"Ennyit ezekrôl!"
"Az örömteli hírt utólagos engedelmeddel átvittem a FIGO fikázó topicba, hadd üsse meg a guta a parasztokat!"
"A Barcásoknak meg: UEFA-kupa! :-)))"

Na mindegy, hagyjuk. Utananeztem mar, hogy ki kezdte ezt az egesz Madrid - Barca drukkerviszalyt.
Eredmeny:

A Barca topicot ADAM17 hozta letre 2000. junius 13-an.
A Madridos topic egy honappal kesobb julius 24-en jott letre.
Nos, ahogy olvasgattam a hozzaszolasokat, azt latom, hogy minden Barca drukker nyugisan beszelget egymassal, nem kotekszik senki, minden siman megy, es mindez az 59. hozzaszolasig (ha megnezitek mikor tortent, latjatok hogy ekkor meg nem letezett a madridos topic, tehat nem lehet arra fogni, hogy beszolt volna egy barcas a madridos topicba).
Ekkor jon az elso beszolas:
"Nem gondoltátok komolyan, hogy lesz közetek a bajnoki címhez, ugye? Komolytalan egy csapatotok van, ugye tudjátok? Azt hiszem azért, mert ez az együttes örök vesztesnek született. A madridi gárda a KIRÁLYI GÁRDA! Nálunk olyasmi nem dívik, hogy kiutálunk egy Romariot vagy Ronaldot, s helyettük sokadosztályú holland nigró gyerekeket importálunk tucatszám valamelyik gyenge fakóból... Azért azt megsúgom, Rivaldo sem fog sokáig maradni, mert a sportemberek szeretnek nyerni. Ez arra felétek nem szokás..."

Na szoval IGY kezdodott!!!

Valasz:
"Te egy gerinctelen köcsög vagy!
A saját csapatoddal foglalkozz!"

Ez meg nem is serto, nem?

Ujabb beszolas:
"Ki fogtok esni szarfejűek!"
"Milyen szag van itt te jó ég? Ha összefogtok, akkor ugyan még büdösebb lesz itt"

Es akkor ettol fogva mar megindult egymas szidasa. A kotekedes okat a fentiekben irtam.

mash Creative Commons License 2001.01.25 0 0 398
400!!!!
Enyém!!!
Forca Barca!
Előzmény: Joe_d (397)
Joe_d Creative Commons License 2001.01.25 0 0 397
Fiam, tényleg nem tűnik fel neked, hogy te is többes szám első személyben irogatsz a csapatodról???
Előzmény: LaCk0 (396)
LaCk0 Creative Commons License 2001.01.25 0 0 396
Struccka

"Köszönjük LaCk0! Tisztelem a Barcelona labdarúgóit, hogy magyarul is megtanulnak és még a fórumba is írogatnak."

Egyszeruen nem ertelek. Neked mi nem magyarul van az en irasomban.
Hmm...
Elolvasom mar megegyszer...

Meg most se latom, hogy hol nem irtam magyarul.
Na megegyszer...

Megint megvolt. Szerintem ott minden magyarul van irva. De mindegy, nem foglalkozok veled tovabb.
Elobb ird le hogy mit nem magyarul irtam, aztan hozongj jo.

Ja megvan!
A "hoztunk" meg a "vertuk" neked nem magyar szo??
Ja ertem most mar.

Előzmény: Struccka_d (391)
Raul Creative Commons License 2001.01.25 0 0 395
GYŐZTÜNK!!!

Igy megfelel?

Előzmény: LaCk0 (389)
fegyu Creative Commons License 2001.01.25 0 0 394
Köszi Struccka!
Ennyit ezekrôl!
Előzmény: Struccka_d (391)
Martin Vazquez Creative Commons License 2001.01.25 0 0 393
A Zaragoza meccset már az első tíz percben ELDÖNTHETTÜK volna - ja, ott játszom.
McManaman ajtó-ablak mellé, Raúl tisztán fejelt, fölé... A Zaragoza támadásban erőtlen volt, hátul azonban szervezettnek bizonyult.
A szünet után szerencsés góllal NYITOTTUNK - ja, én rúgtam.
Figo jobbról, az alapvonal közeléből középre passzolt, Salgado húszról lőtt, a labda megpattant és becsapta Juanmit.
A második gól igazi Real találat volt. Rövid passzok, ziccerig kijátszva, Raúl, gól.
A harmadikat R. Carlos szabadrúgásból nyomta, 18-ról.
Munitis beállt csereként, kettőt vághatott volna. Karanka hátul meglepően sokat bizonytalankodott egy támadásban teljesen inaktív csapat ellen. Kezet foghatna Campóval :-)
Casillasnak kétszer kellett komolyabban közbe avatkozni.
Nagyjából ennyit a meccsről.
mash Creative Commons License 2001.01.25 0 0 392
:)))
mostanában már csak mosolyogni járok a kocsmába
Előzmény: fegyu (390)
Struccka_d Creative Commons License 2001.01.25 0 0 391
"LaCk0 válasz erre | adatok | e-mail 2001-01-21 21:57:31 (1418)

Na akkor 2 pontot hoztunk a madridon.
Judas besargult.

Mi a multkor 10 emberrel vertuk oket, de ez most lenyegtelen.
A madrid megint sportszeruen viselte az egyenlitest: 4 sarga.
Bye "

Köszönjük LaCk0! Tisztelem a Barcelona labdarúgóit, hogy magyarul is megtanulnak és még a fórumba is írogatnak.
Szeretném felhívni a figyelmedet, a hoztunk és a vertük meg őket kifejezések jelentéstartalmára.
Nem gondolod, hogy először a magad írásait kellene nyelvileg, tartalmilag, stilisztikailag elemezned?

Struccka

Előzmény: LaCk0 (389)
fegyu Creative Commons License 2001.01.25 0 0 390
Igazad van!
Ti írhatjátok, hogy "mi" a Barca topicban (amibe én nem szoktam beírkálni, mert nem vagyok paraszt),de én ezt ne tegyem lehetôleg!

Gratulálok!

Előzmény: LaCk0 (389)
LaCk0 Creative Commons License 2001.01.25 0 0 389
Aha igen persze. A mikulás meg szakállas és mégsem borotválkozik.
Az olasz bajnokságban a Roma is 8 ponttal vezetett a Juve előtt, most meg márcsak 3 ponttal vezet.

"Már 5 pont az elônyünk, ha nyerünk Valenciában senki sem fog meg minket!"

minket???
Miért te is ott jatszol?

Előzmény: fegyu (388)
fegyu Creative Commons License 2001.01.25 0 0 388
Már 5 pont az elônyünk, ha nyerünk Valenciában senki sem fog meg minket!
Előzmény: Joe_d (385)
fegyu Creative Commons License 2001.01.25 0 0 387
Köszi!
Még úgy látom csiszolnom kell ezt a dolgot!
Előzmény: mash (386)
mash Creative Commons License 2001.01.25 0 0 386
Joe_d Creative Commons License 2001.01.24 0 0 385
Már megint győztünk :-).........(sajnos nem láttam)
Előzmény: VIOLA_ (384)
VIOLA_ Creative Commons License 2001.01.24 0 0 384
Real Madrid - Zaragoza 3-0!

Salgado 49', Raúl 56', Roberto Carlos 76'. Megállíthatatlanok vagyunk!
Aki látta a Sport1-en, vagy egyéb TV-csatornán, írhatna róla pár sort.

Itep Creative Commons License 2001.01.23 0 0 383
És ha ott döntetlen születik???

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!