Keresés

Részletes keresés

bfuck Creative Commons License 2001.01.29 0 0 428
Jaj de szép este volt ez a tegnapi!
Madridos fiúk! Hagyjátok már ezeket a faszba, sajnos nekik csak ez a gyerekes incselkedés maradt! Foglalkozzunk inkább azzal, hogy ha esetleg tud valaki pl. valami háttér infót a csapatról az ossza meg velünk!
Tegnap éjszaka láttam a TVE-n egy interjút FIGO-val. Annak ellenére,hogy a Barca hívek azzal áltatják magukat, hogy szarul érzi magát a REAL-ban igen csak mosolygós volt a fiú és láthatóan nagy kedvel nyilatkozott egy olyan meccs után ahol ráadásul kurva jól játszott!
Joe_d Creative Commons License 2001.01.28 0 0 427
A forduló előtt az 1-9. helyen állók közül csak mi győztünk. Nem semmi eredmények születtek. A lényeg, hogy 7 pont az előnyünk.
Itep Creative Commons License 2001.01.28 0 0 426
Bizony!!!
Előzmény: Martin Vazquez (425)
Martin Vazquez Creative Commons License 2001.01.28 0 0 425
Megnyertük!

mash Creative Commons License 2001.01.28 0 0 424
81. p.: Vezet a Real. Munitis bal oldali beadásából Morientes bombaerővel fejelt, ezt még védte Canizares. A kipattanó labdát Raul 2 méterről a léc alá pofozta. 0-1

ja, sajna

Előzmény: Martin Vazquez (422)
Itep Creative Commons License 2001.01.28 0 0 423
Ez az!!!
Előzmény: Martin Vazquez (422)
Martin Vazquez Creative Commons License 2001.01.28 0 0 422
GÓÓÓÓÓÓÓÓÓL!!!!

VALENCIA-REAL MADRID 0-1
MORIENTES KAPURA FEJELT, CANIZARES BRAVÚROSAN VÉDETT, DE A KIPATTANÓRA CSAK RAÚL ÉRKEZETT!

81. PERC

Itep Creative Commons License 2001.01.27 0 0 421
A lényeg:maradjon abba a kötekedés,fikázás!!!
CaRl_OS Creative Commons License 2001.01.27 0 0 420
Eh faszomba már amit csináltok mérnem ír mindenki a saját topicjába?
Mi megelégszünk a Bl-el meg a bajnokság első helyével addig nektek nem itt kéne fikáznotok hanem drukkoljatok annak hogy még meg lehet a 2.hely és esetleg UEFA kupát is nyerhettek.

HALA MADRID!!!

Martin Vazquez Creative Commons License 2001.01.27 0 0 419
Óh, ha ez téged kielégít, akkor minden rendben van!
Részemről az számít sikernek, ha a Real az élen nyomul és a BL-ben is esélyes.
Persze mások az igények. Tudod, ebben az a gáz, hogy odaát, a katalánok, nem osztják a te fene nagy örömedet, mert NINCS látszatja!
Szerintem neked savanyú a szölő!
Előzmény: LaCk0 (418)
LaCk0 Creative Commons License 2001.01.27 0 0 418
Milyen sikertelensegrol beszelsz itt Te nyomorult???

Ha nem tudnad 14 meccs ota veretlen a Barca.
Ez neked sikertelenseg???

Előzmény: Martin Vazquez (417)
Martin Vazquez Creative Commons License 2001.01.27 0 0 417
Az a baj a Barca bérencekkel, hogy az agyukra ment a sikertelenség.
Jönnek itt ilyen hülyeségekkel, hogy az ő topicjukban több a hozzászólás... Naná! A szarról többet lehet beszélni, sopánkodni.

Mi mit csináljunk? A jóról nem lehet annyit dumálni, az önmagáért beszél. Amint azt a "Ponyvaregény" című klasszikusban mondták: "Szép-szép, de azért egymás phaszát ne szopjuk le"

Itep Creative Commons License 2001.01.26 0 0 416
1etértek...
Előzmény: Axl (415)
Axl Creative Commons License 2001.01.26 0 0 415
Ne legyünk már ilyenek. Kit érdekel a Real?
Akit igen, AZ írjon ide. Minek ennyit vitatkozni olyan hülyeségekről, hogy van-e valaki hozzászólásában hiba (mindenkiében van), és hogy R. Carlos "nigger"-e (igen.)?
Előzmény: Itep (414)
Itep Creative Commons License 2001.01.26 0 0 414
Haggyátok már abba!!!
mash Creative Commons License 2001.01.26 0 0 413
Nem azt mondtad, hogy elhuzol az anyádba???
Akkor meg a f@szt irogatsz visssza!!!
FASZFELY!!!!
Előzmény: francisdrake1 (412)
francisdrake1 Creative Commons License 2001.01.26 0 0 412
Mi ez az ingerültség? Hmmm...

A faszfej mint láthatod j-vel van írva.
Olyan szó, hogy 'má' nincsen.

Édesanyád meg üdvözlöm.

Előzmény: mash (411)
mash Creative Commons License 2001.01.26 0 0 411
Az anyád a hüje te kis faszfely!!!
Te kezdted az egészet és még van pofád itt ugatni!

Még hogy R.Carlos nem nigger! Ne má!!!
Te nem csak hüje vagy, hanem vak is!

Előzmény: francisdrake1 (410)
francisdrake1 Creative Commons License 2001.01.26 0 0 410
Mondom én, hogy átjönnek. Juszt is!

"Nem volt topicotok, bibibi!" - hihetetlen hülye ember vagy mash... Pöcs.

Roberto fiú kitűnő futballista, és még csak nem is a holland fakóból jött. És nem kell minden reflektort ráirányítani a pályán meccs közben, hogy megtalálják, ha netán sötétedéskor játszanak. Nem így Kluivert... aki egyébiránt mint tudjuk még le sem ülte a szerintem minimum két főbelövést megérdemlő, gyilkosságért járó büntetését.

Hála, no megyek

Előzmény: mash (409)
mash Creative Commons License 2001.01.26 0 0 409
off topic
Hát igen, te voltál az a paraszt, aki átjött a topicunkba anyázni és nem mi, mivel még saját topicotok sem volt!
on topic

Én meg a lila-fehér-fekete-arany MAdridtól kapok hányingert!!!!
Ja és a R. Carlos nevű niggerről mi a véleményed, azon kivül, hogy egy jó kis játékos!

Előzmény: francisdrake1 (405)
francisdrake1 Creative Commons License 2001.01.26 0 0 408
Poplacsek vajon kit takar? Szerintem leginkább totálkrampusz érdemelné meg a titulust. Már majdnem akkora pöcs, mint annak idején manunitedfan volt.

Egy pillanatig haboztam (az előző felszólaláson felbuzdulva), hogy átmenjek-e a barszalonna-holland-katalán-pszichésen sérült topicba, de rájöttem, hogy hajtja őket a kíváncsiság, vajon mivel is foglalkozunk mi itt.

Hála Madridnak minden egyes szép gólért!

bfuck Creative Commons License 2001.01.26 0 0 407
Na azt már nem! Még, hogy ez a poplacsek vágja haza a topicot!
Innentôl kezdve ha mégegyszer be ír ide,akkor én is megyek a Barca topicba, de abban nem lesz köszönet!
Előzmény: fegyu (404)
fegyu Creative Commons License 2001.01.26 0 0 406
Olá Francis!

Felbosszantott az a barom, elsô dühömben írtam amit írtam!
Innentôl nézem a tabellát, a több pontot, a több rúgott és kevesebb kapott gólt, a fiúk fotóját a BL serleggel és szarok rájuk! OK!?

Üdv: fegyu

Előzmény: francisdrake1 (405)
francisdrake1 Creative Commons License 2001.01.26 0 0 405
Idézett 59. hozzászólás tőlem származott, természetesen szigorúan tényeket tartalamzott. Fakóval, importtal, nigróval, szarfejűekkel, tokkal meg vonóval együtt.

Komolyan mondom, még ennyi foci-pszicho-barbár-katalánseggetnyaló buzeránssal nem találkoztam. Fika a csapatotok, és akkor mi van? Szerintem mondjuk a FC Biszbasz is jobb, de ez már tényleg magánvélemény.

Arra a felvetésre pedig miszerint a Rómának is volt 6 pontos előnye, nem igazán tudok mit mondani drága felebarátaim. Azért mégiscsak kellemes pontokkal vezetni, úgy hogy a barszalonna csak a harmadik.

Fegyu, arany cimbora, hát csak nem mész el néhány katalán-copy-s siheder miatt.

Hála Madrid! - nak megyünk újabb meccsek és győzelmek felé.

fegyu Creative Commons License 2001.01.26 0 0 404
Most sokaltam be!
Nem tudom kivagy te, de ilyen tahó állattal még nem találkoztam a neten.
Végül is minden Barca hívô beleeggyezett abba, hogy nincs több fikázás te NEM!
Most írtam utoljára a drukkerkocsmába és életed legnagyobb öröme az legyen, hogy hazavágtad a Real topicot!
Előzmény: totelcamp (403)
totelcamp Creative Commons License 2001.01.26 0 0 403
B@sszatok rá! Ne írjatok ide, nézzétek meg, mi dobjuk fel ezt a halott topicot. Ha mi nem írnánk, jó ha lenne 200 hozzászólás.
Előzmény: LaCk0 (402)
LaCk0 Creative Commons License 2001.01.25 0 0 402
Jol van na!
Fegyverszunet.
Struccka_d Creative Commons License 2001.01.25 0 0 401
LaCk0
Nem szeretném magyarázni a bizit, de a megjegyzésem egy utalás volt arra, hogy Te beszélhetsz úgy, hogy "hoztuk, vertük", de itt a Mardid topicban neked ez szemet szúrt. Igyekeztem finoman megfogalmazni (ugye Te írtad, hogy mi van fegyu abban a csapatban játszol?), erre volt egy utalás, hogy Te, mint a BARCA focistája megtanultál magyarul. Kár, hogy magyaráznom kell, szar egy poént kifejteni.

Félreértetted, valószínűleg azért, mert rosszul írtam meg az élcet.

Akkor leírom egyszerűen: OLyat kértél számon máson, amit Te ugyanúgy csinálsz.
Ennyi. A magyarságodat, nyelvhelyességedet nem vontam kétségbe.

Struccka

Előzmény: LaCk0 (396)
Axl Creative Commons License 2001.01.25 0 0 400
Lehet, sőt, biztos, hogy ez így van, ahogy leírtad. De miért foglalkozol vele? Teljesen lényegtelen, az utolsó madridos "beszólás" óta már rengeteg idő telt el. Megtehetnénk egy szívességet egymásnak: egyikünk se írogat a másik csapat topicjába olyasmit, ami nem odavaló. Nem vagyok az a békebíró fajta, de ezt rohadtul unom.
El kell ismerned, hogy abban nincs semmi köülönös, ha valaki azt mondja, hogy "nyertünk". Én is gyakran mondok/írok ilyesmit, ha a Fradi v. a Barca győzött. Pedig nem vagyok egyik csapat játékosa sem.
Persze lehet minndenki hozzászólásaiban "magyartalanságot találni, ehhez nem kell tehetség. (Ezt a többieknek írtam.)
Előzmény: LaCk0 (399)
LaCk0 Creative Commons License 2001.01.25 0 0 399
Utobbi hozzaszolasok a Barcasokrol.

"Ennyit ezekrôl!"
"Az örömteli hírt utólagos engedelmeddel átvittem a FIGO fikázó topicba, hadd üsse meg a guta a parasztokat!"
"A Barcásoknak meg: UEFA-kupa! :-)))"

Na mindegy, hagyjuk. Utananeztem mar, hogy ki kezdte ezt az egesz Madrid - Barca drukkerviszalyt.
Eredmeny:

A Barca topicot ADAM17 hozta letre 2000. junius 13-an.
A Madridos topic egy honappal kesobb julius 24-en jott letre.
Nos, ahogy olvasgattam a hozzaszolasokat, azt latom, hogy minden Barca drukker nyugisan beszelget egymassal, nem kotekszik senki, minden siman megy, es mindez az 59. hozzaszolasig (ha megnezitek mikor tortent, latjatok hogy ekkor meg nem letezett a madridos topic, tehat nem lehet arra fogni, hogy beszolt volna egy barcas a madridos topicba).
Ekkor jon az elso beszolas:
"Nem gondoltátok komolyan, hogy lesz közetek a bajnoki címhez, ugye? Komolytalan egy csapatotok van, ugye tudjátok? Azt hiszem azért, mert ez az együttes örök vesztesnek született. A madridi gárda a KIRÁLYI GÁRDA! Nálunk olyasmi nem dívik, hogy kiutálunk egy Romariot vagy Ronaldot, s helyettük sokadosztályú holland nigró gyerekeket importálunk tucatszám valamelyik gyenge fakóból... Azért azt megsúgom, Rivaldo sem fog sokáig maradni, mert a sportemberek szeretnek nyerni. Ez arra felétek nem szokás..."

Na szoval IGY kezdodott!!!

Valasz:
"Te egy gerinctelen köcsög vagy!
A saját csapatoddal foglalkozz!"

Ez meg nem is serto, nem?

Ujabb beszolas:
"Ki fogtok esni szarfejűek!"
"Milyen szag van itt te jó ég? Ha összefogtok, akkor ugyan még büdösebb lesz itt"

Es akkor ettol fogva mar megindult egymas szidasa. A kotekedes okat a fentiekben irtam.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!